Gönderen Konu: Hiç Bir Takımda Oynadınız veya Oynuyor Musunuz ?  (Okunma sayısı 81488 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hiç Bir Takımda Oynadınız veya Oynuyor Musunuz ?
« Yanıtla #200 : 03 Haziran 2008, 12:27:29 »
üniversite takımına girebilitem vardı ama yemedi zor geldi :D çünkü rakipler tarafından ezileceğimi biliyordum :))

boyum 1.75 kalasıya kadar :D yani lise sona kadar izmirdeki çoğu kulübün antremanına katıldım. göztepe, izmir b.şehir bldye, izmirspor.. göztepede baya zamanım geçti.. sonra boy kısa kalınca bıraktık haliyle..

lisede de takımdaydım oynadık eğlendik :) tecrübe kazndk..
ayrıca streetballda üstüme tanımam :P
Öyle deme hocam benimde boy 1.75 üniversite takiminda bir sene bölgesel ligde oynayam ve genellikle üniversitelerde okuyan ögrencilerin oynadigi Süleyman Demirel Üniversite takiminda lise 2 ve 3 olmak üzere 2 sene oynadim.Hic de ezilmedim.Sen bence cok istememissin yoksa basarirdin :D

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı DontTouchM3

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 04 Haziran 2008, 07:57:14 »
yani her boyunda bi avanntajı var dostum ya o boydaki adamlar kolumun altında geziniyo rahatlıkla :D 195 boy var kısa boylu adamlarla bas edemiyorum cünkü alısık diiliz ligde toplasan 5-6 kisiler :)

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 04 Haziran 2008, 21:32:50 »
Öyle deme hocam benimde boy 1.75 üniversite takiminda bir sene bölgesel ligde oynayam ve genellikle üniversitelerde okuyan ögrencilerin oynadigi Süleyman Demirel Üniversite takiminda lise 2 ve 3 olmak üzere 2 sene oynadim.Hic de ezilmedim.Sen bence cok istememissin yoksa basarirdin :D

hocam öyle de sonuçta bir yanda okul bir yanda kocaman bir risk :)   ve 16 yaşında olan oyuncuların boylarına bakıp karar veriyorlar genellikle.. neyse :D   geçmiş zaman..

Çevrimdışı excellent

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 06 Haziran 2008, 11:34:33 »
StreetBall Oynadığım içn takımlarda Tercih edilmiorum Adidasın Turnuvalarına takıldım Ama bişi Çıkmadı Streetballı sadece eğlenmek içn oynamaya karar verdim bende ama daha önce banvit yaz oquluna gitmiştim :D

Çevrimdışı suzzyq

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 17 Haziran 2008, 13:35:11 »
ben hiç bi zaman minik takımda  oynamadım küçük b ve küçük a da gs de yıldız a da da yeşilyurtta oynuorum şu an

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 04 Temmuz 2008, 02:42:17 »
okulda takım kurulursa eğer kesin takımda olurum (4, 5, 8, 9, 10.sınıf) sadece 9. sınıfta (en küçük ben olduğum için) ilk 5 çıkamadım, 8. sınıftayken son saniye 3lüğümle maç kazandık (karşı tarafın oyuncuları ağlamıştı) , kulüp olarak gençliksporda oynadım (7. sınıf) sonra 2 kulüp tarafından çağrıldım , malum oks olduğu için gitmedim, şu an boşum

Çevrimdışı furkan_t-mac

• NBA Oyuncusu
  • *
  • bu adam insansa bende hayvanım
    • Profili Görüntüle
    • türkçe rockets sitesi
« Yanıtla #206 : 06 Temmuz 2008, 08:11:54 »
7.sınıfta beykoz yıldız  a da oynadım sonra ayakbağlarımda saaktlık olduğu için bırakmak zorunda kaldık şimdi okul takımında oynuyorum 1ve2 numara olarak oynuyorum saktlığım halada devam ediyor onun için bir klube girmeyi gözüm yemiyor şu anda lise ikideyim boyum 1.76

