Gönderen Konu: J-Will Clippers'ta  (Okunma sayısı 16354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
J-Will Clippers'ta
« : 08 Ağustos 2008, 03:02:05 »
Off-season'un en hareketli takımı olan Los Angeles Clippers bir bomba daha patlattı ve free-agent point guard Jason Williams'ı kadrosuna kattı.

Brand'i kaybetmesine kaybetti Clippers ama önce Baron Davis, ardından Marcus Camby ve Ricky Davis derken bugünde Jason Williams son Clippers'lı oldu.

Clippers Genel Menajeri Elgin Baylor, yaptığı açıklama ile J-Will ile kontrat yaptıklarını duyururken, maddi detayları açıklamadı.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı hallowed

• NBA Oyuncusu
  • *
  • You know what..Never fear..Magic is here !
    • Profili Görüntüle
Ynt: J-Will Clippers'ta
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2008, 03:19:42 »
Baron Davis kenara geldiğinde giricek heralde oyuna veya Ricky Davis kenara geldiğinde Baron 2 ye geçip J-Will mi 1 oynuycak ? İyi bi hamle bence umarım yararlı olur.Ama Clippers pota altına yedek oyuncu alsa daha iyi bence.
'                                                                             

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2008, 03:28:03 »
Vay bee çoşturdular yav.Baron GSW'deyken hep yedeği olmamsından şikayet ederdi.Baron bir guard için çok iri bir üst vücuda sahip olduğundan ,ayakları çabuk yoruluyordu.Bu soruna da çare bulmuş Clippers.Helal olsun.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2008, 03:31:21 »
Elton Brand'i kaybetmelerine kaybettiler ama kim ne derse desin Clippers bomba gibi bir takım oldu. İyi yöneltiği takdir de bu bomba rakiplere patlar. Kötü yönetilirse elde de patlayabilir ama çok yönlü bir takım oldular.

Jason Williams'ın gelişi özellikle hücum setleri bakımından Clippers'a değişik bir boyut kazandıracak. Oyunun belli bölümlerinde 2 PG ile oynayabilirler. J-Wİll/Baron ikilisi. Artık iş Batı 8.liğinden çıktı 5-6 için yarışacaklar  :-P Şaka bir yana bench bench dendi adamlar benchide tamamlıyor ve derinliğin bana göre kralını oluşturuyor.

Brand kaybedildi kötü elbette ama Elgin Baylor geldiği günden beri en akıllı hamleleri yapıyor ve yılın yöneticisi olma yolunda benim gözümde..

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2008, 03:40:07 »
Valla ben bu transferlerin topuna E.Brand'i tercih ederdim.(yanlış olmasın yane E.Brand kalsa da birkaç oynama olacaktı.)Brand kalsaydı şimdi Clippers için şmapiyonluğu konuşuyor olabilirdik.Ama adam kendi isteğiyle gitti.Clippers'ın bir suçu yok burda.Brand'ın ayrılmasından sonra yapabilecekleri belki de en iyi kadroyu inşaa ettiler.Şampiyonluk olmasa da en azından play/offs west semi finals yapacak potansiyelleri var.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2008, 03:58:10 Gönderen: ronartested »

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2008, 04:12:09 »
Ama adam kendi isteğiyle gitti.Clippers'ın bir suçu yok burda.

Nasıl Clippers'ın suçu yok, var. Brand'in kalması için gerekli teklifi sunsalardı Brand kalacaktı, hatta onun menajeri de dedi, onun için gitti diye*.

Konuya gelirsek, Clippers gerçekten çok akıllıca hamleler yapıyor, Brand'in yerini şimdilik dolduramazlar ama takımda yavaş yavaş kaliteli bir bench oluşuyor. Atmosferi geçen seneden bu duruma getirmek bile gerçekten büyük başarı, herkes bu takım belini zor doğrultur derken, akıllıca hamlelerle birden ivmeyi ters yöne çevirdiler, inşallah bu çalışmalar meyvesini verir de seneye iyi bir Clippers izleriz.

