Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Rox 4-0
2 (2.9%)
Rox 4-1
2 (2.9%)
Rox 4-2
3 (4.3%)
Rox 4-3
6 (8.7%)
Jazz 4-3
9 (13%)
Jazz 4-2
16 (23.2%)
Jazz 4-1
21 (30.4%)
Jazz 4-0
10 (14.5%)

Toplam Oy Verenler: 68

Gönderen Konu: Houston Rockets (2) - Utah Jazz (4)  (Okunma sayısı 59012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Houston Rockets (2) - Utah Jazz (3)
« Yanıtla #175 : 30 Nisan 2008, 13:05:38 »
Mutombo tecrübesini konuşturmuş.. Yanlız Utah işini daha ilk turdan zora soktu.. 3-2 oldu durumları ve seri eşitlenirse Houston o gazla turu bile gecebilir.. Ayrıca baya fark yemiş Utah isabet bulamamışlar.. Umarım 6.maçı alıp seriyi geçerler yoksa üzücü olur sezon içinde iyilerdi çünkü Deron-Boozer formunda Memoda kendine gelse rib ve savunmanın dışında istediği gibi sayıda atabilse iyi olacak ama bakalım..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 30 Nisan 2008, 21:44:57 »
Rockets'ın en zayıf bölgesi olan ve tam tersine Utah'ın en etkili olduğu yer olan pota altında etkili olamadı, bir türlü söz sahibi olamadılar. Rockets'da sağolsun baya bi oyaladı Utah'ı. Rockets'da zorlanıyorlarsa bize geldiklerinde vah hallerine. Salt Lake'de ki maçlardan korkuyordum orada Rcoekts'ı görünce ve bizimde onların rekorunu egale ettiğimizi düşünerekten en az 1 maç veririz düşüncesi hakim oldu bende. Tespitlerimde doğru yani..

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 01 Mayıs 2008, 00:37:42 »
Ben Seri tahmininde analizimde belirtmiştim houston için imkansız bir seri değil yani takım halinde oynandığı zaman nasıl sonuçlar ortaya çıkıyor biliyoruz rockets bana göre 22 maçlık serideki gibi oynuyor şu an utah'ın kaderini ise top kayıpları ve ribauntlar belirdi önümüzdeki maçı sabırsızlıkla beklemekteyim utah eğer bu maçtaki hatasını telafi etmeye çalışacaktır muhtemelen buna karşılık ise rockets bakalım ne yapacak!.!
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2008, 00:47:09 Gönderen: Kq5 »

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #178 : 01 Mayıs 2008, 01:30:53 »
Utah'ın acilen kendine gelmesi lazım..Bu kadar savruk oynayamaz bir takım..Carlos Boozer savunmayı geçtik zaten ama hücumda dahi aksıyor..Bir türlü kendisini seriye veremedi..

Bunun nedeninin ''Nasıl olsak bu seriyi geçeriz..'' havasına veriyorum demiştim hatta Lakers serisine konsantrasyonları daha farklı olacaktır..Ancak bu benim düşündüğüm gibi iyimser bir durum değilse vah Utah'ın Lakers karşısındaki haline..6. Maç her anlamda önemli..Sadece seriyi bitirip rahatlamayacaklar göstercekleri performans Lakers serisi için bir işaret olacak..

Zira şu 5 maçlık performansı ile Lakers'tan maç dahi alamazlar..Bu kadar kötü oynuyorlar..Şanslılar karşılarında Rockets var..Ha belki başka takım gelse ya da Rockets'ta Yao olsa konsatrasyonları farklı olabilirdi bilemem..Ama 6. maç her şeyiçin bir mesaj olacak..

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #179 : 01 Mayıs 2008, 07:05:54 »
 Utah'ın Kemal'in de dediği gibi bir anca önce silkinmesi lazım. Karşılarındaki takımda her ne kadar büyük bir eksiklik olsa da yabana atılacak bir takım değil.Dün gece de çok iyi bir savunma öreneği gösterip Utah'ın ilk opsiyonlarını kapattılar. Rox seriyi 6. maça taşıdı bakalım bu sezon bir kez daha Utah ceheneminden galibiyetle çıkıp 7. maç a taşıyabilecek mi ?

