Gönderen Konu: Nelson'un yerine Ray Allen!  (Okunma sayısı 5737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Chosen1

• Editör
  • Starter
  • Chosen1
    • Profili Görüntüle
Nelson'un yerine Ray Allen!
« : 06 Şubat 2009, 03:02:01 »
NBA All-star 2009 hafta sonuna bir hafta kala sakatlık nedeniyle Doğu Konferansı'nı kadrosuna Ray Allen katıldı.Jameer Nelson'un sakatlığı nedeniyle oynayamacağı maçta onun yerine David Stern tarafından Ray Allen seçildi.Allen,geçen sezon da Doğu Konferansı'ndaki oyuncuların sakatlanmasıyla all-star seçilmiş,maçı da 28 sayıyla tamamlamıştı.Phoenix'te 9. kez all-star olacak olan Ray Allen ile birlikte son şampiyon Celtics,bu sezon üç all-star çıkarmış oldu.Sakatlığı nedeniyle ilk all-star'ında mücadele edemeyecek olan Jameer Nelson,all-star hafta sonu kapsamındaki yetenek yarışmasına da katılmayacak.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nelson'un yerine Ray Allen!
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2009, 15:41:31 »
kesinlikle bu formayı carter daha çok hakediodu.. ama ray allen da iyidir.. en azından nelsondan iyidir..
neyse böle david west gibi haketmeyen bi iki kişi daha sakatlansın da hakedenler girsin.. :-D al jefferson kevin durant vince carter gibi..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2009, 15:57:14 »
haketmiyor demiyorum ama vince carter tercihi bence daha doğru olurdu
anlaşılan Stern başarısız nets den 2 oyuncuyu all-star da görmek istememiş
bunun yerine şampiyon takımdan oyuncu almayı daha uygun görmüş
sonuçta vince carter ve hidayeti all-star da izleyemeyeceğiz.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı _53_LaZraİl_53_

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2009, 16:29:09 »
 Nelson yetenek yarışmasında da olmayacaksa yerine bir isim alacaklar mı?

!!!LANET OLSUN İÇİMDEKİ SAN ANTONİO SEVGİSİNE!!!

Çevrimdışı baroz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2009, 18:40:11 »
kesinlikle carter olmalıydı.onun gibi bi şov adamının all star da yer alması gerek..

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2009, 18:43:37 »
muhtemelen o zamana kadar sakatlığı hafifleyecek ve yetenek yarışmasına katılacak.. ama çıkara da bilirler bilmiorm.. geçen sene miydi ondan önceki sene miydi neydi; steve nash miydi deron williams mıydı wade miydi :-D :-D bu tarihlerden birinde bu oyunculardan biri sakat sakat oynamıştı galiba yanlış hatırlamıyosam..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2009, 19:06:05 »
muhtemelen o zamana kadar sakatlığı hafifleyecek ve yetenek yarışmasına katılacak.. ama çıkara da bilirler bilmiorm.. geçen sene miydi ondan önceki sene miydi neydi; steve nash miydi deron williams mıydı wade miydi :-D :-D bu tarihlerden birinde bu oyunculardan biri sakat sakat oynamıştı galiba yanlış hatırlamıyosam..
Kobe Bryant'tı heralde parmağıdan sakatlanmıştı Yarışmaya katıldı hatta Allstarada girdi ama 8dk oynamıştı.:-D

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2009, 19:15:09 »
Kobe Bryant'tı heralde parmağıdan sakatlanmıştı Yarışmaya katıldı hatta Allstarada girdi ama 8dk oynamıştı.:-D
yok yaa o hatırladığım kadarıyla yetenek yarışmasında yoktu ama all-starda ilk beşti ve parmağı sakattı.. NBA kurallarına göre de oynaması gerekiodu ilk 3-4 dk falan oynamıştı ondan sonra çekilmişti kenara..

Çevrimdışı maliboz

• Rookie
  • **
  • ÖLÜMÜN SON İYİLİĞİ BİR DAHA ÖLÜMÜN OLMAMASIDIR
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2009, 23:50:48 »
ray allen seçildi all satar a...jameer 1 numara oynuyo yerine 1 numara seçmiyorsan neden takım arkadaşı olarak hido seçilmez anlamadım orlando dan 3 oyuncuydu kaldı 2 bostondan 2 oyuncuydu oldu 3...bari carter ı seçseydiniz madem pg almıyacaktınız
arkadaşlar bi toplu beddua edip birini daha sakatlasak belki hidayeti seçerler.   
kafaları ii herhalde
''Kariyerim boyunca 9000 den fazla şut kaçırdım.Nerdeyse 300 maç kaybettim.26 kere, maçı kazandırmak için son şut bana verildi ve kaçırdım.Hayatımda tekrar tekrar ve tekrar başarısız oldum.Ve işte bu yuzden başardım.''
MICHAEL JORDAN

Çevrimdışı CarMELO Metehan

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2009, 23:05:59 »
Nelson un çok hakettiğini söyleyemem ama allen hakeditor ama tabii ki de yerinde carter gibi vir şovmen olsa çok daha iyi olurdu
Carmelo Anthony and Denver forever

Çevrimdışı seyyah

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2009, 09:37:56 »
ray allen seçildi all satar a...jameer 1 numara oynuyo yerine 1 numara seçmiyorsan neden takım arkadaşı olarak hido seçilmez anlamadım orlando dan 3 oyuncuydu kaldı 2 bostondan 2 oyuncuydu oldu 3...bari carter ı seçseydiniz madem pg almıyacaktınız

bencede çok haklısın pg sakatlanıyor sen gidip sg alıyorsun.. çok mantıksız bi iş olmuş!.. ama r.allen in hak edip etmediğini pek tartışamam!

Tutucu değiLim. Piyasa da değiLim.
Prensiplerim yoktur ama seviyesiz değiLim.
Kuralları sevmem ama yersiz yere çiğnediğim görüLmemiştir.
İçe kapanık değiLim ama gerekmezse konuşmam.

Kinci değiLim ama unutmam.
şefkat gösteririm ama şımartmam.
Şüpheciyim ama kuruntu yapmam.
Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam.
DaLga geçerim ama kırmam.
Ciddiye aLırım ama kapıLmam.
Huzur veririm ama söz vermem.
Sahip oLurum ama ait oLmam... ;)