Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Lakers 4-0
0 (0%)
Lakers 4-1
5 (9.4%)
Lakers 4-2
13 (24.5%)
Lakers 4-3
16 (30.2%)
Spurs 4-3
9 (17%)
Spurs 4-2
10 (18.9%)
Spurs 4-1
0 (0%)
Spurs 4-0
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 52

Gönderen Konu: Los Angeles Lakers (4) - San Antonio Spurs (1)  (Okunma sayısı 71833 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Lakers (3) - San Antonio Spurs (1)
« Yanıtla #175 : 28 Mayıs 2008, 20:26:43 »
benim kk konusuna lafım senden bir onceki mesaja ait.. Büyütecek birsey yok bu lakers galibiyeti icin.. Spurs 3-0 önde de olabilirdi..O zaman sesim cıkmazdı.. ama şu an ibre Lakers tarafında.. Hea Spurs gelir 4-3 alırsa tebrik ederim.. ama şu an icin hicbir olumlu lafım olamaz...

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #176 : 28 Mayıs 2008, 20:46:25 »
benim kk konusuna lafım senden bir onceki mesaja ait..

Ben asla Kaan Kural'a laf etmedim.Sacmalamayın isterseniz son 2 mesajı yazanlar..

Senden önce mesaj atan iki kişiden biride benim hani,yani tepkin Ender ile banaydı.
Ayrıca ibrenin Lakers'da olduğu açık,bunun aksini söyleyen olduğunu da görmedim forumda ve başka yerde,zaten kim diyebilir ki Spurs 3-1 gerideyken ve son üç maçın ikisi Staples'dayken ibre Spurs'dan yana diye.Ben diyim kim der biliyormusun,kimse.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 28 Mayıs 2008, 21:09:49 »
Tekrarına baktımda son saniyede Barry'ye yapılanı görmemiştim harbi harbii faulmüş haksızlık olmuş büyük haksızlık..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 28 Mayıs 2008, 23:02:10 »
Sirf su Lakers-Celtics sacmaligini soyleyenlerden kurtulmak icin Detroit'in cikmasini istiyorum, hani bu duruma da gelindi artik...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #179 : 28 Mayıs 2008, 23:25:10 »
Hak eden oynasın..

Ne bir Detroit'li ne de Spurs'lü ısrarla ikide bir final oynayıp duralım beraber demiyor..Sıktı kabak tadı verdi Lakers ve Celtics ukala heyetinin final beklentisi..Hani bende dua eder oldum artık şu Spurs şurdan bi gelsede NBA Finali yapsa Detroit kadar istiyorum..

İkide bir Celtics-Lakers finali vs vs bir kere denir olur biter her yerde aynı şeyler yazılır çizilirse sıkıntı vardır..20 yıldır sürünmeseydi Celtics'te biz napalım..Hanedanlıkla övünmekle olmuyor bu işler..

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #180 : 28 Mayıs 2008, 23:28:52 »
Benim anlamadığım apayrı mevzu, Celtics-Lakers finali olursa, Bird Magic falan mı gelip oynayacak..Nedir yani.O eski kapışmadan ne artık kaldı günümüze...
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #181 : 29 Mayıs 2008, 00:20:57 »
NtvSpor'da denk geldim şimdi ordada 1989 Pistons-Lakers serisini gösteriyor 4-0 Detroit süpürüyor, Dumars Finallerin MVP'si..89'un rövanşı olacak diyor bu sene Pistons-Lakers eşleşirse finalde  :-P

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #182 : 29 Mayıs 2008, 00:24:30 »
NtvSpor'da denk geldim şimdi ordada 1989 Pistons-Lakers serisini gösteriyor 4-0 Detroit süpürüyor, Dumars Finallerin MVP'si..89'un rövanşı olacak diyor bu sene Pistons-Lakers eşleşirse finalde  :-P

Ben de izledim...
Ölürüm o takıma...
Edwards,Rodman falan...Ne takımmış be...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #183 : 29 Mayıs 2008, 00:27:21 »

Edwards,Rodman falan...Ne takımmış be...

