Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Hornets 4-0
0 (0%)
Hornets 4-1
1 (1.8%)
Hornets 4-2
11 (19.3%)
Hornets 4-3
13 (22.8%)
Spurs 4-3
11 (19.3%)
Spurs 4-2
17 (29.8%)
Spurs 4-1
2 (3.5%)
Spurs 4-0
2 (3.5%)

Toplam Oy Verenler: 56

Gönderen Konu: New Orleans Hornets (3) - San Antonio Spurs (4)  (Okunma sayısı 59875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets - San Antonio Spurs
« Yanıtla #50 : 03 Mayıs 2008, 14:39:01 »
Bowen Paul'u hırpalayacaktır. Hakemlerin Bowen'a karşı tutumlarına çaldıkları faullere göre bu serinin gidişati bile değişebilir.Sezonda gördük Bowen'in Cp3'e neler yapıldığını 1 maç ceza almıştı yanılmıyorsam.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı by_nash

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 03 Mayıs 2008, 18:03:56 »
bence bu seride önemli olan bowen'ın paul'ü nası tutacağı.Eğer yavaşlatırsa hornetsin işi çok zor ama yavaşlatamazsa hornets seriyi 4-3 alır.Zaten bowen paul ü tutarsa pejayı tutçak adam kalmaz o da şutları sokarsa hornet alır.

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 03 Mayıs 2008, 18:40:58 »
bu eşleşme sanki futboldaki arsenal-milan eşleşmesi gibi gerçi hornets arsenal kadar genç değil ama S.A.S milan kadar yaşlı...spurs kadrosunun son şansı bu sezon da favoriler ama hornets hızlı oyunuyla galip bitirir...zaten c.paulu tutabilecek bir savunma oyuncusu avr mı sas ta? bowen? sanmıyorum...
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 03 Mayıs 2008, 19:00:58 »
bence bu seride önemli olan bowen'ın paul'ü nası tutacağı.Eğer yavaşlatırsa hornetsin işi çok zor ama yavaşlatamazsa hornets seriyi 4-3 alır.Zaten bowen paul ü tutarsa pejayı tutçak adam kalmaz o da şutları sokarsa hornet alır.
Cp3'ü yavaşlatmaları çok zor gibime geliyor Dallas'ta gördük 2kişi hatta 3 kişi gönderdiler üstüne Paul banamısın demedi.. Sas böyle saçmalıklar yapmayacaktır... Her dk 2 li baskı yapmayacaktır ama yaptıkları zamanda Paul birşekilde geçmeyi başarır diye düşünüyorum.Bowen çirkeflik yaparsa orası ayrı :D

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 03 Mayıs 2008, 19:11:35 »
eger bowen paul ü tutarsa asıl felaket SAS için olur... bowen paul'u tutamaz.... bowen normalde herhangi 1 numarayı tutması bile zor ama deron williams'ı tutar...billups'ı tutar...nash'i zorlar... ama paul ü tutamaz...ayakları cok yawaş kalır paul içn... inşallah 1 maçda olsa tutarda bunu bide teorik olarak acıklamıs olurum...

deron'u mu tutar? playoff 2007'yi hiç takip etmedin herhalde.

bowen, bu saatten sonra kimseyi tutamaz, ancak yavaşlatır. chris paul'ü ise parker ile savunur spurs. anahtar, paul'ü savunmak değil, geri kalanları savunmak. paul kendi başına yapsa yapsa 35 sayı yapar.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 03 Mayıs 2008, 19:28:09 »
35 sayı az değil ama :-D kobe yapınca yeri göğü inletiyor da fanları... :-D diğerleri de herhalde 100e tamamlayabilir o 35i
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 03 Mayıs 2008, 19:38:39 »
35 sayı az değil ama :-D kobe yapınca yeri göğü inletiyor da fanları... :-D diğerleri de herhalde 100e tamamlayabilir o 35i

Ah be güzelim, ah be güzelim. Kobe'nin 35 sayı ortalamasıyla oynadığı sene var, hiç mi takip etmediniz?