Çevrimdışı B-Aksöz

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 25 Ağustos 2008, 13:05:34 »
bende efeste 2ay okul takımında 4yıldır kendi kurdugumuz streetball takımındada 2yıldr oynuyorum ve efestede okul takımındada Point Guard(Oyun Kurucu(PG))oynuyorum :dance :sappi <miami> <miami> :wink:
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2008, 17:30:52 Gönderen: B-Aksöz »

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 26 Ağustos 2008, 01:13:44 »
ben basketbolla geç tanıştım aslında lise takımda oynadım (9 ve 10.sınıf) şekersporda oynadım ama son zamanlarda basketboldan soğudum sadece sokakta arkadaşlarla maç yapıyorum bu arada 16 yaşındayım pozisyonum tam belli değil 3 ve 4 numara genelde arada 2 numaraya kaydığımda oluyor şut sitilim çok düzgün ama şu fundementalımı geliştiremiyorum bir türlü yardımcı olursanız sevinirim bu büyük bir sorun benim için boyum 1.84 kilomda 85 ama çok belli olmuyor ve kalıplıyım:D:D

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 03 Eylül 2008, 18:59:24 »
Ben tayfunsporda oynadım.Bayağı küçüktüm o zamanlar...Sonra arkadaşlarımın da yardımıyla oyunum gelişti yeni bir klübe başlayacağım,koç da tanıdığım...Oyunuma gelince 13 yaşındayım,1.75 boyum var ve 58 kiloyum.Oyun kuruculuk dışında her işi yaparım.Blok kabiliyetim maalesef yok,ama teke tek savunmam iyi ve teke tekte benden çok daha iyi şutörleri yenebiliyorum bu yüzden...İyi de sıçrıyorum boyuma göre(en azından ben öyle düşünüyorum)...Biraz şut sorunum var ve şut atarken gücümü ayarlamak da zorlanıyorum(ben de yardım istiyorum ömdan)...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı necotmac

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #210 : 05 Eylül 2008, 12:05:55 »
ben 3 senedır oynuyorum ve ankaranın en ıyı oyuncusu unvanını aldım
 :wink:

anto james kılon ve boyun cok ıyı sen teke tekte bırsey yapman gerekmıyo rıbaund ve blok kabıliliyetını gelıstır(hıcbır zmn yasıtlarıma teke tekte yenılmedım)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2008, 12:15:11 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 05 Eylül 2008, 12:29:40 »

Adın ne ve yazşın kaç?

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 05 Eylül 2008, 13:03:11 »

anto james kılon ve boyun cok ıyı sen teke tekte bırsey yapman gerekmıyo rıbaund ve blok kabıliliyetını gelıstır(hıcbır zmn yasıtlarıma teke tekte yenılmedım)
Övgü için sağol :D .Ribaund fazla sorunum yok şu aralar sertlik kazanmaya çalışıyorum blok için de iyi alıştırmalar arıyorum henüz...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 05 Eylül 2008, 16:37:52 »

Övgü için sağol :D .Ribaund fazla sorunum yok şu aralar sertlik kazanmaya çalışıyorum blok için de iyi alıştırmalar arıyorum henüz...
Geliştirirsin merak etme blok zamanlamayla ve seri sıçramaya baglı biraz maçlarda bu yönünü zamanla geliştirebilirsin teke tek savunman iyiyse sorun yok zaten koçlar savunmayı seven ve bilen oyuncuları çok sever boyuna göre biraz zayıfsın hangi mevkide oynuyosun peki

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 05 Eylül 2008, 21:13:33 »

Geliştirirsin merak etme blok zamanlamayla ve seri sıçramaya baglı biraz maçlarda bu yönünü zamanla geliştirebilirsin teke tek savunman iyiyse sorun yok zaten koçlar savunmayı seven ve bilen oyuncuları çok sever boyuna göre biraz zayıfsın hangi mevkide oynuyosun peki
Valla genellikle pf ama kısa forvet ya da pivota da kayabiliyorum gerekirse,hele yeni bir takıma geçeyim o zaman oturur iyicene,kilo da inşallah alacağım ama hatırlatman da iyi oldu tabii :D :wink:

