Gönderen Konu: Knicks:88 Heat:84  (Okunma sayısı 6376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Knicks:88 Heat:84
« : 20 Ocak 2008, 05:18:34 »
AmericanAirlines Arena'da New York Knicks'i konuk eden Miami Heat maçı 88-84 kaybederek üst üste 13. sezonun ise 32. mağlubiyetini aldı.

Her zamanki gibi maça iyi başlayan Miami ilk çeyreği 30-21'le geçerken devreye 48-43 önde girdi.

Dengeli geçen 3. çeyrek sonrası Knicks 22-21'lik üstünlük kurarak son çeyreğe 69-65'le 4 sayı geride girdi. Son çeyrekte ise Miami'yi 15 sayıda tutan New York rakip potaya 23 sayı bırakarak maçı aldı.

Jamal Crawford 22 sayı-7 asist'le takımını yine sırtlarken, benchten gelen Nate Robinson 19 sayı-7 asist-6 rbaunt ve David Lee 15 sayı-8 ribaunt'la oynadı.

Miami'de Dwyane Wade 22 sayı-9 asist-5 ribaunt, Shaquille O'Neal 10 sayı-5 ribaunt ve Udonis Haslem 11 sayı-8 ribaunt'la oynadı.

http://www.nbatr.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6563&Itemid=327

---------------------------------------------------------
NBATR/KE

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Ynt: Knicks:88 Heat:84
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2008, 05:26:23 »
  Her zamanki gibi maça iyi başlayan Miami her zamanki gibi son periyotta maçı elleriyle teslim eden yine Miami . Miami aynı Miami bi değişiklik yok anlayacağınız . Yazık ...

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2008, 11:27:36 »
şaka maka 13 maç üst üste kaybettik, tamam kötüyüz, rezaletiz de yani 12-13 maçtan birini kazanamayacak kadar da elden ayaktan düşülmez ki. bu maç için kasıp bir şeyler söylemek gerekirse ilk yarı wade sayı attı, 3. çeyrek wade asist yaptı, 4. çeyrek wade sıçtı ve son çeyrek knicks maçı çevirdi. wade'in canı sağolsun bir maçı da onun yüzünden kaybedelim.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2008, 11:35:35 »
şaka maka 13 maç üst üste kaybettik, tamam kötüyüz, rezaletiz de yani 12-13 maçtan birini kazanamayacak kadar da elden ayaktan düşülmez ki. bu maç için kasıp bir şeyler söylemek gerekirse ilk yarı wade sayı attı, 3. çeyrek wade asist yaptı, 4. çeyrek wade sıçtı ve son çeyrek knicks maçı çevirdi. wade'in canı sağolsun bir maçı da onun yüzünden kaybedelim.
Bir süre daha maç kaybetmeye devam ederlerse Wade'in de canı sağolmayacak, birkaç tane daha Wade'e rağmen kaybedilen maç olursa kusura bakmayın ama kimilerinin gözünde Wade'in de "wade"si dolacak...

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2008, 12:22:06 »
wade'in vadesi dolmaz merak etme, o kadar kolay değil bilmem kaç üst üste kaybedip de diğer maçlara konsantre olmak. wade yanındakilere baktığında sorumsuzca şutlar sallayan j-will ve ricky'i görüyor başka da bir şey yapmıyorlar. wright desen bir maç var 5 maç yok, shaq yeni geldi elinden geldiğince oynuyor, haslem biraz çabalıyor o da yetenekleri sınırlı, quinn,alexandre johnson,blount,barron kimdir haberimiz yok, cook da istikrarsız bir maç var 5 maç yok, luke jackson niye yaşıyor bilmiyorum, bizim smush parker diye bir oyuncumuz var bir de bilir misiniz? o şerefsizi hiç saymaya gerek yok zaten. böyle bir ortamda wade'den önce riley'nin motivasyon sağlaması lazım wade'in vadesinin dolacak bir durumu yok yani ortada.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2008, 12:35:54 »
  Hiç umudum yoktu maç için hatta maç başladığı zaman uyanık ken dedim boşver yat uyu,valla
david ve nate bench den iyi katkı yapmış ama uyuyan güzel curry varken böle maçları anca rakip
takımın hataları ile kazanırız biz.Jamal berbat yüzdeyle oynamasına rağmen maçın en skorer adamı
olmuş knicks için ama isiah hala full rotasyonu kullanmamak konusunda diretiyor yane marbury sakat
mardy e süre vermesi lazım hatta nate e tamam fred jones tecrübeli bir adam ama pg değil yane
takımın pg ı sanki jamal crawford neyse en azından zorlansakta yendik daha doğrusu heat maçı bize
hediye etti.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2008, 13:55:12 »
ben niyeyse kazanacağınızı düşünüyordum apo abi hatta tahminlerde de new york demiştim..takıma güveniyordum aslında tabi miami'de bu maça çıkmadan önce 12 kez üst üste kaybetmiş bu maçla beraber bu sayı 13'ü buldu..Tek başına Wade takımı ayakta tutmaya çalışmız..Sizde zaten bu sene nazar değmesin Crawford baya iyi oynuyor..Nate'den de ekstra katkı gelince maç lehinize dönmüş..bu üst üste 4. galibiyet oldu galiba?