Çevrimdışı Endles_Rain

• NBA Draft'ında
  • Endles_Rain
    • Profili Görüntüle
    • http://www.elcortez.tr.gg
« Yanıtla #180 : 01 Mayıs 2008, 10:26:14 »
Utah kendi sahasında kazanamazsa o zaman iş kötü olur 3-3 olur ve son maç rox un sahasında.Son maçtada utah doğru dürüst şut atamadı eğer yine kötü bi şutla oynarsalar utah ın işi gerçekten zor.
Gözlerime bak ve yalanını söyle evlat eleştir wizards ı dilini kilide vurma...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 01 Mayıs 2008, 17:32:44 »
Yao nun olmadigi bir dönemde utah pota altini bence hic iyi kullanamadi.Bunda tabi old boy mutombo nun da katkisi oldu:Bence Utah biraz daha pota altindan oynamayi orayi domine etmeyi düsünmeli

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #182 : 01 Mayıs 2008, 21:19:00 »
yao sakatlanmasaydı dikembe şu anda maç yorumcusu olabilirdi ama kendisini o kadar iyi hazırlamış ki bu yaşında bu harika performansı gösterebildi.yine de go jazz go bence 4-2 bitecek bu iş jazzın elinde sadece konsantre olup t-maci ellerinden geldiğince durdurmaları...bence olacak utah bu senenin sürprizi olacak <utah> finish them! <houston> ve en çok istediğim de lakersı elemesi  :dance <lakers>
senin alnını karışlarım tony!

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #183 : 02 Mayıs 2008, 16:24:14 »
Bu gece kim kazanırsa seriyi o alır..
Utah kazanırsa otomatikman seriyi alıyor ama Rockets kazanırsa o gazla 7. maçı bırakmaz..
Sıkınıtlı bir maç..

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 02 Mayıs 2008, 21:33:53 »
sıkıntılı olacak taraf rockets diken üstünde oynayacaklar jazz bunu kolay kullanabilir aslında...

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 02 Mayıs 2008, 21:45:31 »
bence utah ın alması garanti.... Bu kadar uzatmasını anlamadım ben... Toyota da 2 maçı kazanınca 4-0 a gider dedim ama olmadı... Nese önce Houston sora da Lakers....
GO JAZZ GO......

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 02 Mayıs 2008, 21:54:02 »
bence utah ın alması garanti.... Bu kadar uzatmasını anlamadım ben... Toyota da 2 maçı kazanınca 4-0 a gider dedim ama olmadı... Nese önce Houston sora da Lakers....
GO JAZZ GO......

Valla Utah pota altini böyle kötü kullanmaya devam ederse bu macin ne olacagi belli olmaz.Boozer su an play-off da ortalama 16 sayida su an ve yao nun olmadigi bir dönemde bu mac Boozerin orayi domine etmesi lazim

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Memo'dan T-Mac'e Geçiş Yok (4-2)
« Yanıtla #187 : 03 Mayıs 2008, 08:40:51 »
Memo'dan T-Mac'e Geçiş Yok (4-2)

EnergySolutions Arena'da oyananan serinin 6. maçında Memo'lu Utah Jazz evinde konuk ettiği T-Mac'li Houston Rockets'i 113-91 yendi.Böylece seriyi 4-2 kazanan Jazz yarı finalde Lakers'ın rakibi oldu.

Maçın ilk çeyreğine fırtına gibi giren Utah ilk periyodu 32-22 önde kapattı.İkinci çeyrekte dizginleri eline alan Tracy McGrady ilk yarının 58-54 birmesini sağladı.İkinci yarıda rahat bir oyun ortaya koyan Utah'ta Deron Williams kontrolü ele alınca fark açıldı.3. çeyrekte T-Mac sayı atamazken Houston 11 sayıda kaldı.Son periyodta teslim olmuş bir Rockets karşısında bulan Jazz maçı 113-91 kazanarak adını yarı finale yazdırdı.

Temsilcimiz Mehmet Okur seri boyunca olduğu gibi iyi bir maç çıkartırken 19 sayı-13 ribaunt ile double-double yaptı.Houston'da atılan 91 sayının 40'ına imza atan McGrady ayrıca 10 ribaunt-5 asist ile maçı tamamladı.Kariyeri
boyunca playoffta ilk turu geçemeyen T-Mac bu seridende üzgün ayrıldı.

Jazz'da tam 7 oyuncu çift haneli rakamlara ulaşırken,22-10 üçlük isabeti ile karakter dışı oynadı.Williams 13'ü 3. çeyrekte olmak üzere  25 sayı atarken 9 asist yaptı.Boozer vasat bir maç geçirmesine rağmen 15 sayı-10 ribaunt ile double-double yapmasını bildi.Kirilenko 11 sayı-3 blok,sakatlığı nedeniyle 22 dakika alan Brewer 12 sayı-6 ribaunt ile oynadı.Jazz benchten 30 sayılık bir katkı alırken,Korver 10 sayı,Harpling 10 sayı,Millsap 7 sayı-5 ribaunt ile oynadı.

