Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Lakers 4-0
0 (0%)
Lakers 4-1
5 (9.4%)
Lakers 4-2
13 (24.5%)
Lakers 4-3
16 (30.2%)
Spurs 4-3
9 (17%)
Spurs 4-2
10 (18.9%)
Spurs 4-1
0 (0%)
Spurs 4-0
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 52

Gönderen Konu: Los Angeles Lakers (4) - San Antonio Spurs (1)  (Okunma sayısı 71453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Lakers (1) - San Antonio Spurs (0)
« Yanıtla #50 : 22 Mayıs 2008, 23:57:52 »
Spurs yazık ki geçen senelerde izlediğimiz o şahane takım değil. Gerçekten o takımı kaybettiğimiz için üzgünüm, muhteşem savunmacı(ki nefret edenlere inat çok severim) Bowen'ı kaybetmeye başladığımız için üzgünüm, Duncan gerilemeye başlayacağı için üzgünüm ama gerçekler bunlar.

Al işte...İşte bu zihniyet yüzünden biz bu maçta bir şeyler kazandık...Hala burdayız mesajını maçı kazanma noktasına getirerek verdik ve bu yaşlı takım hala bir şeyler yapabiliyor, gerileme dönemindeki Duncan hala ligin en iyilerinden biri dedirtebildik herkese...Herkesin Gasol ü hiç pahasına aldılar bu takım Batının  efendisi iddialarına cevap verdik...Ben hala diyorum ki bu maçtan psikolojik bir artı sağlayacaksa bir takım bu kesinlikle Spurs oldu...

Hakem konusuna gelince bir düşün bakalım maçın son anlarına öyle veya böyle hakemler etki ediyor ve ben büyük bir Spurs taraftarı olarak bunu unutamıyorum bundan doğal ne var...

Ev sahibi düdükleri doğaldır diyorsun...Objektif ol ve düşün aynı şey Lakers ın başına gelse veya Kobe nin Bowena yaptığına hücum faul çalınsa Spurs bu maçı kazansa çıkıpta o ne biçim hücum faul hakemler kör mü şeklinde tepki gösterir misin göstermez misin...?

Ayrıca nedir bu Suns-Spurs muhabbeti...Hemen geçmişten bişey bulup çıkarmaya çalışmak neden ?

Spurs aleyhine çalınan bir düdükten sonra itiraz ederse geçen senenin telafisi diye mi geçiştirecekseniz her zaman nedir anlamadım ki...?

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 23 Mayıs 2008, 00:00:10 »
zaten jazz serisini de hakemlerle kazandık.. bu mac da oyle gelmis.. ne tesadüf ya.. hic emek yok..

Çevrimdışı nAoNnGaEmLe

• Kaf_Kef
  • All-Star
  • Yaradanımız bence yaralamzdı,Özgr iradeydi şeytanm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 23 Mayıs 2008, 00:17:38 »
hani bazı maçlar vardır bakarsın skorborda bu maç bitmiş dersin, bende dün gece skora bakınca spurs için maç bitmiş ve izlemeye gerek yok filan demiştim ve lakers beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Ama pc yi şuan açıyorum ve skora bakıyorum nba maçlarının değerini daha iyi anlıyorum:)

arkadaşlar hakemler filan demiş izlemediğim için fazla değinmeyeceğim ama spurs gibi bir takım vermemeliydi bu maçı o farktan sonra...
İmza kural dışı- çok büyük-

-benim imza nolmuş sana la ?
imza: nolmuş ?
-bende onu diyorum nolmuş la
 :Dzzagzagazgzagaazaag:)

sopcast ten nasıl maç izlenir:

http://www.nbatr.com/forum/ynt-sopcast-nasil-kullanilir-t22188.0.html;msg164728#msg164728

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 23 Mayıs 2008, 00:27:51 »
O belirttiğin satırı "yukarıdaki yazdıklarım ışığında bir Spurs taraftarı olarak hiç konuşma" olarak değiştirsem ne fark eder? Sonuçta anlatmak istediğim belli, zaten sen de demişsin cevabın ona olduğunu. Durup dururken bir topluluğa neden laf atayım? Hakemler her zaman hata yaptı, bundan sonra da yapacak. Biraz futbol liglerinden gelen alışkanlık olsa gerek, hakemleri fazlaca konuşuyoruz. Bazıları Lakers, Boston finali olsun diye hakemler Lakers'ı itiyor demeye getiriyorlar, tepkim ona.

