Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Hornets 4-0
0 (0%)
Hornets 4-1
1 (1.8%)
Hornets 4-2
11 (19.3%)
Hornets 4-3
13 (22.8%)
Spurs 4-3
11 (19.3%)
Spurs 4-2
17 (29.8%)
Spurs 4-1
2 (3.5%)
Spurs 4-0
2 (3.5%)

Toplam Oy Verenler: 56

Gönderen Konu: New Orleans Hornets (3) - San Antonio Spurs (4)  (Okunma sayısı 60414 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets - San Antonio Spurs
« Yanıtla #25 : 01 Mayıs 2008, 21:30:22 »

Tamam siz nasıl anlıyorsanız öyle olsun k.bakmayın o zman ne dıyeyım ugrasamıcam..Kisisel görusum saygı duymanız gerekir.. ben de duymam o zman ama neyse..O

Yok ya... Dangalak dangalak konuşacaksın,sonra çevirmeye çalışacaksın,olmayınca da "benim görüşüm..." zırvalığı.

Çıldırtmayın adamı akşam akşam.Yazacaksanız adam gibi yazın.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Mayıs 2008, 21:50:12 »
Yani güzel bi dille uyardım baktım kimse tınlamamış....Sildik artık mesajları...
Ama illa bağırmak çağırmak aşağlamak mı lazım,anlamadım ki...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 01 Mayıs 2008, 22:43:17 »
Avantajlar - Dezavantajlar

- Karışık haldeki Dallas'ı elemelerinden sonra değişik portallarda ve hatta nba.com'da bile "tecrübeye ihtiyaçları yok" şeklindeki yorumlar çok yanlış.Kritik anlarda ihtiyaç olup-olmayacağını göreceğiz.Bu tarz durumlarla hiç yüzleşmediler.Ben de merak ediyorum ama son 10 yıldır sürekli bu durumlarla yüzleşen Spurs,elbet daha avantajlı.

- Duncan'ı Chandler savunacak büyük bir ihtimalle.Chandler'ın özellikle faul konusunda dikkatli olması lazım.Duncan'ı durdurmaya değil,verimliliğini azaltmaya çalışması lazım.Şutlarını engellemeye değil,bozmaya çalışması lazım.Farklı davranırsa sürekli faul problemi ile,maç başına 20 dakikadan fazla süre bulamaz ve Hornets'ın seriyi kazanma şansından dahi szö edilemez.

- West'in hücum performansı,Hornets adına serinin kaderini belirleyecek.Yavaş ayaklara sahip Thomas karşısında önemli avantajları olacak.Yok Duncan savunursa,Duncan savunmada hayli yıpranacak.West'in her maç 25 sayı barajını bulması ve hatta aşması lazım galibiyet için.Çünkü Peja'nın Bowen tarafından sahadan silineceğine inanıyorum.

-  Paul'un belki de karşılaşacağı en zorlu rakip Parker,hem fiziksel hem de hız olarak.Bu karakter testine nasıl bir cevap vereceğini merak ediyorum.

- Özellikle Dallas serisinde belli oldu ki,yedekten getirdiği dinamizm ile Pargo,çok önemli bir parça.Popovich büyük ihtimalle önlem alacaktır.Bu durumda sert ve fiziksel oyunu ile,sırtı dönük oyunu ile,3 yıl evvel Spurs'un başını fena ağrıtan Bonzi'nin performansı çok önemli olacak zira Udoka dahil,Spurs kadrosunda Bonzi'ye cevap yok.

- Peterson'un Ginobili'ye yapacağı savunma da çok önemli.Daha ziyade fiziksel oyunu benimserse,bu serinin sürpriz iyi performans sergileyeni Peterson olabilir.Küçük bir patlama bekliyorum açıkçası ondan.

- Finley ve Barry'nin yedekten getireceği skor katkısı hayati önemde Spurs için.Toplama bakarsak,Spurs benchi elbet daha zengin.

