Gönderen Konu: NBA TV  (Okunma sayısı 207799 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwade_mheats

• Starter
  • to be wade or not to be wade
    • Profili Görüntüle
Ynt: NBA TV
« Yanıtla #50 : 23 Aralık 2006, 10:31:59 »
ya beyler dediim gibi bi çok basket kanalını izlemek için nasıl ve hangi marka uydu iyi olur.kablo tv hariç tabi.

Çevrimdışı Fatihçe

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 29 Aralık 2006, 02:28:37 »
"bu nba tv'deki nba live niye 15 dakika abi yav?
mail yağmuruna filan tutsak yarım saat yaparlar mı?
zaten geçen sene ilk 10 hareket vardı bu sene 5'e düşürmüşler.
ne aceleleri var anlamadım bi türlü." 
 Yani bencede zaten 85 kere tekrarı veriliyor. Üstelik nba tv görüntülerin hepsinede sahip. Bu mail yağmuruna tutma işini başlatalım mı ne dersiniz arkadaşlar. Ama tabii ondan önce şu biss key saçmalığından bi kurtulmamız lazım ki izleyebilelim. Yok kardeşim apartman yeni kimse kablolu tv almaya yanaşmıyo herkeste digiturk var, bende sap gibi haftada bir değişen biss keyleri aramak zorunda kalıyorum tıpkı binlerce nba sever gibi. Emin olun Murat Murathanoğlu veya Kaan Kural veya M. Kosova veya Yiğiter Uluğ hatta Loran Vayloyan ntv de falan çalışmıyo olsalardı bu saçmalığa bi çare bulmaya çalışırlardı. Bemce bu mail yağmurunu kablo tv yetkilerinede uygulayalım. Bu arada Türk Telekom u adsl hızımız içinde bu uygulamaya tabii tutmak fena olmazdı hani...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 03 Ocak 2007, 16:01:50 »
Nba Tv Ocak ayı programı yeni elime geçti.Paylaşıyım.

28 Ocak^ta ki maçı nba.com'un anketinden seyirciler belirleyecektir.

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #53 : 03 Ocak 2007, 16:36:08 »
Namusuzlar eşit davranmıyor ya.Houston'ın bir maçı kalmış izlenecek.Neyse sağol yinede.Ntv yayın akışında haftasonu maçlarında olabilir diğer maçlar...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #54 : 03 Ocak 2007, 20:54:26 »
 Amma çok lakers maçı var programda :-o

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #55 : 03 Ocak 2007, 20:58:21 »
Abi zaten paso Lakers maçı yaw.İlk ay da böyleydi.Onların maçıyla başlamışlardı resmen.Bizim yalnız 1 ya olamaz böyle birşey.Batının en iyi 4-5 takımından biriyiz ama sonuç???Koyacakları maç güzel olacak yine de Jazz'le evimizde yapıcaz o maçta.03:30'DA Cuma gecesi...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #56 : 03 Ocak 2007, 21:00:06 »
Abi zaten paso Lakers maçı yaw.İlk ay da böyleydi.Onların maçıyla başlamışlardı resmen.Bizim yalnız 1 ya olamaz böyle birşey.Batının en iyi 4-5 takımından biriyiz ama sonuç???Koyacakları maç güzel olacak yine de Jazz'le evimizde yapıcaz o maçta.03:30'DA Cuma gecesi...
Nba tv miz yok sen izle yerimize Allah tan bizim rezillerin maçını vermiyor tv

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 03 Ocak 2007, 21:03:08 »
Hakatten ha amma Lakers maçı varmış bu ay aferin NBA tV'YE.Lig başladı başlıyalı bu kadar maçımızı vermedi nbatv.

Çevrimdışı Tolga_SAS

• Starter
  • 3 times playoff MVP - 2 times regular season MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 07 Ocak 2007, 11:59:33 »
Koskoca Ocak ayında sadece 2 san antonio maçı yazık ediyolar. bi de new orleans maçı yani onu vermeyip ayın 31ndeki utah-san antonio maçını verseler daha iyi olurdu.  :|

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 08 Ocak 2007, 23:03:59 »

Eee buyuklugunden bazi avantajlari olsun canim : p
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 20 Ocak 2007, 23:28:05 »
Bütün yayınlanan Nba Tv maçlarını kazandık,yamulmuyorsam.

