Gönderen Konu: Hedo: Detroit'ten Daha İyiyiz  (Okunma sayısı 17431 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Michael 23 JORDAN

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
Ynt: Hedo: Detroit'ten Daha İyiyiz
« Yanıtla #50 : 18 Mayıs 2008, 05:16:06 »
Yaptığı açıklaması saçma olmuş gerçekten ama ben Hedo'yu sacremento zamanından beri severim biraz gözden geçirdimde yorumları maşallah bir çoğu eleştirmiş bolbol bilmiyorm Mehmet Okur yapsaydı aynı tepkiler olurmuyduki bu kadar olucağını zennetmiyorum ama nedense Hedo Turkoğlu oldumu bir çoğunuz nefretle yaklaşıyosunuz direk açıklarına yanlışlarına yöneliyorsunuz nedeni acaba şampiyon olamadı diyemi yoksa Mehmet Okur kadar şanslı olupta bir açık bulup All-Starda yedeklere giremediği içinmi nedense büyük çoğunluğunuzun Hidayet'le ilgili gurur duyduğunu düşünemiyorum sonucta gurur duymamız gereken bir oyuncu neden Mehmet Okur kadar bir değer verilemediğini çözebilmiş değilim tamam eleştiricez tabiki Hidayeti dört dörtlük bir oyuncu değil detpit serisindede acaip açıklamalarda bulundu ama lütfen yeri geldimi birazda gururumuz olduğunu hatırlıyalaım sonucta türkiyeyi temsil eden bir oyuncumuz millet Memo All-Star oldu diye bir havalara girdi göğsü kabardı anasayfalara kocaman haber oldu bir sürü şey ama Hedo En Çok Gelişme gösteren oyuncu ödülünü aldığında dışardan kimse vaybe helal olsun Hedo bu ödülü almış dediğini görmedim bence bu kadarda abartarak hata yada yanlış aramaya gerek yok arada Türk olduğunuda unutmayalım

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : 18 Mayıs 2008, 14:16:07 »
Hedo'yu överken iyi eleştirirken niye kötü oluyoruz anlamıyorum..Ben Prince'i burda yerden yere vurdum..Play-off'larda kaybolduğunu söyledim durdum..Acımasız eleştirdim..Sert bir şekilde..Ama adam yanılttı beni tükürdüm şuan yalıyorum tükürdüğümü helal olsun Prince diyorum..

Memo olayına gelince;
Adam All Star oldu nasıl olduysa oldu...Hedo'yu savunacam diye Memo'nun All Star oluş şekline karalama yapmakta komik kaçıyor cidden..İsterse adam kalmadığı için All Star olsun..Oldu mu oldu..Gerisi boş..Ayrıca ben Memo'nun boş konuştuğuna hiç rastlamadım..

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 18 Mayıs 2008, 14:19:37 »
Ya Hedo aslında oynanan maçlara göre konuşmuş bi arkadaşda öle dedi ama Oynanan maçlara göre konuşsada Detroit önde şüphesiz ama burda bütün suç elenmelerinin suçu Kesinlikle Hidayet değildir Hidayet her maçda elinden gelenin en iyisini yapmışdır SVG çok güvendi Hedo ya da işte Maçlar Çok çok Basit Top kayıplarıyla gitti o durum olmasaydı biz detroit'i elerdik bu kanıya göre demiş olabilirMİ?

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 18 Mayıs 2008, 14:26:22 »
Halamın bıyıkları olsa amcam olurdu derlerdi..

Billups olsaydı bizde son 2 maç kafa yapardık mı diyelim..

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 18 Mayıs 2008, 14:30:59 »
Diyin valla diyin Çok pis ayar vermiş olursunuz O Orlando Konuşanlarına ama benim dediğimin arkasındayım Hedo ona göre sölemişdir ama Sonuçda Detroit 2 sene üst üste ezdi gelcek sene de 4-2 Olur heralde..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #55 : 18 Mayıs 2008, 16:06:27 »
Hedo'yu överken iyi eleştirirken niye kötü oluyoruz anlamıyorum..Ben Prince'i burda yerden yere vurdum..Play-off'larda kaybolduğunu söyledim durdum..Acımasız eleştirdim..Sert bir şekilde..Ama adam yanılttı beni tükürdüm şuan yalıyorum tükürdüğümü helal olsun Prince diyorum..

Memo olayına gelince;
Adam All Star oldu nasıl olduysa oldu...Hedo'yu savunacam diye Memo'nun All Star oluş şekline karalama yapmakta komik kaçıyor cidden..İsterse adam kalmadığı için All Star olsun..Oldu mu oldu..Gerisi boş..Ayrıca ben Memo'nun boş konuştuğuna hiç rastlamadım..

Yazdıklarım sana değildi genelleme yaptım benim gözlemlediğim bu forum dışındada bu böyle millet Memo'nun daha nerde oynadığını bile adam gibi bilmiyoken vaybe diyebiliyor Hedo olunca ses çıkmıyor Hedo'da bu sene hakkettiği halde All-Star olamadı mesela amerika basını bile bizden daha çok yakınmıştır bu duruma neyseya konuyu uzatmak istemiyorum sadece gözlememim belirtim herangi birini ele alarak yazmadım bunları

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : 18 Mayıs 2008, 16:09:48 »
Hedo sadece bu sene üst düzey oynadı ancak Memo'nun geldiğinden beri karizması Hedo'ya nazaran çok daha fazla.
Detroit'te belki aman aman katkı yapmadı ama şampiyonluk yaşadı..Utah'a gitti All Star olmasının yanı sıra takımını sezon boyu ipten aldı, Utah tarihine geçti attığı üçlüklerle..

