Gönderen Konu: Murat Kosova & Kaan Kural  (Okunma sayısı 57341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Murat Kosova & Kaan Kural
« Yanıtla #25 : 04 Mart 2007, 09:57:01 »
Bir AllStar macını da anlatmasa diyorum.Murathanoglu'ndan dinlemek daha keyifli.Bir de zaten kanser etti hem Saturday Night'da hem de Miami maclarında."Kapano kapano" diye diye.Bu ne ya.Adamın adında olmayan harfi bastıra bastıra soylemek.Kaan Kural'a diyecek lafım yok.Basketbolun en iyi 2.adamı (1.spiker ya,2. de yorumcu olarak aldım,o yüzden)

Çevrimdışı justed

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Mart 2007, 11:54:33 »
Murat Murathanoğlunun KESPARS Kembala demesine ne dicen o zaman:D bence en iyi ikili nba tvde izlediim kadarıyla kaan kural murat kosova..bu arada arkadaşlar murat kosova kaan kural murat murathanoğlundan birinin mail adresi lazım.yardımcı olablrsnz??

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Mart 2007, 12:44:57 »
Murat Murathanoglu'nun telaffuzlarını zaten yapabilen yok ki.O tektir yani bu Türk basketbolunda.Senelerce Amerika'da yasamanın verdigi tecrübeler falan da var.Onun yanında KK ya da YU oldugu zaman,daha once de yazmıstım,ligin en kotu galibiyet yüzdesine sahip takımının macı olsa da konustuklarıyla keyif katıyorlar maca.Osman Sakallıoglu ve Kosova zaten futbol spikeri.Basketbol anlatmaları hepten hata ama.

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 04 Mart 2007, 13:25:09 »
Bir AllStar macını da anlatmasa diyorum.Murathanoglu'ndan dinlemek daha keyifli.Bir de zaten kanser etti hem Saturday Night'da hem de Miami maclarında."Kapano kapano" diye diye.Bu ne ya.Adamın adında olmayan harfi bastıra bastıra soylemek.Kaan Kural'a diyecek lafım yok.Basketbolun en iyi 2.adamı (1.spiker ya,2. de yorumcu olarak aldım,o yüzden)
o değil de smaç yarışmasında gerald green'în, pierce'in pasıyla bastığı smaca önce mükemmel dedi; sonra kk'nın etklisinyle ve tekrarları izleyince yan çizdi.
bi de gerald green'in çizginin bi karış içinden burduğu değirmene sıradan dedi.
yuh yani. hareketli değirmen, hem de o kadar uzaktan...
adamları tanımasam diycem ki smaçtan anlamıyolar...

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 04 Mart 2007, 14:06:35 »
Dedim ya,futbol spikeri,zorunluluktan anlattırıyolar Osman ve Kosova'ya.Anlattıkları maclarda sesi kapat izle kaybın olmaz."Kapaaano,kapaaaaonooooo Ho Solomioooo" Iyy igrencc.

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #30 : 04 Mart 2007, 15:08:30 »
Murat Murathanoğlunun KESPARS Kembala demesine ne dicen o zaman:D bence en iyi ikili nba tvde izlediim kadarıyla kaan kural murat kosova..bu arada arkadaşlar murat kosova kaan kural murat murathanoğlundan birinin mail adresi lazım.yardımcı olablrsnz??

Kaan Kural'ın maili var ama burdan veremem.MSn'den ya da ÖM'den gel istersen..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 06 Nisan 2007, 19:14:24 »
Arkadaşlar Kaan Kural Acemi Cadı'da oynuyor bilenleriniz vardır.
Okul takımının basketbol koçu rolünde şu anda. Fakat dizi çok saçma, Kaan Kural'da bu saçmalıklara ortak olmak zorunda kalıyor malesef. Keşke daha iyi bir projede başlasaydı oyunculuk macerasına dediğim çok oluyor şu sıralar. Sizlerin de olmuyor mu Allahaşkına? Ben bu kadar saçma, bu kadar içeriksiz ve bu kadar çalıntıya zorlama bir dizi görmedim. Kaan abi var diye bakıyorum bazen, yoksa dizi saçmalıktan geçilmiyor. Peki ya sizce?
vay canıına bilmiyordum koptum okuyunca.hiç izlemedim ama iğrenç bir dizi olduğunu biliyorum.bu arada basketbol koçu mu ne alaka abi öyle koç mu olur.şu ana kadar kaç tane koçla çalıştım biraz kilolu olan bile yoktu.
Nasıl öyle koç mu olur ya?
Koçların belli bi fizik standardına sahip mi olması gerekiyo? Var mı böyle bi kaide?
Koçların vücutları mı önemli olan? Zekalarını kullanarak yapmıyorlar mı işlerini sonuçta?
Gerçekten çok anlamsız bir mesaj yazmışsın dostum, cidden neden bu tür bir düşünceye sahip olduğunu anlayamadım...
Kesİnlikle haklısın mesela en basitinden Türkiye nin en iyi koçlarından Aydın Örs ün de fiziği basketbola elverişli değil şu an, Coach luk kavramını yanlış tanıtımışlar sana sanırım.
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Kutluay10

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Mayıs 2007, 23:49:24 »
Kaan Kural'ı beğeniyorum, bence çok iyi bir yorumcu. Sadece bazen çok fazla ayrıntılara takıyor,
ama genelde hep doğru yorumlar yapıyor.

