Gönderen Konu: Kobe, All-Star'da olmayabilir  (Okunma sayısı 6880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Kobe, All-Star'da olmayabilir
« : 09 Şubat 2010, 18:02:42 »
Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu Kobe Bryant'ın sol ayak bileğindeki sakatlıktan ötürü All-Star maçında oynamama ihtimali bulunuyor.Yıldız oyuncu bu sabaha karşı oynanan San Antonio Spurs maçında da oynamamıştı.

Kobe Bryant ise bu konu hakkında yaptığı açıklamada sol ayağının üstüne basamadığını belirten Kobe:"Eğer oynayacak durumda olmazsam, oynamayacağım ancak sağlıklı olursam oynayacağım." dedi ve şöyle devam etti:"Oynamak için hareket edemiyorum.Gidemiyorum.Eğer oynamaya hazır olursam oynayacağım."

Lakers antrenörü Gary Vitti de All-Star haftasonunda Kobe'nin dinlenmesinden yana olduğunu söyledi.Kobe de gülerek pazar gecesinin neye benzeyeceğini bilmediğini kendisinin geleceği gören birisi olmadığını ifade etti.

Yıldız oyuncunun tedavisine dün gece itibariyle başlandı.Kobe'nin  235 maçlık art arda maç kaçırmama serisi 2005'ten beri Portland'da ilk kez kazanılan maçta kenarda oturmasıyla birlikte sona ermiş oldu.

"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Ynt: Kobe, All-Star'da olmayabilir
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2010, 18:44:52 »
Oynar diye düşünüyorum ancak oynamazsa bu sefer guard seçilir heralde.Roy'un yerine Kaman seçildi zaten.Dallas'da olması nedeniyle Kidd olabilir,en güçlü aday bence.Ellis var...Düşündüm başka bulamadım guard. :-D

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2010, 22:05:57 »
Kobe olmazsa tamamen dengeler değişir. Ben onun yapısındaki birinin oynayacağını düşünüyorum. Oynayamazsa da artık Kidd'i seçsin Stern, fazla zorlamasın almamak için.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı leydikobe

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2010, 23:39:10 »
oynamazsa izlemek için bir neden kalmıyor all starı umarım oynar Kobe kendisi büyük ihtimalle oynıycağını söylemiş

Çevrimdışı carmelo-anthony42

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2010, 20:23:45 »
kobe bence oynar her türlü sakatlığına rağmen bir çok maçta oynadı ve sayı krallığında lider oynayacaktır çünkü kobe kalitesi ile maçın kalitesini artırır

Çevrimdışı Flowist

• Yeni Üye
  • thisisnotatest.
    • Profili Görüntüle
    • Raptitled
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2010, 20:57:20 »
kobe bence oynar her türlü sakatlığına rağmen bir çok maçta oynadı ve sayı krallığında lider oynayacaktır çünkü kobe kalitesi ile maçın kalitesini artırır
Nerede yaşıyorsunuz?
Satılık Upper Deck, Panini, Fleer, Topps basketbol kartları, swingman (dikişli) NBA formaları
İletişim için profilimdeki adresi ekleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2010, 21:06:27 »
Şaka mısın?
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı d_oglu

• Rookie
  • **
  • All Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2010, 21:13:49 »

Kalitesine diyecek yok da, sakatken hangi sayı kırallığı, hangi kalite ?