Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Lakers 4-0
5 (8.6%)
Lakers 4-1
7 (12.1%)
Lakers 4-2
16 (27.6%)
Lakers 4-3
8 (13.8%)
Utah 4-3
14 (24.1%)
Utah 4-2
6 (10.3%)
Utah 4-1
1 (1.7%)
Utah 4-0
1 (1.7%)

Toplam Oy Verenler: 57

Gönderen Konu: Los Angeles Lakers (4) - Utah Jazz (2)  (Okunma sayısı 70480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Los Angeles Lakers (4) - Utah Jazz (2)
« : 03 Mayıs 2008, 08:03:47 »

Batı Konferansı Yarı Finali
Los Angeles Lakers vs Utah Jazz

Game 1 = Sun, May 4 @Lakers 3:30 pm 
Game 2 = Wed, May 7 @Lakers 10:30 pm 
Game 3 = Fri, May 9 @Jazz  9:00 pm 
Game 4 = Sun, May 11 @Jazz  3:30 pm

<lakers>

K.Bryant = 33.5 pts 5.3 reb 6.3 ass
P.Gasol = 22.3 pts 9.0 reb 5.0 ass
L.Walton = 14.0 pts 5.0 reb 3.8 ass
L.Odom = 11.8 pts 9.3 reb 4.5 ass
D.Fisher = 8.5 pts 3.5 reb 2.5 ass

<utah>

D.Williams = 20.8 pts 2.7 reb 8.5 ass
C.Boozer = 16.0 pts 11.7 reb 2.7 ass
M.Okur = 13.2 pts  12.7 reb 1.7 ass
R.Brewer = 9.3 pts 4.2 reb 1.3 ass
A.Krilenko = 9.3 pts 4.0 reb 2.0 ass

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2008, 08:29:39 Gönderen: Kaan Mert »

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2008, 10:16:19 »
Evet şüphesiz Utahı istemeyen takım çok.Ama onu en çok isteyen takımla eşleştiler.Lakers bu savunmayı nasıl deleceğini biliyor.Gerekse kobe gerekse gasol.4-1 Lakers.Belki bir maç alırlar.
( Parmak )

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2008, 12:10:25 »
Ya kalkıp yorum yapmak istemiyorum..Herşey olabilir.Ben duygusala bağladım hele son Rox maçını izleyince şampiyon olacağımıza falan inanmaya başladım..Biraz kendimi tartıyım,bekliyeyim.Yoksa Lakers'ı rahat geçer diyebilirim :-D

Yanlız şunu bilirim;

Kobe'yi Kirilenko savunmalı.Her türlü pislik yapılmalı.Aksi taktirde her maç Kobe'den 50 sayı yiyebiliriz.Kobe'nin MVP olduğunu düşününce biraz karamsarlığa düşüyorum.Brewer'ın sağlığıda önemli bu konuda.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı muratkobe24

• Rookie
  • **
  • Hiç Bir Şey İmkansız Değildirrr...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2008, 12:18:57 »
ÇOk zor bir seri savunmaların serisi olabililr savunmalar ön planda olacaktır..Ama kobe gene çıldırıp 40-50 sayı atabilir..Mvp ödülünü de aldıktan sonra ayrı bir motivasyonlar oynucaktır..Utah ta kendı evindeki maçlara ayrı bir önem verecektir..Ribaundlar utah açısından çok önem taşıyor...Eğer dengede gidersek kolay kolay maç vermeyiz utaha..Bide boozeri içeri fazla sokmamak lazım ama adam gene dışardan atar yaw..Odomun onu iyi tutması lazım..Memoyuda gasol iyi tutması lazım..MEmo dışarı cıktıgında gasolun içi gerçekten zor olabilir..Ya da boozeri gasol memoyu odom tutsun o zman belki daha iyi olur bizim için..KObe ne yapıp edip kirilenkonun savunmasından kurtulup basketler bulup asistler yapacaktır..Bu seri 4-2 lakersin...bencee <lakers> <lakers>

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2008, 12:20:51 »
-Boozer'ı Odom'la tutarsak,
-"Memo'yu kısa oyuncuyla tutan takımlar genelde başarılı oluyor" tezini unutursak,
-D-Will'i -özellikle oyunun kritik anlarında- Kobe ile tutmazsak,

rahat rahat alırız.Zaten çok ters geliyoruz heriflere.4-1 Lakers.