Edwards dedinde ordada kısada olsa gösterdi Jabbar'a yaptığı savunmayı  :-D
Şimdilerde Edwards olsa ilk çeyrek 6 faul alırdı ..

Çevrimdışı LouisdePointeduLac

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 29 Mayıs 2008, 00:27:37 »
Dennis Rodman adamım  8-)

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 29 Mayıs 2008, 00:52:43 »
Sirf su Lakers-Celtics sacmaligini soyleyenlerden kurtulmak icin Detroit'in cikmasini istiyorum, hani bu duruma da gelindi artik...
Bu sozlerimden 'ukalaca final beklentisi' mi cikti yani ortaya?

Hak eden oynasın..

Ne bir Detroit'li ne de Spurs'lü ısrarla ikide bir final oynayıp duralım beraber demiyor..Sıktı kabak tadı verdi Lakers ve Celtics ukala heyetinin final beklentisi..Hani bende dua eder oldum artık şu Spurs şurdan bi gelsede NBA Finali yapsa Detroit kadar istiyorum..

İkide bir Celtics-Lakers finali vs vs bir kere denir olur biter her yerde aynı şeyler yazılır çizilirse sıkıntı vardır..20 yıldır sürünmeseydi Celtics'te biz napalım..Hanedanlıkla övünmekle olmuyor bu işler..
Benim anlamadığım apayrı mevzu, Celtics-Lakers finali olursa, Bird Magic falan mı gelip oynayacak..Nedir yani.O eski kapışmadan ne artık kaldı günümüze...

Yanlis anlamissiniz benim sozlerimi, nasil o yonden anladiniz algilayamadim da laflarim "Stern Celtics-Lakers finali istiyor." diyenlere. Hani su gunde NBA'e 15 dakika ayirip, NBA'in icini, Stern'un telefon konusmalarini bilgisayar ekranindan 15 dakikada cozenlere. Bir takimin tum emegini bosa sayanlara, sakat sakat oynayan, parmaginda kirilmamis kemik - yirtilmamis tendon kalmamis Kobe yerine - bir baska sakat sakat oynayan Fisher yerine gerekceyi Stern'in eli olarak bulanlara.

Bu arada lutfen, bir tane mesajimi bulun forumda soyle "Finale cikiyoruz ulan, gelsin rakipler" tarzinda, ben de kabulleniyim su sarfettiginiz hakaretleri.

Emin olun, benim Celtics'e olan antipatim, Detroit'e olandan daha azdir, umurumda da degildir hangi takimin gelecegi. Bana kalsa, Miami ile Milwaukee ile oynamak isterdim, rekabetle de alakam yoktur yani.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #186 : 29 Mayıs 2008, 00:58:04 »
İyide Çağatay benim lafım sana değil olsa altıntı yapıyorum zaten..Benim derdimde Stern, Celtics, Lakers üçgeninde boğlup gidenlere  :wink:

Kaldı ki Celtics'in kayıp 20 yılınıda özellikle vurguladım..Fasülyeden nimet olunmaz 1 yılda..Geçmişlerde bugünlerde oynamaz..

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 29 Mayıs 2008, 01:39:10 »
Bana biri Gasol takasının mantıklı bi açıklamasını yapsın...
Tamam dicem Stern'in eli yok...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : 29 Mayıs 2008, 01:55:51 »
Gasol takası konusunda Murat Murathanoğlu, Overtime'ın Mart sayısında;
Jerry West'in bu işte parmağı olduğu yönünde iddiaları yazmıştı..Özellikle pazar araştırması dahi yapılmadan takasın olmasını falan yazmıştı..

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 29 Mayıs 2008, 03:36:28 »
Ender;

- Shaq, Miami'ye nasil gitti?
- Shaq, Suns'a nasil gitti?
- Kidd, Dallas'a nasil gitti?
- Garnett, Boston'a nasil gitti?

