Anket

Bir NBA takımı yönetiyor olsaydınız Avrupa'dan hangi uzunu isterdiniz?

Benjamin Eze
Boniface N'dong
Fran Vazquez
Kosta Perovic
Ante Tomic
Mirza Begic
Diğer (Belirtiniz)

Gönderen Konu: Bir GM olsaydınız Avrupa'dan hangi uzunu takımınızda görmek isterdiniz?  (Okunma sayısı 4999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Avrupa'dan hangi uzunu takımınıza alırdınız? Oy verdiğiniz kişiyi seçme sebebinizi belirtirseniz sevinirim.

Aklıma gelen ilk isimleri yazdım.Çok önemli bir ismi unuttuysam sonradan ekleyebilirim. ;P
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Mirza Bergiç hakkında pek bilgim yok sadece uzunluğuyla tanıyorum ama şu isimler arasında en iyisi Vazquez gibi..Ama benim özellikle Miami GM'si gözünden bakarak konuşursam biraz daha N'Dong-Eze ikilisine gözüm kayıyor.Boyunun daha uzun olması, hücumda daha fazla etkin, çabuk görünmesi ve savunmada da sert olması nedeniyle ben N'Dong'ı isterdim takımımda.Avrupa basketbolu hakkında fazla bilgim yok ama düşüncelerim bunlar..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Mirza Bergiç hakkında pek bilgim yok sadece uzunluğuyla tanıyorum ama şu isimler arasında en iyisi Vazquez gibi..Ama benim özellikle Miami GM'si gözünden bakarak konuşursam biraz daha N'Dong-Eze ikilisine gözüm kayıyor.Boyunun daha uzun olması, hücumda daha fazla etkin, çabuk görünmesi ve savunmada da sert olması nedeniyle ben N'Dong'ı isterdim takımımda.Avrupa basketbolu hakkında fazla bilgim yok ama düşüncelerim bunlar..
Ben de aynı fikirdeyim.Eze ve N'dong'un stilleri ve fiziksel özellikleri NBA daha uygun.Ama ben hücumda daha çok özelliği olan Ndong u seçiyorum.

Ante Tomic güçlense esasında dünyanın sayılı uzunlarından biri olabilir ama çok yumuşak bir oyuncu olması onu kötü etkiliyor.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Kosta Perovic'in uzunluğu etkili olamaz mı sizce?

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Su anda formda ama ben o kadar ust duzey oynayacagini sanmiyorum..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Çok uzun boy , Fazlasıyla hızlı ayaklar...Bu özellikler onun kalıcı bir NBA oyuncusu olmasını sağlayabilir bence

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Çok uzun boy , Fazlasıyla hızlı ayaklar...Bu özellikler onun kalıcı bir NBA oyuncusu olmasını sağlayabilir bence
NBA kadar sert bir ligde çok uzun boy o kadar iyi birşey değil bence. Çok rahat sakatlanma payı ve o mücadelen kopma ihtimali var. Yao Ming yapabiliceğinin en iyisini yaptı ama ne kadar zorlandı gördük. Ben Avrupa ligini hiç takip etmiyorum (Türkiye ligine şu aralar bakmaya başladım) Eğer adamı kafamda doğru canladırmadıysam adam Shaq gibi filansa buyursun :D

The legend in the area

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Perovic'in kısa süreli bir Warriors macerası var ama pek de başarılı olamadı açıkcası..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Perovic'in kısa süreli bir Warriors macerası var ama pek de başarılı olamadı açıkcası..
O dönem çok hamdı ama iyi Barca tecrübesi yaşıyor.Güçlenmesi durumunda iş yapar