Anket

2010 Nba All-Star Maçını Kim Kazanır?

Doğu
Batı

Gönderen Konu: Nba All-Star Maçı  (Okunma sayısı 16941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Editör
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nba All-Star Maçı
« Yanıtla #25 : 15 Şubat 2010, 16:21:42 »
Okula gitmeyeceğimi önceden bilsem veya maçın zevkli geçeceğini bilsem kalkardım.Kalkmadık,tekrarını izleriz artık.Kobe olsa batı kazanır Melo da MVP olurdu. :deli:

Jordan'ın son allstarı olan 2003'ten beri izlediğim en iyi allstar maçıydı diyebilirim. Gerek maç içerisinde yapılan muazzam smaçlar, göze hoş gelen hareketler gerekse maçın son ana kadar çekişmeli geçmesi muazzam bir gece yaşamamızı sağladı. Yalnız eksik olan tek şey 110000 seyirciye karşın ortalığın süt liman olmasıydı. Hiç mi ses çıkmaz yahu!!! Görüntüler olmasa, kameralar yalnız sahayı çekse inanamazdık belki de o kadar seyirci olduğuna.

Yasir sana şunu söyleyeyim: Maçın başını kaçırma ihtimalin olsa bile, üçüncü çeyreğin ilk 6 dakikasını kesin izle, o neydi öyle yawww!!!

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #26 : 15 Şubat 2010, 23:28:57 »
Okula gitmeyeceğimi önceden bilsem veya maçın zevkli geçeceğini bilsem kalkardım.Kalkmadık,tekrarını izleriz artık.Kobe olsa batı kazanır Melo da MVP olurdu. :deli:

Vaay Yasir senden beklemezdim. :-D  Her ne kadar tekrarını ben de izlesem o canlı izlemenin havasını vermiyor. Sonucu ve olacakları bildiğin için aynı heyecanla izleyemiyosun. Bir de o güzel uykudan kalkıp gecenin köründe maç izleme zevki de var tabi...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2010, 17:06:01 »
Yasir sana şunu söyleyeyim: Maçın başını kaçırma ihtimalin olsa bile, üçüncü çeyreğin ilk 6 dakikasını kesin izle, o neydi öyle yawww!!!
İlk yarıyı hemen hemen izledim,2.yarının sadece sonunu izledim be abi. :deli: Ezel :S Wade ve Lebron'un bazı smaçları gördüm yine de...Neymiş hakkaten bea...Lebron girseymiş çok rahat alırmış Slam Dunk'ı...

Vaay Yasir senden beklemezdim. :-D  Her ne kadar tekrarını ben de izlesem o canlı izlemenin havasını vermiyor. Sonucu ve olacakları bildiğin için aynı heyecanla izleyemiyosun. Bir de o güzel uykudan kalkıp gecenin köründe maç izleme zevki de var tabi...
Neyi beklemezdin la :deli:

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2010, 18:19:24 »
Son senelerdeki en harika All-Star maçını izledim.. Özellikle 3.çeyrekte basılan smaçlar geçen geceki smaç yarışmasından daha iyiydi.. Şovuyla, oyuncu kalitesiyle herşeyiyle müthişti.. Ayrıca maçın son ana kadar çekişmeli geçmesi gecenin harika geçmesinin başlıca etkenlerindendi.. Ve en sonunda LeBron'ın kendini MVP yapma çabalarının sonuçsuz çıkması da muazzam bi yemeğin tatlısı oldu resmen.. Nowitzki, D-Will, Melo, Wade, LeBron (son dakkalardaki oyunu hariç), Billups, Bosh ve Howard geceye inanılmaz derecede güzel kıldılar..

Bu arada Yasir sonucunu bildiğin bir All-Star maçını akşam akşam izlemenin zerre zevkli geçeceğini düşünmüyorum.. :-D Dağlar'ın dediği gibi tatlı uykunu bölüp onu izlemek ayrı bi zevk.. O gün 3 saatlik uykuyla tüm gün okulda kafa bi milyon, ölü gibi gezindim ama sonuna kadar değdi..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #29 : 16 Şubat 2010, 18:32:12 »
O gün 3 saatlik uykuyla tüm gün okulda kafa bi milyon, ölü gibi gezindim ama sonuna kadar değdi..
All-Star'ların ardından kafa bi milyon gezmeyi bana sorun :-D (Hep devamsızlık illetinin yüzünden)

Bu arada gerçekten güzel maç olmuş.. Bende sonradan izleyenlerdenim malesef

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #30 : 16 Şubat 2010, 20:41:44 »
O gün 3 saatlik uykuyla tüm gün okulda kafa bi milyon, ölü gibi gezindim ama sonuna kadar değdi..
All-Star'ların ardından kafa bi milyon gezmeyi bana sorun :-D (Hep devamsızlık illetinin yüzünden)

Benim de devamsızlık 10 gün. Gece 00.30 gibi yatıp 3.30 da kalktım maç bittikten sonra 12.30'da uyandım :-D Kendime bir nevi All Star tatili verdim. 3 yıldır böyle benim program gayet de güzel işliyor :deli:

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2010, 22:51:52 »

Benim de devamsızlık 10 gün. Gece 00.30 gibi yatıp 3.30 da kalktım maç bittikten sonra 12.30'da uyandım :-D Kendime bir nevi All Star tatili verdim. 3 yıldır böyle benim program gayet de güzel işliyor :deli:
Ben seve seve okula gittim valla.. 12'de uyudum 3'te kalktım 6.30'dan sonra da ders çalıştım 1.5-2 saat, sonra ayyaş gibi düştüm yollara, gittim okula.. :-D
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı safran78

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 16 Şubat 2010, 23:28:10 »
kobe olsaydı mvpligi kaptırmazdı kimseye