Gönderen Konu: Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder  (Okunma sayısı 10886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder
« : 15 Nisan 2010, 21:18:04 »
Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder eşleşmesiyle ilgili her şey...

Çevrimdışı d_oglu

• Rookie
  • **
  • All Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2010, 21:45:05 »
Tabikide Lakers, Oklahoma sezon içinde neler yapabileceğini göstermiş olsa da Tacrübesi ve Kobe si ile Lakers Rahat geçer diyorum. 4-0

Çevrimdışı Flowist

• Yeni Üye
  • thisisnotatest.
    • Profili Görüntüle
    • Raptitled
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2010, 22:18:04 »
4-3 OKC alır. Thunder'ın Lakers'tan tek eksiği tecrübe, LA'deki ilk 2 maçtan birini aldığı takdirde uzun bir aradan sonra 1-8 eşleşmesinde 8'in çıktığını göreceğiz. Normal sezonda aralarında sadece 7 maç fark olduğunu da hatırlamak lazım. Batıda playoffa kalan tüm takımlar eşit güçte.
Satılık Upper Deck, Panini, Fleer, Topps basketbol kartları, swingman (dikişli) NBA formaları
İletişim için profilimdeki adresi ekleyebilirsiniz.

Çevrimdışı ThunderCity

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2010, 01:24:01 »
Arada 7 maç olması lakersın son haftalarda yıldızlarını dinlendirmesi...Ben Oklahomanın bu turu zorda olsa geçeceğine inanıyorum hatta final oynarsa gerçekten kimse şaşırmasın zaten lakersı elerse herkesin favorisi olur
Bana bir basket atmayı öğretenin bin yıl perdesi olurum.

Çevrimdışı Seanci

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2010, 13:54:04 »
Mutlak Favori : Lakers
Ama DURANT - WESTBROOK ikilisi
en azından 1 maç alır.

4 -1

Çevrimdışı WesleySneijder

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2010, 20:55:03 »
Oklahoma evinde kaybetmez ise  batı yarı finaline yürür tahminim 4-3 Oklahoma City

Çevrimdışı halil_kurt_1991

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2010, 15:36:27 »
lakers için kolay rakip ilk maçı aldı ne olursa olsun bu yıl da şampiyon lakers kobe çıkar takımını kurtarır yine herzaman ki gibi

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2010, 19:10:51 »
1.Maç:Los Angeles Lakers 87-79 Oklahoma City Thunder

Kobe Bryant:21 sayı,Pau Gasol:19 sayı-13 ribaunt,Andrew Bynum:13 sayı-12 ribaunt-4 blok,Derek Fisher:11 sayı

Kevin Durant:24 sayı-6 ribaunt-4 top kaybı,Russell Westbrook 23 sayı-8 asist-4 ribaunt,Jeff Green 10 sayı-3 ribaunt

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2010, 23:31:22 »
Maçın geniş özetini izledim. Dışardan görünüşte çok hoş bir maç. Dallas-Mavericks serisinden sonra tansiyonu en yüksek serilerden biri.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Nisan 2010, 17:17:42 »
Oklahoma bence bu sezon harika bir sezon geçirdi. Ne olduklarını kanıtladırlar. 1 maç da olsa kazanırlar.
4-1 Lakers alır.
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı akt1982

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2010, 16:57:15 »
mükemmel konsantre olmuş hem hücumda hem de savunma da agresif oynayan la karşısında Kevin Durant ve westbrook un performansları oklahamaya 2 maç kazandırabilir Lakers 4-2 alır diye düşünüyorum

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2010, 17:32:28 »
Oklahoma ilk kez genç oyuncularıyla Play-Off tecrübesi yaşıyor ama ben de Lakers'tan 2 maç alacaklarını düşünüyorum.. Kesinlikle kolay lokma değil Lakers için..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı halvet

• NBA Oyuncusu
  • *
  • I Love This Game
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2010, 23:16:43 »
OKC keşke sonuncu olmasaydı. Çünkü burası playofflar ve kurtlarla dans edilmez. Lakers ile eşleşmek kkolay değil. İlk maçta gördük Artest'in savunmasını, KoBe'nin kırık parmakla oynayışını.. Bu takım playofflarda ne olursa olsun gerçek Lakers kimliğine bürünüyor. Haliyle OKC için istenmeyen bir eşleşme oldu. Eğer önlerine Lakers gelmeseydi bu iki takım konferans finallerinde oynarlardı.
4-0 Lakers..

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Thunder İlk Kez
« Yanıtla #13 : 23 Nisan 2010, 18:16:10 »
NBA'de playoff heyecanı dün gece oynanan üç maçla devam ederken, Oklahoma City Thunder, sahasında ağırladığı Los Angeles Lakers'ı 101-96 yenerken seride durumu 2-1'e getirdi.