* http://www.nbatr.com/forum/sixersbrandi-kapti-t30832.0.html;msg215702#msg215702

« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2008, 04:16:22 Gönderen: BlacK_SmokE »

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2008, 12:26:18 »
vay anasını coştuk lan artık s.parker'ın takımdan yollandığı belli oldu
pg  b.davis  - j.williams - j.hart
sg  r.davis   - c.mobley - e.gordon
sf  a.thornton - t.thomas
pf  m.camby  - b.skınner - s.novak
c   c.kaman  - d.jordan

bizdeki rotasyon kimde varya   :clap:  :yahoo:

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2008, 12:32:43 »
Vay vay clippersa bak elton brandi kaybettiler ama çok yerinde ve olumlu transferler yaptılar..Shaun Livisgtonun durumu belii olmadığı için ve sakatlanma riski tekrar olduğu için j-Wille yönelmiş olabilirler..j-Will tecrübesi ile takıma faydalı olacağını düşünüyorum..

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2008, 14:08:54 »
Ama adam kendi isteğiyle gitti.Clippers'ın bir suçu yok burda.

Nasıl Clippers'ın suçu yok, var. Brand'in kalması için gerekli teklifi sunsalardı Brand kalacaktı, hatta onun menajeri de dedi, onun için gitti diye*.

* http://www.nbatr.com/forum/sixersbrandi-kapti-t30832.0.html;msg215702#msg215702

Menajerlerin sözünü ne mi inanalım yane  :? Menajerler takas konusunda sözüne en son inanılacak adamlardır.Bir öyledirler bir böyle.Para nerdeyse oraya giderler.Yane netice de E.Brand ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada orada L.A.'in arkasında kalıyorduk,sanki karanlıkta oynuyordum demedimi.  :? Bunu da bir düşün bence  :wink:

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2008, 14:13:42 »
Clippers off season' da şov yapıyor. Adamlar bir Elton Brand' i kaybettiler şimdi inanılmaz hamleler yapıyorlar. J-Will kadroyu daha da zenginleştirecek. Clippers gümbür gümbür geliyor valla.

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2008, 14:16:50 »
Valla kağıt üzerinde zengin bir kadro oluşmuş,ama herşeyi zaman gösterecek...Takım kimyası tutacak mı bakayım???
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2008, 14:32:31 »
Shaq, J-Will'i Phoenix'de  görmek istiyordu. Suns'da yer alması zaten zor görünüyordu, Clippers'a gitti.
İyi bir tercih yaptı bana göre. Clippers'da rotasyonu güçlendirdikçe güçlendirdi. 
Yalnız gözüme çarpan bir detay beni rahatsız etmiyor değil. Eric Gordon'ın süresi azalacak, özellikle şu son transferler ile. Draft sonrası çok merak ettiğim bir oyuncuydu. Bakalım sezon boyu nasıl performans gösterecek...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Ağustos 2008, 15:23:57 »
Shaq, J-Will'i Phoenix'de  görmek istiyordu. Suns'da yer alması zaten zor görünüyordu, Clippers'a gitti.
İyi bir tercih yaptı bana göre. Clippers'da rotasyonu güçlendirdikçe güçlendirdi. 
Yalnız gözüme çarpan bir detay beni rahatsız etmiyor değil. Eric Gordon'ın süresi azalacak, özellikle şu son transferler ile. Draft sonrası çok merak ettiğim bir oyuncuydu. Bakalım sezon boyu nasıl performans gösterecek...
Şahsen ben de Eric Gordon'ı merak ediyordum...Süresinin azalma ihtimali beni de rahatsız ediyor...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2008, 16:07:16 »

mobley ve davis sezon boyu istikrarlı oyun oynarlarsa gordon zor süre bulur.. ki mobley'den değil de davis'ten etkili bir performans bekliyorum. Çaylak sezonunu böyle geçirmesi belki yararına olabilir gordon'un, seneye daha iyi sürelerle patlama yapar çaylak baskısını da atmış olur. Ne diyim bekleyip görücez..

