Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Hornets 4-0
0 (0%)
Hornets 4-1
1 (1.8%)
Hornets 4-2
11 (19.3%)
Hornets 4-3
13 (22.8%)
Spurs 4-3
11 (19.3%)
Spurs 4-2
17 (29.8%)
Spurs 4-1
2 (3.5%)
Spurs 4-0
2 (3.5%)

Toplam Oy Verenler: 56

Gönderen Konu: New Orleans Hornets (3) - San Antonio Spurs (4)  (Okunma sayısı 59868 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets (3) - San Antonio Spurs (3)
« Yanıtla #175 : 18 Mayıs 2008, 14:10:54 »
Asil mactan önce Hornets icin düsünülmesi gereken konu West'in sakatligi.Oynayabilecegi söylendi fakat sakatligi onu macta rahatsiz ederse Hornets'in isi mücizeler kalir.CP3 ne kadar oynarsa oynasin West'siz Spurs'ü elemek imkansiz

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 18 Mayıs 2008, 14:22:15 »
David West ve CP3 e çok iş düşüyor bu maçda da işte karşı takımda da Ginobili Duncan Parker gibi muheteşem bi üçlü var CP3 ü Son maçdar Durdurmaları lazım CP3 yoksa Son maçda neler yapar düşünemiyorum gerçekden..

Çevrimdışı kobesh

• NBA Draft'ında
  • Lets Go LAKERS !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 19 Mayıs 2008, 17:03:34 »
Müthiş bir maç bizi bekliyor.Şuana kadar kendi evlerinde maç vermedi 2 ekipte.Bu maçı ben Spursu 1 adım önde görüyorum.Spurs'ün tecrubesi ve savunmasıyla maçı kazanacağı düşüncesindeyim.Ginobili-Duncan-Parker 3lusu bu maça damgasını vuracaktır.Diğer yandan Hornets takımından bu sene inanılmaz bir sezon geçirden Paul var.Paulu maçlarda gördüğümüz gibi Spurs durduramadı ve bütün oyuncuların onun üstüne itmekten vazgeçip kendi savunmasına döndü.Paul seyircinin desteğiyle gene iyi bir maç çıkaracaktır ama San Antonio turu geçer görüşündeyim...

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 19 Mayıs 2008, 22:24:24 »
müthiş maç olacak 3.30 tu galiba ben biraz kestireyim de maçta uyumayayım dün olduğu gibi gerçi kaan kural uyandırır beni hohhhoo dieyrek ama :-D
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 20 Mayıs 2008, 00:01:40 »
4-3 Hornets geçer diyen 12 kişiden biri olmuşum. İnşallah nazar değmez şimdi.  :-D

West'in performansı çok önemli tabi. Ayrıca bazı oyuncular ilk kez bir yedinci maça çıkacak Hornets'de. Hornets tarihinde de iki tane yedinci maç var. (İkisi de kayıp) İki takım da maça yine kontrollü bir şekilde başlar üçüncü periyodu kazanan maçı kazanır gibi.  :-D

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #180 : 20 Mayıs 2008, 02:03:02 »
bir yanda genç ve başarılı bir kadro diğer tarafta tecrübe...
benim düşüncem tecrübesiyle Spurs'ün geçeceği yönünde...
tabi rakip CP3'ün önderliğinde mükemmel bir ritim tutturmuş durumda...
ne olursa olsun güzel bir maç olacak...west sakatlıktan kurtulduğu söyleniyor...benim merakım yine en iyi yaptığı orta mesafeli şutlarını atarak spurs sisteminin yarattığı boşluktan yararlanan West'e aynı özgürlük tanınacak mı?...

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 20 Mayıs 2008, 06:09:33 »
Spurs, Hornets'in ritm bulmasına son periyodun sonları hariç izin vermeyerek kazanmayı bildi.

Yedinci maç baskısı fena vurdu Hornets'i...