Sonuç : Spurs 4 - Hornets 3
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2008, 23:01:51 Gönderen: NYK »

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 01 Mayıs 2008, 22:58:30 »
Avantajlar - Dezavantajlar

- Karışık haldeki Dallas'ı elemelerinden sonra değişik portallarda ve hatta nba.com'da bile "tecrübeye ihtiyaçları yok" şeklindeki yorumlar çok yanlış.Kritik anlarda ihtiyaç olup-olmayacağını göreceğiz.Bu tarz durumlarla hiç yüzleşmediler.Ben de merak ediyorum ama son 10 yıldır sürekli bu durumlarla yüzleşen Spurs,elbet daha avantajlı.

- Duncan'ı Chandler savunacak büyük bir ihtimalle.Chandler'ın özellikle faul konusunda dikkatli olması lazım.Duncan'ı durdurmaya değil,verimliliğini azaltmaya çalışması lazım.Şutlarını engellemeye değil,bozmaya çalışması lazım.Farklı davranırsa sürekli faul problemi ile,maç başına 20 dakikadan fazla süre bulamaz ve Hornets'ın seriyi kazanma şansından dahi szö edilemez.

- West'in hücum performansı,Hornets adına serinin kaderini belirleyecek.Yavaş ayaklara sahip Thomas karşısında önemli avantajları olacak.Yok Duncan savunursa,Duncan savunmada hayli yıpranacak.West'in her maç 25 sayı barajını bulması ve hatta aşması lazım galibiyet için.Çünkü Peja'nın Bowen tarafından sahadan silineceğine inanıyorum.

-  West'in belki de karşılaşacağı en zorlu rakip Parker,hem fiziksel hem de hız olarak.Bu karakter testine nasıl bir cevap vereceğini merak ediyorum.

- Özellikle Dallas serisinde belli oldu ki,yedekten getirdiği dinamizm ile Pargo,çok önemli bir parça.Popovich büyük ihtimalle önlem alacaktır.Bu durumda sert ve fiziksel oyunu ile,sırtı dönük oyunu ile,3 yıl evvel Spurs'un başını fena ağrıtan Bonzi'nin performansı çok önemli olacak zira Udoka dahil,Spurs kadrosunda Bonzi'ye cevap yok.

- Peterson'un Ginobili'ye yapacağı savunma da çok önemli.Daha ziyade fiziksel oyunu benimserse,bu serinin sürpriz iyi performans sergileyeni Peterson olabilir.Küçük bir patlama bekliyorum açıkçası ondan.

- Finley ve Barry'nin yedekten getireceği skor katkısı hayati önemde Spurs için.Toplama bakarsak,Spurs benchi elbet daha zengin.

Sonuç : Spurs 4 - Hornets 3

hiç c.paul'e değinmemissin bence o gününde olursa spurs'ün işi çok ama çok zor seride

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 01 Mayıs 2008, 23:02:20 »
-  Paul'un belki de karşılaşacağı en zorlu rakip Parker,hem fiziksel hem de hız olarak.Bu karakter testine nasıl bir cevap vereceğini merak ediyorum.

??

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #30 : 01 Mayıs 2008, 23:11:23 »
Paul gerçekten harika ancak..Paul den sonra takımın asist ve topla kendi adına bir şeyler deneme çabaları çok düşük..Yani Paulün yaratıcılığında herşey şekil alıyor..Paul hücumundan dönülsün diye Scott ve Paul ikilisi bazen çok kasıyor..Ki burada Popovich devreye X-Factor lerini ve yardımlaşmalı parçalı savunması ve yarı saha ve tam saha orta mesafeden sonuçlandırılacak hücumlarla...Hornets engelini geçecektir....

Ancak Paul hatrına iki maç alacaklarını düşünüyorum...San Antonio üçlük savunmada hep biraz saaflıdır..Scott topla Paulden başka birilerinin de bir şeyler yaratmasını o havayı solumasını isterse Wells, Peja, Mo-Pete gibi adamlar cezaları kesebilir....

Duncan belkide en komplike (fizik, kondisyon ve hız bakımından) Pota altlarından biri ile çarpıştı şimdi sıra ikincide .....İlk kuleler olan Amare ve Shaqa şov çekti...Burada da çekecektir....