Ben de Spurs'u yakından takip ederim. Geçen sene kimse ihtimal vermezken Spurs'un şampiyon olacağını yazan da bendim, Hornets'ı geçeceğini yazan da bendim. Kaldı ki Spurs'un bittiğini söylemedim, oyuncuların gerilemeye başladıklarını söyledim. Bowen çok net olarak düştü, nerede 3 sene önceki Bowen, nerede bu seneki? Duncan'ı savunmak kolay mıydı? Chandler gibi adam Duncan'ı ancak yavaşlatırdı.

Spurs kendi tarzında oynadı. Spurs'un topları girmedi fakat Lakers'ınkiler de girmedi. Çok yakın yüzdelerle attılar, kaldı ki Lakers playoffların en iyi hücum eden takımı. Spurs muhakkak hücumu bozacaktır fakat bu kadar değil. Tabii Spurs hergün boş şutları kaçırmaz da Lakers da bu kadar kötü hücum etmez. Yorgunluk demişsin, abi bundan sonra maçlar tek gün arayla. Duncan her maç 41 dakikayı kaldıramaz, hele de Turiaf ile eşleşir ve fiziksel mücadeleye çokça girerse zor.  

Spurs ne kadar eski Spurs olmasa da hala çok güçlü, Suns'ı neredeyse süpürecek kadar güçlü. Hornets'ı şu zor seride geride bırakacak kadar güçlü. Lakers Spurs eşleşmesi bu nedenle 7 maça uzayacaktır. Lakers Staples'da maç kaybetmedi, kaybedeceğini de sanmıyorum. Spurs çok daha tecrübeli olmakla beraber yaşlılar. Utah serisinde bir üst tura geçeceğimizden emindim, bugün kesinlikle emin filan değilim. Lakers'ın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum, o kadar. Nedenlerini de yukarıda belirttim.

Spurs yazık ki geçen senelerde izlediğimiz o şahane takım değil. Gerçekten o takımı kaybettiğimiz için üzgünüm, muhteşem savunmacı(ki nefret edenlere inat çok severim) Bowen'ı kaybetmeye başladığımız için üzgünüm, Duncan gerilemeye başlayacağı için üzgünüm ama gerçekler bunlar.

Al işte...İşte bu zihniyet yüzünden biz bu maçta bir şeyler kazandık...Hala burdayız mesajını maçı kazanma noktasına getirerek verdik ve bu yaşlı takım hala bir şeyler yapabiliyor, gerileme dönemindeki Duncan hala ligin en iyilerinden biri dedirtebildik herkese...Herkesin Gasol ü hiç pahasına aldılar bu takım Batının  efendisi iddialarına cevap verdik...Ben hala diyorum ki bu maçtan psikolojik bir artı sağlayacaksa bir takım bu kesinlikle Spurs oldu...

Hakem konusuna gelince bir düşün bakalım maçın son anlarına öyle veya böyle hakemler etki ediyor ve ben büyük bir Spurs taraftarı olarak bunu unutamıyorum bundan doğal ne var...

Ev sahibi düdükleri doğaldır diyorsun...Objektif ol ve düşün aynı şey Lakers ın başına gelse veya Kobe nin Bowena yaptığına hücum faul çalınsa Spurs bu maçı kazansa çıkıpta o ne biçim hücum faul hakemler kör mü şeklinde tepki gösterir misin göstermez misin...?

Ayrıca nedir bu Suns-Spurs muhabbeti...Hemen geçmişten bişey bulup çıkarmaya çalışmak neden ?