Kariyerlerini baz alırsak Memo fersah fersah önde..Bu nedenle Memo'nun çok daha fazla ön planda olmasının yadırganacak bir yanı yok..Hedo'nun bu daha ilk patlama senesi..Bakalım böyle devam edecek mi? Çünkü Memo ediyor..Hedo da ederse ne ala..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #57 : 18 Mayıs 2008, 16:29:59 »
Hedo sadece bu sene üst düzey oynadı ancak Memo'nun geldiğinden beri karizması Hedo'ya nazaran çok daha fazla.
Detroit'te belki aman aman katkı yapmadı ama şampiyonluk yaşadı..Utah'a gitti All Star olmasının yanı sıra takımını sezon boyu ipten aldı, Utah tarihine geçti attığı üçlüklerle..

Kariyerlerini baz alırsak Memo fersah fersah önde..Bu nedenle Memo'nun çok daha fazla ön planda olmasının yadırganacak bir yanı yok..Hedo'nun bu daha ilk patlama senesi..Bakalım böyle devam edecek mi? Çünkü Memo ediyor..Hedo da ederse ne ala..

Tabiki doğru söylediğin ama ne biliyimya biraz ilgisiz ve yetersiz gibi geliyo bana fazla çabada gösterilmiyor gibi bu konuda sırf Hedo içinde değil bu Memo içinde geçerli elin çinlileri bile elindeki oyuncuyu en boktan zamanlarında çok iyi reklam yapmayı başardı bizde elimizi kolumuzu bağlayıp izledik neyseya umarım seneyede aynı şekilde devam ederlerde gururlandırmaya devam ederler bizi bizde elimizden geleni yapmayı başarırız

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #58 : 18 Mayıs 2008, 17:08:55 »
  Tuncay a ,nihat a hatta emre ye gösterilen ilgi memo ve hedo ya gösterilse denyo spor basını tarafından all starda olurdu hatta deli oy toplardı.O kadar spor gazetesi var hangisi hedo için oy kullanın dedi ntv dışında? Onu  boşverin adam mip oldu sadece ntv anahaber de yer verdi bir futbolcu gol atsa yada  paris hilton kaşarı gelse memlekete ana haberde hemen yer buluyor bu memlekette magazinsel olucan ulan bu memleketin milli takımı hedosuz ve memosuz japonyada tarih yazdı hangi spor gazetesi ana sayfa haber yaptı? Neyse beyler ersan  gibiler yüzünden adam da gitmicek nba ye en büyük korkum o dua edelim de hedo ve memo istikrara devam  etsin yeni türk oyuncuların nba de oynamaları için.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #59 : 18 Mayıs 2008, 18:02:51 »
Madem iyiydiniz neden finalde yoksunuz? Takımca saçmalamak bu oluyor heralde...
Billups'sız Pistons'dan 1 maç bile alamayan takım Doğu Finalini haketmiyor demektir. Pistons Billups'sız da iyi bir takım.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #60 : 18 Mayıs 2008, 18:07:34 »
  Tuncay a ,nihat a hatta emre ye gösterilen ilgi memo ve hedo ya gösterilse denyo spor basını tarafından all starda olurdu hatta deli oy toplardı.O kadar spor gazetesi var hangisi hedo için oy kullanın dedi ntv dışında? Onu  boşverin adam mip oldu sadece ntv anahaber de yer verdi bir futbolcu gol atsa yada  paris hilton kaşarı gelse memlekete ana haberde hemen yer buluyor bu memlekette magazinsel olucan ulan bu memleketin milli takımı hedosuz ve memosuz japonyada tarih yazdı hangi spor gazetesi ana sayfa haber yaptı? Neyse beyler ersan  gibiler yüzünden adam da gitmicek nba ye en büyük korkum o dua edelim de hedo ve memo istikrara devam  etsin yeni türk oyuncuların nba de oynamaları için.

Abi benimde belirtmek istediğim aslında bu iyi olunca yeteri kadar ilgi gösterilmiyo hatta buda yetmezmiş gibi bazen çok üstlerine gidiyoruz yeterince bu konuda elimizden geleni yapıyomuş gibi ama mesela milli takımda hata yapsalar ağzına sıçıyor milletimiz iyi oluncada kuru kuru seviniyor ne yaptığını anlamadan ama ama aynı başarıyı futbolcular göstersin millet sokağa dökülür üstüne partiler düzenlenir hadi efes pilsen avrupada başarı gösterdiği zaman sokağa dökülsenize hadi onuda geçtim türkiye yarı final finallere kadar yükseldi ama nedense bir galatasaray şampiyonluğu kutlandığı gibi milli takımın başarısının kutlandığını görmedim gündem olucak konular varsa hiç bir şeyden çekinmiyor türkiyemiz konuya gereğinden fazla ilgi gösterebiliyor ulen paris hilton kim bize yararı var bizim bir tek futbolcularımız yada şarkıcılarımızmı bizi temsil ediyor yurtdışında yazık walla

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 19 Mayıs 2008, 03:35:33 »
bence bu açıklama göreceli olarak doğru...hidayet anladığım kadarıyla yaptıkları hataları yapmasalar maçları kazanabilecekleri düşüncesiyle bunları söylemiş...tabii buna karşı rakibin takım en önemli yıldızından nerdeyse 3 maç mahrum kalırken bir maç hariç kazanamıyorsun...bu yönden ise saçma sapan bir açıklama...
tabii kaybedilen bir seri sonrası bunları tartışmak değil arkadaş biz nerde hata yaptık bundan ne ders çıkarabiliriz tartışması magic takımının geleceği için en hayırlısı olur...