Çevrimdışı Crunch

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2008, 12:27:28 »
Odom,Gasol ve Kobe bu seriyi alır. Gasol içeriye girmelerine izin vermez ve biraz da şansları yaver giderse 4-2 Lakers
Chicago Bulls Forever

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2008, 12:48:18 »
Utah zor takım tabiki ama SAS ve NOH den çok daha iyi bir eşleşmedir. Boozer ın formsuzluğu ve Lakers in bu takım oyunu devam ederse Lakers alır.

Çevrimdışı DontTouchM3

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2008, 13:03:45 »
utah lakers ın ayarında bi takım degil bence lakers rahat gecer 4-1 yada 4-2 gasol , kobe ve bu sene açılan odom daha ne olsun :D

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2008, 13:14:29 »
utah lakers ın ayarında bi takım degil bence lakers rahat gecer 4-1 yada 4-2 gasol , kobe ve bu sene açılan odom daha ne olsun :D

Utah'ın ayarı ne ? Lakers'ın ayarı ne?
Ayar versek Utah'a biraz olur mu?

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2008, 13:15:58 »
Serini tek kilit ismi Carlos Boozer...

1-)Boozer Houston serisinden sonra ayrı bir gazla oynayacaktır...Ne Gasol ne Odom onun arkasında durabilecek kadar genişler...Boozer bu seride pota altında at koşturur Lakers ın narin uzunlarına karşı...Eğer Lakers bu seriyi kaybederse Bynum olmadığından kaybeder...Dediğim gibi Boozer zaten gazla çalışan bir oyuncu önceki seri kötü oynadı karşısında da Lakers narinlerini görünce rahat rahat atar sayılarını...

2-)Boozer malumunuz savunma bilmez yada yapmak istemiyor bilemeyiz...Gasol ün pozisyon almayı ne kadar iyi bildiğini düşünürsek, Lakers daki pas organizasyonun akıcılığını da üstüne katarsak Sloan ın başının dertte olduğunu anlayabiliriz...
Aslında şimdi düşünüyorum da Memo nun ayaklarının yavaş kalmayacağını düşünürse Sloan Memo yu salabilir oraya...Memo bu tip yani fundementalı yüksek uzunları iyi tutuyor...

Bir de Kirilenko nun nasıl savunma yapacağı var tabi...
Neyse işte Boozer eğer Gasol a verilir ve savunma yaparsa Utah seride favori olur...ilk maça bakalımda bi öyle konuşalım daha sağlıklı olur kim kimi savunacak bilelim...

Utah'ın ayarı ne ? Lakers'ın ayarı ne?
Ayar versek Utah'a biraz olur mu?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ver ara Gazınııııı....

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2008, 13:39:57 »
Her iki takımında birbirine göre avantajları ve dezavantajları var.Sezon maçları çok keyifli geçti Lakers ritm yakaladımı Utah'a fark açtı.. Utah'ta aynı şekilde 102-81 mi ne yenmişti ilk karşılaşmalarında. Bu iki takımın karşılaşması 7 maça uzar diye düşünüyorum. Kobe kendinde olursa durdurulması zor olacaktır.. Kobe'nin üstünde Kirilenko dan başlayarak farklı kişileri deneyebilirler. Gasol-Boozer ise.. Gasolda orta mesefa atabiliyor Boozer'da ama Gasol pota altında uzun kollarıyla daha avantajlı gibi duruyor..Boozer buna karşılık güçlü fiziğini kullanırsa pota altında zorlanabilir. Derek-Deron ise Deron hızı ve kas gücüyle fisher'ı zorlayıp rahat geçecektir. Heyecanla bekliyorum ilk maçı 4-3 Lakers diyorum.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı streetglow

• NBA Oyuncusu
  • *
  • The Answer,u know!
    • Profili Görüntüle
    • streetglow
« Yanıtla #11 : 03 Mayıs 2008, 13:42:08 »
şu playofflar lig içerisindeki maçlara hiç benzemiyor maalesef sağlıklı bir yorum yapmak için ama maçlarını 1 hafta ilginç olaylarla izlemesi de ayrı bi güzel...

Utah da sağlam bi takım sayılır.2 maç alabilirler kolaylıkla,3 çok zorlar ama imkânsız değil...

4-2 LAL

Denver Nuggets

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2008, 14:19:35 »
Utah'ın yapacağı savunma çok önemli.Ama Kobeye olan değil.Gasole olan.Her türlü Odom- Gasol ikilisinden biri Boozer ile eşleşecek ve Boozer ikisini de savunabilecek oyuncu değil.Ben olsam istikrarsız denebilecek Odom'u riske ederim.Ha Kobe için AK dan başka birini düşünürse Sloan ağa bilemem.Seri yedinci maça uzar, o maçta da Kobe farkı yaratır diyorum...