Spurs aleyhine çalınan bir düdükten sonra itiraz ederse geçen senenin telafisi diye mi geçiştirecekseniz her zaman nedir anlamadım ki...?

Al işte. Sanki herkes Lakers Spurs'u süpürecek, Spurs çaresiz, Gasol efsane diyordu da çıkıp herkesi şaşkınlığa uğrattınız. Evet arkadaş, çok büyük kazançtır 20 sayı öne geçtiğin maçı kaybetmek, bu seride hep böyle kazançlar sağlamanızı diliyorum. Bu maçtan Spurs ne gibi bir psikolojik artı sağlamış olabilir? Spurs'un kendine güveni mi yoktu? Spurs'u adam yerine koymuyorlar mıydı? Birşey mi kanıtladı Spurs? Şu maçın gösterdiği şey, Spurs'un 20 sayı öne geçtiği maçı bile kaybedecek noktaya geldiğidir. Bu yorum yanlış algılanmasın, Spurs kötü takım demiyorum. Spurs bu noktada böyle bir geri dönüşe izin verecek takım değildi, vermezdi.

Bugüne kadar hakeme tepki gösterdiğim ya da hakeme tepki göstereni desteklediğim bir tek mesajımı bul, göster. Üzerine tek kelime edersem adam değilim. Hakemler hakkında konuşmadığımı, hakemler hakkında konuşulmasını da tasvip etmediğimi belirttim defalarca. Geçmişten birşey bulup çıkartmaya çalışmak? Orada anlatılmak isteneni anlamamışsın besbelli. Kısaca diyorumki geçmişte sizin lehinize de bundan çok daha vahim hatalar yapıldı yapılıyor. Dün de vardı bu hatalar bugün de var. Evsahibi düdükleri her zaman çalınıyor, her maçtan sonra yeni birşeymiş gibi çıkartmanın alemi ne? Sisteme tepki varsa haklısınız, ben de desteklemiyorum evsahibine avantaj sağlayan düdükleri, ben de karşıyım fakat bu maçtan sonra çıkıp şunu, bunu dövüp kazandılar gibi şeyler yazmak yanlış.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 23 Mayıs 2008, 00:52:10 »
Allah allah aynı şeyleri tekrar mı yazayım ne istiyorsun anlamadım ki ? Arkadaş sen değil misin Spurs eski gücünde değil diyen...Bende diyorum ki sadece sen değil büyük bir kesim böyle düşünüyordu...

Spurs batı şampiyonu ilan edilen (az da olsa dinlenmiş)Lakers a karşı bu yorgunlukla serinin ilk maçını kazanma noktasına getirebiliyorsa Lakers diğer maça özgüvenle değil endişeyle, çekinceyle çıkacaktır...Bu da oyunlarına olumsuz yansıyacaktır işte şu maçta seri adına kazandığımız tek şey de budur...

Hakemler konusuna gelince ;

Her zaman konuşulmalı demiyorum ben...Ama bu maç sonrası konuşulmalı...

Eğer bir takımın canı yanmışsa bu düdükler yüzünden sonuna kadar konuşurum ben bunu .

