Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 205506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #600 : 12 Ocak 2013, 22:51:07 »
Neyse yusufum eyvallah..Vallaha şöyle serininden bir balkon yapsak fena olmazdı aslında :D

Volkan alnından öpüyorum :D Hislerime tercüman olmuşsun.. şöyle diyim hatta..

Hücum tarafında Kobe Bryant, bireysel olarak harika bir sezon geçiriyor. Sırtına alıp götürdüğü maç sayısı hayli fazla. Ama Howard, Gasol ve Nash ile birlikte oynarken özellikle maç sonlarında onlara DJ Mbenga, Andris Biedrins, Javaris Crittenton muamelesi yapması ve hiç bakmaması Lakers için bir tehlike. Bu adamlar bugün başka bir takıma gitse, franchise player olurlar. Hepsinin belli derecede egoları var. Böyle bir şey var demiyorum ama savunmadaki hallerinin bir nedeni de ''Madem hücumda tek başına oynamak istiyorsun, savunmayı da tek başına yap. Bakalım kazanabilecek misin?'' mesajı vermek olabilir. Böyle bir şey varsa !!!!!!!Kobe Bryant'ın bunu anlayabilecek son adam olduğuna bahse girerim. Böyle gider.!!!!!!!!!!!!

Ünlem işaretleri ile dikkat çektiğim cümlecik varya tüm demek istediğimiz 2-3 zetinden biridir yani budur...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Ettore Messina

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #601 : 12 Ocak 2013, 23:45:50 »
Siz şimdi Kobe Bryant adam değil mi diyorsunuz hocam :-D derin futbol'dan derin basketbola geçiş var şu anda

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #602 : 13 Ocak 2013, 08:27:21 »
Ayrıca Lakers playoff yapamaz diyen var mıdır?

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #603 : 13 Ocak 2013, 11:46:13 »
Yaparlar sanırım ya... Ama şu var Minnesota, Portland ve Dallas gibi takımların talihsizlik sakatlık ve fikstür durumları olmasaydı Belki de lakers bu tehlikeyi yaşabilirdi diyorum ben.. Bi olasılık

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #604 : 13 Ocak 2013, 14:08:13 »
McHale, Harden'ı acilen karşısına alıp şu videoyu izletmezse, Houston Lakers'ın önüne geçebileceği takım olabilir..

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=VHppzAp-g8Y[/youtube]
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #605 : 13 Ocak 2013, 14:25:50 »
Lakers sezon sonuna doğru işler sıkışınca bir iki tane galibiyet yakalyıp mutlaka playoff yapar. Benim tereddüt ettiğim ikinci turu görebilirler mi? Bence şu halleriyle zor.

Batı'da playoff resmi de karışık. Banko playoff yapar dediklerim;
OKC
Clippers
Spurs
Memphis
Golden State
Denver

Zaten 6 etti. Lakers ve Houston 8'i tamamlar diye düşünüyorum. Portland'ın sadece ilk beş oyuncularıyla 82 maç ilk 8'de kalmasını ne yazık ki imkansız görüyorum. Utah desen o dış saha performansıyla onların da playoff ihtimalini düşük buluyorum. Minnesota'nın da bu kadar sakatlıkla boğuşurken kendini ilk 8'e atması mucize olur. Olursa şahane olur ya, neyse.

Portland şöyle kenardan gelip maç başına 10 - 15 sayı getirebilecek bir kısa bulsa, o zaman Houston ve Lakers'a tehdit olacak takım olabilirler. Ama ellerinde takas edebilecekleri bir parça da yok. Belki D-League'den sürpriz bi' adam çıkartmayı denemeliler.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #606 : 16 Ocak 2013, 06:43:18 »
Ben Cleveland maçıyla birlikte Lakers'ın toparlama sürecine girdiği ve bundan sonra çok daha iyi oynayarak maçları kazanmaya başlayacaklarını düşünüyorum.Özellikle Nash formunu çok daha iyi yerlere getirdikçe Lakers da kazanma alışkanlığını kazanacak bence