Parker VS Paul herkesin beklediği bir kapışma açıkcası... Duncan VS West de öyle..:Ancak ben bu seride Ginobili ve Finley nin açıkta kalıp kendilerini unutturacaklarını ve en az 2 flash maç çıkartacaklarına eminim...

Spurs 4-2 hornets

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Mayıs 2008, 23:27:26 »
Salih abi, söylediklerinin bir çoğuna katılıyorum ama iki şey hariç.
-Bowen'ın Pejayı sileceğini düşünmüyorum.Çünkü Peja, şutlarının el üstünden olmasını pek aldıran bir oyuncu değil.Ki zaten genelde attığı şutlar, pasla yaratılmış , elden aniden çıkan şutlar.Ayrıca Peja sinirlerini aldırmış bir insan halinde bu sezon.Bowen'ın tekmelerini, çimdiklerini pek de iplemeyecektir.Ki bu da Bowen'ın etkisinin neredeyse yarı yarıya düşmesi demek.
-Bence Cp3 ü Parker savunur ise, Cp3 avantajlı olur.Cp3 ün yaşayacağı sorun Parkerdan kurtulduktan sonra, yanında parker, önünden duncan tarzı pozisyonlar olur.Ki zaten normal sezondaki eşleşmelerde, Cp3ü Bowen savundu.Hem fiziki hem de psikolojik olarak.Ama hakemler bu defa ne kadar izin verir bilemem.Hoş Bowen savunsa benim de işime gelir.Cp3 sezon içinde, Deron da geçen sene playofflarda, hızlı oyuncuların Bowen'ı ne kadar zorladığını ispatladılar.
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 01 Mayıs 2008, 23:30:30 »
orda paul'ün belkide kar..... yerine westim belkide kar.... yazıyo bende

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Mayıs 2008, 00:22:59 »
Salih abi, söylediklerinin bir çoğuna katılıyorum ama iki şey hariç.
-Bowen'ın Pejayı sileceğini düşünmüyorum.Çünkü Peja, şutlarının el üstünden olmasını pek aldıran bir oyuncu değil.Ki zaten genelde attığı şutlar, pasla yaratılmış , elden aniden çıkan şutlar.Ayrıca Peja sinirlerini aldırmış bir insan halinde bu sezon.Bowen'ın tekmelerini, çimdiklerini pek de iplemeyecektir.Ki bu da Bowen'ın etkisinin neredeyse yarı yarıya düşmesi demek.
-Bence Cp3 ü Parker savunur ise, Cp3 avantajlı olur.Cp3 ün yaşayacağı sorun Parkerdan kurtulduktan sonra, yanında parker, önünden duncan tarzı pozisyonlar olur.Ki zaten normal sezondaki eşleşmelerde, Cp3ü Bowen savundu.Hem fiziki hem de psikolojik olarak.Ama hakemler bu defa ne kadar izin verir bilemem.Hoş Bowen savunsa benim de işime gelir.Cp3 sezon içinde, Deron da geçen sene playofflarda, hızlı oyuncuların Bowen'ı ne kadar zorladığını ispatladılar.

Sezai play-offta Bowen - Paul eşleşmesi intihar olur.Paul 10 sayı ama 30 asistle falan maç bitirebilir.Peja'nın üreteceği skorlar da cabası.

Öte yandan Bowen'ım Peja'ya asıl sorun yaratacağı nokta şutunu bozmakta değil,top alma konuusnda yaşatacağı sıkıntıdır.Bowen da biliyor Peja'nın şut özelliklerini.Top aldırmamak için sülük gibi yapışacaktır ve zayıf ayaklara ship,setten sete koşmayı sevmeyen Peja,etkisisni kaybedecektir.

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 02 Mayıs 2008, 00:26:12 »

Fakat hiç değilse içeri penetre eden oyunculara yardıma gidecektir, bir forvet olarak.Peja her türlü şutunu bulur diye düşünüyorum.Beni düşündüren, Duncan'ı ne kadar savunuruz, LEbron'ı bile eriten savunmaya cp ne kadar direnir soruları.