4-3 LaL
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2008, 14:21:51 »
İnanılmaz bi seri olacak bütün seriler gibi de maçları çok iyi kaliteli olacakdır zevk acalağızdır Utah gerçekden hiç bi takımı kendi gözünde büyütmeyen her maçı yenmek için çıkan kaliteli bir tkaım Karşısındaki Takımda öyle ve karşısında Kobe Bryant gibi bi adam da var bunları göz önüne alarak birşey yapması lazım Utah'ın Okur-Gasol eşleşmesinde Okur'a Kolay gelsin diyorum Onun için zor bi eşleşme olacakdır Kobe'yi bütük ihtimal Kirilenko savunacakdır ben Kirilenkonun Kobe'yi iyi savunacağına inaniyorum ama Kobe'ninde Kirilenkoyu Çok Hücumda Zorliyacağına inaniyorum..Lamar Odom her maçdaki gibi bu maçda rahat oyniyamicak Boozer onu iyi savunacakdır..Derek Fisher Deron eşleşmesi ise Deron Williams Daha Hızlı daha iyi paslar çıkartan bir oyun Kurucu Fisher da zorlanacakdır En azından Deron onu çok yoracakdır Umarım Okur da Gasol'a iyi Savunma yapar orda çok iş Düşüyor Okur'a ipi yakalayamassa çok zarar verir takıma gasol ama ben Utah'ın bu Seriden Çıkacağını Umuyorum..4-3 Utah Jazz

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 03 Mayıs 2008, 14:27:43 »
Memo-Gasol eşleşirse Gasol hücumda uzun kollarını çok rahat avantaj haline getirip sayı bulabilir. Memo'da hücumda dış şutlardan etkisini gösterecektir. Kritik nokta Lamar'ı kim tutacak? Boozer Gasol'a Memo Lamar'a gitse sanki daha iyi olur.Lamar istikrarsız falan diyorsunuz ama Lamar sezonun ikinci yarısından itibaren mükemmel oynuyor bence Her topa koşuyor rib topluyor ass yapıyor boş şutlar bulunca isabet buluyor pota altındaki katları çok güzel yapıyor.. Utah pota altında zorlanacak gibime geliyor.. Bynum gelecekmi acaba?

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Mayıs 2008, 14:33:01 »
Memo-Gasol eşleşirse Gasol hücumda uzun kollarını çok rahat avantaj haline getirip sayı bulabilir. Memo'da hücumda dış şutlardan etkisini gösterecektir. Kritik nokta Lamar'ı kim tutacak? Boozer Gasol'a Memo Lamar'a gitse sanki daha iyi olur.Lamar istikrarsız falan diyorsunuz ama Lamar sezonun ikinci yarısından itibaren mükemmel oynuyor bence Her topa koşuyor rib topluyor ass yapıyor boş şutlar bulunca isabet buluyor pota altındaki katları çok güzel yapıyor.. Utah pota altında zorlanacak gibime geliyor.. Bynum gelecekmi acaba?

Odom'un performansına yaptıklarına laf etmiyorum zaten.Ama her zaman yapmıyor, yapamadığı denk gelirse hoşuna gider Jazzın.
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Mayıs 2008, 14:37:55 »
Yapamadığı denk gelebilir tabiki.. Kobe'nin bile kötü günü oluyor ama Kobe sayı dışında başka şeyler yaparak telefi ediyor.. Odom'da öyle olmaya başladı bu aralar.. Eğer bir şey kötü gidiyorsa başka birşeyle telafi etmeyi başarıyor.. Eğer tutuk kalırsa Utah'ın savunması sayesinde kalır zaten ki dediğin gibi öyle birşey olursa Bunu en iyi şekilde değerlendirmek Utah'ın elinde.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Mayıs 2008, 14:40:23 »
memo'nun geçen sene playofflarda duncan'a ve yao'ya yaptığı iyi savunmayı bu yıl gasol'e karşıda gösterirse onu pas atmaya iter burada boozer odom'u potadan olabildiğince uzak tutması lazım eğer bunları başarabilirlerse lakers'ı yavaşlatabilirler kobe'yi de kirilenko savunur bana göre kirilenko kobe'yi biraz pas atmaya itmeli brewerda bu pas kanallarını kovalamalı ki lakers'ın düzeni bozulsun ama utah'ın skorer guard savunmadaki acizliğini bu geceki maçta t--mac de biraz hatırlattı bize eğer lakers'ın şutörleri(fisher,vujacic,radmanoviç,farmar,walton) formda olursa seri lakers'a gelir gibime geliyo
birde utahın seriyi geçebilmesi için mutlaka deplasmanda galibiyet alması gerektiğinden kirilenko'nun hücumda lakers'ın odom'u gibi dengeleyici bi oyunu olmalı geçen senenin playofflarındaki gibi silik kalırsa lakers g.state'e benzemez
-memo double double'larını bekliyoruz umarız iyi bi performans gösterirsinde bizi tekrar gururlandırırsın