Bu sene Hornets'ta sadece Paul oynayıp diğerleri durduğunda Hornets'ın kaç maç kaybettiğini görmediniz mi? Hornets'ı yenmenin yolu Paul dışındakileri tutmaktan geçiyor. Hornets iyi savunulup Paul kendi başına 35 attığında ben diğerlerinin 100'e tamamlayamayacağından bahsediyorum. Dallas gibi Paul'e iki kişi gönderirsen o da bulur boştaki adamı.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #57 : 03 Mayıs 2008, 21:21:03 »
 Bir tarafta tecrübe diğer bir yanda başarı peşinde genç bir takım.Harika bir seri olacak gerçekten.Hornets'in Paul'un dışında en önemli silahı saha avantajına sahip olması.İlk iki maçta sergileyecekleri performans serinin kaderini belirler kanımca.

Paul gerek normal sezonda gerekse play-off'ların ilk turunda Dallas önünde harika performanslar ortaya koydu.Dallas serisinde Kidd ve Terry'nin ne durumlara düştüğünü yada Paul'un bu ikiliyi ne halleere soktuğunu biliyoruz.Parker gibi savunma özürlü bir guarda karşı Paul etkili olabilir ancak her ne olursa olsun Spurs Hornets'in bütün beyninin Paul olduğunu biliyor.çBir şekilde onu savunmanın yavaşlatabilmenin bir yolunu bulacaklardır.Peja-West-Chandler ve Mo-Pete,Paul olmadan kendilerine servis yapacak biri olmadan başarılı bir seri geçirebilmeleri çok zor.

Parker'a savunmada kötü dedik ama hücumda da gerek içeri penetreleri savunmayı zorlayıcı dalışları gerekse de Duncan ile oynadığı ikili oyunlarla hücumda Spurs adına önemli bir silah.Ki şutu da fena olmayan bir guard. Bunun dışında iki takım açısından bench katkılarının önemi oldukça fazla.Hornets bu noktaya kadar genelde ilk beş katkılarıyla gelmişl olsada bench katkısına da ihtiyaçları olacak. Spurs'un hatırı sayılı bir bench'i avr ama formlarının odluğu söylenemez.

Dediğim gibi ilk iki maç çok önemli.Ki serinin gidişatını belirler. Tahminim Spurs 4-2 ile alır.

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 03 Mayıs 2008, 22:10:33 »
Cp3 e saygı duymak tabii ki gerekiyor henüz bu yaşta bu seviyelerde oynaması inanılmaz Ben bu seride onun yorgun olup olmamadığının önemli olduğunu düşünyorum çünkü bütün sezon neredeyse hiç dinlenemedi ve dallasa karşıda yine üst seviyelerde oynadı  <spurs> de ise ginobilinin performansı önemli bence çünkü son iki maç kötü oynadı Ben  <spurs>ün tecrübesiyle 4-2 alacağını düşünüyorum

Çevrimdışı emturk61

• NBA Oyuncusu
  • *
  • DALLAS MAVERICKS///// MVP NOWITZKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 03 Mayıs 2008, 22:11:45 »
paul ve parker  bu serıde baya bı sayı uretecekdır.İkisininde birbirine yapacaği savunmalar cok onemlı.Hala tecrubeden yanayım ve spurs un bu serıyı 4-2 yada 4-3 gceceğine ınanıyorum.Spurs bizim gibi problemlı bı takım değil ve tastamam bi playoff takımı

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets (1) - San Antonio Spurs (0)
« Yanıtla #60 : 04 Mayıs 2008, 11:00:59 »
Spurs,West'e Teslim (1-0)

New Orleans Arena'da oynanan maçta New Orleans Hornets evinde konuk ettiği San Antonio Spurs'u 101-82 yendi ve seride 1-0 öne geçmiş oldu.

Maçta David West şov yaparken maçı 30 sayı-9 ribaunt ile tamamladı.Spurs'ta en skorer isim Tony Parker olurken geceyi 23 sayı-5 asist ile tamamladı.

Spurs'ta gecenin hayal kırıklığı Tim Duncan olurken 1/9 ile 5 sayıda kaldı.Bowen 5/10 üçlük isabeti ile 17 sayı-5 ribaunt-5 asist ile maçı tamamladı.Finley 13 sayı ile oyanarken,benchten gelen Ginobili 19 sayı-6 ribaunt-7 asist ile maçı tamamladı.

