Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Hornets 4-0 Mavericks
Hornets 4-1 Mavericks
Hornets 4-2 Mavericks
Hornets 4-3 Mavericks
Mavericks 4-3 Hornets
Mavericks 4-2 Hornets
Mavericks 4-1 Hornets
Mavericks 4-0 Hornets

Gönderen Konu: New Orleans Hornets (4) - Dallas Mavericks (1)  (Okunma sayısı 42124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: New Orleans Hornets (4) - Dallas Mavericks (1)
« Yanıtla #125 : 30 Nisan 2008, 19:15:34 »
İnsallah ilk giden Howard olur.Adam regular sezon daki oyununun birazini yansitsa biraz daha agresiv oynasa durum belki farkli olurdu en azindan seri 4-1 bitmezdi.Adam öyle ruhsuz oynadiki valla delirdim.Ben önceleri howard ve harris i cok severdim yuksek sıra draft oyuncularindan degildi piyango gibi gelmisti ve öyle oyunculari cok severim.Ve su an Howard in biran önce baska takimda görmek isterim

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #126 : 30 Nisan 2008, 19:23:27 »
Tamam yani Mavs'ın benzini buraya kadardı. Böyle etkili bir Hornets'e karşı 1 maçtan fazla da alamazlardı. Kidd büyük oyuncu. NBA'de sevdiğim en iyi oyuncu diyim. Her zaman belirtiyorum. Onun özellkilerinde ender oyuncular var. Fakat Dallas'a geldiğinde elbet katkısı oldu ama Nets'deki oyununu asla göremedim ben. En başta bir azim yoktu. Serinin 4. maçında da gördük kendine ne kadar kızdığını ve çekemediğini.
Avery kalırsa ayıp olur artık. Göndermezlerse denyoluğun alasını yaparlar. Peki Avery gidince bütün sorunlar çözülecek mi? Hayır. Tek sorun o değil. Komple bir değişiklik yapmak şart.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 30 Nisan 2008, 19:28:11 »

Dirk kalacaktır,kalmalı da ama başta Terry olmak üzere,Howard da dahil gidenler olacaktır,olmalıdır da...

Hocam bence Howard'ın gönderilme önceliği,Terry'den daha önce olmalı... Daha ruhsuzdu bu sezon...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 30 Nisan 2008, 19:32:26 »
Howard henüz genç.Üstelik bu sezon yapamadığı ve takımın ihtiyaç duyduğu özelliklerini geçen sezonlarda bol bol gösterdi bize.Aklını başına alması için geç değil henüz.

Oysa neredeyse tek işi ceza şutlarını sokmak olan Terry,artık bunu da yapamamakta.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 30 Nisan 2008, 19:36:45 »
kesınlıkle kazanacağiz...Kadro olarak cok daha ıyı ve tecrubelıyız 4-3 alırız.Aslında içimden bı ses 4-2 diyo....Kidd Paol a karşı cok daha iyi oynayacaktır bundan emınım Genç Paol un daha ogrenmesıu gerekenler var.Dirk cok buyuk avantaj bızım ıcın.Dampier ve savaşcı BASS pota altını ıdare ederler o kadarda zorlanacağimizi dusunmuyorum hatta ordan rakıple aynı oranda sayı uretebıleceğimizi dusunuyorum.Sezon boyunca cokta formda olmayan Howard ın katkısı cok onemlı.Aynı şekilde Stack de ole.Özellikle bu ıkı oyuncunun playoff larda başka oynadıgını bılıyoruz ki gecen sene ilk tur facıamızda Horward ii oynamıstı.Stack ın tecrubesı yeterde artar bıle...Kimse şunu unutmasın Dallas artık playoff da cok tecrubelı ve batıda en az bı fınal yapacagına ınanıyorum.GO MAVS GO

