Gönderen Konu: Nasıl Bir Oyuncusunuz ?  (Okunma sayısı 116330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nasıl bir oyuncusunuz?
« Yanıtla #225 : 25 Şubat 2007, 00:43:02 »
hımmm aldora denilen elemanı biliyorum maç yapmışlığımız var bölgeselde iyi sıçrıyor gerçekten 1.85 falan boyu var heralde stopla rahat çift falan vuruyordu ısınmalarda görebildiğim kadarıyla.....
tedin bölgesel takımında görmedim öyle iyi sıçrayan ama ...
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2007, 00:47:04 Gönderen: the_apo_1 »

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 25 Şubat 2007, 03:27:49 »
Aldora 1.85 değil zamanında 1.95 falan diyolardı da kalıbından öyle gösteriyodu aslında 1.90 falan.
O kilosuna ve bira göbeğine rağmen öyle kuvvetli bacakları var ki rahatlıkla stoptan çift el vuruyor ve sert bloklar yapabiliyor. Bi de post-up'tan döndükten sonra yaklaşık 65-70 cm yükselerek şutunu bırakırdı, hiç kasmadan. Sağ ve sol elini de aynı derecede iyi kullanır zaten, iki elle de şut atar, top sürer, smaç vurur.
Yalnız Aldora extasy kullanıyor beyler, evet kötü bir durum ama bu doğru, ben Büyük Kolejdeyken o da bizdeydi maçlardan önce extasy alırdı soyunma odasında. Sonra oluşan enerjiyi tahmin edersiniz. Çok şakacı ve hiperaktif bi adamdı, çok neşeliydi, Shaq'ın türk versiyonu derdik. O neşesinin büyük kaynağının nereden geldiğini anlamışsınızdır. Umarım extasy'yi bırakır ve sahip olduğu yeteneklerle oynamaya başlar, yoksa bu işin sonu kötüye varır çünkü.

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 25 Şubat 2007, 16:06:05 »
valla ben o kadar uzun görmedim
extasy haa tipindede öyle bir görüntü yok ama şaşırdım valla gerçekten iyi bir potansiyel var boşa harcamaz umarım kendini seninde dediğin gibi...

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 25 Şubat 2007, 18:56:55 »
boyum 1.75, kilom 68, yaşım 24.
her türlü smacı basabiliyorum.
değirmen, 360, faul çizgisinden tek ayak, panyaya çarptırıp içine de vurabiliyorum.
ayrıca günümde olursam çok yüzdeli nba üçlüğü sokuyorum
bunların hepsini nba live 07'de yapıyorum :laugh:
yukarıdaki bazı arkadaşlar da oyundan bahsediyo galiba.
yoksa videosuz sallamak kolay.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 25 Şubat 2007, 19:06:14 »
değirmen, 360, faul çizgisinden tek ayak, panyaya çarptırıp içine de vurabiliyorum.
Hehe çok güzel özetlemişsin olayı abi :D
Hakkaten çok desteksiz sallayanlar var. Umarım bu nükten burada kanıtsız aşırı sallayan arkadaşlara iyi bir ders olur.

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #230 : 25 Şubat 2007, 19:23:26 »

Abi valla tam sövmeye hazırlanıyordum sana sonra NBA live 07'yi gördüm :D

Gerçekten de abartanlar var.Ben  oynamıyorum basket,çakmıyorum  kardeşim yeteneksizim.

Noldu şimdi bir şey mi kaybettim :D
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 25 Şubat 2007, 20:08:03 »
Olm sen de burda yazan kimseye sövmemişin Erdem abiye mi sövcen?
Neler yazıyo burda adamlar bi de Erdem abi gibi şaka değil ciddi ciddi anlatıyolar.
Bi kanıt bi gösterge yok ama...

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #232 : 25 Şubat 2007, 20:13:34 »
Olm sen de burda yazan kimseye sövmemişin Erdem abiye mi sövcen?
Neler yazıyo burda adamlar bi de Erdem abi gibi şaka değil ciddi ciddi anlatıyolar.
Bi kanıt bi gösterge yok ama...

Ben çoğuna içimden sövüyorum abi sen merak etme :D Ama sonuçta forum kuralları diye bi şey var di mi :D
  Kick Out Karl

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 25 Şubat 2007, 21:04:59 »
ben onu bunu anlamam biraz kendine güvenen  üst üste 5 tane TBL 3lüğü atsın, sonra videousunu buraya koysun, inananayım.
değirmenler, 360llar havada uçuşuyo ama icraat sıfır.
bugün dirk nowitzki, john teryy gibi adamlar 3 sayı yarışmsında hoşaf oluyosa kimse işkembeden sallamasın.