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 31 Ocak 2007, 16:10:08 »
abi nba tv sadece kablolu da var değil mi hiç bi maçı izliyemiyom

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #62 : 31 Ocak 2007, 16:14:09 »
abi nba tv sadece kablolu da var değil mi hiç bi maçı izliyemiyom
Yanilmiyorsun sadece kabloluda.Uydudaki sifreli..

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #63 : 01 Şubat 2007, 14:30:23 »
Buyurun arkadaşlar Şubat programı(yalnızca NbaTv yayınları)

http://www.ntvspor.net/pages/7353.ASP 

Bir tanecik Rockets maçı;o da Grizzlies deplasmanı.Ya yeminle şu işten çaktıkları yok.İki maç olur bir gecede Cavs-Lakers  ,  Mavs-Rockets giderler her gün maçını koydukları Lakers'ın macını koyarlar.Tövbe tövbe...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 01 Şubat 2007, 14:32:57 »
Olum millet Lakers maçı için baskı yapıyor.Kapiş.Onun için koyuyorlar.

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #65 : 01 Şubat 2007, 14:40:00 »
Baskıyı bırak en çok reklamı yapılan en çok gelir getiren takımlardan biri.Şehri yeter onların kıl oluyorum ya bu yüzden koyulunca her maçları.Bırak ya play-off'lara çıkınca çok Rockets maçı izlicez,o zaman da Lakers'ı az görürüz...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 01 Şubat 2007, 14:47:07 »
Stern çok zeki bir adam abicim.Millet Kobe vs LeBron savaşını izlemek isteyecektir diye o maçı koydu.Dirk vs T-Mac'den daha çok izleneceği kesin.Bir de öyle abartılı demişsin ki yine bizim 5 tane fln maçımız var sandım.Cavs dışında bir de Utsh var o kadar.Hocam erken konuşma görürüz hangi takımın daha çok play-off maçı izlenecek.

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #67 : 01 Şubat 2007, 14:50:49 »
Stern derbiden dolayı değil en çok para getiren maça bakıyor.Geçen de niye dandik Portland-New Orleans maçını gösterdi sanıyorsun*Orada biri mi kapışıyordu*Neyse tekrar derim ben; play-off'larda anlaşılır kimin daha çok maçının çıkacağı,en azından orada adil davranırlar...

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 02 Şubat 2007, 12:28:24 »
Eralp'ciğim birşeyi gözden kaçırıyorsun bunlara sadece Stern karar vermiyor tamam adam Mason ne derse onu yaptırır bi şekilde ama zaten TV ve Medya Basın-Yayınları komitesi gibi zümreler var ve genelde onların prosedürüne uyuluyor. Stern sadece fikir paylaşımı yapar,"Şu maçı koysak şöyle güzel olur, bu maçı koysak şöyle kötü olur vs..." gibi. Bazı basketbolseverlerimiz NBA'de herşeyden Stern'in sorumlu olduğunu sanacak, orası merkezi yönetim organizasyonuna sahip bir lig değil ki, grup ve komitelere ayrılmış bilirkişiler var.
Stern çoğu şeyde son kararı verir ancak çok ekstra bir çıkarı olmadıkça Tv ve Medya Basın-Yayınları komitesinin verdiği kararlara çok karşı çıkmaz. Bu komitenin lig başında belirlediği maç yayınlama fikstürüne genelde uyar...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 02 Şubat 2007, 16:27:43 »
Olsun ama Stern'ün her yerde parmağı kesinlikle var.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2007, 00:36:31 Gönderen: Onur Yiğit »

Çevrimdışı Gencay

• Manyak Efesli
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 03 Şubat 2007, 01:54:59 »
geçen bir arkadaşa lakers tv'i sizde var mı dedim...

o derece yani...