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Mayıs 2008, 14:40:58 »
utah zorlayabilir bizi...pota altında gasol uzun kollarıyla çok rahat sayı bulabilir orta mesafe şutuda çok iyi...kobe bence bu maçlarda yine 40 lı sayıların üstüne çıkar gibime geliyo...lamara ne olcağını bende çok merak ediyorum ama şu denver seriinde herşeyi yaptı yani...utah a gelince savunması ön planda olcaktır ama lakersın bunu yok edebilecek gücü var...umarım lakers alır.....

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Mayıs 2008, 14:43:05 »
Scola'nın Boozer'ı ne hale getirdiğini görünce Boozer'dan o kadar çok korkmadığımı belirtiyim. Gasol-Boozer ve Odom-Memo olursa bizim için iyi olur, Memo genelde dışarıdan oynadığı ve Boozer'ın da içeriden sayılar bulduğunu biliyoruz. Ayrıca Utah'ın 2 numarada zaafı var, Kobe çoşabilir heleki aldığı ödülden sonra maçlara daha bi konsantre olacağını düşünüyorum. Deron'un bu seride ne yapabileceği ve Boozer'ın performansının ne olacağı seri için çok önemli. Biz bu takımın kendi evindeki 19 maçlık galibiyet serisini Gasol'süz bitirmiş bir takımız. Açık ve net olarak aşırı ters geliyoruz Utah'a.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2008, 14:59:27 »
Valla ben yorumlarimi ilk maci izleyip yapmaya karar verdim.cünkü coachlarin ne yapmak istedigini görmek lazim.kim kiminle eslesecek gibi ama Lakers in rahat bi sekilde gececegini hic düsünmüyorum.7 maca uzarsa sasirmam

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2008, 17:30:18 »
laker 2 maçtan fazla vermez utah a.kobe gasol odom üçlüsü bu seriyi alır götürür
kobe aldığı ödülden sonra patlama yapacaktır.kobeyi bu zamanda değil krilenko hiç kimse durduramaz diye düşünüyorum.lakser turları teker teker geçer ve şampiyon olur

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2008, 18:36:34 »
Açık ve net olarak aşırı ters geliyoruz Utah'a.
öyle yada böyle ben jazzın kolay kolay teslim olmayacağını düşünüyorum...kobe açısından da test olacak bu eşleşme...ben lakersı şampiyonluğa hazır göremiyorum...biz de değiliz ama güzel birşeyse olabiliriz... <utah> :alkış
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2008, 19:20:21 »
ÇOk zor bir seri savunmaların serisi olabililr savunmalar ön planda olacaktır..Ama kobe gene çıldırıp 40-50 sayı atabilir..Mvp ödülünü de aldıktan sonra ayrı bir motivasyonlar oynucaktır..Utah ta kendı evindeki maçlara ayrı bir önem verecektir..Ribaundlar utah açısından çok önem taşıyor...Eğer dengede gidersek kolay kolay maç vermeyiz utaha..Bide boozeri içeri fazla sokmamak lazım ama adam gene dışardan atar yaw..Odomun onu iyi tutması lazım..Memoyuda gasol iyi tutması lazım..MEmo dışarı cıktıgında gasolun içi gerçekten zor olabilir..Ya da boozeri gasol memoyu odom tutsun o zman belki daha iyi olur bizim için..KObe ne yapıp edip kirilenkonun savunmasından kurtulup basketler bulup asistler yapacaktır..Bu seri 4-2 lakersin...bencee <lakers> <lakers>

Savunmaların serisi? Bir tarafta Boozer Mehmet diğer tarafta Radman Fisher. Hangi savunmadan bahsediyorsunuz?

