Gönderen Konu: Dirk Eurobasket-2009'a Katılmıyor  (Okunma sayısı 3086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Dirk Eurobasket-2009'a Katılmıyor
« : 27 Ağustos 2008, 20:25:58 »
Pau Gasol'ün, İspanya Ulusal Takımı ile Eurobasket-09'a katılmayacağını söylemesinin ardından Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowtizki'de benzer bir açıklama yaptı.

Kaynakların verdiği bilgilere göre Dirk Nowitzki, Polonya'da düzenlenecek olan Eurobasket-09'a katılmayacağını belirtti.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: Dirk Eurobasket-2009'a Katılmıyor
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2008, 21:10:07 »
En büyük hayallerinden biri ülkesi ile olimpiyatlarda ter dökmekti. Bu hayalini gerçekleştirdi ve milli takım bazında yapabileceği birşey de kalmadı Dirk'ün. Tabii ona göre başarı geldi mi gelmedi mi tartışılır. Verdiği onca emekten sonra 2009 yazında dinlenmek istemesi gayet doğaldır. Anlayışlı karşılanacağını umuyorum.  Ha katılsaydı kötü mü olurdu? Elbette çok iyi olacaktı.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2008, 00:05:37 »
kimse bişey demez adam yıllarca çırpındı durdu dinlenmek onunda hakkı 30 yaşında artıq yane çok da emeği geçti milli takımda

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2008, 00:24:47 »
Kısacası Kaman 'ın gelmesi de fayda etmedi olarak yorumlamak istiyorum , halbuki Kaman 'ın gelmesiyle ben daha farklı Almanya bekliyordum . Yanılmışım ... Dirk olmayacağına göre 09 'da . Daha birşey beklemeye de gerek yok .

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2008, 00:34:27 »
E yani...Dirk'ün yaşı da geldi Almanya oynamasada ona duacı olacaktır eski günler hatırına...Eh Kaman ' da katılmaz heralde takıma Almanya ne yapabilir ki Dirk'süz Kaptan'sız...

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2008, 17:46:32 »
Dirk de insan bu yaşına kadar Almanya için elinden geleni yaptı.Bu kadar zayıf bir takımı olimpiyatlara soktu,Avrupa ikincisi yaptı,Dünya üçüncüsü yaptı.Bunlar Almanya gibi takım geneli zayıf olan bir takım için çok büyük başarılar.Milli takımı bırakma kararına herkes saygı duymalı.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2008, 18:02:32 »
Bence de kimse bişey diyemez, bişey düyenin alnını garışlarım :-D Adamın da hakkıdır yazın dinlenmek, şampiyonluk istediğini göz önünde bulundurursak, NBA şampiyonluğuna yoğunlaşmak istiyor olması muhtemel.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2008, 18:04:39 »
Yıllarca takımı için savaşan mücadele eden bir oyuncu..Ve hiç bir takım arkadaşından oyun bazında destek gelmedi..Yıllarca takımı kendisi sırtladı..Kolay mı o kadar yıl sırtında koca yükü taşımak..Saygı duyulması gereken bir iş yaptı..Ve katılmak istememesi doğal karşılanmasını düşünüyorum..