Ne meraklıymışsın başka oyuncuları küçük görmeye...Chandler bile Duncan ı savunmuşmuş Chandler ı ne sandın sen bilmiyorum ama benim gözümde sert güçlü ve hırslı bir savunmacı...Allah bilir Rasheed savununca da diyorsundur Rasheed bile savundu diye...Kimse tanrı değil bu ligde ne senin kobe ne duncan ne de LeBron her oyuncu durdurulabilir...Bu lige bir tane tanrı geldi o da şimdilerde yeni heyecanlar peşinde...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #55 : 23 Mayıs 2008, 07:05:49 »
Al işte. Sanki herkes Lakers Spurs'u süpürecek, Spurs çaresiz, Gasol efsane diyordu da çıkıp herkesi şaşkınlığa uğrattınız. Evet arkadaş, çok büyük kazançtır 20 sayı öne geçtiğin maçı kaybetmek, bu seride hep böyle kazançlar sağlamanızı diliyorum. Bu maçtan Spurs ne gibi bir psikolojik artı sağlamış olabilir? Spurs'un kendine güveni mi yoktu? Spurs'u adam yerine koymuyorlar mıydı? Birşey mi kanıtladı Spurs? Şu maçın gösterdiği şey, Spurs'un 20 sayı öne geçtiği maçı bile kaybedecek noktaya geldiğidir. Bu yorum yanlış algılanmasın, Spurs kötü takım demiyorum. Spurs bu noktada böyle bir geri dönüşe izin verecek takım değildi, vermezdi.
duncan21 arkadaşım yukarda attığın mesaja yönelik şu cevaba bir daha bak. Adam ne güzel açıklamş. Kimsenin Spurs'u küçük gördüğü yok ki hatta 7. maça kadar gideceğini de yazmış serinin. Sen hala cevap verdik diyorsun. Neytin cevabıydı bu. Lakers'ı kim Batı şampiyonu ilan etmiş de Spurs cevap vermiş. Gasol takası olduğunda daha Bynum ve Ariza'yı düşününce bu takımın kadroso Batı'da şampiyon olmaya müsaittir herkes onu kastetmiştir. Ben daah önce kimsenin gelip kendindne emin bir şekilde Lakers Batı şampiyonudur dediğini görmedim. Sen şu alıntı yaptığım yeri bir daha oku istersen.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #56 : 23 Mayıs 2008, 08:03:27 »
Evsahibi düdükleri her zaman çalınıyor, her maçtan sonra yeni birşeymiş gibi çıkartmanın alemi ne? Sisteme tepki varsa haklısınız, ben de desteklemiyorum evsahibine avantaj sağlayan düdükleri, ben de karşıyım fakat bu maçtan sonra çıkıp şunu, bunu dövüp kazandılar gibi şeyler yazmak yanlış.
Benim anlatmaya çalıştığımda bu,sabah Çağatay'a da bunu dile getirdim,burada da bunu söylemeye çalışıyorum,yani hakemler öyle bir psikolojiyle çıkıyorlar sanki,kafalarında ulan ben şu evsahibine bir tolerans gösterem de gelenek devam etsin,istikrar sağlamış olalım tarzı.Yani ilk turda hadi neyse de,böyle final kısımlarında biraz daha dikkatli olmak lazım,o psikolojiyi üstlerinden atmaları lazım.He tabi onlarda insan,hata yapabilirler ama o psikoloji ile çıkmazlarsa baştan odaklanma olmaz ve daha iyi olur.Yoksa burada,Lakers geldi bizi dövdüde kazandı demiyorum,yanlış kararlar vardı ama tamamen mallığımıza kaybetmişizdir bu maçı.Kararlar olmasa kazanabilirdikte ama dediğim gibi esasen mallığımıza kaybetmişizdir.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Lakers (2) - San Antonio Spurs (0)
« Yanıtla #57 : 24 Mayıs 2008, 09:59:00 »
2-0 bizim için çok avantajlı bi skor. deplasmanda bi maç alıp geçeceğimizi düşünüyorum. spurs'te yorgunluk belli. heleki 20 sayıdan döndüğümüz maçta, gerçi bu maçta daha bi belirgindi ama. bi de kk ile mk arasında geçen hoş bi diyaloğu aktarmak istiyorum;

MK--Havluyu atana da yerde vurulmaz ki canım!!
KK--Yatan Spurs ise vurulur vallaha 

MK-KK--İşte ilk maçda fark böyleyken geri dönüş olmuştu acaba..
KK--Ama Spurs'ün eksiği bir 24 numaralarının olmaması  :-D

finale doğru emin adımlarla...lamarcığımıda öpüyorum

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 24 Mayıs 2008, 10:43:51 »
bukadarda fark atılırmı ayıp vallahi.normal sezonda aralarındaki son maçtada lakers kendi evinde yine fark atmıştı.san antonio spurs nasıl böyle bir fark yer.karşısında kim olursa olsun böyle olmamalı.lakers taraftarı olarak üzüldüm açıkcası.ben bu farkları boston a atılması taraftarıyım.ama finalde karşımıza detroit çıkacak gibi.hayırlısı olsun.bu seri 4-2 yada 4-3 biter. san antonio kolay pes  etmez