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #182 : 20 Mayıs 2008, 06:18:34 »
pargo ne oyuncuymuş...takımın en önemli adamları susarken o konuştu...
ama oda bir yere kadar...
doğrusu CP3 ve west'e yüklenmemek lazım...
ikiside ilk defa playofflarda yer aldı...
bu ikili takımı buraya kadar getirdi ve bu genç kadro buralarda daha uzun zaman olacak...ilerleyen senelerde CP3 buralarda neler yapacağını bilerek bulunacak...
spurs için söyleyebileceğim tek şey son anlardaki krizi zorda olsa önlemesini bildi...
şimdi sırada lakers ile geçmişten kalan hesabı kapatma zamanı...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets (3) - San Antonio Spurs (4)
« Yanıtla #183 : 20 Mayıs 2008, 09:12:25 »
Maci izleyemedim.Bu yüzden cok da bir seyler yazip ahkam kesmek istemiyorum.Yalniz Hornets son mac baskisini daha kaldiramadigi belli oldu hele ki karsisinda Detroit takimi ile belki de NBA'nin en tecrübeli takimi olunca yenilgi kacinilmaz oldu.Ama Hornets'in 2 starin önünde görecegi daha cok play-off macerasi olacaktir

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #184 : 20 Mayıs 2008, 09:22:08 »
valla yazık 3-2 önde oldukları seriyi kaybettiler 7. maç baskısına dayanamadı hornets ve tecrübe kazandı ancak hornets in önünde daha uzun yıllar var

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Manu İle Finale
« Yanıtla #185 : 20 Mayıs 2008, 10:06:06 »
Manu İle Finale

New Orleans Arena'da oynanan serinin son maçında New Orleans Hornets evinde konuk ettiği San Antonio Spurs'e 91-82 yenildi ve sezonu kapatmış oldu.Böylece Spurs finale çıkarken,Lakers'ın rakibi oldu.

Maçın en skorer ismi Spurs'lu Manu Ginobili olurken 26 sayı-5 ribaunt-5 asist ile şov yaptı.Hornets'in en skorer ismi West olurken 20 sayı-9 ribaunt yapsada mağlubiyete engel olamadı.

Hornets'te Paul 18 sayı-14 asist-5 top çalma ile maçı tamamlarken,Chandler 13 sayı-15 ribaunt ile oynadı.Peja 7 sayıda kalırken,Mo-Pet 5 sayı ile oynadı.Benchten gelen Pargo 18 sayı ile katkı vermesine rağmen maç Spurs'un oldu.

Spurs'ta Duncan 16 sayı-14 ribaunt ile double-double yaparken,Parker 17 sayı-5 asist ile maçı tamamladı.Benchten gelen Udoka 8 sayı-4 ribaunt ile,Finley 6 sayı ile,Horry 6 sayı ile katkı verdi.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/manu-ile-finale.html
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2008, 10:08:39 Gönderen: Deron Williams »

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 20 Mayıs 2008, 10:27:40 »
Geç abi, buyur..
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 20 Mayıs 2008, 10:33:19 »
Tecrübe başka bir şey...Bu maç 7. maça uzadığında 'Seri Spurs'un' demiştim...Geçen seneki Utah-Rox serisi aklıma geldi birden...

Evinde 3 maç kazanıpta 4. maçı vermek gerçekten büyük ayıp...Hornets'in hatası 'Spurs'un evinde maç kazanamayız' havasına girmesiydi.Ev sahibi avantajlarını kullanarak son maçı alırız dediler ama yanıldılar...

Yazık oldu...

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #188 : 20 Mayıs 2008, 11:17:13 »
Gerçekden Tebrik etmek lazım her iki takımıda maçı izlemedim amaizlicem ona görede yorum yaparım öncelikle Manu ve Tony iyi iş çıkarmışlar Hornets için kendi evinde maç vermesi kötü oldu gerçekden de..

