Gönderen Konu: Off-Season 2008  (Okunma sayısı 43812 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Heat Magloire İle Anlaştı
« Yanıtla #100 : 30 Ağustos 2008, 16:37:07 »
Heat Magloire İle Anlaştı

NbaTr ekibi olarak dün gece saatlerinde yaptığımız haberde Heat 'te Magloire isminin öne çıktığını belirtmiştik ve Heat - Magloire ile anlaşmaya vardı .

Kadrosunda derinlik yaratmak isteyen Heat 'in Magloire ile anlaşarak bunu sağladığı ifade edilirken , Magloire ' nin veteran minimum alacağı ifade edildi .

Heat , Magloire ile anlaşmadan önce Ratliff , Wright ve DJ Mbenga ile de ilgilenmişti . 

NbaTr//Hİ ..

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
Ynt: Off-Season 2008
« Yanıtla #101 : 30 Ağustos 2008, 20:11:03 »
Ya Marc Blount'u yada Alonzo Morning'i yedeklicek gibi duruyor. Aslında pivot konusunda sıkıntıları var. Alonzo 2 sezon önceki performansından uzak gibi duruyor. Magloire çok iyi bir pivot onu ilk beş bile çıkarabilir. Ben olsam çıkarırdım

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı Kurt_Angle

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 31 Ağustos 2008, 08:59:40 »
Ya Marc Blount'u yada Alonzo Morning'i yedeklicek gibi duruyor. Aslında pivot konusunda sıkıntıları var. Alonzo 2 sezon önceki performansından uzak gibi duruyor. Magloire çok iyi bir pivot onu ilk beş bile çıkarabilir. Ben olsam çıkarırdım
Zaten zorunlu ilk beş çıkaracağız.Blount denen öküzü ilk beş çıkaracak değiliz.

Bu takas çok iyi oldu.Magloire All-Star olmuş bir isim.Her ne kadar geçen senesi berbat geçmiş olsa da Heat guardları tarafından beslenirse çok iyi işler yapabilir.Bir Heat'li olarak eskiden play-of'a çok zor gireriz diyordum.Ama şimdi daha kolay girebileceğimizi düşünüyorum.

Son olarak bu haberin kaynağı neresi?Çünkü www.nba.com'a girdim orda bu takası bulamadım.Magloire ise Dallas'ta görünüyor.

Mag
Go Heat Go

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 31 Ağustos 2008, 09:33:18 »
Kurt_Angle@:

http://www.realgm.com/src_wiretap/ bu araya bakmanı tavsi ederim..

Jamaal Magloire all-star olmuş bir oyuncu son iki yılda yaptıkları ile istikrar konusunda epey geri kaldığını ve ruhsuz bir magloire saha olduğunu gördüm..Yararlı olurmu biraz zor gibi geliyor bana göre,aranan pivotmuydu?eldeki imkanlarla anca bu kadar olur...Eksiği olan mevkiye takviye yapması elbette olumlu birşeydir ama bu adamın neler katcağı çok önemli zira 2yıldır ortalıklarda gözükmeyen isteksiz bir Jamaal Magloire vardı sahada..

Çevrimdışı Kurt_Angle

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 31 Ağustos 2008, 10:24:30 »
Link için sağol.

Haklısın magloire çok isteksizdi 2 senedir.Ama  bence Miami'de motive olabilir.Takım arkadaşları Pat Riley  ve Koç Eric onun isteksiz oynamasına izin vermiyecektir.Zaten biraz motive olabilirse hemen kendini toparlayıp katkı yapmaya başlıyacaktır.
Go Heat Go

Çevrimdışı ziggu

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 31 Ağustos 2008, 12:58:28 »
bi adamı gaza getirmede riley sayılı isimlerden biridir zaten bence iyi oldu öbütrd türlü pota altı cok zayıf kalıyodu bence hala sağlam bi pivot takas edilmeli

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Heat Livingston'ın Peşinde
« Yanıtla #106 : 31 Ağustos 2008, 13:37:47 »
Heat Livingston'ın Peşinde

Bu yaz Los Angeles Clippers'tan sakat olarak serbest kalan Shaun Livingston gündemi yoğun etmeye devam ediyor.Bir çok takımın ilgilendiği oyun kurucu ile bu kez Miami Heat ilgileniyor.

Dizinden sakatlanan ve free-agent olan Livingston,Miami gündemine yeni oyun kurucu olarak düştü.Genç oyuncu için girişimlerde bulunan Heat,oyuncuyu kısa zamanda bitirmeyi hedefliyor.