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 10 Mayıs 2007, 19:19:03 »
Acaba Fisher maçın en kritik anında üçlük attığı için olabilir mi ?
Sence Baron yada başka bir Warriors'lı atsa bağırmazmıydı,sakin sakin anlatırmıydı ?..

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 10 Mayıs 2007, 20:33:28 »
Nedense ilk macta da Kiriko 3lük attıgında aynen böğürmüştü.Ya Murat Murathanoglu neden anlatmıyor kı bu macları.Hele bizim Mehmet Okur'un adını unuttum ya.Bu Kosova 48 dakıka memomemomemomemomemo ulan yeter be.Bi adını soyle ya.Baska adamlara lakap takmaz ama.Ne sinir adam ya.

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Mayıs 2007, 23:45:48 »
Nedense ilk macta da Kiriko 3lük attıgında aynen böğürmüştü.Ya Murat Murathanoglu neden anlatmıyor kı bu macları.Hele bizim Mehmet Okur'un adını unuttum ya.Bu Kosova 48 dakıka memomemomemomemomemo ulan yeter be.Bi adını soyle ya.Baska adamlara lakap takmaz ama.Ne sinir adam ya.
Komikleşme istersen..
Richard Hamilton'a Rip,Ronald Murray'e Flip diyorlar..Kaç kişi itiraz ediyor ?..Mehmet-Hidayet isimlerini Amerika'lılar okuyamıyor..Memo-Hedo diye çevirdiler,ne var ?.. Mehmet de itiraz etmediğini göre bir sorun yok..Murat Murathanoğlu Memo demiyor mu hiç ? Gitsin Kobe'ye Kamuran mı desin ? Alla alla..

Ayrıca keşke doğru yere yazsaydın..Topicin adı KaanKural-MuratKosova..
Sen gelmiş sabahki maç yüzünden MuratKosava'ya kızıyorsun..
Ama maçı Yiğiter Uluğ ve Osman Sakallıoğlu anlattı..
Eheh..
Kısaca kaç saattir küfür ettiğin adam yanlış kişi,he ama buradan şunu çıkarman gerekir bak Osman da Memo diyormuş..Yiğiter de Memo dedi maçta..Tek sensin bu durumdan şikayetçi olan..Başka var mı ?...

Çevrimdışı kryptonite

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 11 Mayıs 2007, 00:21:47 »
"Murat Murathanoğlu - Utah maçı - Taraflı anlatım" üçlüsü(Hatta Illinois'u tamamlayıcı öge olarak alabiliriz), "Murat Kosova - Utah maçı- Taraflı anlatım" üçlüsünden kesinlikle daha uyumlu... Kabul etmeliyiz, Murathanoğlu bu işi(!) daha iyi yapıyor...
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2007, 00:23:40 Gönderen: kryptonite »

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Mayıs 2007, 11:00:23 »
Komikleşme istersen..
Richard Hamilton'a Rip,Ronald Murray'e Flip diyorlar..Kaç kişi itiraz ediyor ?..Mehmet-Hidayet isimlerini Amerika'lılar okuyamıyor..Memo-Hedo diye çevirdiler,ne var ?.. Mehmet de itiraz etmediğini göre bir sorun yok..Murat Murathanoğlu Memo demiyor mu hiç ? Gitsin Kobe'ye Kamuran mı desin ? Alla alla..

Ayrıca keşke doğru yere yazsaydın..Topicin adı KaanKural-MuratKosova..
Sen gelmiş sabahki maç yüzünden MuratKosava'ya kızıyorsun..
Ama maçı Yiğiter Uluğ ve Osman Sakallıoğlu anlattı..
Eheh..
Kısaca kaç saattir küfür ettiğin adam yanlış kişi,he ama buradan şunu çıkarman gerekir bak Osman da Memo diyormuş..Yiğiter de Memo dedi maçta..Tek sensin bu durumdan şikayetçi olan..Başka var mı ?...
Olur mu ya.Utah'ın 2-0 yaptıgı macı dıyorum ben.Kosova anlattı.

Çevrimdışı ginobili20

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 11 Mayıs 2007, 11:24:59 »
Murat Kosova bana antipatik geliyor.Aynen Utah'ı Türk Milli Takımı yaptı ya.Hadi Mehmet atınca bağırsında Kirilenko,Fisher,Boozer filan atınca niye okadar bağırıyor ki.Direk sinirlerim bozuluyor.Yiğiter Uluğ objektif hoşuma gidiyor.O toparlıyor.
Muat Kosova Dallas GSW serisinde de Howard her basket attığında yada Nowitzki bağırıyor,mutlu oluyordu.Tabii şampiyonluk adayıydı ya GSW eleyince içinde kaldı.Bu yüzden Kosova'ı kınıyorum.
Murat Murathanoğlu bile taraf tuttuğunu belli etsede insanın içini okşuyor.Genede bağırmıyor...