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 08 Ağustos 2008, 17:31:59 »
Gordon'u bende çok merak ediyordum ama B.D nin önderliğinde LAC çok iş yapacak gibi gözüküyor bence Brand'in gitmesi şu hamlelere bakıldıkça LAC için iyi oldu denilebilir

Çevrimdışı Jason_Kidd_

• NBA Oyuncusu
  • *
  • Chris Paul #3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Ağustos 2008, 17:41:23 »
Vallahi Clippers bomba gibi geliyor.Davis'in ve Camby'nin gelmesinin ardından birde Jason Williamsı aldılar.Bu sene Clippers'taki gözdem Al Thornton.Bu adamın performansı Davis'in performansından daha önemli bence.Thornton sezona iyi başlar ve devamını da iyi geçirirse Clippers için iyi bir sezon olabilir.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Ağustos 2008, 19:37:44 »
Vallahi Clippers bomba gibi geliyor.Davis'in ve Camby'nin gelmesinin ardından birde Jason Williamsı aldılar.Bu sene Clippers'taki gözdem Al Thornton.Bu adamın performansı Davis'in performansından daha önemli bence.Thornton sezona iyi başlar ve devamını da iyi geçirirse Clippers için iyi bir sezon olabilir.
evet al thornton geçen yıl 2. yarısında özellikle skor patlamaları yapabiliyo çok iyi bi skorer olma yolunda ilerliyo

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #17 : 08 Ağustos 2008, 19:45:41 »
Yalnız Clippers,ben bildim bileli en iyi yaz ayını geçiriyor sanırsam.Hem de Brand'in takımda kalmamasına rağmen.Birde yanına Maggette'yi ekleyelim.

Brand'in Clippers yerine Sixers'a imza atması sanırım kızdırmış Clippers'lıları,kalsa belki de onlar adına daha kötü olacaktı.Böyle çok daha iyi oldular bence.J-Will her ne kadar Miami taraftarlarınca istenmeyen eleman olsada, benchten gelerek kimi zaman ilk 5 çıkarak burada kendini bulabilir.Hem kendi adına,hem takımı adına doğru bir hamle oldu.

Drafttan Eric Gordon'u almaları,Baron-J-Will-Camby-Ricky hamleleri çok yerinde hamleler.Sorunlar olacaktır ama bunları aştıkları taktirde ya da şöyle diyelim,sorunları en aza indirdikleri taktirde üstlere oynar bu sene Clippers.Playoff'ta da karşılacağı takım ya da takımların canını epey yakar.

Baron/J-Will/Mobley/Eric/Ricky zaman zaman Hart'ı da sayarsak 1-2 bölgelerinde oynayacak bomba isimleri var ellerinde,hepsi "katkı" verebilecek isimler.

3-4-5 bölgeleri de yeterli gözüküyor,Camby-Kaman ikilisi bir sorun yaşamadan uyum sağlamaları çok önemli burada ki sağlayacaklarını da düşünüyorum.Golden State'i yaz başlarında bir adım önde görüyordum Clippers'a karşı ancak yaptıkları ataklarla öne geçmeyi bildi Clippers.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Ağustos 2008, 20:33:00 »
Wiliams'ın gelişi ile Gordon'un oynama zamanında kısalma olmasını nasıl korele ettiniz anlamadım.Gordon 2 numarada oynuyor ve sezon başında Mobley'nin yedeği olarak başlayacağını düşünsem de,sezonun ilerleyen bölümlerinde ilk beşe yerleşeceğine inandığım,şutör ve skorer bir guard.

J-will Baron'un yedekliğini üstlenecek.Baron'u maç başı 30 dakikalar boyunca sahada tutmak ve yıpranmasına mani olmak,aynı zamanda kaliteli bir back-up PG almak adına yapılmış,hayli faydalı bir hamle.

Ama ben hala,daha evvelki mesajlarımda belirttiğim sebeplerden ötürü,Clippers'ın play-off yapamayacağını düşünüyorum.

Yippi Ka Yey motherfucker...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 08 Ağustos 2008, 20:44:20 »

Ama ben hala,daha evvelki mesajlarımda belirttiğim sebeplerden ötürü,Clippers'ın play-off yapamayacağını düşünüyorum.

