Anket

Seriyi Kim Geçer ?

Pistons  (4-0)
0 (0%)
Pistons  (4-1)
1 (2%)
Pistons  (4-2)
21 (41.2%)
Pistons  (4-3)
9 (17.6%)
Celtics   (4-0)
0 (0%)
Celtics   (4-1)
0 (0%)
Celtics   (4-2)
9 (17.6%)
Celtics   (4-3)
11 (21.6%)

Toplam Oy Verenler: 50

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Detroit Pistons (2)  (Okunma sayısı 45178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Ynt: Boston Celtics (2) - Detroit Pistons (2)
« Yanıtla #125 : 28 Mayıs 2008, 17:57:54 »
Söyleriz Stern'e oynatır Celtics-Lakers finali

Pistons ve Spurs içinde bağımsız bir lig oluşturalım olsun bitsin..

Çevrimdışı LouisdePointeduLac

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 28 Mayıs 2008, 18:08:21 »

Özlemişim Los Angeles'ın playoff maçlarını.. bugün NBA TV'de Los Angeles Lakers (3) - Portland Trail Blazers (3) maçı vardı, 7. maç .. Arvydas Sabonis ve Scottie Pippen'ın 6 faulle atıldığı maç..

Lakers- Celtics finali efsane olur bence

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 28 Mayıs 2008, 20:38:25 »

Neden Bütün herkes Lakers-Boston finali istiyor anlamiyorum.Tamam eskiden efsane bir seriler yasatmislar insanlara ama ben asla Detroit'in favori gösterilmeden Lakers'i mahvettigi seriyi unutamam ve final Lakers-Detroit olursa benim acimdan cok heyecanli olur.Tabi herkesin zevkine ve fikrine de saygim var

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 28 Mayıs 2008, 20:41:55 »

Boston Toparlanmalı.. Los Angeles'la Final oynasın

Di mi ya...
S..ret diğer takımları..
Hele normal sezon falan..Hepten gereksiz..
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı LouisdePointeduLac

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 28 Mayıs 2008, 21:46:42 »

Neden Bütün herkes Lakers-Boston finali istiyor anlamiyorum.Tamam eskiden efsane bir seriler yasatmislar insanlara ama ben asla Detroit'in favori gösterilmeden Lakers'i mahvettigi seriyi unutamam ve final Lakers-Detroit olursa benim acimdan cok heyecanli olur.Tabi herkesin zevkine ve fikrine de saygim var

Haklısın Lakers-Detroit olursa oda süper olur.. zaten bu son 4 takım: San Antonio, Los Angeles, Boston, Detroit hangisi olursa ben zevkle izlerim.. ben Kevin Garnett'ın kupa almasını istiyorum.

Çevrimdışı Sheed-

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (3) - Detroit Pistons (2)
« Yanıtla #130 : 29 Mayıs 2008, 10:13:41 »
Kazanabilirdik bu maçı. Stuckey 2 faulden birini kaçırdı. Ama üstüne düşeni yaptı Stuckey. Ray yattı yattı üçüncü çeyrek 16 sayı mı ne attı. The Palace'da kazanırız. Seri 3-3 olur. Harika bir yedinci maç izleriz.

Bu arada Billups'ın hep böyle oynaması lazım. Keza Sheed'inde. Hamilton zaten hep böyle.

--

• Ziyaretçi
Boston 3-2 Yaptı
« Yanıtla #131 : 29 Mayıs 2008, 10:43:08 »
Boston 3-2 Yaptı

TD Banknorth Garden'da 18,624 kişinin izlediği nefesleri kesen maçta Boston Celtics, Detroit Pistons'ı 106-102 mağlup etti ve seride durumu 3-2 yaptı.

6. maç Detroit'in sahası olan The Palace'da oynanacak ve bu maç NTV'den canlı olarak ekranlara gelecek.

Celtics'te Kevin Garnett ve play-off'ların suskun ismi Ray Allen galibiyette kilit isimler olurken, Pistons'ta Billups-Hamilton ikilisinin çabaları yeterli olmadı.