Edit:Bir de Pop'da alışkanlık haline geldiğini düşünüyorum.Bowen'ı rakibin en etkili oyuncusu karşısına koyuyor illa ki.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2008, 00:36:28 Gönderen: Cpzai3 »

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 02 Mayıs 2008, 00:39:13 »
Beni düşündüren, Duncan'ı ne kadar savunuruz, LEbron'ı bile eriten savunmaya cp ne kadar direnir soruları.

En önce sorman gereken soru sonunda aklına geldi SEzo'cum...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı BuckéYé

• Mad ''Sexy'' Buck
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 02 Mayıs 2008, 00:44:55 »
Kilit rol, bench katkısı.
Spurs de,Manu'yu bir kenara bırakalım,Kalan oyuncular dan tam randıman alınmazsa,oyun krizden çıkamaz.Haliyle aynı şey Hornets için de geçerli.

Pargo'nun son maçlarda yamulmuyorsam bir çıkışı var.Bunu,istikrarlı bir şekil de Spurs serisine de taşırsa,Hornets de özellikle Paul,çok daha efektif oynayabilir.Ve buna benzer birçok iş.

Tony Parker  da, takımı iyi organize edecek,en önemlisi tembel paslarla oyun da ki trafiği yavaşlatıcı meziyetler gösterirse,Hornets alev alabilir Mo-Pete,Paul-Pargo vs gibi çabuk oyuncularla.(Hangileri sahada ise işte bunların...)
Chandler-Duncan eşleşmesine değinmek istemiyorum.Korkuyorum :d

Çevrimdışı airborn91

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 02 Mayıs 2008, 08:45:02 »
Bu seri 4-3 SAS....  oda kesinlikle tecrübe fakıyla...yoksa birebir eşleşmelerde pozisyonunda daha iyi olan (NOH'a göre ) bi tek Tim Duncan var... Bu paul yine oynatıp ilginç istatistikler yapmazsa tabiii...Eger Paul derseki ben Dallas serisinde kötü oynadım bu seriyi biraz daha iyi geçiriyim.. o zmn vay SAS'ün haline...ztn parker savunma yapmıyo...NOH geçerse seriyi şaşırmam ama favori kesinlikle SAS..... muhtemelen bu seride parker dökülecek...ginobili çoşacak... Duncan bildigimiz duncan.... NOH da  ise paul'den acayip şeyler bekliyorumm...david west, Teomandan paramparca adlı eseri icra edecek.... muhtemelende chandler rebound patlaması yapacak...Stojakovic kafasına göre takılır..onu daha çözen cıkmadı benden de çözmemi beklemeyin...

Çevrimdışı muratkobe24

• Rookie
  • **
  • Hiç Bir Şey İmkansız Değildirrr...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 02 Mayıs 2008, 13:37:02 »
Gelelım bu seriye bu seri 2.turun en zevklı ve bı o kadarda zor gececegıne kaanatındayım..Cunku bı tarafat paul-chandler-west-stoyakoviç  dıer tarafta duncın-gınobılı-parker war..Goruldugu gıbı westı tutacak bır spursu yok..Onun ıcın serının onemlı Adamı west olcak..Kılıt adamları meselesı o ayrı..Ama cok guzel bır serı olcak eger hornest evındekı ılk ıkı maçı wermezse seriyi 4-3 alabılırler..Paul ınsallah guzel bır serı yasatır bıze..Bıde unutmadan chandlerın duncını ıyı savunması ve sert savunması lazım..Unutmusum gınobılıyı kım tuttacaksa o adamın dıkkatlı olması lazım..Saygılarımla..GO kobe GO.. <lakers> <lakers>

Edit:Türkçeye biraz daha dikkat edelim lütfen
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2008, 14:48:29 Gönderen: the_apo_1 »