Kariyeri boyunca Clippers forması altında 3 sezonda 145  maça çıkan Shaun Livingston,7.4 sayı-4.8 asist-3.1 ribaunt ortalamalarını tutturdu.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 31 Ağustos 2008, 13:42:19 »
1 ve 5'i küçük küçük iyleştirmeye çalışıyorlar, önce 5'e Magloire'u aldılar, şimdi 1'e Livingston'ı almaya çalışıyorlar. E tabi en büyük eksikler oralar, takımı iyileştirmek adına doğru hamleler...

Çevrimdışı Kurt_Angle

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 31 Ağustos 2008, 17:14:56 »
Livingston'ı alabilirsek (inşallah) play-off'u garantileriz bence.İlk beş çok iyi olucak (tabi Magloire motive olabilirse).Bench de iyi durumda sayılır.
Pg-Livingston /yedek Chalmers,Quin ve Banks
Sg-Wade /yedek Cook
Sf-Beasley /yedek Dorell Wright
Pf-Marion /yedek Udanis Haslem
C-Magloire /yedek Marc Blount ve Alonzo Mourning
Go Heat Go

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 31 Ağustos 2008, 20:06:19 »
Sakatlığının iyileşmesi süreci hakkında bilgim yok ama riskli bir iş sonuçta diz yada bilek sakatlığı(unuttum)öyle kolay kolay iyileşen ve oyuncunun kendine hemen gelmesi biraz zaman alacaktır..Livingstonun nasıl bir oyuncu olduğu anlatmaya gerek yok..İşi zor olacak birazda risk alacak maimi..

Çevrimdışı murder21

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 01 Eylül 2008, 00:51:20 »
revire dönecek takım desenize..magloire a sevinmeniz çok yersiz valla bence adam allstar olmuş da bak bakalım ne zaman olmuş kapandı magloire devri adam paso sakat oynasa da bi çaba yok zaten..takıma blount-mourning ikilisinden daha fazlasını vereceğini düşünmek hayalcilik gibi olur bence..livingston da tam gelişme göstereceği dönemde çok talihsiz bi sakatlık yaşadı nası döneceği ayrıca sağlam dönüp dönmeyeği muamma

--

• Ziyaretçi
Heat PG'sini Arıyor
« Yanıtla #111 : 02 Eylül 2008, 03:00:44 »
Heat PG'sini Arıyor

Uzun rotasyonunda yaşadığı sıkıntıyı Jamaal Magloire'ı alarak bir nebzede olsa gideren Miami Heat'te, point guard konusunda ise hala belirsizlik hakim. Pat Riley'nin, bir kaç isimle;

Temasta olduğu basına yansırken özellikle Shaun Livingston ismi öne çıkıyor. Jason Williams'ın Clippers'a gitmesiyle point guard rotasyonunda ciddi bir sıkıntı yaşayan Heat'in yakın zaman içinde bu bölgeye hamle yapması bekleniyor.

Shaun Livingston'ın imza atmaya en yakın oyuncu olduğu belirtilsede Riley'nin başka bir sürpriz yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

--------------------------------
NbaTr/KE

--

• Ziyaretçi
Magloire İmzaladı
« Yanıtla #112 : 02 Eylül 2008, 22:26:44 »
Magloire İmzaladı

Miami Heat geçtiğimiz günlerde anlaştığı free agent pivot Jamaal Magloire ile resmi imzayıda attığını açıkladı.

Heat Başkanı Pat Riley, basına yaptığı açıklamada Jamaal Magloire ile resmi olarak imza attıklarını duyururken iki tarafta anlaşmadan sonra mutlu ve umutlu olduklarına dair açıklamalarda bulundu.

-----------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #113 : 03 Eylül 2008, 00:10:55 »
Magloire All-Star mertebesine ulaşmış bir pivot. Ancak son sezonunun pek iyi geçtiğinden bahsetmek mümkün değil. Yalnızca 31 maça çıktı ve beklenilen performansını hiç bir zamna yansıtamadı. Ama All-Star olmuş bir oyuncu ve Blount-Alonzo gibi bir ikilinin ublunduğu Heat pota altına ilaç gibi gelir. Hiç yoktan 6 sayı 8 ribaunt gibi ortalamalarla oynasa verimli olur..

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 03 Eylül 2008, 14:28:34 »
Geçen sene NETS ede büyük umutlarla gitdi ama beklenenin çok çok altında kaldı hiç bişey yapmadı ben çok bişey beklemiyorum açıkcası umarım katkı verir çünkü Miaminin en sorunlu olduğu bölge

--

• Ziyaretçi
Magloire İddialı
« Yanıtla #115 : 03 Eylül 2008, 17:48:44 »
Magloire İddialı

Miami Heat'in 1 yıl için 1.4 milyon dolarlık kontrat yaptığı pivot Jamaal Magloire, iddialı açıklamalarda bulunurken umut dağıttı.