Hornets'te Paul double-double yaparken 17 sayı-13 asist ile maçı tamamladı.Stojakovic 22 sayı ile oynaerken,Chandler 10 sayı-15 ribaunt ile maçı noktaladı.Benchten gelen Wells 10 sayı,ilk beş başlayan Mo-Pet 8 sayı ile katkı verdiler.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/spurs-weste-teslim-1-0.html

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 04 Mayıs 2008, 11:02:42 »
Duncan hem savunma hemde hücumda berbat oynadı. Tam tersine Hornets'de West, Peja ve Paul üçlüsü çok iyi bir maç çıkararak Spurs'ü farkla yendiler ve seriyi 1-0'a getirdiler.

Çevrimdışı Beliar

• Rookie
  • **
  • Pierce league's best player hadi ulan!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 04 Mayıs 2008, 11:05:16 »
NOH'e bak sen. :-D

Daha 1 maç aldılar ama büyük sürprizle bitebilir bu seri her ne kadar SAS'ün 4-3 alacağını düşünsem de Noh için de geçerli olabilir bu 4-3..

CP3 sayı bakımından aşırı katkı yapmamış fakat gene arkadaşlarını oynatmayı bilmiş.West kendinden geçmiş :-D peja ve chandler da gerekli katkıyı yapınca galibiyet gelmiş.

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 04 Mayıs 2008, 11:18:28 »
Duncan'ı kim tuttu? Sadece bunu bilmek istiyorum :D Eğer West'se adam 60 sayılık maç çıkarmış demektir :D
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 04 Mayıs 2008, 12:30:17 »
Macin tamamini izleme firsatim oldu.Cook zevkli bir macti.Bu macta görüldü ki bazi kisilerin beklediginin aksine seri SAS icin kolay gecmeyecek.Maca gelirsek;
-Hornets savunmada zaman zaman alan savunmasi yaptigini gördük.Adam adama oynadigi durumlarda bile Duncan korkusundan iceri gömüldükleri oldu Hornets'li oyuncularin.bu sayede Spurs cok dis atis sansi yakaladi.İlk yari Bowen ve Ginobili bu atislari adrese teslim etti fakat ikinci yarida dis sutlarda aksamaya baslayinca Spurs skor üretemez oldu.
-Spurs boyali alanda tam anlamiyla felaketti.Söyle aciklayabilirim Duncan 5 sayi(!) Oberto 1 sayi Thomas 2 sayi.spurs uzunlari toplam 8 sayi da kaldilar.
-Bunun sebebi hornets'in yaptigi savunma Duncan'i resmen yildirdi.Cogu zaman Hornets Duncan'a ikili sıkıstırma getirdi ve bunda da gayet basarili oldu.Bu sebeble Hornets dis atis riskini kabullenmisti.İlk yari Spurs bu firsati iyi degerlendirse de ikinci yari Hornets'in istedigi gibi dis atislar girmedi.
-West yavas ayakli yasli Kurt Thomas'i perisan etti ve üstünlügünü mac boyu kabulettirdi.Paul de West'i bir madenci edasiyla isledi.
-Stojakovic cogu kimse tarafindan Bowen tarafindan etkisiz hale getirelecegi konusuluyordu ama Stojakovic el üzerinden olsun Paul sayesinde buldugu bos pozisyon olsun iyi degerlendirdi ve 22 sayi üretti
-Spurs icin tek sevindirici gelisme Bowen'in iyi bir mac cikarmasi.Bilhassa dis atislarda cünkü seri boyunca bunlardan bol bol bulacak.
   Dip Not:Duncan 1999 Play-Off'u Portland macindan beri en düsük Play-Off skorunu yapti

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 04 Mayıs 2008, 12:39:47 »
Vallahi Duncan böyle oynadıysa demek yerine oynatıldıysa ;) 100 değil 150 sayılık maç oynamıştır Hornets.Bu maçda da sas'ın da etkisiz bırakılabildiği anlaşıldı.
( Parmak )

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #66 : 04 Mayıs 2008, 12:46:38 »
beni en çok endişelendiren ve yine büyük maçlarda ortalardan kaybolmasını beklediğim peja beni kapak etti ve çok iyi bir maç çıkarttı paul yine her zamanki gibi takımı çok iyi yönetti west ise duncan karşısında ezici bir üstünlük kurdu duncan sadece 5 sayıda kaldı ve pota altından oberto-thomas-duncan üçlüsü toplam 8 sayıda kaldı bu herşeyi açıklıor heralde