Çevrimdışı m_jordan23

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 27 Şubat 2007, 00:18:02 »
hızlı,atletik,hücum ağırlıklı her bölgede oynayabilirim çünkü iki elimi de süper kullanabiliyorum
[̲̅b̲̅][̲̅u̲̅][̲̅r̲̅][̲̅a̲̅][̲̅k̲̅]

İlkkan23LeBron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #235 : 28 Şubat 2007, 21:45:30 »
Valla inanmazsanız inanmayın ben size kendimi kanıtlamak zorunda değilimde zaten ama
Ayrancı Lisesine gelin 9-K dayım ben zaten orda kime sorsan tanır beni İlkkan deyin yada bizim okulda okuyan bi arkadaşınız varsa ona söleyin
Hem işim gücüm yok bi de niye yalan sölüyüm size allah allaaaah
Ayrıca şunuda söliyim kendiniz sıçrayamıyosunuz diye başkalarınıda sıçrayamıyo diye zannetmeyin

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 03 Mart 2007, 20:16:59 »
Valla inanmazsanız inanmayın ben size kendimi kanıtlamak zorunda değilimde zaten ama
Ayrancı Lisesine gelin 9-K dayım ben zaten orda kime sorsan tanır beni İlkkan deyin yada bizim okulda okuyan bi arkadaşınız varsa ona söleyin
Hem işim gücüm yok bi de niye yalan sölüyüm size allah allaaaah
Ayrıca şunuda söliyim kendiniz sıçrayamıyosunuz diye başkalarınıda sıçrayamıyo diye zannetmeyin
Bak güzelim, senle msnden de konuştuk, birincisi yaptığın yorumun sonu çok yanlış, sıçramak herşey değildir az sıçramak sıçrayamamak kimsenin suçu değildir, ikincisi işim gücüm yok bi de niye yalan söyliyim demişsin, burda işi gücü olmayıp yalan söyleyen çok kişi var ve biz kimseyi ilk bakışta ayıramayız, sen de onlar da aynı statüdesin, yap ya da yapma, görmeden inanmamak farz oldu artık bize. Görmüyor musun adamlar neler yazıyo, senin bi özelliğin mi var da bu adam yalan söylemiyo diyelim?
Gerçi desteksiz sallayanlardan diilsin gibime geliyo, öyle olsan seni gel görelim dediğimde olumlu bakmazdın.
Neyse, yorumunun sonunu düzelt bence, biz sıçrayamasak da seni havada karada yeneriz merak etme.

Not: Ulan bunu da söylettiniz ya bana helal olsun...
« Son Düzenleme: 03 Mart 2007, 20:19:44 Gönderen: Onur Yiğit »

Çevrimdışı bekorok

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 03 Mart 2007, 21:14:53 »
ya ben hemen tıkanıyorm ve fazla hoplayamıyorum tek yapabildigim ii turnikeye girerim zamanı geldiginde baya hızlı olurum ama sonra tıkarnırım :p

İlkkan23LeBron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : 03 Mart 2007, 22:18:39 »
Bak güzelim, senle msnden de konuştuk, birincisi yaptığın yorumun sonu çok yanlış, sıçramak herşey değildir az sıçramak sıçrayamamak kimsenin suçu değildir, ikincisi işim gücüm yok bi de niye yalan söyliyim demişsin, burda işi gücü olmayıp yalan söyleyen çok kişi var ve biz kimseyi ilk bakışta ayıramayız, sen de onlar da aynı statüdesin, yap ya da yapma, görmeden inanmamak farz oldu artık bize. Görmüyor musun adamlar neler yazıyo, senin bi özelliğin mi var da bu adam yalan söylemiyo diyelim?
Gerçi desteksiz sallayanlardan diilsin gibime geliyo, öyle olsan seni gel görelim dediğimde olumlu bakmazdın.
Neyse, yorumunun sonunu düzelt bence, biz sıçrayamasak da seni havada karada yeneriz merak etme.

Abi İnanmayabilirsiniz zaten
Kanıt yok bi şey yok sallamış olabilirim diye düşünüyosunuzdur
Ama bazıları sadece inanmasa ii başka şeylerde diyor
Yorumun sonunda da haklıyım abi biri hemen şu kadar sıçrıyorum diyince hemen yok şöle yok böle deniyor
Beni havada karada yeniceğinizide zannetmeyin

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 04 Mart 2007, 12:12:39 »

Abi İnanmayabilirsiniz zaten
Kanıt yok bi şey yok sallamış olabilirim diye düşünüyosunuzdur
Ama bazıları sadece inanmasa ii başka şeylerde diyor
Yorumun sonunda da haklıyım abi biri hemen şu kadar sıçrıyorum diyince hemen yok şöle yok böle deniyor
Beni havada karada yeniceğinizide zannetmeyin
ayrancı lisesindeki tanıdıklarıma sordum ilkkan orda fırtına gibi esiyomuş öyle dediler ama sorduğum kişilerin basketten anladığını söyleyemem ama yinede iyidir

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 04 Mart 2007, 12:28:28 »
Valla adam kafasıyla falan çembere değiyomuş doğrudur bu kadar desteksiz sallamaz insan böyle bişey olmasa.
Ama ben İlkkan'ı hala oynamaya çağırıyorum, sahada kimin daha iyi olduğu nasılsa belli olur, ister uçsun, ister koşsun, teke tek mücadele istiyorum...
Hadi beyler süper rekabet olucak herkes NbaTr Ankara günlerine...