Tarihinde ilk kez playoff'a kalan Thunder, böylelikle ilk playoff galibiyetini almayı başarmış oldu. Müthiş tribünler önünde oynanan ve 109 desibel ile ses rekorunun da kırıldığı maçta, Oklahoma City'e maçı getiren isimler; 29 sayı ve 19 ribaunt ile "Durantula"lığını gösteren sayı kralı Kevin Durant olurken, ona en büyük destek 27 sayı, 8 ribaunt ve 4 asist ile Russel Westbrook oldu. Büyük beklentilerle lige gelen çaylak James Harden ise benchten sahaya dahil olup 18 sayı ve5 ribaunt kaydetti.

Konuk ekip Lakers'ta ise Kobe Bryant düşük bir yüzdeyle 24 sayı, 8 asist üretti. Pau Gasol 17 sayı, 15 ribaunt ve 6 asistle oynarken,veteran guard Derek Fisher 17 sayı ile oynamasına karşın bu performansı galibiyete yeterli olmadı.

Burak Malçok/NbaTr

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Oklahoma Coşturdu
« Yanıtla #14 : 25 Nisan 2010, 10:31:42 »
NBA'de bu sabaha karşı Los Angeles Lakers ile Oklahoma City Thunder arasında oynanan playoff 1. tur 4. maçında gülen taraf, 110-89'la Oklahoma oldu ve seride durumu 2-2'ye getirerek tüm otoriteleri şaşırtmayı başardı ve şansları eşitledi.

Oklahoma'da 22 sayı 4 ribaundla oynayan Kevin Durant ve 18 sayı 8 ribaund 6 asist yapan Russel Westbrook galibiyetin mimarları olurlarken Jeff Green 15 sayı 9 ribaund, James Harden 15 sayı 5 ribaund 4 asist ve Eric Maynor 13 sayı kaydetti.Takım olarak 48 kez serbest atış çizgisine geçen Thunder bunlardan 42'sini sayıya çevirdiler ve bu da onların maçı kazanmasının ana nedeni oldu.

Lakers'ın yıldızları ise bu maçta oldukça tutuktu.Öyle ki Andrew Bynum 13 sayı 10 ribaund, Pau Gasol 13 sayı 4 ribaund ve Kobe Bryant da 12 sayı 4 asist yaptı.Ayrıca Derek Fisher 11 sayı, Lamar Odom 12 ve Shannon Brown da 10 sayı kaydetti.

Taraftarlarına büyük bir coşku yaşatan Oklahoma'da yıldız forvet Kevin Durant yaptığı açıklamada "Birçok insan bizim buralarda olmamızı beklemiyordu, herkes süpürüleceğimizi veya başka şeyleri dile getiriyordu.Biz neler yapabileceğimizin farkındayız.Hergün ne kadar sert oynadığımızı ve ne kadar sert idmanlar yaptığımızı biliyoruz.Tüm bunlarla birlikte biz bir takım olabildik.Bu noktada kendimizi kontrol edebiliyoruz." ifadelerini kullandı.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2010, 10:59:57 Gönderen: Sergio_Ramos#15 »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #15 : 25 Nisan 2010, 10:58:31 »
Şu seride izleyebileceğim tek maçı belki de...Kalkamadım... :(

Oklahoma bu gazla 5.maçı alırsa 4-2 bitirebilir seriyi,hiç belli olmaz.Ancak 7.maça giderse orada işler farklı olabilir...

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Nisan 2010, 18:17:38 »
İnanmıyorum 2-2 eşitlikten sonra Oklahoma kolay kolay bırakmaz. Lakers kendini toplarsa ama Oklahoma' nın yine şansı olmayacak.
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Nisan 2010, 22:00:45 »
Thunder 2. maçını kazandı... Ben kolay lokma olmadığını söylemiştim daha önceden.. Kesinlikle çok zorlayacaklar, 3. maçı da alma ihtimalleri var.. Kalbim Oklahoma'da.. :)
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı akt1982

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2010, 15:56:26 »
oklahama yapabileceğinin en iyisini yaptı bundan sonra ipler lakers ta ve yine söylüyorum lakers 4-2 bitirir seriyi daha maç vermez

Çevrimdışı kobeulas

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2010, 17:48:12 »
oklahoma city ni 2maç alacağını hiç tahmin etmiyordum ben ce 4-2 lakers

Çevrimdışı ThunderCity

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Nisan 2010, 19:29:53 »
2. bankom Oklahoma Lakers ı geçecektir.İlk 2 maç tecrübe eksikliğinin verdiği sıkıntılardı ve ritmini bulan thunder zorlanacaktır ama gereğinide yapacaktır.
Bana bir basket atmayı öğretenin bin yıl perdesi olurum.

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 27 Nisan 2010, 19:29:32 »
Bence LAL tur atlarsa ki atlaması lâzım, diğer üst turlarda Oklahoma kadar zorlanacağını düşünmüyorum. Artık hiç maç vermemesi gerekiyor kanımca. Lakers bitirsin işi!
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı street fighter

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Ocak 2011, 23:18:03 »
Bence lakers 4-0 kazanır