Bu takaslari kafanda canlandir, bir de Lakers-Gasol takasini karsilastir, mantigi kapacagindan eminim. Keske Lakers takasinin mantigini aramak isterken, bu ve bu tipteki takaslarin tumunu dusunseydin, artniyet aramaya basladim zira.

Stern'un eli nedir? Bu takimlar uzerinde milyar dolarlar oynuyor. Takim sahipleri angut mu? Jerry West Gasol'u Lakers'a gonderecek en sevdigi takim Lakers diye, takim sahibi de izleyecek, oyle mi? Kaldi ki Jerry West'in Memphis'le iliskisi yok, eski GM'leri, o kadar.

Bu arada Stern'in eli var diyorsan, epey bir yavas olmali, Celtics'i hareketlendirmek icin cok beklemis desene, hani madem eli var...

Hayir, anlamiyorum yani. Sen Spurs'lusun, Spurs'un bir ton kirli haberini yazayim mi ben buraya simdi? Gasol takasi, Memphis'le Lakers arasindadir, herhangi bir saibe de olamaz, isterlerse Garnett'i DJ Mbenga karsiliginda versinler, o-la-maz. Futbol degil bu; her takimin belli bir yonetim grubu ve sahibi var, bu sekildeki bir takas kulubun butcesinin yarisina ve gelecegine mal olur. Stern alttan 2-3 milyar dolar verirse(!) belki razi olabilir. Kaldi ki Stern en fazla saygi goren insanlardan biri, herifin neden umurunda olsun Final'de oynayacak takimlar? Adam zaten parasini kazaniyor, TV gelirleri dusse ne olur, dusmese ne olur...

Veteran minimum'lariyla bench'i yenileyen, bir adami takas ettikten sonra 30 gun bekletip onu geri alan, yoktan cezalar sayesinde tur atlayip sampiyonlugu kazanan biz degiliz, icimiz rahat.

---

@KE;

Olayin ayrintisini bilemem elbette, Memphis kulubunun icinde olmadigimizdan dolayi. Ancak sen de bilirsin, bir cok kez dedikodu cikti Gasol hakkinda, hatta Bulls 'Ben Gordon + biten kontrat' onerdi Gasol'e, o bakimdan katilamayacagim MM'ye.

Gasol takasi buyuk bombadir, Lakers'a cok yaramistir suphesiz. Ancak bu gibi takaslar hep yapilmaktadir, biten kontratlar her zaman degerlidir. Gasol tek basina bir takimi kaldirabilecek bir adam degildi, o karakterde de degildi, o yetenekte de. Kaldi ki Memphis 3 kere Playoff'a girmesine ragmen Gasol'le, 0-12'lik bir derece tutturdu, yani 3 supurge gordu. Gasol'un gitmek istedigi belliydi, ortalamalari da fena dusmustu, onlar da takas ettiler. Aradaki cizgiyi kacirmamak, elmayla armutu karistirmamak gerek; Gasol takasi buyuk bir bombadir ama bu tarz takaslar her zaman yapilir.

Keith Van Horn'larla yeniden kontratlar yapilip, Kidd'ler aliniyor abilerim, yapmayin etmeyin. Sahiden, Kidd deyince aklima geldi, Van Horn+Devin Harris'e karsilik Dallas'a gitti Kidd gibi bir yildiz. Dallas'ta da mi eli var Stern'un? Bu adam ahtapot mu?

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #190 : 29 Mayıs 2008, 06:49:58 »
Tam cevap atıyordum elektrikler gitti,geldi.Neyse kısasa özetlemek istersem tekrardan Çağatay,Stern'in Boston-Lakers finali istediği doğrudur,ama bu sadece "istektir",nasıl ben San Antonio'nun finale çıkmasını istiyorsam,sen Lakers'ı istiyorsan o da Boston-Lakers finalini istiyor ama bunun için öyle somut birşey yapamaz,sadece bizim gibi ister o kadar.Zaten yapmaz,bu kadar köklü bir organizasyonda Stern bey istiyor diye final olduğunu düşünsene,onun için hamleler olduğunu ve bunun altından Stern'in çıktığını düşünsene, imkansız,olmaz böyle birşey.Elini,kolunu sokamaz böyle şeylere.Yani seninle aynı doğrultuda düşünüyoruz bu konuda ama gelelim Spurs konusuna;

