Gönderen Konu: Brooks New York Yolcusu Mu?  (Okunma sayısı 7422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Brooks New York Yolcusu Mu?
« : 09 Şubat 2011, 13:02:22 »
Takasın son günlerine yaklaşırken takas dedikoduları da artarak devam ediyor.En son haberlere göre Carmelo Anthony'i getiremeyen New York Knicks,şimdi de Houston Rockets'ın çıkıştaki pointguard'ı Aaron Brooks ile ilgileniyor.Takasın detayları haberde yer almasa da böyle bir takasın takımlara neler katabileceğini tartışabiliriz diye düşündüm.

Brooks'u Felton'ın sürelerini dengelemek için istediklerini düşünüyorum.Böyle bir durumda Toney Douglas ve Danilo Gallinari Houston'a , Aaron Brooks ve vasıfsız bir eleman da Knicks'e gidebilir.Böyle bir takas Knics'e çok yarar sağlar diye düşünüyorum.Ancak Houston Brooks'u bırakmak ister mi ondan emin değilim.

Yorumlarınızı bekliyorum.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: Brooks New York Yolcusu Mu?
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2011, 13:16:36 »
Boyle bir takas olursa her seyden once Knicks sisteminin cok onemli bir parcasini kaybeder.Lewis'i kaybeden Orlando gibi.Bu takimin iki uzunlu sistemde nasil oynadigini da gorduk Mozgov ilk 5 baslarken.Brooks bu sisteme gayet iyi uyar hatta bence tamamen saglikli oldugunda en az Felton kadar iyi bir oyuncu ama Gallinari'nin gitmesi Knicks sisteminin cok ciddi zarar gormesi anlamina gelebilir..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2011, 13:21:24 »
Boyle bir takas olursa her seyden once Knicks sisteminin cok onemli bir parcasini kaybeder.Lewis'i kaybeden Orlando gibi.Bu takimin iki uzunlu sistemde nasil oynadigini da gorduk Mozgov ilk 5 baslarken.Brooks bu sisteme gayet iyi uyar hatta bence tamamen saglikli oldugunda en az Felton kadar iyi bir oyuncu ama Gallinari'nin gitmesi Knicks sisteminin cok ciddi zarar gormesi anlamina gelebilir..
Gallinari'yi fazla büyütüyoruz bence.Zaten iyi savunmacı değil.New York sisteminde orada oynayan adamın yapması gereken şey ribaund almak , koşmak ve şut atmak.Landry Fields ın sürelerini arttırarak gerektiğinde Chandler'ı oraya çekerek çok rahat idare edebilirler bence.Böylelikle Felton'da 40 dakika oynamak zorunda kalmaz ve Brooks gibi bu sisteme uyan bir oyuncuyu da takıma katmış olurlar.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2011, 13:27:37 »
Dedigin adamlar zaten dunyanin suresini aliyorlar. Gallinari belki iyi savunmaci degil ama D'Antoni sisteminde savunmanin yeri belli.Ayricg Gallinari'nin hucumda yaptigi katki cok iyi bence.Ayrica cok kisa kalirlar.Dusunsene Amare-Fields-Chandler-Brooks-Felton..Buyuk sorun olur boy..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2011, 13:31:01 »
Dedigin adamlar zaten dunyanin suresini aliyorlar. Gallinari belki iyi savunmaci degil ama D'Antoni sisteminde savunmanin yeri belli.Ayricg Gallinari'nin hucumda yaptigi katki cok iyi bence.Ayrica cok kisa kalirlar.Dusunsene Amare-Fields-Chandler-Brooks-Felton..Buyuk sorun olur boy..
Sen beni yanlış anlamışsın Brooks - Felton aynı anda sahada olmayacaklar.Benim bahsettiğim şöyle bir ana 5
PG-Felton veya Brooks
SG-fields
SF-cHANDLER
PF-A'mare
C-Mozgov