Başka bir yorum yapmama gerek var mı?
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 30 Nisan 2008, 19:38:43 »
Aslında Dallas'ın nesine baksak kötü bi parça görebiliriz...Kötü değil de formsuz daha uygun bi kelime...Harris'in daha önemli bi parça olduğunu anladık belki de...Spurs'un Parker'ı gibi delici...Biz de bikaç sene önce Kidd takası yapacaktık iyi ki yapmamışız dedim kendi kendime...
Terry'i savunuyor değilim hocam sakın yanlış anlaşılmasın da belki de onun performansını delici Harris'in gidişi de etkilemiş olabilir...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 30 Nisan 2008, 21:20:48 »
Josh baba çeksin otları, bende niye bu adamda bu kadar belirgin bir düşüş var diye kendi kendime düşünüyordum. başta onun girmesi gerekli, dirk kesinlikle kalmalıdır bu takımda.

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 30 Nisan 2008, 21:33:14 »
CP-3bu senenin en büyük mvp adaylarından ki bu sıfata yakışır bir biçimde oynuyor...ben dirk nowizkiye çok üzülüyorum adam 25-35 sayı aralığında oynuyor yine de istediğini alamıyo bu takımdan...umarım ilerde dallasın şampiyon oluşunu görebiliriz.....

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 01 Mayıs 2008, 00:23:17 »
Play off'ta Suns Nuggets Ve dallas gibi tecrübeli isimler serilerini çok köti bir şekilde bitirdiler en son maç ise avery'e noktayı koymuştu Hornets zorlanmadan bu seriyi geçerek ne kadar  iddalı olduğunu göstermiş oldu.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #134 : 01 Mayıs 2008, 07:03:45 »
 Hornets  özellikle evinde oynadığı maçlarda Dallas'a şans tanımadı. Ki sezon içinde seyirciden nasıl yakındıkları ortadaydı bu takımın. Dallas'ın bir an önce değişime gitmesi lazım. Takımda 2. skorer olacakken şut kaçırmaktan başka bir işe yaramayan Howard serinin kaderini belirleyen adamdı adeta.

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 01 Mayıs 2008, 21:34:07 »
gençlik ve hareketlilik mavs'a üstün geldi mavs karşısında phoenix gibi savunma özürlü bir takım bulamayınca zorlandı...chris paul MVP!!! kobeye verirlerse şu ödülü çıldırırım ya hadi chris hadi...
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı emturk61

• NBA Oyuncusu
  • *
  • DALLAS MAVERICKS///// MVP NOWITZKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 02 Mayıs 2008, 23:44:47 »
kesınlıkle kazanacağiz...Kadro olarak cok daha ıyı ve tecrubelıyız 4-3 alırız.Aslında içimden bı ses 4-2 diyo....Kidd Paol a karşı cok daha iyi oynayacaktır bundan emınım Genç Paol un daha ogrenmesıu gerekenler var.Dirk cok buyuk avantaj bızım ıcın.Dampier ve savaşcı BASS pota altını ıdare ederler o kadarda zorlanacağimizi dusunmuyorum hatta ordan rakıple aynı oranda sayı uretebıleceğimizi dusunuyorum.Sezon boyunca cokta formda olmayan Howard ın katkısı cok onemlı.Aynı şekilde Stack de ole.Özellikle bu ıkı oyuncunun playoff larda başka oynadıgını bılıyoruz ki gecen sene ilk tur facıamızda Horward ii oynamıstı.Stack ın tecrubesı yeterde artar bıle...Kimse şunu unutmasın Dallas artık playoff da cok tecrubelı ve batıda en az bı fınal yapacagına ınanıyorum.GO MAVS GO

Başka bir yorum yapmama gerek var mı?

hala o yazdıklarımın arkasındayım.Eğer Josh gecen senekı josh gıbı olsaydı bu serıyı geçen taraf biz olacaktık hemde aynen orda anlatığim gıbı.( hee bide kidd konusunda yanıldım kabul edıyorum. Harris ı keşke vermeseydık)