Gönderen Konu: Kaman:"Gasol All-Star'da olmamalı"  (Okunma sayısı 6045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Kaman:"Gasol All-Star'da olmamalı"
« : 22 Ocak 2010, 18:54:16 »
Los Angeles Clippers'ın başarılı oicotu Chris Kaman, yıldız forvet Pau Gasol'un önümüzdeki ay düzenlenecek olan All-Star organizasyonuna katılmayı hak etmediğini düşünüyor.

Kaman'a, Gasol'ün NBA koçları tarafından All-Star'da yedeklere seçilirse hayal kırıklığına uğrayıp uğramayacağının sorulması üzerine Chris Kaman:Gasol'un orada olmaması gerektiğini düşünüyorum.O, bu yıl sadece 20 küsür maç oynadı(Bu sabaha karşı Lakers'ın 42 maçında 25. kez oynadı).Bence, oynadığın maç sayının da önemi olmalı ve bence maçları %80 gibi bir oranda oynamak gerek.

"Maçların %50'sinde forma giyen biri %90'ında forma giyen birinden daha önde olmamalı.Sadece ben değil.Zach Randolph'un da oynadığı maç sayısı Gasol'den daha iyi ancak o Lakers'ta değil." dedi.

Pau Gasol bu sezon 16.8 sayı 11.1 ribaundla oynarken Chris Kaman 20.4 sayı 9.2 ribaund ortalamasıyla 42 maçın 38'inde oynadı.

Chris Kaman son olarak All-Star olmayı bu maç için adı geçenlerden biri olan Andrew Bynum'dan daha çok hak ettiğini söylerek açıklamalarına son verdi.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 11:53:20 Gönderen: lunatic_1994 »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı safran78

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kaman:"Gasol All-Star'da olmamalı"
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2010, 22:29:10 »
bencede dogru hak etmiyor kırıtık atısları kacırıyor

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2010, 22:42:46 »
Sadece kritik atışları kaçırdığı için mi hak etmiyor yani?

Burak'la konuştuk msnde All-Star'ı,bu konuyu da konuştuk hatta. :-D Burak Gasol hak etmiyor dedi,Kaman'ın dediklerini dedi o da.Az maç oynadı vs...Daha çok hak edenler var dedi keza bence de öyle...

Ancak ben takım durumundan,Los Angeles Lakers adından vs. en az iki oyuncu alacaklarını düşünüyorum takımdan.Bu yüzden bence Gasol seçilecek...Bynum'ın zaten çok çok düşük ihtimal...

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2010, 23:02:31 »
Sadece kritik atışları kaçırdığı için mi hak etmiyor yani?

Burak'la konuştuk msnde All-Star'ı,bu konuyu da konuştuk hatta. :-D Burak Gasol hak etmiyor dedi,Kaman'ın dediklerini dedi o da.Az maç oynadı vs...Daha çok hak edenler var dedi keza bence de öyle...

Ancak ben takım durumundan,Los Angeles Lakers adından vs. en az iki oyuncu alacaklarını düşünüyorum takımdan.Bu yüzden bence Gasol seçilecek...Bynum'ın zaten çok çok düşük ihtimal...
Ben de tam ondan bahsedecektim.. :-D Gasol kesinlikle haketmiyor.. Hem ortalamaları Kaman ve Zach'e göre çok çok aşağıda hem de sadece 25 maç oynamış.. Geçen sene LeBron zırlamasıyla Cavs'ten sadece bi oyuncu seçeceklerine göre bu sene de Lakers'tan sadece bi oyuncu gidebilir, gayet normal.. Ayrıca Memphis'ten de bi oyuncu seçeceklerini varsayarsak bu ya Gay ya da Zach olur, ikisi de forvet.. Şimdi sayıyorum; Nowitzki, Durant, Kaman, Zach, Gay ve Gasol.. Bu seneki performanslara bakarsak sizce en çok hangisi hakediyor??
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı WesleySneijder

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2010, 15:46:13 »
bence Durant daha çok hakediyor

Çevrimdışı Lakerscı

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2010, 16:13:33 »
Gasol çok maç kaçırmış olabilir.Performans açısından  göreceli olarak daha çok hak eden oyuncuların olduğu düşünülebilir.Ama bu all-star maçlarında herşeyin adil olduğunu düşünmek komiktir.Bu organizyona 12 sayı 5 ribaunta Rasheed Wallece alındı.Geçen sene Hido haketmiyormuydu.Mo'yu aldılar.James'in çemkirmesiyle.Sonuçta haketmek yetmiyo.Başka seyler dönüyo olayda.Lakers gibi direk başa oynayan takımlardan tek oyuncu alınması çok zor ihtimaldir.Detroıt gibi bireysel değil takım oyunu oynayandan bile 4 oyuncu alındı. 
Kaman haklıdır ama alınmaya bilir. ikiside all-star olacaktır.Zaten yedek pivot olarak Kaman'dan daha iyiside yok.Bynum'un falan şeçilmesi imkasız gibi birsey.Gasol'u da Lakers'ın durumundan dolayı ikinci oyuncu olarak alacaklardır.
THE BEST

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2010, 17:44:41 »
Gasol başarılı bir pivot olabilir. Fakat All Star için uygun biri değil, doğru söylemiş adam.
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2010, 20:24:47 »

Durant pivot mu yahu?

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2010, 20:52:51 »

Durant pivot mu yahu?
Üstte Burak'ın sorduğu soruya cevap vermiş olabilir mi,Çağatay?

Durant ve Gasol,forvet mevkiisinden giriyorlar...

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #9 : 24 Ocak 2010, 20:54:47 »
Hmm,Kaman'ı görünce. Neyse,yamuldum.  :-D