Çevrimdışı Reignman40

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2008, 13:58:13 »
şu bir gerçekki eddy curry ile zach beraber yararlı olamazlar iki tane aynı tipte oyuncu artı tane aynı tipte kendilerin süper star zanneden oyuncu ile pota altı ikilisi oluşturulamaz
ama new york son maçlarda biraz daha derli toplu açıkçası böyle düşüneceğim aklıma gelmezdi ama marbury yokken jamaal crawford ve nate kendilerini daha iyi belli etti jamaal in steph yokkenki asist ortalamaları 7 civarında sayılar ve reboundlarda cabası (steph bu sezon 4.5 asist yapıyor) nate de iyi back up lık yapmakta sanki new york artık marbury siz bir geleceği düşünse fena olmazmı???

kimsenin gözü arkada kalmasın bynum yeter

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2008, 14:02:49 »
Hayır Musti,bu maçtan önceki maçlarını kaybettiler.Ondan önce 3 maç üst üste almışlardı..
Maça gelecek olursak ise,ara ara Pistons maçına baktığımda o maçın da molalarında filan scoreboard'dan Miami ilk devreyi kaparken üstündü ancak ben bu noktada Knicks'in geri döneceğini tahmin ettim çünkü Miami'de maç sonu oynayamama hastalığı oluştu.Artık kronikleşen bir şey oldu onlar için,zaten maçın başında da Knicks'in alacağını düşünüyordum.

Knicks'de anahtar Lee ve Nate'in kenardan getirdiği enerji olmuş ancak ondan önemlisi Zach'ın son maçlardaki formu.Dün Gasol için dediklerim ona da geçerli,takas piyasasında değerini artırmak için bu performanslar bu kadar üst seviyeye gelmeye başlamış olabilir.Malum Curry-Zach ikilisi dikiş tutturamadı.Yarın akşam ki maçı artık Spurs maçı nette,Knicks maçı Tv'de izleyeceğiz.
Heat ise dediğim gibi,artık kronik hasta gibi.Son periyot sendromu.Miami'nin bu hali harbiden üzücü.

Çevrimdışı Nihat Emre

• Go Sonics Go Durant and Green
  • All-Star
  • Aşkımmmmm!!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • MaximumSpor
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2008, 14:46:48 »
Şimdi geçen günler Kemal Abi'nin belirttiği gibi ''Loser''olmuş konumda Miami..Öyleki maçların ilk 3 çeyreğini hep önde götürüyorlar,son çeyrekte teslim oluyorlar rakiplerine..Ben bunun tamamen ''Loser''psikolojisine bağlı olduğunu düşünüyorum..Yoksa yani olacak işler değil bunlar..

Maça gelecek olursak,New York,benim beklediğim gibi kazandı..Zaten Miami'de iş kalmamış..Buradan sonra mücadele etmenin gereği yok,takımın geleceğini düşünmeleri gerekiyor..Düşünürken de Shaq'a artık elveda denmeli diye düşünüyorum..Tadında bırakması gerekiyor..Takımın istikrar abideleri,Dwayne Wade ve Udonis Haslem'in üzerine yepyeni bir takım kurmaları gerektiğini düşünüyorum..