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Mayıs 2008, 11:00:00 »
Arkadaşlar,burada görüyoruz,Kobe İstiyor ve Alacak.Bu çok açık , Celticsde zaten bi allen kötü oynar allen iyi olduğu zaman bench kötü oynuyor.Detroit çıksa bile bi kobe ye dayanamaz.
( Parmak )

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 24 Mayıs 2008, 11:12:58 »
Maçı izledim de Spurs Spurs gibi oynamadı Lakers da bundan yararlandı elinden gelnin iyisini yaparak maçı kazandı Spurs tekrardan maçı kendisi verdi diye biliriiz 4.PR başlar başlamaz umutları bitti zati bu Spurs olunca şaşıriyor insan..

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 24 Mayıs 2008, 11:17:25 »
Arkadaşlar,burada görüyoruz,Kobe İstiyor ve Alacak.Bu çok açık , Celticsde zaten bi allen kötü oynar allen iyi olduğu zaman bench kötü oynuyor.Detroit çıksa bile bi kobe ye dayanamaz.
O Detroit, zamanında Kobe'nin yanında Shaq+Malone+Payton'a dayandı.Süpürmekten beter etti.
O yüzden Detroit hakkında ileri geri konuşmadan önce iki kere düşün derim.
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı BuckéYé

• Mad ''Sexy'' Buck
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 24 Mayıs 2008, 11:53:30 »
''Spurs, draft yapmadan Sinan'ı katacakmış kadrosuna...
Bowen da benche...O zaman görürüm ben Kobe'yi...''

Pistons takımının hepsi Sinan Güler...Sen rahat ol güzelim....

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 24 Mayıs 2008, 12:04:48 »
yiğidi öldür hakkını ver derler seride ilk maçta 20 sayıdan indirdik farkı lakers dayanamaz fln dediler ki bende çok zorlanırız diye düşünüodum şimdi 30 sayı farkla biz yendik bu seferde spurs kendi gibi oynamadı gibi yorumlar yapılmış.. arkadaşlar haklı, oynamamıştır ama bizde rahatlıkla aldık 2. maçı...sonraki maçlarda belki çok zorlucaklar bizi ama ben lakersa güveniyorum kobeye gasola özellikle odom a çok güveniyorum umarım diğer maçlarıda alır ve batı şampiyonu oluruz.....

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 24 Mayıs 2008, 12:18:00 »

Çıkarsa kim kime dayar görürsün..

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Mayıs 2008, 12:23:28 »
ahahah , Kemal abi ayıp değil mi? Daha bizim Spurs'ü geçeceğimiz kesin değil , daha sizin Celtics'i geçeceğiniz kesin değil. Ne bu şiddet bu celal ?

Farmar'ın bloğu ve oyunu süperdi . Vujacic acaip zaten dicek bişey yok. Kobe'ye ihtiyaç duymadan 30'a yatırdık son şampiyonu. Detroit serisi hakkında tek bişey söylicem; Kemal abiyle konuşurken kendisine de söylemiştim, Kobe o zamanki Kobe değil. Prince'in Kobe'yi o serideki gibi yavaşlatması mümkün değil bence. Ama polemik başlamasın , daha çok var finale . Zamanı gelince konuşuruz enine boyuna.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 24 Mayıs 2008, 12:26:16 »
He ya he..
Lakers süper muhteşem, Kobe Allah..
Detroit ezik..
Süpürün aq

Görürüz finalde..Olursa eşleşirsek neyin ne olduğunu..

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 24 Mayıs 2008, 12:27:52 »
inşallah detroit gelir finalde, şimdiden dua etmeye başladım.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 24 Mayıs 2008, 12:28:02 »

Böyle bir açıklama yapman çok saçma neden;çünkü daha erken yolun başı detroiti yeneriz yenmesinede daha erken bunları konuşmak hemde çok erken..BEn eğer ki finale çıkarsak bostonu isterim niye 2.maçta da gördüktü maçın sıkıştığı anlarda son dakkilarda ne yapması bilen pistonstu nasıl oynamasını gereken pistonstu daha tecrübeli olan pistonstı..AMa finalde pistons-lakers demek daha çok erken...