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 02 Mayıs 2008, 14:10:05 »
Eger boyle yapmaya dewam eteceksen ve kısısel goruseme saygı duymuyacaksan bende cırkınlesırm ona gore...Cpzai3 !!Gelelım bu seriye bu seri 2.turun en zevklı ve bı o kadarda zor gececegıne kaanatındayım..Cunku bı tarafat paul-chandler-west-stoyakoviç  dıer tarafta duncın-gınobılı-parker war..Goruldugu gıbı westı tutacak bır spursu yok..Onun ıcın serının onemlı Adamı west olcak..Kılıt adamları meselesı o ayrı..Ama cok guzel bır serı olcak eger hornest evındekı ılk ıkı maçı wermezse seriyi 4-3 alabılırler..Paul ınsallah guzel bır serı yasatır bıze..Bıde unutmadan chandlerın duncını ıyı savunması ve sert savunması lazım..Unutmusum gınobılıyı kım tuttacaksa o adamın dıkkatlı olması lazım..Saygılarımla..GO kobe GO.. <lakers> <lakers>
Ginobili yi Peterson tutar büyük ihtimalle ve bence gayet iyi bir savunmaci ama karsisinda ki de ginobili bence sıkı ve zor bir eslesme

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı lebron790

• Yeni Üye
  • ThugLife
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 02 Mayıs 2008, 14:43:23 »
Bence bu seride Chandler'ın rolü çok büyük olacak her anlamda herşey eşit gibi ve eşitliği bozacak bir ekstra lazım

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 02 Mayıs 2008, 15:50:06 »
Hornets'in bu sene yaptığı çıkış, Cp3'ün MVP gibi oynaması, Byron Scott'ın yılın coachu olması, West ve Peja'nın performanslarındaki gözle görülür artış hepimizin malumu artık. Hornets çok güçlü bir takım bunu da Dallas gibi seviyeli bir takımı 4-1 geçerek gösterdiler. Spurs'ün işi bu seride hiç kolay olmayacak ancak unutulmamalıdır ki Spurs son şampiyon bir play-off takımı maç nasıl kazanılır en iyi bilen takım bence.Phx'i 4-1 elememiz bunun en taze kanıtıdır. Chandler denildiği gibi kilit bir rol üstlenecektir ama Shaq ve Amare'ye karşı o performansları gösteren Duncan'a çok bir etkisi olacağını zannetmiyorum(tabi ki yavaşlatır ama çok büyük düzeyde olmaz bence.) Cp3 Dallas'a karşı coştu Parker ise Phx'e karşı coştu bu adamların birbirlerine karşı oyunları seriyi çok etkileyecektir. Ginobili kıpırdanır ve Parker-Duncan'a yardım ederse benchin de iyi olması ile Spurs bir adım önde bana göre. Seriyi şu geçer diye kesin bir şey söylemek güç ancak kesin olan bir şey varsa o da seyir zevki yüksek maçlar izleyecek olmamızdır.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2008, 15:51:52 Gönderen: emintd21 »

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 02 Mayıs 2008, 19:56:16 »
merhabalar, spurs bu seriyi 4-0 veya 4-1 alir, saygilar
Neye dayanarak 4-0 alir diyorsun ki?Sonucta Hornets da gayet kalite kadrosu olan ve zorlu konferansini 2.sırada bitirmis Dallas karsisinda ne kadar güclü oldugunu göstermis bir takim.Dogrusu ben asla süpürülecegine inanmiyorum.Benim de favorim spurs dü ve sebeblerini önceki mesajimda belirmistim ama bence spurs ün hornetsi süpürmesi biraz hayal gibi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 02 Mayıs 2008, 20:17:27 »
langirt22 ye kesinlikle katılıyorum o kadara rahat süpürülebilecek bi takım değil bence...spurs u zorlayacağını düşünüyorum ve cp3 lü new orleansın kazanmasını istiyorum...umarım böyle olur...