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 20 Mayıs 2008, 11:36:23 »
 Maç boyunca çok iyi 3 lük attık. Maçı tecrübemizle aldığımızı düşünüyorum. New orleansı da tebrki etmek lazım.Tümseri boyunca özellikle kendi sahalarında çok iyi mücadele ettiler.Bakalım ilk üstüste şampiyonluk gelecekmiii

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 20 Mayıs 2008, 11:49:47 »
Maç boyunca çok iyi 3 lük attık. Maçı tecrübemizle aldığımızı düşünüyorum. New orleansı da tebrki etmek lazım.Tümseri boyunca özellikle kendi sahalarında çok iyi mücadele ettiler.Bakalım ilk üstüste şampiyonluk gelecekmiii
şampiyonluk gelirse dadından yenmez...birde sonu tek haneli rakamla biten yıllar haricinde şampiyonluk kazanamıyorlar geyiğide son bulmuş olur...en azından kaan kural'ın bu cümleyi kurduktan sonra gülmek ile homurdanmak arasındaki eğlencesi sona erer ki bence buda en azından şampiyon olmak kadar güzel bir durum olur...

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 20 Mayıs 2008, 12:22:25 »

gerçekten şampiyonluk gelirse süper olur. Bende sevmiyorm kaan kuralın spurs hakkındaki o yorumlarını. Bakacaz artık batı finalinde naapcazz
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2008, 12:33:33 Gönderen: mertsas »

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #192 : 20 Mayıs 2008, 12:31:34 »
Şaka maka KK'ye rağmen bu seriyi kazandık ya,hala inanamıyorum..Bu da onun hanesine artı olarak yazılmalı,ender artılarından biri..

Tecrübe tecrübe dedik,son maçta yanılmadık..Hornets'e tebriklerimi iletirim ayrıyetten,buraya kadar gelerek zaten beni yanıltmışlardı,tekrardan bu güzel oyun için tebrikler..

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #193 : 20 Mayıs 2008, 12:44:30 »
 Spurs maç boyu oyunu kontrolü altında tuttu. Ne zaman ipin ucunu kaçırma girişiminde bulunsalar Pop aldığı molalarla bunu engelledi. Hornets ikinci periyodun bi 3 dakikalık kısmında diş geçirebilmişti Spurs'e onun dışında etkisizdi.
 Duncan'a gelen sıkıştırmalar sonucunda dipte tepe noktada bomboş kalan Spurs elemanları üçlükleri ardı ardında soktu ve cezayı kesti. Farkın 3. çeyrek sonunda bu kadar çok kolmasının tek sebebi bu.Hornets bir ara 5 kişiyle boyalı alanı savunuyordu. Spurs ilk iki maçta kötü olduğu üçlük çizgisinin gerisinden dün gece iyi bir performans sergiledi ve anahtarı oldu bu maçın.
 Son çeyrek Pargo'nun kişisel gayreti ile maçı çevirebilecek noktaya kadar geldiler.Ki Pargo bu kişisel gayretini zamn zaman kötü kullandı. Maçı belli bir noktaya kadar getirdi ama takımın alışılmış hücum sisteminden çok kendi topu aldı ve potaya yüklendi. Bu da son hücumlarda Hornets'in eli boş dönmesinin göstergesi.

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 20 Mayıs 2008, 14:46:25 »
tecrübe böyle bişey işte.new orleans seri boyunca çok hırpalasada san antonio yu san antonio tecrübesiyle önce 7 maça taşıdı seriyi sonrada işi bitirdi konferans finaline çıktı.lakers san antonio finali çok iyi olacak 2 büyük takım karşı karşıya gelecek.ben c.paul a üzüldüm bu yıl büyük bir performans gösterdi ama buraya kadarmış.konferans finalinde bir yanda kobe-gasol-odom üçlüsü diğer yanda parker-ginobili-duncan üçlüsü karşı karşıya gelecek çok iyi bir seri olacak

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 20 Mayıs 2008, 15:53:50 »
Duncan topu yere vurup potaya yönelmeye başladığında gelen ikilili sıkıştırmalara,topu çok iyi döndürerek cevap verdi Spurs...ekstra paslar,ekstra hücum ribaundları top kayıplarımızın fazlalığına rağmen maçı kazanmamızın ana nedeniydi...28 üçlüğün 12si başarılıydı...%43 7.maç için gayet iyi bir yüzde...Pejayı iyi tutup rakip şutörlere göz açtırmadan iyi bi savunmayla maçı kopardı Spurs...En kritik anlarda ise Pop kenardan devreye girdi ve rüzgarı Hornets'ın arkasına vermedi...