O benchten atlayanlara ceza verilecek,30 gün sonra oyuncu imzalayabilir şeyleri Nba yönetiminin olayları,kuralda benchten atlayanlara ceza verilecek diyorsa,Spurs'un suçu ne.Ya da "şaibe" ile ne ilgisi var,keza Barry'nin imzalamasına bir madde karşı çıkmıyorsa bunda Spurs'un suçu ne,ben mi ayarladım kuralları ya da Popovich'mi ?
Anlamıyorum,sonra "içimiz rahat" diye bir kenara çekiliyorsunuz.Sanki Spurs'lular kuralları koydu,ya da o kurallar ihlal edildide laf oldu,"şaibe" li zafer oldu.Çağatay yapma gözünü seveyim,tamam Lakers'lısın,Ender Stern'in eli olduğunu belirtip ona cevap atıyorsunda,sırf Ender Spurs'lu diye,Spurs'a hemen "şaibe" li zaferler damgası vurma,kaldı ki zaten o maddeler,kurallar yazıyor,ters olan birşey yok.Diaw-Amare sahaya atlarken bunları düşünmüyor,sonra Spurs "şaibe" li zafer kazandı oluyor.

Tbl maçında ortam gerginken,şu olay yaşandı.Galiba İhsan Hoca'ydı bunu diyen,bench oyuncuları dikkat etmeli,sahaya girmemeli diyordu,yanlış hatırlıyor olabilirim ama buna benzer birşeydi.
Yani böyle bir kural olup,uygulamamak "şaibe" ye yol açardı,yoksa uygulayınca neden Spurs yoktan cezalarla tur geçti oluyor,nedir yani bu ?

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 29 Mayıs 2008, 08:18:17 »
Stern konusunda hemfikiriz zaten, ayrica o soyledigine katiliyorum, NBA otoritelerinin hemen hemen hepsi istiyordur o finali; gerek seyir acisindae, gerekse finansal acidan.

Saibe oldugunu soylemedim. Saibe lafi gecmedi bile mesajimin o kisminda, o laf Stern-Gasol olayi icindi, o paragraftaydi.

Arkadas Spurs'lu ve bir seyi merak ediyor, sike olarak sayiyor, haksizlik oldugunu belirtiyor, daha da ileri gidip Stern yapti diyor. Ben de ona soruyorum; Barry buraya gelirken neredeydi o hak? Madem boyle bir gecmisi var takimin, susacaksin kardesim. Hele de o ceza... Serinin ikinci macinda bench'ten sahaya giren Bowen-Duncan'i unutmadik, unutamadik.

Bir insan, bir insani suclayacaksa; kendisinin temiz olmasi gerekir, hicbir zaman hatali karara rastlamamis olmasi gerekir. Su olaylar son 2 sene icinde oldu. Hakem kararlari bakimindan hicbir zaman sikinti cekmemistir Spurs, bunu hepimiz biliyoruz. Saibe degil tabii, organizasyondan bahseden kisi bendim, saibe filan olmaz oyle. Ama durum bu, sempati belki de, bilemem. Barry ve diger veteranlarin gelmesi filan; her zaman canimi sikan konulardir, kafayi yerim bedavaya yildiz katmalara filan. Boston Cassell gibi adami bedavaya takima katiyor, keza Spurs vb. takimlar... Simdi aynisini Lakers yapsa, olay cikar, tipki Gasol takasina oldugu gibi. Oysa o Lakers'in 4 sene evvel yaptigi Shaq takasi direk unutulur, degil mi! Yada Gasol takasinin yapildigi zamanlarda yapilan Kidd-Shaq(Phx) takaslari, degil mi!