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 04 Şubat 2007, 06:37:44 »
Olsun ama Stern'ün her yerde parmağı kesinlikle var.
Elbette ama demek istediğim burada sanki tüm kararı Bay Stern veriyormuş gibi muhabbet ediliyordu, örnek;
Stern derbiden dolayı değil en çok para getiren maça bakıyor.Geçen de niye dandik Portland-New Orleans maçını gösterdi sanıyorsun*Orada biri mi kapışıyordu*Neyse tekrar derim ben; play-off'larda anlaşılır kimin daha çok maçının çıkacağı,en azından orada adil davranırlar...
"Maçını gösterdi" deyimi pek uymamış, David Stern oturup da aklına esen maçı göstermiyor elbette, yapılan her işin karma sistem üzerinden yönetimi var ve Stern'ün ayırdığı bölümlerden gelen karar ve seçimlere göre görüş bildirme hakkı vardır ancak.
Bildiğiniz gibi o tür organizasyonlarda baş yönetim komitelere ayrıldıktan sonra baş yönetimin belli konularda görüşleri alınsa da asıl kararın baskın tarafı her zaman NBA'e sağlanacak fayda üzerinden medya-basın-eğlence ürün ve organizasyonlarını belirleyen güruhlardır.
Açıkçası David Stern'ün de kendi seçtiği elemanlarını belli şeylere göre zorlayacak mentaliteye sahip olduğunu düşünmüyorum, zaten elemanları ne yapacaklarını biliyorlardır, yani TV Yayınları işini %100 ile düzenleyen yine onlardır düşünceme göre. Lakers maçını da yayınlama kararını alan yine onlardır fakat fikstür zaten belli, sezon başında yapılıyor bu işlemler;

http://www.nba.com/schedules/national_tv_schedule/NBATV/

Ama sonuçta David Stern'ün bir etkisi olup olmadığını kesin olarak bilemem, bu benim kişisel fikrim ve kanım, yani aslında doğru olması gereken bu ama dediğim gibi, Stern'de Mason kanı var, bu tür yönetimsel işlerde ne yapacağı belli olmaz...

Çevrimdışı Highflyer_Wade™

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 08 Şubat 2007, 10:31:55 »
Saçmalamayın Losangels la hiç i balakası yok hiç bi amerikan Nbatv izlemiyor Fox sports Espn2 abc tnt gib bi sürü knlları var ve hergün 2 maç yanılıyoralar gidpte Nbatv izlmezler Bİzim gibi Fakr Ülkeler Nbatv izler bunu aklınıza sokun Çin e baktımızda herflerin Kanalı var ve Maçı Ameriakda sunuyorlar ordada Nbatv izlenmez Fransa aynı şekilde İngiltere Almanya herkesin var Bitek bizim Gibi Gelişmekte olan ülkelerde yok...

Lakers Maçlarını yanınlanma sebebi belli .... Örnek Sokkta bi teyze grdüm ve Üstünde Lakers poları vardı :lol: Sİzce bu Lakersı turunumu gsterr yoksa Dünyaca Lakersın ne Kadarçok tanındığı mı ... Bunlardan süürlerce var çocularda Lakers Sevdası Nba diince Sarılı takım Laers akla gelir.. (Çocuklarda) David Sternünde seçme Nedeni bu... Lakers maçı koyup mlleti nBa e çekmek...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 12 Şubat 2007, 20:12:53 »
Arkadaş herhalde vaziyetden uzak.Sen eğer uyduysa disiverı al uyducu uyducu gez belki açan olur.Ben 2 sene önce öyle yapıyordum ve bi açtılar Ağustos'da Nisan'A kadar dayandı.Sonra şifre girdi iki senedir açılmıyor.

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 12 Şubat 2007, 22:43:32 »
ya ben bu yaz bi şifre bulmuştum denedim açtı...sonra başka bi kanal için şifre girince nba tv gene kapandı...o şifreyi bulmaya çalışıcam inşallah bulurum paylaşırım sizinle...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...