Nedense tam tersi düşünüyorum  :-D Clippers'ın rahat bir şekilde play-off yapacağını düşünüyorum ancak benim kafamdaki tek soru işareti kadro yapısı ve M.Dunleavy. Akıllı kullanırsa şu kadroyu bu takım iş yapar. En azından play-off'larda yarı final kovalar. Ötesi olmaz onda hem fikirim.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #20 : 08 Ağustos 2008, 20:46:30 »
  J-will artık bitmiş okeye dönüyor anca baron davis i yedekler zaten kariyerinin son demlerinde ama clippers için iyi hamle oldu bu en azından tecrübeli iki pg a sahip oldular,c mobley eski formunda değil keza üstad ın dediği  gibi eric gordon kendini gösterirse al thorton ile beraber bu takımın gelecekteki yapı taşları olmayı başarırlar ve ncaa deki skorer oyununu kaman-camby ikilisinin pota altında yaratcağı etki ile perçinleyebilir bunun üstüne her ne kadar skorer bir pg olsada baron davis gibi takımı oynatan bir pg sahipler.
  Aklıma takılan ricky davis mike dunlaevy onu mobley-gordon ile değişmeli mi kullancak yada al thorton -tim thomas ile değişmeli kullancak keza ricky davis 2-3 ü rahat oynayan bir oyuncu bence ondan benchde yararlanmayı düşüncek neyse imbadigo hocam dan bu fikirlerime yorum bekliyorum.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Ağustos 2008, 20:56:35 »
99-2000'ine baktım da.. Mike Dunleavy'nin elinde Portland kadrosu...

Sabonis,Sheed,Steve Smith,Damon Stoudamire,Pippen,Bonzi Wells,Detlef Schrempf,Greg Anthony,Brian Grant

yani bir sürü "papaz" tabir edilen "baba" larla oynamış.. 59-23 normal sezon.. ve batı finalinde Lakers'a 4-3 kayıp..

Clips de simdi bu tarz bir takım oldu.. yani iyi oyuncular alındı... belki bu şekil bir başarı olur.. bilmem ne dersiniz :D

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #22 : 08 Ağustos 2008, 21:04:30 »
99-2000'ine baktım da.. Mike Dunleavy'nin elinde Portland kadrosu...

Sabonis,Sheed,Steve Smith,Damon Stoudamire,Pippen,Bonzi Wells,Detlef Schrempf,Greg Anthony,Brian Grant

yani bir sürü "papaz" tabir edilen "baba" larla oynamış.. 59-23 normal sezon.. ve batı finalinde Lakers'a 4-3 kayıp..

Clips de simdi bu tarz bir takım oldu.. yani iyi oyuncular alındı... belki bu şekil bir başarı olur.. bilmem ne dersiniz :D
  Dejavu desem hocam ne dersin.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 08 Ağustos 2008, 21:05:28 »
Valla abi :D su benim söz senin :D ne diym artk :D

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Ağustos 2008, 23:49:13 »
Kemal kısa bir Batı Analizi yapalım :

- Bynum'ın dönüşü ile,bir üst seviyeye çıkacağına inanılan son şampiyon Lakers

- Finallerin ve şampiyonlukların gediklisi,Pargo ile kadrosunu güçlendiren,tecrübeli Spurs.

- Son bir kurşun sıkmaya çalışacak Phoenix ve Dallas

- Bayless ve Oden'ın da katılımıyla Portland

- Artest hamlesi ile,haklarında şampiyonluk lafları şimdiden konuşulmaya başlanan Houston

- Geçen sezonun sürprizi Hornets

- Bir yıl daha tecrübelenmiş ve daha fazla şans bulacağına inandığım Almond'un da katılımıyla kusursuza yakın kadro kurmuş olan Jazz

Toplam : 8 takım etti zaten.Golden State ve Denver'ı saymadım bile farkındaysan.Bu tabloda,iyi kadrosuna rağmen play-off beklemiyorum Clippers'tan.Kimi çıkarabilirler ki bu tablodan?

-----------------------------------------------------------------------------------------

@ fadeaway 86 : 2000 Portland kadrosu,belki de gelmiş geçmiş en iyi oyuncu topluluğu idi.O takımı şimdiki Clippers ile karşılaştırmak,o kadroya ve yaptıklarına başlı başına hakaret.

Yippi Ka Yey motherfucker...