Uzuluyorum Huseyin, oyuncu olsam cildirirmisim demek ki. Takim mucadele ediyor Final icin aylardir, millet bu emegi 5 saniye icinde eziyor "Boston-lakers finali isteniyordu zaten" diyerek. Kupchak GM'lik kariyerinde belki de ilk defa duzgun bir hamle yapiyor, o da Stern-el-kol gumburtusune gidiyor. Yazik...

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #192 : 29 Mayıs 2008, 08:30:22 »
5 saniye içinde,Stern böyle istiyor böyle olacak denmesi katılıyorum yanlış dediğim gibi,böyle bir şey diyerek herşeyi,mücadeleyi bir kenara itemeyiz.
Keza dediğin gibi,böyle bir takasa imkan varsa,Memphis geleceğini bu temeller üzerine atmak istiyorsa,bu takasta olabilir,kimse karışamaz.Yani bunun altında hemen Stern'ü aramamak lazım.Çıkıp,Gasol'u böyle bir takasla başka takımda kadrosuna katabilirdi.

"Şaibe" lafını,direk Spurs için değil,Gasol olayı için kullandın,onun da farkındayım ama;

yoktan cezalar sayesinde tur atlayip sampiyonlugu kazanan biz degiliz, icimiz rahat.

Buradan benim anladığım,sizin içiniz rahat olmamalı,siz böyle turları geçersiniz vb. gibi düşünceler.Yani bir manada,"şaibe" ye çıkan sözler.He sen onu anlatmamış olabilirsin ama ben onu çıkarttım şahsen.

Veteranlar konusunda,senin gibi düşünen çok kişi var.Yani rahatsız olan,hoş karşılamayan ama şuan yapacak birşey yok,bu da Gasol takası gibi,"imkanlar" dahilinde ise veteranları alan takım suçlanmamalı,o kural suçlanmalı.Bildiğim zaten Stern bu konu üzerinde çalışıyor,emin değilim yanlışta olabilir.

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 29 Mayıs 2008, 09:03:03 »
Saibe degil hata, saibe olsaydi belirtirdim Huso... Kaldi ki, ben daha ilk mesajimda "Saibe olup olmadigini bilemeyiz bilgisayar ekranina bakarak" sozlerini sarfettim, neden doneyim. Oyle anlasildiysa da kusura bakilmasin tabii, oyle demedim.

Veteran'lar konusunda calismasi yok diye biliyorum da Barry konusunda bir calismasi vardi, durdurdu sonradan nedensiz bir sekilde.

Gasol ile veteran durumu apayri konular. Gasol'un dustugu duruma dusen oyuncular, hep bu tarz takaslarla takas oldular. Burada hicbir takima bir haksizlik olmuyor, her takim icin ayni durum soz konusu, isteyen takas hamlesi girisimine basliyor goruldugu uzere. Ancak veteranlar sadece sampiyonluk adayi takimlarina geliyorlar, Lakers'da henuz boyle bir durum olmadi ama Lakers'a da olacak aynisi, fikrimi degistirmiyor - hala rahatsizim. Bu kadar basit olmamali Cassell-Damon gibi adamlari almak. Soyle soyleyeyim; Clippers Cassell'i alirken umitlendi, basari bekleniyordu, epey efor sarfedildi bu tip bir guard'i takima katabilmek icin. Ancak o gitti, haksizlik sadece ezik takimlara. Draft ne kadar dengeleyici bir sistemse ezik ile buyuk arasinda, bu da tam tersi yikici bir nitelik tasiyor.

Kisacasi: Gasol takasi da kurala karsi degildir, veteranlarla imzalamak, hakem hatalarindan yararlanmak da. Ancak gayet dogal bir takas olan Gasol-Lakers takasinda mantik aramak isteyen arkadas; bu hakem hatalarini-haybiye imzalanan veteranlari gormeksizin, Gasol takasini elestiriyorsa, bir de Gasol takasinin ender rastlanan bir takas oldugunu dusunuyorsa, ben bunda mantik aramaya calisirim, sonunda da bulamam.