New York 'ta ise Nate Robinson ve David Lee,(Zeke'nin öz oğlu gibi sevdiği çocuklar,geçenler New York Post yazmıştı)takımını yeni lider Jamaal Crawford ile taşımışlar..Bu arada maçta Robinson Shaq ve bi tane 14 numara vardı onların arasından smaçla öyle bir top tamamladıki gecenin en iyi hareketi seçildi..Yani oradan Nate Robinson'a o smaçı vurdurmakta (tamam iyi sıçrıyor ama;a- 1.75 boyunda guard,onu oraya nasıl sokabiliyorsunuz,b-)o kadar uzunun arasından nasıl ribaund alıyor ve smaçlıyor)ayrı bir yetenek ister diye düşünüyorum..

Çevrimdışı alfonso13

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2008, 16:39:04 »
Kim derki iki yıl önce bu takımın şampiyon olduğunu. O takımdan eser yok. Bu takımı ne Shaq nede D.Wade kurtarabilir. Çünkü takımda kazanma hırsı ve arzusu enalt seviyelerde. Bu gidişle play-off şansları çok ama çok zor.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2008, 17:23:49 »
Öncelikle okuduğum yorumlarda arkadaşlar demişler ki : "Zaten Knicks'in kazanacağına inanıyordum maçtan evvel de..."

Ne güzel hismiş lan.Favori gösteriliyoruz,yorumlara bak,vay anasını...

Vallaha hoşuma gitti.En son 99 yılının Haziran ayında böyle hissetmiştim.Yaşlanıyorum vay anasını...

Jamal ve Zach ile iç - dış dengesi sağlanmış gözüküyor.Kesin olan şey takımın saha içi liderinin Jamal olduğu.Olgunluk gösteriyor gerçekten de.Yedekten müthiş katkı sağlayan Nate ve Lee'ye selamlar.Hele Nate'e neler oluyor anlamıyorum.Son peritotta sadece 13 sayıya izin vermiş olmamız da ümit verici.(Nasıl oldu lan? sorusunun cevabını doğru tahmin ettiniz bence,Curry maçın son 15 dakikasında kenarda oturdu.)

Lakin Q-Rich'in daha zamana ihtiyacı var.Balkman ilk  5 başlasa hem takım için hem Q-Rich için hem de Balkman için çok iyi olacak.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2008, 17:25:49 Gönderen: NYK »

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #12 : 20 Ocak 2008, 17:56:28 »
new york artık marbury siz bir geleceği düşünse fena olmazmı???

merak etme zaten sakatlandığı için bayram yerine dönmüştür orası :-D marbury siz oynamayı daha çok istiyorlardır eminim :-D

maça dönersem heat yine bir son çeyrek sendromu geçirdi ama new york son maçlarda çok iyi bir grafik çiziyor son 5 maçta 4 galibiyet biraz toparlandılar inşallah böyle götürürler ama maç içindeki bir pozisyonda kopmamak elde değil write bloğu yapıyo jason williams devamında wade müthiş bir aleyoop pası ve smaç yılın en güzel hareketlerinden biri :alkış miami tarafında ise işler berbat 13 mağlubiyet  :-o

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Reignman40

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Ocak 2008, 18:07:21 »
bugün cidden çok güzel smaçlar vardı ama bn nate robinsonunkini daha çok beğendim desem

kimsenin gözü arkada kalmasın bynum yeter

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2008, 18:59:25 »