Geçtiğimiz sezon nedeniyle yeni sezona daha aç gireceğini söyleyen Magloire,

''Geçen yıl beni daha aç ve daha gaddar yaptı. Ben tekrar enerji veren bir oyuncu olarak dönüş yapmak istiyorum. Bu sene benim için fırsat.'' dedi.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 03 Eylül 2008, 17:51:41 »
Miami taraftarlarına güzel bir haber bakalım dediğini yapabilcekmi ama hırs yapması çok olumlu bence

--

• Ziyaretçi
Riley Dönüş Yapmayı Düşünmüyor
« Yanıtla #117 : 03 Eylül 2008, 19:15:53 »
Riley Dönüş Yapmayı Düşünmüyor

Miami Heat Başkanı Pat Riley, basına yaptığı açıklamada Coachluk yapmayı düşünmediğini ve geri dönüş yapma isteği içinde olmayacağını söyledi.

Pat Riley, yaptığı açıklamalarda Olimpiyat Oyunları gibi bir organizasyonda Coach olarak görev alması halinde açık kapı bırakırken, Heat'e Coach olarak dönüş yapmayacağının altını çizdi.

Ancak herkesin kafasındaki soru ise Riley'nin, gizli bir darbe ile Heat'in başına play-off'lara kalınması halinde geçip geçmeyeceği.

--------------------------------
NbaTr/KE

--

• Ziyaretçi
Heat Lasme'yi Yolladı
« Yanıtla #118 : 04 Eylül 2008, 01:38:30 »
Heat Lasme'yi Yolladı

2007 NBA Draftı'nda Warriors tarafından 46. sıradan seçilen ve 21 Mart 2008'de Miami Heat'le ilk olarak 10 günlük bir kontrat yapan ve daha sonra;

Sezonun geri kalanı içinde anlaşan forvet Stephane Lasme'nin kontratı karşılıklı olarak fesh edildi.

Heat'te 16 maçta görev alan ve 4 maçta ilk 5 başlayan Lasme, 18.9 dakika süre alırken 5.2 sayı-3.3 ribaunt ve 1.3 blok ortalaması yakalamıştı.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı LEGEND*

• Rookie
  • **
  • Winner
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 04 Eylül 2008, 16:33:18 »
geçen sezon ki heat göz önüne alındığında bu istatistikleri bu sürede yapan forveti niye gönderdilerki acaba ?

SAS 4ever

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #120 : 04 Eylül 2008, 20:06:26 »
Aslında bench zenginliği içi takımda tutulabilirdi diye düşünüyorum. Miami bu sezon elindeki oyuncağını kurcalayan çocuk gibi birşeyler yapıor ama bakalım sonu nereye

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı Alexi Utkan

• Magic Alexi
  • Starter
  • yenı olan her şey daha güzeldır
    • Profili Görüntüle
Wright 1 Ay Daha Yok
« Yanıtla #121 : 27 Eylül 2008, 21:25:22 »
Miami Heat'ın uzun süredir sakatlıklarla uğraşan forvet oyuncusu Dorell Wright  sakatlığı yüzünden 1 ay daha parkelerde bulunamıyacak.Wright'ın dizinde yine bazı sorunların bulunduğu bu yüzden oyuncunun ligin 1 haftasına kadar oynayamıyacağı açıklandı.Dorell geçen sene 44 maça çıkabilmiş ve ortalama 25 dakika süre almış 7.9 sayı ile 3.3 ribaund ortalamaları tuturmuştu.

Çevrimdışı miamiwade

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
    • Basketbol hakkında aradığınız herşey...
« Yanıtla #122 : 02 Ekim 2008, 12:11:10 »
bence şu anki kadromuz iyi özellikle beasley geldiği için daha da güçlü bir takım olduk artık tek hedef şampiyonluk olmalı bence.

Miami Heat(The Champions...)

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #123 : 02 Ekim 2008, 23:54:42 »
bence şu anki kadromuz iyi özellikle beasley geldiği için daha da güçlü bir takım olduk artık tek hedef şampiyonluk olmalı bence.

Fazla da abartmayalım abi ya... Play-Off'lara kalabilmek veya bi 2. tur iyi olacaktır Miami için.Ama play-off yarı finali bile hayalden öteye geçemez.

Çevrimdışı indaplace2be

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Lappappa
« Yanıtla #124 : 07 Ekim 2008, 08:00:34 »
Play-off'lara kalabilmek iyi bir hedef aslında. Yarı finalden öteye geçmek "hayal" denemez, ancak düşük bir ihtimal. Önümüzde zayıf bir batı konferansı ve nice örnekler var.
http://lappappa.blogspot.com

Lappaptan gelenlere...