Gönderen Konu: NBA All-Star Maçı  (Okunma sayısı 46151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: NBA All-Star Maçı
« Yanıtla #75 : 21 Şubat 2011, 18:29:20 »
Nedense bu seneki all star beni sarmadı. All Star standartlarına göre çok sönük geçti.
Ben de aradığımı bulamadığımı söyleyebilirim..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #76 : 21 Şubat 2011, 19:23:56 »
İzlerken uyuyakalmışım.Siz düşünün artık.

Bu maçın all star standartlarında sönük geçtiğini mi yoksa benim çok uykum olduğunu mu gösterir bilmem ama ben ne yazık ki pek heyecanlanmadım.(Ayakta olduğum süre boyunca en azından :D)
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2011, 20:23:26 Gönderen: KİDD_Fan »
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 21 Şubat 2011, 19:47:23 »
Hırs adına belki tatmin edici olabilir bu maç ama All-Star maçından bahsediyorsak şov yönü biraz daha ağır basmalı.All-Star maçlarının özellikle son çeyreğinde kazanma azmi görmeyi çok severim ve bu olmazsa o maçtan zevk alamam ama bu maçta şov diye bir şey yoktu, bol bol şut ve turnike izledik, LeBron ara sıra estetik hareketler yaptı o kadar.Beklediğim seviyeye yaklaşamadı bile bu maç..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 25 Şubat 2011, 14:02:49 »
Benim de beklediğim seviyede değildi ancak son çeyrekteki mücadele nedeniyle iyi keyif aldım.. Tüm topların Kobe'ye kullandırılması, onun rekor kırmasını sağlamaya çalışmalara beni gerçek anlamda uyuz etti.. Bu maçta izlemekten en çok keyif aldığım isim LeBron oldu ve tripple-double'ının güme gitmesi beni üzdü.. Son çeyrekte resmen senelerdir East taraftarıymış gibi East'i tuttum.. Bu biraz LeBron hayranlığımdan ve Kobe'ye oynamalarından kaynaklandı sanırım..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #79 : 25 Şubat 2011, 23:20:19 »
KObe-LeBron ikilisinin head to head mücadelesi hariç çok zayıf bir maçtı.Bomboş giden oyuncuların(Melo Joe Johnson gibi)smaç yapmak yerine sade turnikeler bırakması beni çok şaşırttı.Bunu yapan Duncan olsa neyse de ...

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 26 Şubat 2011, 15:19:56 »
KObe-LeBron ikilisinin head to head mücadelesi hariç çok zayıf bir maçtı.Bomboş giden oyuncuların(Melo Joe Johnson gibi)smaç yapmak yerine sade turnikeler bırakması beni çok şaşırttı.Bunu yapan Duncan olsa neyse de ...
Duncan bile en azından nazik smaç basar o potaya. :)

The legend in the area

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 26 Şubat 2011, 15:26:12 »
Ali sana bu işten para veriyorlar mı? Hahahaha :D :D :D :D :D nazik smaç inanamıyorum hala ya :D :D :D D: :D kibarca böyle usulca kimseyi incitmeden terbiyesiyle basar :D :D :D :D

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 26 Şubat 2011, 15:29:51 »
Ali sana bu işten para veriyorlar mı? Hahahaha :D :D :D :D :D nazik smaç inanamıyorum hala ya :D :D :D D: :D kibarca böyle usulca kimseyi incitmeden terbiyesiyle basar :D :D :D :D
Abi işte monster Jam falan yapmaz onu diyorum :D

The legend in the area

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #83 : 27 Şubat 2011, 18:21:17 »
Abi işte monster Jam falan yapmaz onu diyorum :D
İsteseyapabilir mi bu saatten sonra :D

Çevrimdışı Dev-Genc

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 19 Mayıs 2011, 15:52:21 »
doğu konferansı çok daha zorlu benim fikrim batı konferansına göre okc zor yenilen bir takım dallasda zor yenilen bi takım herşey savunmada biter bu maçta ve asıl maç mıami chicago gönlüm herzaman chicago da amaa miami alır.OKC yerine keşke memphis mücadele etseydi zeck randolph izlemek isterdim.
GALATASARAY CAFE CROWN=Chicago Bulls