Çevrimdışı kobesh

• NBA Draft'ında
  • Lets Go LAKERS !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 24 Mayıs 2008, 13:07:26 »
Lakerslılar açısından şüphesiz güzel bir maç oldu :) Oyuna çok iyi başladık savunmamız baya iyiydi bu maç Kobe de aniden şut antremanı yaptı maçta Bomen Kobeyi zorlar diyen arkadaşlar İyi bir Kobe Bomenı siler süpürür ... Odom bu seride kilit nokta onun iyi olması Lakers için çok önemli bu maçtada double-double yaparak iyi bir perfonmans sergiledi.Gasolde Duncanı iyi savunduğunu düşünüyorum.Artık maçlar San Antonio'da ordan alacağımız 1 galibiyet bizim için NBA Finali demek ve ordan 1 maç çıkaracağımızı 4-1 le NBA Finaline Yükseleceğimizi düşünüyorum...
Ha bu arada arkadaşlar daha Finaller belli olmadı siz Lakers-Pistons eşleşmiş gibi tartışıyorsunuz Burası Lakers-Spurs serisi yani Lakers-Pistons değilki hele bi gelsin o günler tartışırsınız :D
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2008, 13:11:56 Gönderen: kobesh »

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 24 Mayıs 2008, 13:27:17 »
He ya he..
Lakers süper muhteşem, Kobe Allah..
Detroit ezik..
Süpürün aq

Görürüz finalde..Olursa eşleşirsek neyin ne olduğunu..
Yok karıştırdın allah olan P-Jax , Kobe peygamber..

Konu Detroit olunca seni tanıyamıyorum , ne alakası var dediklerimle dediklerinin. Ben Detroit'i eleriz mi dedim ki süpürün diyosun? Lakers süper tabi , bunu görmek için Lakers'lı olmaya gerek yok. Anlamıorm seni , hakikaten anlamıyorum ..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #71 : 24 Mayıs 2008, 13:39:01 »
Lakers'ı severim ama vallahi billahi Lakers taraftarları (herkesi kapsamıyor tabii) adamı Lakers'dan soğutur.

Kobe atmaya çalışır,10-30 ile atar,Kobe takım arkadaşlarını oynat olur,Kobe çıkar hem arkadaşlarını oynatır, hem de daha az şut kullanır,Kobe ortaya çıkmadan olur.
Nasıl bir olaydır bu anlamıyorum,Kobe bu maçta çok verimli oynamıştır ve oynaması gerektiği gibi,takım oyununa uyan bir oyunla bizlere şovunu yapmıştır,ama ne hikmetse Kobe sahneye çıkmadı oluyor Allah Allah.

Ayrıca Bowen'ı pas pas yapmaya da gerek yok,zamanında Kobe'yi çok da güzel yavaşlatmıştır,bunun örnekleri mevcut hanenizde ve hanemizde.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 24 Mayıs 2008, 13:43:32 »
Hüso sende mi allah aşkına? Naptım Lakers'dan soğudun? Dediklerime bak , gördüğüm tepkiye bak .. Yuh anasını ..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #73 : 24 Mayıs 2008, 13:48:19 »
Benim mesajım sana değil Dodi,senin mesajının altında olduğu için öyle anladın belki ama benim tepkim başkalarına,bu forumdan olmasına da gerek yok dediğim kişilerin,tabii buradan da çıkar arada.O yüzden alınmana gerek yok.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 24 Mayıs 2008, 14:02:10 »
sende spurs'ten soğutursun adamı. bowen parçalar, duncan terminatör. parker'da gitsin kumda oynasın. nasıl olsa evinize yollayacağız sizi, eva ile erken tatile çıksın, onu düşünüyorum yani.