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 05 Eylül 2008, 21:21:28 »

Valla genellikle pf ama kısa forvet ya da pivota da kayabiliyorum gerekirse,hele yeni bir takıma geçeyim o zaman oturur iyicene,kilo da inşallah alacağım ama hatırlatman da iyi oldu tabii :D :wink:
PF ve C için kilo almazsan çok zayıf kalırsın senin kalıbın fundementalin yeterliyse eğer 1 veya 2 numara pozisyonuna iyi uyar ama şutunun köü olması dezavantaj tabi ama gelişir merak etme PF veya C oynıcaksan kilo alman şart:D

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #216 : 05 Eylül 2008, 21:33:37 »
Yok pg için pas yeteneğim  ve top kabiliyetim yeterli değil sanırım,sg olabilir şutumda ilerleme başladı zaten,ağırlık kaldırıyorum(ayak ağırlığım da var)cüsse için kilo da alacağım...Sağol tavsiyelerin için... :wink:

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 05 Eylül 2008, 21:37:58 »
Yok pg için pas yeteneğim  ve top kabiliyetim yeterli değil sanırım,sg olabilir şutumda ilerleme başladı zaten,ağırlık kaldırıyorum(ayak ağırlığım da var)cüsse için kilo da alacağım...Sağol tavsiyelerin için... :wink:
Ağırlık kaldırman olumlu bir gelişme uzun süre havada asılı kalman için iyi olacaktır buda rahat şut atmanı blok koymanı rib çekmeni kolaylaştırır.Ama bana tavsiyesi olan yok :D:D:D:D:D:D

Çevrimdışı pardus

• NBA Draft'ında
  • I Love You NBA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : 26 Eylül 2008, 15:04:46 »
14 yaşındayım okul takımındayım Şehitler İ.Ö.O Sokaklarda hep oynuyorum ve bu oyun benim hayatım bu arada 1.66 olmak çok hızlı yapıyo insanı :)
Hayat Kendisini Alt Edenindir.D-Wade-GilbertArenas

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : 26 Eylül 2008, 16:15:52 »
bu arada 1.66 olmak çok hızlı yapıyo insanı :)

sen bir de 1.85 olmayı gör.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı LucasScott

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : 13 Şubat 2009, 00:01:28 »
benim gittiğim okulda Basketbol takımı yoktu valla :D şuan var ama çok dandik bi takım olduğu için hiç seçmelere bile katılmıyorum.ve 1yada 2 sene öncesinde takım kurulacak diye antremanlara gittim falan ilk oyuncular biz olucaktık sonra vazgeçildi antremanlarda ilk 5 te çıkıyordum daha sonra da başka bir takıma çağırdı aynı koç ama gitme problemi olduğu için falan öyler kaldı yani.

Çevrimdışı IvErSoN_mAnIa

• Yeni Üye
  • kişisel ise niye yazmamız isteniyo ki :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 28 Şubat 2009, 12:26:21 »
bende sokak takımı mağdurlarındanım yani sokak basketbolu oynamak bile büyük bir zevk benim için ama acı bir gerçek var bir voleybol takmında oynuyorum balıkesir/havran kulüpte oynuyorum malesef basket takımımız yok zaten iyi oynayamam basketi ama herşeyden çok seviyorum:D

Çevrimdışı cagatay20

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #222 : 18 Mayıs 2009, 16:04:50 »
4. ve 5. sınıfta telekomdaydım aralarda bıraktıgım oldu.7.sınıfta streetball yaptım. su an Samsun Dsi spor'da oynuyorum veya oynayacagım

Çevrimdışı kİnG

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 25 Mart 2010, 22:00:16 »
1.5 senedir ankara atletikte oynuyorum

Çevrimdışı PassingAbility

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #224 : 30 Haziran 2010, 23:26:56 »
Ayyıldız'da oynadım. İlköğretim okul takımı ve şimdide Lise'nin okul takımı. (Hey sen! hiç oynamadın mı? Sadece izleyerek de olmaz yahu)