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 04 Mayıs 2008, 12:52:09 »
beni en çok endişelendiren ve yine büyük maçlarda ortalardan kaybolmasını beklediğim peja beni kapak etti ve çok iyi bir maç çıkarttı paul yine her zamanki gibi takımı çok iyi yönetti west ise duncan karşısında ezici bir üstünlük kurdu duncan sadece 5 sayıda kaldı ve pota altından oberto-thomas-duncan üçlüsü toplam 8 sayıda kaldı bu herşeyi açıklıor heralde
Duncan West'i tutmadi ki.West ile Thomas hatta 2 pozisyon Ginobili bile denedi.Duncan'i Chandler tuttu. :D

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #68 : 04 Mayıs 2008, 12:58:22 »
Duncan West'i tutmadi ki.West ile Thomas hatta 2 pozisyon Ginobili bile denedi.Duncan'i Chandler tuttu. :D

benim orda anlatmak istediğim sahada kimin kimi tuttuğu değil west 30 sayı atarken duncan ı kim savunursa savunsun sessiz kalmasıydı onu anlatmaya çalıştım

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 04 Mayıs 2008, 13:12:14 »

benim orda anlatmak istediğim sahada kimin kimi tuttuğu değil west 30 sayı atarken duncan ı kim savunursa savunsun sessiz kalmasıydı onu anlatmaya çalıştım
O cidan bakarsak evet West bu mac icin Duncan'i yendi.Valla cok güzel seri olucak ilk macdan belli oldu.İkinci maci simdiden bekliyorum heyecanla.Yanlis anlama icin kusura bakma :D

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 04 Mayıs 2008, 13:15:16 »
Sas'da Duncan 5 sayıda kalınca.. rakipten 8 fazla üçlük atmalarına rağmen hornets 3.çeyrekte farkı kapatıp fark açtı west ve pejayla beraber seride 1-0 öne geçtiler..İlk yarı çekişmeli geçti.. her iki takımda yavaş davrandı.Aslında Hornets için bende ilk yarı kötüydü savunmaları kötüydü habire bowen ve finleyle boş şut olanağı bıraktılar ve bowen 10-5 attı.. finley 8-3 attı Gino 9-3 attı bunlar çok ciddi rakamlar Duncan'dan katkı gelseydi en az 15 falan atsaydı hornets fark yerdi 2.maça bu kadar boş şut bırakırlarsa Sas farka gider çünkü duncan böyle olmayacak.West ise ilk çeyreğin başlarında isabet bulamadı ama yılmadan potayı zorladı ve maçın adamı oldu Hornets'in yenmesine çok sevindim evlerindeki avantajı iyi değerlendirdiler.

Çevrimdışı emturk61

• NBA Oyuncusu
  • *
  • DALLAS MAVERICKS///// MVP NOWITZKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 04 Mayıs 2008, 13:37:30 »
duncan ın bır daha bu kadar kotu oynayacağini sanmıyorum ama hornets de formda.Şunu unutmamak gerekırkı duncan normal bı duncan gıbı oynar manu da gereklı katkıyı yaparsa spur deplasmanda bır mac alır

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 04 Mayıs 2008, 13:44:55 »
Maçın tekrarını izledim de, Duncan'ı müthiş savunmuşlar. Hornets pota altını bu kadar istekli savunursa 2. maçı da alır.
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 04 Mayıs 2008, 13:48:13 »
Bence Hornets'in ilk yari cok bos sut vermesi iceri gömülerek oynamasindan kaynaklandi.İceri gömülerek oynama sebebi de Parker'in iceri drivelarini kesmek ve de tabiki Duncan korkusu.İkinci yarida ayni savunmayi yapti Hornets ama bu sefer Spurs'ün bos sutlari girmemeye basladi ve mac Hornets'a geldi

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 04 Mayıs 2008, 14:09:19 »
Ne Diyeyim ki Hornets i tebrik etmek lazım Aha avantajınıda iyi Kullansa ama Spurs hiç belli olmaz Duncan gibi bi adam var o takımda kendine gelmesi lazım ve gelecekdir de Tony Parker da harika bir maç çıkarmış Duncan'ı müthiş savunmuşlardıda Phoenix de müthiş savunmuşdu ama birşeye yaramamışdı Kendine gelecekdir Duncan ve Ginobilinin o muhteşem Şutlarına ihtiyacı olacakdır Spurs'un Skoru görünce şaşırdım valla en azından daha az bi fark olsaydı..