Udoka için sene başında sölediklerimin konferans yarı finali 7.maçında çok çok önemli bi katkıya dönmesi beni mutlu eden bi faktör...Horry ise Mayıs ve Haziran alarını çok sevdiğini bir kez daha gösterdi...Bu anlar için yaşayan bi oyuncu...

Hornets maç her zamanki gibi çıktı...Duncan'a ikili sıkıştırmalar yaptılar fakat bu sefer Spurs iyi 3lük atınca içerde boşluklar verdiler zaman zaman ve bu da pahalıya mal oldu...2.çeyreğin ortasından sonuna doru yaklaşırken 11 sayı geriden gelip 1 sayı öne geçtiler...Fakat moladan sonra üst üste 3 Manu 3lüğü yediler ve ipleri ele alamadılar...Özellikle 3.çeyrekte evinde iyi oynayan Hornets West'in eline mahkum oldu ve Duncan'ın 4.faulünü alıp kenara gelmesini son 4 dk 40 saniye içinde değerlendiremediler...4.çeyrekte maçın sonuna doğru Pargo ile enerji harcadılar fakat PArgo çok gaza gelince yanlış seçimler yaptı ve maçı kaybettiler...Özellikle başımıza bela olan Bonzi Wells'ten 0 katkı almaları çok büyük bi sorun oldu onlar için...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #196 : 20 Mayıs 2008, 15:55:18 »
Maçın şuan Ntvspor'da tekrarı var,izlemek isteyenler izleyebilir.15.10 civarı açtım ve şuanda ilk devre bitti,sabah heyecandan kaçırdığım yerleri filan bir kez daha görürüm ve dershaneye gitmeden önce bir kez daha neşeleniriz..

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 20 Mayıs 2008, 16:49:35 »
İçim gitti maça son 2 çeyreğin tekrarını izledim.. fargo kıçını yırttı.. cp3 gibi bir mvp adayı baskıya dayanamadı oyununu ortaya koyamadı.. West ve Pejanın eline top deymedi deysede saçma kararlar verdiler.. Chandler birşeyler yapmaya çalıştı ama.. Sas'ın dış şutları ve tecrübesi kazandı..valla Miami elense bu kadar üzülmezdim herhalde içim gitti hornets gibi bir takımın buralara gelipte bu şekilde elenmesine.. sesim kısıldı bağırmaktan.. seneye bu kadar iyi olabileceklermi bakalım..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 20 Mayıs 2008, 20:49:28 »
Spurs Son maçda tecrübeliğini konuşdurmuş gerçekden çok iyi üçlükler ile ayakda durmuş West ile Paul da yatmasıyla iyi hüccumlardan skor üretmiş Bench den de iyi katkılar var Udoka Horry gibi Şimdi karşılarında Lakers var Kobe vae gasol Odom var..bakalım ne yapacaklar..

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 20 Mayıs 2008, 21:48:44 »
Avantajlar - Dezavantajlar

- Karışık haldeki Dallas'ı elemelerinden sonra değişik portallarda ve hatta nba.com'da bile "tecrübeye ihtiyaçları yok" şeklindeki yorumlar çok yanlış.Kritik anlarda ihtiyaç olup-olmayacağını göreceğiz.Bu tarz durumlarla hiç yüzleşmediler.Ben de merak ediyorum ama son 10 yıldır sürekli bu durumlarla yüzleşen Spurs,elbet daha avantajlı.
Sonuç : Spurs 4 - Hornets 3

Olay bundan ibaret.

Yippi Ka Yey motherfucker...