Son çeyrekte koluna aldığı darbe nedeniyle maçın en kritik bölümünü kenarda geçiren Richard Hamilton 25 sayı - 6 asist – 4 ribaunt – 2 top çalma yaparken, Chauncey Billups, 26 sayı – 6 asist – 5 ribaunt yaptı.

Rasheed Wallace, üç sayılık atışlarda 6/9 isabet kaydederek 18 sayı, Rodney Stuckey 13 sayı – 3 asist – 2 top çalmayla katkı yaparken, Tayshaun Prince 8 sayı – 5 asist – 4 ribaunt – 1 blokla, kenardan gelerek oyuna büyük bir enerji getiren Jason Maxiell 6 sayı – 1 ribauntla, bir önceki maçın yıldızı Antonio McDyess 5 ribaunt – 4 sayı – 1 asist – 1 top çalma yaptı.

Celtics'te Ray Allen 29 sayıyla play-off'lardaki en yüksek skoruna ulaşırken, 3 ribaunt ve 2 asist yaptı. Garnett ise 32 sayı - 7 ribaunt – 2 asistle oynadı.

Kendrick Perkins, 18 sayı – 16 ribaunt – 2 top çalma ve 2 blok, Paul Pierce 16 sayı – 6 asist – 5 ribaunt – 1 top çalma, Rajon Rondo 13 asist – 7 sayı – 6 ribaunt – 4 top çalma – 1 blok ve James Posey 3 sayı – 2 ribaunt – 1 asistle katkı yaptı.

DET (10-6)     23     23     25     31     102
BOS (11-8)    23     29     32     22     106

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/boston-3-2-yapti.html
-------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 29 Mayıs 2008, 11:26:33 »
celtics'te bench katkısı(!) nerdeyse sıfır olduğu maçta ray allen ile garnett muazzam bir perormans sergilemiş...ama bu ikilinin bu tür performansları sergilemesi normal bir durumken özellikle perkins'in yaptığı katkı maçın sonucunu belirlemiş...
bir önceki maçta harikalar yaratan mcdyess ise bu maçta fazla bir varlık gösterememiş...billups ile hamilton takımı adına iyi performans ortaya koymuş...prince ise magic serisine kadar takımın yıldızıyken celtics maçlarnda bekleneni veremiyor...
detroitteki maçı pistons alır ve seri 7.maça uzar...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #133 : 29 Mayıs 2008, 12:49:34 »
Öncellikle en başta söyleyeyim;
İki takımda çok iyi mücadele etti..İki takımdada öne çıkan isimler kadar susan isimlerde oldu..Boston'u tebrik etmek lazım iyi oynadılar..Bu maçı alacağımızı düşünüyordum..Hatta bu maçın serinin anahtarı olacağını düşünüyordum..İşler değişti..İbre Boston lehine gibi duruyor...

Pistons, Perkins'i çok fazla riske etti ki özellikle ilk devre bunun inanılmaz sıkıntısını çekti..Keza Boston'da McDyess'a önlem alacağım diye dışarıyı fazla riske etti..Rasheed de leblebi gibi üçlük attı ve takımı ayakta tuttu..Billups bu maçta daha istekli daha arzulu oynadı ki onun bu performansı 6 ve olası 7. maç için kilit olacak..

Prince savunmada çok iyi ancak hücumda yokları oynuyor..McDyess'tanda beklenen katkı gelmeyince ilk 5'de Billups, Rip ve Sheed'e kaldı skor yükü..Bench yine verimliydi..Gerek Rodney gerekse Maxiell enerji veriyor takıma..

The Palace'da 3-3 yaparız 7. maç ne olur artık bilemem..Bench verimli oynamaya başlamışken ilk 5'de biraz daha kemerler sıkılsa yeterli..Ama bazen oyunun belli bölümlerinde cidden uyuyoruz..Uyanık olmak lazım..