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 29 Mayıs 2008, 11:06:36 »
@Ty

Senden sonraki ikinci mesajım olduğu için üstüne alındın belki ama benim o mesajımın senin mesajınla uzaktan yakından alakası yoktu.
  "Lakers-Boston final oynasın" diye gezeleyenlerin ellerine ne geçecek onu merak ediyorum sadece...
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 29 Mayıs 2008, 17:23:18 »
Geldik dananın kuyruğunun kopacağı maça . Tamam mı devam mı maçı bizim için. Maç içinde Lakers hava yakaladığında ortaya koyacağımız direnç bence kaderimizi belirleyecek .Teslim olursak fark yeriz bence.Şansımız çok az biliyorum ama bence 3-2 olursa 3-3 de olur  bence tabi son maç yine staples ta olur o zman ki bu da nba finaline çıkmak için ne kadar zor bir yol olduğunu gösteriyor

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #196 : 29 Mayıs 2008, 19:16:51 »
4.maç analizim...

Lakers her zamanki gibi gene maça agresif başladı..Hem hücümde hem savunmada ilk dakkikalarda etkili bir organizasyon sergiledi...İlk çeyrekte aldığı hücüm ribauntları lakersin ivme kazanmasına rol açtı..Lakers bir ara 11/17 atıyorken sonra 0/7 attı ve spursün ilk çeyrekte farkı 5 e indirmesine yardımcı etti..lakers gene erken faul problemine girdi...Lakers maça çok iyi başlamıştı ama faül problemleri ile spursün çok serbest atış çizgiseine yolladık ve bu atışlarla fark bir ara 3 e kadar indi..17 de 17 atan spürs farkı kapatmakla kalmadı eşitliğide sağladı..Barry harika bir oyun çıkardı,ginobilinin rolünü o üstlendi...3.çeyrekte dengeli bir oyun wardı...3.çeyreğin son saniyesinde vujacicin 4 sayılık oyunu 77-70 lakersin üstünlüğü ile bitmesini sağladı..Spurs son çeyrekte elinden geleni yaptı..Ginobili ilk saha içi basketini son çeyreğin 05.43 dakikasında yaptı..Odomun son 3 dakikasında attığı 5 sayı lakersin son çeyrekteki ilk 7 dakikasında skor sıkıntısını önlemiş oldu...

Kobe son pozisyonda saçma sapan bir zorlama atış yaptı(ne gerek varsa) topu tutsa maç krize girmickti ama topu tutmayı beceremedi dingil..!!!!..3kez maç berabere geldi ama spurs hiç öne geçemedi ve maçı lakers aldı

Gelelim son topa orda faül kesinlikle vardı ama 2 atış olacaktı...Bide ilk çeyrekte duncının tek eliyle vurduğu smaç stepsti.....

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 29 Mayıs 2008, 19:25:31 »
Gelelim son topa orda faül kesinlikle vardı ama 2 atış olacaktı...Bide ilk çeyrekte duncının tek eliyle vurduğu smaç stepsti.....

tamamda ilk çeyrekle olan bir hata ile can alınıp can verilen bir andaki hatayı aynı kefeye koymak biraz komik değil mi?
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2008, 19:28:41 Gönderen: c_marlowe »

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 29 Mayıs 2008, 19:33:20 »

tamamda ilk çeyrekle olan bir hata ile can alınıp can verilen bir andaki hatayı aynı kefeye koymak biraz komik değil mi?

komikle alakası yok ben sadece orda yapılan 2 hatayı söyledim..Barryin pozisyonuna faul çalınsaydı iş değişirdi ama duncının basketide stepsi bu da bir hata...komikle alakası falanda yok..barryin tabikide önemli ama ya steps çalınsaydı basket olmasaydı??

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 29 Mayıs 2008, 19:37:33 »
Kobe son pozisyonda saçma sapan bir zorlama atış yaptı(ne gerek varsa) topu tutsa maç krize girmickti ama topu tutmayı beceremedi dingil..!!!!..
Şu elinde patlayan top mu.. 1-2 sn kala.. eger o ysa zaten o sekil atmak zorundaydı