Çevrimdışı legendtd

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 02 Mayıs 2008, 21:52:20 »
Tabii ki Hornets kolay bir rakip değil(ama süpürmek için çooooook üstün olmak gerekmez :) ) fakat Hornets ile karşılaştırılınca bariz üstünlüklerimiz var.  Savunmada Bowen, Peja’yı kilitleyecektir. West’i ise Duncan savunur, bu durumda West’in skor yönündeki etkinliği büyük ölçüde azalacaktır.
West etkisiz kalınca Hornets hücumu bir tek Chris Paul’e bağlı kalacaktır ki normal sezonda görüldüğü üzere Paul’ün tek başına skor üretmeye çalıştığı maçları Hornets kaybeden taraf oldu.
Bunların yanında Suns serisinde oynanan oyun da takıma olan güvenimi arttırdı. Tecrübesiyle, takım oyunuyla, savunmasıyla, yönetimiyle Spurs, Hornets’tan çok daha üstün takım. Süpürmesek bile(ufak ihtimal) iç sahada zaten kaybetmeyiz, dış sahada en fazla bir maç veririz 4-1 bitebilir dediğim gibi. Saygılar…

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 02 Mayıs 2008, 23:44:41 »
San Antonio'nun bu seride avantajları fazla olabilir. Duncan zaten başlı başına karşısına kim gelirse gelsin problem rakip için. Ginobili'si Parker'ı derken New Orleans'ın işi zor. Ancak burda kritik nokta Chris Paul'ü kimin tutacağı. Bana kalırsa Pop Bowen-Paul gibi bi eşleşme kullanıp Bowen'ın savunmayla karışık pislikleriyle Paul'ü soğutmayı deneyecektir. Bu durumda Paul'ün ne kadar sakin kalıp oyuna hakim olacağı bu serinin kaderini belirler. Diğer ihtimal, ki imkan vermiyorum, Chris Paul'ü Parker tutarsa, tutmaya çalışırsa diyim, Spurs açısından felaket olur. Burda da söylüyorum. Bowen kesinlikle Paul'ün üstüne salınmalı. Zaten Paul oynamazsa Peja da bişey yapamaz.
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı BuckéYé

• Mad ''Sexy'' Buck
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 03 Mayıs 2008, 00:24:57 »
Doktor..Sakin ol abey...
Acil danışmadan çağrırılıyorsun sen.Hadi bakayım,belki ameliyat vardır.Bırak şimdi Hornets''i falan abi :D

Çevrimdışı airborn91

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 03 Mayıs 2008, 12:36:14 »
eger bowen paul ü tutarsa asıl felaket SAS için olur... bowen paul'u tutamaz.... bowen normalde herhangi 1 numarayı tutması bile zor ama deron williams'ı tutar...billups'ı tutar...nash'i zorlar... ama paul ü tutamaz...ayakları cok yawaş kalır paul içn... inşallah 1 maçda olsa tutarda bunu bide teorik olarak acıklamıs olurum...

Çevrimdışı Crunch

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 03 Mayıs 2008, 12:44:34 »
tony CP3'ü tutarsa 4-1 Spurs şeklinde biter.

Chandler içeri giremiyecek gibi geliyor bide Duncan varken
Chicago Bulls Forever

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Mayıs 2008, 14:17:04 »
eger bowen paul ü tutarsa asıl felaket SAS için olur... bowen paul'u tutamaz.... bowen normalde herhangi 1 numarayı tutması bile zor ama deron williams'ı tutar...billups'ı tutar...nash'i zorlar... ama paul ü tutamaz...ayakları cok yawaş kalır paul içn... inşallah 1 maçda olsa tutarda bunu bide teorik olarak acıklamıs olurum...
Birşey ekleyeceğim.Geçen sene denendi.Deron'ı tutmanın yanına bile yaklaşamadı Bowen.
Ki bence yanlış şeylere takılıyorsunuz.Cp3 ne kadar savunulursa savunulsun asistini yapacak, Peja da önüne kule de dikilse belli seviyede üçlüğünü sokacaktır.İş Duncan'ı ne kadar savunacağımıza bağlı.Sadece kendi oynaması anlamında değil,Duncanı savunurken başkasını oynatmasını da engellemek durumundayız.5 kişi Duncana çullanmak afedersiniz ama bi b.ka yaramayacaktır.