Çevrimdışı Tolga_SAS

• Starter
  • 3 times playoff MVP - 2 times regular season MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 04 Mart 2007, 12:31:58 »
Valla adam kafasıyla falan çembere değiyomuş doğrudur bu kadar desteksiz sallamaz insan böyle bişey olmasa.
Ama ben İlkkan'ı hala oynamaya çağırıyorum, sahada kimin daha iyi olduğu nasılsa belli olur, ister uçsun, ister koşsun, teke tek mücadele istiyorum...

böyle bir maç olacaksa lütfen belirtin nbatr ankara bölümüne. gelip izlemeyi çok isterim. gerçekten kendine çok güveniyor onur yiğit. onun eğer bu maç olursa göstereceği performansı merak ediyorum. rekabet baya kızıştı.

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 04 Mart 2007, 12:37:32 »
ya onur yiğit haklısın ama bi de o potanın 2.20 civarı bişey olduğunu düşün bence büyük ihtimalle öyle bi potaya değmiştir kafasıyla
evet ankara'da böyle bir maç olursa gelip izlemeyi çok isterim bende tolga arkadaşım gibi

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 04 Mart 2007, 12:42:34 »
Beyler öncelikle şunu söylemem lazım, benim rekabet ateşim özel durumlar dışında yanmaya başlamaz, kendime güvenimi de belli etmem normalde, ama böyle özel durumlarda iyice ortaya çıkıyor işte.
NbaTr Ankara günlerine hepinizi bekliyoruz, güzel maçlar olucak, bonus olarak da İlkkan gelirse İlkkan ve benim maçımı izlersiniz daha da güzel olur.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 04 Mart 2007, 13:11:03 »
Zamanında (lisedeyken,2004e kadar olan zaman) iyi oynardım ozellikle dıs sut tehditi olarak.Ama lise bittikten sonra dogru düzgün top degmedi elime.Solak oluşum da bir avantaj bana gore (aslında cok acayipim ya,yazıyı sag elle yazıp topu sol elle atmak,robot muyum ne).1.80 boyla ancak 2 numara zaten.Harun Erdenay hayranlıgıyla büyüdügüm icin hep ona benzemeye calıstım.Ama malesef savunmam da benzedi.Cok fazla savunma zaafım var.

İlkkan23LeBron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #245 : 04 Mart 2007, 13:48:07 »
Saol Onur Yiğit inandığın için
Bi de abi benim kafamla değdiğim potanın boy 2.20 de değil potanın tam boyunu bilmiyorum ama 2.70-2.80 civarıydı ama en az 270 di
garnettt_06 arkadaşım bi şey sorucam sen ayrancı lisesinde tanıdıklarım var dedin kimler onlar bi de hangi sınıftalar merak ettim de yanlış anlama :laugh: :wink:

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 04 Mart 2007, 17:09:59 »
Saol Onur Yiğit inandığın için
Bi de abi benim kafamla değdiğim potanın boy 2.20 de değil potanın tam boyunu bilmiyorum ama 2.70-2.80 civarıydı ama en az 270 di
garnettt_06 arkadaşım bi şey sorucam sen ayrancı lisesinde tanıdıklarım var dedin kimler onlar bi de hangi sınıftalar merak ettim de yanlış anlama :laugh: :wink:
İlkkan kardeşim inanıyorum çünkü diğerleri gibi desteksiz sallamıyosun bu bir, birbirini tutmayan şeyler söylemiyosun bu da iki.
Neyse NbaTr Ankara Günleri'ne ikimizin rekabeti iyi reklam olur, bakalım kim parkenin kralı olacak :wink:

Çevrimdışı Tracy_McGrady_1

• Houston'lıyız Ezelden
  • Rookie
  • **
  • Ferhat Göçer Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 08 Mart 2007, 18:44:19 »
bende ii savunmacı ve şutörüm
sol elimi kolluğumu takmak ve crossover için kullanırım
savunma ribauntlarımı ii çekerim
forever rockets <houston> <houston> <houston> <houston>
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2007, 19:54:06 Gönderen: Tracy_McGrady_1 »

The Rockets New Head Coach

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 09 Mart 2007, 13:02:38 »
Vay neler kaçırmışız biz böyle bizimde Ayrancı'da tanıdıklarımız bi soruştururuz.Şaka maka bu NbaTr Ankara işini ciddileşmesinde Onur'un büyük rolü var onada burda teşekkürlerimi borç biliyorum iyi organizasyon olucağını düşünüyorum.Eğer Tınaztepe'den tanıdığınız varsa sorun bakalım kaptanları nası oyuncuymuş :D :D :D :D :D

Çevrimdışı snoop

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 09 Mart 2007, 14:39:24 »
savunmam ve asistim iyidir sayı yapmakda zorluk cekerim kritik anlarda macı ceviririm