Knicks'de anahtar Lee ve Nate'in kenardan getirdiği enerji olmuş ancak ondan önemlisi Zach'ın son maçlardaki formu.
  Bak hüseyin iyi yakalamış bunu sabah incelerken gördüm yane böle giderse david ve nate ilk beşe
kapak atıcaklar zaten zeke nin bu ikisini vermek gibi delilik yapcanı sanmam özellikle david charles
oakley babamızdan beri takıma gelmiş en sağlam savunma adamı yane de bushare ,mason ve oakleyin
kaldığı yerden o devam ediyor.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Ocak 2008, 20:42:39 »
   Gene son çeyrekte kaybedilen bir maç ..  13 maç üstüste kaybettik artık alıştım maçlarında 3.çeyreğini izliyorum son çeyrekte ne olacağını bildiğim için 4.çeyrek keyifsiz izliyorum,Taraftar olarak umudumu kaybettim artık son çeyrekler için.. desteklemesine sonuna kadar ama dayanılamaz hale geldi.. Wade gene helal olsun diyorum bu kadaar maç kaybedipte konstresini bozmayan oyuncumuz..  Shaq 1-2 maç 20 li sayılar attı bu maç 23 dk oynamış hali kalmamış anlaşılan yada tekrar sakatlandı yada faul sorunu.. bu davis'e ne oldu anlamıyorum adam pes etmiş artık shot yüzdesi bunu gösteriyor.. Neyse draft draft draft...

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2008, 21:16:12 »
shaq faul problemine girdi ama her zamanki gibi hakemler onun iri cüssesine aldanıp en ufak bir temasında hücum faul çaldığı için oldu.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ocak 2008, 21:32:22 »
Hiç şaşırmadım :D .. Shaq'ın şansızlığı ..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Ocak 2008, 23:07:31 »
shaq faul problemine girdi ama her zamanki gibi hakemler onun iri cüssesine aldanıp en ufak bir temasında hücum faul çaldığı için oldu.
Zamanında kollandıklarına saysın,shaq faul sorununa girse ne olacak yane eddie curry den
ondan aşağa kalmıyor faul atma konusunda...

Çevrimdışı FLASH-03

• D-Wade
  • Rookie
  • **
  • Miami Heat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Ocak 2008, 23:38:06 »
J-Will gibi adamın eline top verip 'Al bu takımda topları sen dağıt' derseniz 13 maçta üst üste kaybedersiniz 30 maçta. Verilen paralaya yazık ya...
Sinirler her geçen gün geriliyor ve bu oyuncularıda olumsuz etkiliyor. Yapılan açıklamalarda da bu belirtiliyor ama kötü oynarsanız eleştirilirsiniz ve bunlarada katlanmanız lazım.

Knicks'de ise bana göre Lee ve Nate ilk 5'e girmemeli benchden gelip katkı yapmaları daha çok işe yarar sanki... Pota altında ise Curry'nin daha farklı sorunları var bence. Sanki Zach'in alınışını kendine bir güvensizlik olarak algılama olasılığı var. Knicks'de sezon sonunda önemli değişiklikler olucak takımlar arasında bence.

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 21 Ocak 2008, 10:02:44 »
Zamanında kollandıklarına saysın,shaq faul sorununa girse ne olacak yane eddie curry den
ondan aşağa kalmıyor faul atma konusunda...

hocam öyle bir şey savunulur mu ya? şimdi adamın hakkını yiyolar ama biz karşılığında ne diyoruz? zamanında yenmeyen haklarına say diyoruz, böyle saçma bir şey olabilir mi? o zaman dwight howard şimdi kollanıyor ya değerini mi bilsin? ilerde nasıl olsa ona bu tarz fauller çalmazlar hatta aleyhine fauller çalarlar o yüzden değerini bilsin bu günlerin.

curry faul atamayabilir de shaqsız bizim pota altı .iç gibi kalıyor onu ne yapacağız? yani bu maçtan galip gelsek ne olacak sanki o ayrı konu da haksızlığı da savunmamak lazım bence.

Çevrimdışı emturk61

• NBA Oyuncusu
  • *
  • DALLAS MAVERICKS///// MVP NOWITZKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Ocak 2008, 12:37:19 »
bu takıma takas şart artık besbellı oldu ne zaman duzelıcek dıye bakmayın duzelmez mıamı en fazla 20 max25 galıbıyet alır. bi kere takım acayıp bişe yanıj.williams ı koyun baska bı takıma mesela kotu mınnesotaya ılk beş cıkamaz bıe en fazla 15 dk rotasyondan oynar.haslem ın ne işe yaradıgını anlamıyorum shaq zaten yaslandı bu besbellı acık r.davis iyimser ama 3 numarada yetersız kalıyo mıamıde sorun cok ama cozum kolay shaq ın vadesı dolmadan bı kac orta seviye oyuncuda vererek ıyı oyuncularla takaslamak