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2011, 13:34:32 »
Ilk yorumumda yazdim.Mozgov-Amare ayni anda oynayinca D'Antoni sistemine ters dusuyolar.Sezonun basinda ilk 5 boyleydi ve hic verim alamamislardi..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2011, 13:44:43 »
peki şöyle bir beş daha uygun olur mu
PG-Felton veya Brooks
SG-Fields
SF-Chandler
PF-Turiaf
C-Amare
kenarda Shawnty Williams,Azubuike,Roger Mason Jr. , Bill 'Skywalker'' Walker gibi oyuncuların olduğunu da unutmayalım.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2011, 15:22:56 »
PG-Felton veya Brooks
SG-Fields
SF-Chandler
PF-Turiaf
C-Amare
kenarda Shawnty Williams,Azubuike,Roger Mason Jr. , Bill 'Skywalker'' Walker gibi oyuncuların olduğunu da unutmayalım.
Yine de Gallinari'ye nazaran etkisiz kalırlar.. Alpay'ın dediği gibi D'Antoni'nin hızlı oyun sisteminde 4 numara oynayan oyuncu da hızlı ve tempoya ayak uydurmalı.. Mozgov da Turiaf da bahsettiğimiz özelliklerde değil.. Şu an için Gallinari oraya en uygun isim yani, guard rotasyonunu düzenlemek için Gallinari'yi elden çıkarmak bence kötü sonuçlara mal olur..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2011, 16:46:28 »
PG-Felton veya Brooks
SG-Fields
SF-Chandler
PF-Turiaf
C-Amare
Yine de Gallinari'ye nazaran etkisiz kalırlar.. Alpay'ın dediği gibi D'Antoni'nin hızlı oyun sisteminde 4 numara oynayan oyuncu da hızlı ve tempoya ayak uydurmalı.. Mozgov da Turiaf da bahsettiğimiz özelliklerde değil.. Şu an için Gallinari oraya en uygun isim yani, guard rotasyonunu düzenlemek için Gallinari'yi elden çıkarmak bence kötü sonuçlara mal olur..
Sana hak verdim doğrusu.
O zaman Melo takasından başka bir formül New York için mantıklı görünmüyor.Ama bir adım ilerlemek istiyorlarsa mutlaka bir değişiklik yapmalılar bence.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2011, 18:29:08 »
Unutmayalım New York sistem değiştirmeye çok yabancı değil. Nate gitti küçük bir değişim yaşadılar. Amare geldi iyice takım sistemi bozuldu. Yine değişmesi onlara çok kötü gelmeyebilir. Ben böyle düşündüm ama ayrıca belirdiyim eğer Gallinari'yi gönderirlerse çok gönüllü göndermezler. 

The legend in the area

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2011, 18:32:36 »
Unutmayalım New York sistem değiştirmeye çok yabancı değil. Nate gitti küçük bir değişim yaşadılar. Amare geldi iyice takım sistemi bozuldu. Yine değişmesi onlara çok kötü gelmeyebilir. Ben böyle düşündüm ama ayrıca belirdiyim eğer Gallinari'yi gönderirlerse çok gönüllü göndermezler. 
Amare ve Fields, Felton gibi parçaların gelmesiyle D'Antoni'nin istediği sistemi oturtmayı başardılar, sistem bozulmadı.Nate Robinson sorundu takım için, işlemesine yardımcı olduğu bir sistem yoktu onun.Ama Gallinari bu sistemin işlemesinde çok başarılı..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2011, 18:34:25 »
Nate Robinson gitti bir sistem oluşturma ihtimali doğdu demek istedin heralde :D

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2011, 18:36:52 »
Nate Robinson gitti bir sistem oluşturma ihtimali doğdu demek istedin heralde :D
İşte olsun yine değişim oluyor. Böyle şeyler New York a yarıyor. :D

The legend in the area

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #13 : 09 Şubat 2011, 18:39:14 »
Nate Robinson bizim mahalle takımında oynasa sonra gitmeye karar verse o bizim takıma da yarar.Bu kadar oyun zekasından nasibini almamaış bi adam olamaz :D

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 09 Şubat 2011, 19:00:06 »
Nate Robinson bizim mahalle takımında oynasa sonra gitmeye karar verse o bizim takıma da yarar.Bu kadar oyun zekasından nasibini almamaış bi adam olamaz :D
Adam kötü gününde sert tutulmamasına alınarak bütün şutları salladı ve az kalsın Boston o maçı kaybediyordu. (galiba kayıp etmişte olabilirler.)

The legend in the area

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Şubat 2011, 23:34:28 »
Nate Robinson'la sistemin ne alakası var? :) Bence New York'a Melo gibi yani Kidd'in de dediği gibi bi adım ileri götürecek bi adam şart.. Bi süper yıldız daha Knicks'i ligin favorilerinden yapar ve D'Antoni gibi bi koçun önderliğinde şampiyonluk hayal olmaktan çıkar..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!