Rockets'te sadece 2 oyuncu çift haneli rakamlara ulaştı.Arjantin'li Socla 15 sayı-9 ribaunt ile oynarken,sakatlığı sebebiyle 16 dakika alabilen Alston 8 sayı il maçı tamamladı.Benchten gelen Novak 8 sayı ile oynarken,Jackson 6 sayı yaptı.Sakatlardan canı çok yanan Houston'da maç sırasında Alston'unda bileğinden sakatlanması iyice moralleri bozdu.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/memodan-t-mace-gecis-yok.html
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2008, 09:39:04 Gönderen: Deron Williams »

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: Houston Rockets (2) - Utah Jazz (4)
« Yanıtla #188 : 03 Mayıs 2008, 12:26:58 »
Canlı canlı tanık olduğum en büyük LOSER==> Tracy McGrady
Son maçta yine o çabaladı ama olmuyor! Tek kişiyle olmuyor...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 03 Mayıs 2008, 13:30:36 »
Utah takım olarak mükemmel bir oyunla seriyi riske atmadan 4-2 ile elediler..Memo savunmada gerçekten çok iyiydi.Boozer seride sönüktü faul problemleri yaşadı falan derken serinin en kritik maçından double double'ını yaptı.. Deron sakatlığına rağmen mükemmel oynadı liderliğini yaptı.. Utah'ta Lakersla eşleşti.. Eşleşmeler mükemmel ya.. .çok keyif alıcaz gene..

Tmac'i unuttum.. Valla adam 40 sayı atsada olmıyacak 80 sayı atsada olmıycak çünkü onun gibi istikrarlı bir skorer daha yok alston geldi bir umut maç kazandırdılar ama en kritik yerde takım rezil oynadı.. Tmac takasını isteyebilir artık.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 03 Mayıs 2008, 14:51:16 »
Maci izleyemedim ama T-Mac haric houston takim halinde bu kadar hücumda az is yaptiklari halde kazanmalari imkasiz olurdu.Nitekim öyle oldu

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 03 Mayıs 2008, 18:27:31 »
değil houston nasa gelse durduramaz utahı ...lakerslılara göre hornets spursü yenecek fakat lakersa elenecek sonrada bizle oynayıp kazanacaklarmış...şu lakers ve bencil kobenin havasını bizim indirmemiz güzel olur olacaktır da... <utah>

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #192 : 03 Mayıs 2008, 20:55:13 »
 Alston'un sakatlanması maç için dönüm noktası oldu.Ki seri içinde.Alston'un olmadığı ikinci yarı Houston adeta serinin ilk iki maçıdna sergilediği performans ile oynadı. Güçleri Utah'a yetmedi.T-Mac her ne kadar başarılı bir gece geçirse de bir kez daha 2. turu göremedi.

Çevrimdışı Elton

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 03 Mayıs 2008, 21:15:18 »
değil houston nasa gelse durduramaz utahı ...lakerslılara göre hornets spursü yenecek fakat lakersa elenecek sonrada bizle oynayıp kazanacaklarmış...şu lakers ve bencil kobenin havasını bizim indirmemiz güzel olur olacaktır da... <utah>

Nasayı bilemem fakat bizim seride oynadığı gibi oynarsa Utah, Lakers durdurur.

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 03 Mayıs 2008, 21:31:14 »
lakers hakkında yorumda bulunulmuş( kobe hakkında bide.. birçok insan kobe nin bencil olduğunu düşünüyor utah-mania gibi ki öyleydi de ztn ama şu an kendini öyle açtı ki hem çok fazla sayı atıyo diğer yandan dikkat ederseniz çok fazla asist yapıyor...denver serisinin 2. maçında odom+gasol un yaptıklarını gördük kobe hep oyunun içindeydi ama kendini hiç belli etmemişti asıl son periyotta çıktı ortaya..sonra çevreye pas vermesi daha da arttı..o yüzden kobe ye artık bencil demeyelim arkadaşlar) ve ayrıca lakers utahı durdurabilecek güçte utah mania.....

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 03 Mayıs 2008, 21:40:16 »
Burası houston-utah bölümü, başka takımları karıştırmayın lütfen