Gasol Mehmet'i neden tutsun? Gasol'un işi gücü yok dışarılarda mı dolaşacak? Radman alır Mehmet'i, normal sezonda da öyle oldu. Utah'ın 2 senedir en büyük sorunu ne? 2 numara savunması. Utah'ın pota altında kimler var? Mehmet, Boozer. Utah savunmada hangi pozisyonlarda kötüyse, Lakers hücumda o pozisyonlarda çok iyi. Kirilenko Kobe'yi tutmaz, tutamaz. Tutmaya kalkarsa alır faulleri oturur köşede.

Beklendiği gibi inanılmaz bir seri filan da olmaz. Lakers içeride maç vermez, dışarıda da en az bir tanesini alır. Serinin 5 maçlık ömrü var, fazlası pek imkanlı değil.

Hatta bir başka siteye şöyle birşeyler de yazdım, bilmem yardımcı olur mu;
En çok 1 maç kaybederiz. 4-1

Öncelikle işin savunma yönünde, Boozer'ı Gasol alır, Kirilenko'yu ise Odom. Mehmet de Radmanovic ile eşleşir. Sene içinde oynadığımız maçlarda da Utah uzunlarını bu şekilde tuttuğumuzu görmüştük. Tek meziyeti üçlük sallamak olan Mehmet'i de Odom ile savunmak yanlış olur. Kirilenko ise bir beyaza göre fazla atletik, Odom ile eşleşmesi çok daha uygun olur. Deron konusunda ciddi problemimiz olacaktır. Fisher, Deron karşısında duracak yeterlilikte değil, sene içerisinde de bu yetersizliği fazlasıyla gördük. Kobe'nin Brewer karşısında sağlam durması lazım. Odom Gasol ikilisi Utah uzunlarına kolay kolay ribaunt bırakmaz. Korver'a ise dikkat etmek lazım.

Hücum yönünde ise, Kobe'nin çok etkin olacağı bir seri izleyeceğiz. 2 senedir Utah'ın en büyük sorunu 2 numara savunması, özellikle atletik guardları savunamıyorlar. Kobe'nin geçmiş Utah maçlarında ortaya koyduğu performansları da hatırlayacak olursak Kobe üzerinden oynamak en mantıklısı. Gasol ile Odom'u ise Boozer ve Mehmet karşısında izleyeceğiz. Boozer'ın da Mehmet'in de savunma yönünde ne kadar kötü olduklarını iyi biliyoruz (zamanında RealGM forumlarında Utah taraftarları "Nasıl başarılı oluruz?" temalı bir konu açmışlardı, 1 cevap geldi geriye kalanların tek yaptığı ilk cevabı tebrik etmekti;"Memo ve Boozer rakibin boyalı alana girmeye çalışan guardları ve savundukları uzunları çiçekle karşılayıp önlerine kırmızı halı sermeye devam ettikleri sürece başarılı olamayız"- Mehmet ve Boozer hala ellerinde çiçeklerle bekliyorlar). Bu doğrultuda içeriden epey ekmek yiyeceğiz. Adamların savunma yönünde en güçsüz olduğu pozisyonlar, bizim hücum yönünde en güçlü olduklarımız. Hücum konusunda sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Walton benchten önemli katkılar yapacaktır, formu epey yükseldi. Denver'a karşı ilk maç yaptıklarımızı yapabilirsek Utah çaresiz kalır.

Sene içerisinde Utah ile oynadığımız maçların 3'ünü kazanmış 1'ini ise kaybetmiştik. Kaybettiğimiz maçta da saçma sapan işler olmuştu. Boozer ve Mehmet'in eksikliğinde heriflerin her attıkları girmişti, bizimkiler de çok çok kötü oynamışlardı. Millsap, Harpring ikilisi neredeyse hiç kaçırmamışlardı. Bu sene dışarıda kazandığımız maçta Gasol sakattı. İçeride kazandıklarımızdan ilkinde Kwame ile oynadık, diğerinde Bynum(çok özledik be oğlum) ile. Utah'a ters geliyoruz. Radman kendisine fazla sövdürtmez, Farmar normal oyununu oynarsa seri 4 maçta da bitebilir.

Denver gereken cevabı verecekti, 4 maç sonunda ruhsuz oldu. Şimdi Utah sert, 5 maç sonra onlar da "oyuncuların aralarında sorun vardı" olurlar. Biz önümüze bakıyoruz. Batı finalini de Spurs ile oynarız.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Mayıs 2008, 19:25:37 »
lakersa elensek bile jazzın oyuncular arasında sorun vardı gibi saçma bir bahane ardına sığınacağını sanmıyorum...
senin alnını karışlarım tony!