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 29 Mayıs 2008, 16:45:05 »
seri bostonun lehine döndü...güsel maç olmuş kaliteli maç olmuş takımlar çok iyi mücadele etmişler ama boston daha iyiymiş anlaşılan...isteğince gerçekten iyi şeyler yapıyo big three...(eğer lakersla final oynarsa gözüm korkmaya başladı biraz) bakalım bu önümüzdeki maç çok önemili.....

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 29 Mayıs 2008, 17:18:47 »
Bu maçı Detroit'in alacağını düşünüyordum ama olmadı. Ray allen iyi oynadı 2 maç sonra . 3.periyot'ta farkı yaratan isimdi.Son periyotta da Dteroit tam yakalamışken bostonu kritik basketler buldu.Stuckey detroit adına beklenen katkıyı yine yaptı .Billups da iyiydi bence .Boston'da Garnett çok iyi oynadı .Perkins beklenenin üstündeydi.

Bu seri 3-3 olacak bence detroit işi çok sıkı tutacaktır. Sonra müthiş bir 7.maç seyredebiliriz

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 29 Mayıs 2008, 17:51:01 »
Bu seride ilk defa yüksek skorlu bir mac izledik.Bunu savunmalarin kötü olmasindan ziyade iki tarafin risk almalarina bagliyorum.
Detroit de Billups sakatliginin etkisini yitirmis gibi duruyor.Hamilton yine play-offlarda ki formuna devam ettirdi.McDyess gecen mactaki performansinin yarisina ulassa yeterdi ama bu macta sıkı savunmaya ve Boston'in McDyess üzerinde yogunlasmasi oku zor durumlara soktu.Yanliz bu Rasheed'e yaradi ve iyi bir dis atis yüzdesi sagladi.
Boston ise ribaundlarda Detroit'e sans tanimadi.Allen'in kendine geldigi mac bu oldu.Prince Taysaun baskisindan yine az skor katkis yapti takimi adina.Boston adina beni sasirtan isimler Perkins ve Rondo oldu bilhassa Perkins.
Serinin 7.maca tasinmasini bekliyorum.Bu sene epey bir 7.mac izldik bir yenisi daha olacak gibi.

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 29 Mayıs 2008, 18:08:54 »
Bu seride ilk defa yüksek skorlu bir mac izledik.

İkinci maç da skor olarak buna benzerdi.

Seri beklediğim ve istediğim gibi gidiyor. Bu seride yedinci maçın keyfi bambaşka olacaktır. Ray Allen'ın kendine gelmesi için demek ki bir maçı iyi oynaması gerekiyormuş. Zaten o tür şutörler de açıldı mı böyle oluyor işte. Geçen maçta Celtics, McDyess'ı riske etmişti, bu sefer Pistons Perkins'i riske etti. 16 ribaund da Garnett gibi biriyle oynayan bir oyuncu için muazzam.

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 29 Mayıs 2008, 18:23:07 »
Anasayfada RİP'in sakatlığından söz ediliyordu.Sheed'de teknik faul sınırında eğer bu maçda bi teknik faul alır ve RİP'in sakatlığı ciddiyete binerse çok da zorlanmayız.
( Parmak )

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 29 Mayıs 2008, 19:49:25 »
detroit avantajı kendi elleriyle verdi bostona ve finale çıkamamayıhakettilewr.rakibini dışarda yenmişsin kendi sahanda niyekaybediyorsun

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 30 Mayıs 2008, 14:12:56 »
Arkadaşlar ben Celtics fanıyım fakat bir şeyi anlamıyorum.Hawks'a 3 maç verip Tek lebronu zor geçtik.Şimdi ise en oturmuş takımlardan biri olan Detroite zor anlar yaşatıyoruz.Bu kadar kolay maçlarda zorlanıp Pistonsa karşı seride nasıl avantaj sahibi olabiliyoruz ? Detroit mi kötü oynuyor her maçda.Yoksa biz mi gereken maçları kazanıyoruz ?
( Parmak )