Çevrimdışı Tracy_McGrady_1

• Houston'lıyız Ezelden
  • Rookie
  • **
  • Ferhat Göçer Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 31 Mayıs 2007, 11:14:17 »
kaaan kural biraz taraf tutuyo ama genede iyi bir yorumcu
murat kosova ise seyirciyi heyecanlandırmasıyla tanınan bir yorumcumuz

The Rockets New Head Coach

Çevrimdışı Muhammet Erim

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 05 Haziran 2007, 02:00:03 »
valla murat kosovata pek alf yok ama kaan kural  geceleri bazen çekilmiyor o ses tonu ve bağrışları ile ama genelde güzel maçlar çıkarıyorlar tabi murat murathanoğlu ve yiğitere değişmem:)

Çevrimdışı Nique

• Windmill Hastası
  • Rookie
  • **
  • Playoffa Uçur Bizi Şahinim!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 05 Haziran 2007, 02:16:07 »
bence murat kosova murat murathanoğlu mükemmel bir ikili murat kosova çok iyi maç anlatıyor mm de oyuncularla takımlarla ilgili ilginç bilgiler veriyor kaan kural ise bazen ne dediği hiç anlaşılmıyor lafları yutuyor ve gecenin köründede hiç çekilmiyor

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 02 Temmuz 2007, 10:58:46 »
Abi bence hepsinden Allah razı olsun bize sevdirdiler şu oyunu neyimiz var ki başka....
Adam noktayı, ya da uzun soluklu bir virgülü koymuş aslında arkadaşlar, daha önce de bahsettiğim gibi adı geçen tüm yorumcuların ve basketbol adamlarının hepsi ayrı yeteneklere, ayrı bilgi birikimlerine ve ayrı kişiliklere sahip insanlar. Onları birbirleriyle karşılaştırmak yersiz, onları kendileriyle karşılaştırmalı, yani yaptıkları işi nasıl daha doğru yapabileceklerini tartışmalıyız...

Çevrimdışı Starbury

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 02 Temmuz 2007, 20:05:43 »
Murat Kosavanın o zaman zaman gereksiz ses yükseltmeleri olmazsa iyi spiker ama bazen bi adama çok takıyor sürekli onu övmeye başlıyor bi müddet sonra farkediyorum bende o dama karşı bi antipati olıuşuyor(Geçenlerde Ginobiliyi sevmeyen basketbolu sevmiyordur gibi bi laf etti kendisi en sevdiğim oyuncular olmasına rağmen bu  bence çok gereksiz bi söz oldu)

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 14 Aralık 2007, 02:45:10 »
Kaan Kural'a az once facebook dan ulastım.Arkadas listesine eklenme talebim olmustu kabul etmis.Bir iki mesaj attım.Yanıt yazdı cok icten.Tabii bende de boyle heyecan ve aç gozluluk oldu bir anda ya,msn var mı dedim.Hic ama hic kullanmıyorum dedi.Buradan ya da mailden ulasabilirsin dedi.Cok sevindim...

Çevrimdışı billups_marbury

• NBA Draft'ında
  • billups 3. atar marbury assist yapar
    • Profili Görüntüle
    • nbabrk nba sitesi
« Yanıtla #45 : 14 Aralık 2007, 03:35:07 »
kaan kural bence iyi anlatıyor ama konun içine çok fazla giriyor onun  için en iyi murat murathanoğlu ve  murat kosova
nba live 2008

Çevrimdışı MCGRaDYMaNia

• Rookie
  • **
  • "Wild Wild West"
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sari-lacivert.net
« Yanıtla #46 : 14 Aralık 2007, 03:44:20 »
bence hakkını veriyor her ikisi de. en azından işlerini severek yaptıkları açık ve net bir şekilde ortada. senelerdir çok iyiler hala da öyleler. ben çok beğeniyorum her ikisini de. zaten anca haftada bir kere NBA maçı izleyebiliyoruz lanet olası uyduda NBA TV kapanınca dünyam karardı :( her neyse ikisi de iyiler yani bana göre :)

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 23 Haziran 2008, 11:35:12 »
gerçekten çok güzel ikili ama aan kural'ın o bazen kelimelri yutması çok komik oluyor.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 27 Haziran 2008, 00:25:20 »
Ben Murat Kosova'nın anlattığı maçları hiç kaçırmam kaçırmadımda çok iyi maç anlatıyor tabi yanında Kaan kural olunca gelde izleme :-D

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 06 Temmuz 2008, 15:55:58 »
Bana göre Kaan Kural Türkiye'de basketbolu en iyi bilen yorumcudur.Ama maç sırasında fazla heyecanlanıyo bu adam.Her blok sonrası uğğyy demesi yok mu :-D Murat Kosova da en iyi basketbol spikerlerindendir.(Bu konuda biraz fakiriz.)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2008, 13:08:44 Gönderen: ronartested »