Gönderen Konu: Off-Season 2008  (Okunma sayısı 26399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
Ynt: Off-Season 2008
« Yanıtla #50 : 06 Ağustos 2008, 04:55:23 »
şanssızlığı yöneticiler ve koç sayesinde kendileri buluyorlar.. bayless yaz liginde coştu resmen..  bakalım nyk  2020ye kadar toparlanabilecek mi merak ediyorum :) :P

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #51 : 06 Ağustos 2008, 20:37:54 »
şanssızlığı yöneticiler ve koç sayesinde kendileri buluyorlar.. bayless yaz liginde coştu resmen..  bakalım nyk  2020ye kadar toparlanabilecek mi merak ediyorum :) :P

Hiç sanmam dolan klübü satmadığı sürece işimiz zor gene gm mallaşıyor neyse umudum yok keşke lotaryaya yatsak  bu sene en azından gençlerin önünü açar mike dengesizi play off yapsak ne olucak sanki.

--

• Ziyaretçi
Atkinson Knicks'e Katıldı
« Yanıtla #52 : 07 Ağustos 2008, 01:54:43 »
Atkinson Knicks'e Katıldı

New York Knicks Başkanı Donnie Walsh, yaptığı açıklama ile Mike D'Antoni'nin ekibine Kenny Atkinson'ı kattıklarını söyledi.

2007/08 sezonunda Houston Rockets'ta oyuncu performansını geliştirme sorumlusu olarak görev alan Kenny Atkinson ile yapılan kontratın detayları basına açıklanmadı.

--------------------------------
NbaTr/KE

--

• Ziyaretçi
Knicks'te Yönetime Taze Kan
« Yanıtla #53 : 21 Ağustos 2008, 15:23:57 »
Knicks'te Yönetime Taze Kan

New York Knicks'te Başkan Donnie Walsh, yönetim ekibine 2 yeni isim ekledi. Orlando Magic'in eski Genel Menajeri John Gabriel;

Knicks'in yeni yöneticisi olurken aynı zamanda oyuncu personeli sorumlusu olarakta Misho Ostarcevic ile anlaşma sağlandı.

----------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 21 Ağustos 2008, 20:51:37 »
  Donnie walsh görev paylaştırmaya başladı  ama bu sene hiç umudum yok takımdan açıkcası.

Çevrimdışı Knicks_Lee_Wolkii

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 24 Eylül 2008, 15:35:22 »
sahsen hedoyuda knicks imizde gormek isterdim :) takımın starı olabılırdı... :)

Çevrimdışı Alexi Utkan

• Magic Alexi
  • Starter
  • yenı olan her şey daha güzeldır
    • Profili Görüntüle
Allan Houston New York Knıcks Kampına Katılacak
« Yanıtla #56 : 25 Eylül 2008, 16:49:32 »
Off-Season'un başından beri Nba'de tekrar oynamak istediğini söyleyen eski all-star Allan Houston New York Knıcks'ın kampına katılacak.37 yaşındakı pivot Houston'ın kamptakı başarısına göre New York takımın kontrat imzalayacağı açıklandı .Houston     2004-2005 sezonun da  New York formasıyla geri dönmüş ancak 20 maç oynadıktan sonra  basketbolu bırakmıştı.Houston kariyeri boyunca 839 maçın 727'si ilk beşte olmak üzere ortalama 33 dakıka süre almış ve 17.3 sayı  ve 2.9 ribaund ortalamaları tuturmuştu
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2008, 16:58:36 Gönderen: wadeutkan »

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 25 Eylül 2008, 21:08:05 »
 Kendisini çok büyük hizmetler verdi ama 37 yaşında daha ne fayda sağlar bilemicem şahsen bence yeniden dönmek yerine gitsin asistan koçluk yapmak için hazırlıklar yapsın ama mike takımı derleyip toplucak bir veteran arıyorsa bunu allan houston yapar.Ama ona ihtiyacımız olduğu sene 20 m $ ı alıp yatışa geçtiği için hala kırgınım ve ben james dolan ın yerinde olsam klüpten içeri sokmam :x

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 26 Eylül 2008, 11:15:12 »
.37 yaşındakı pivot Houston'ın

Ne pivotu ya :S :S
50 senelik gard pivot mu oldu?
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı Alexi Utkan

• Magic Alexi
  • Starter
  • yenı olan her şey daha güzeldır
    • Profili Görüntüle
Gallinari Hazırlık Maçlarında Yok!
« Yanıtla #59 : 28 Eylül 2008, 17:39:20 »
New York Knicks'in çaylak oyuncu Danilo Gallinari sakatlığı yüzünden hazırlık maçlarında yok.İtalyan forvetin 2 haftan beridir süren sakatlığının tam olarak geçmedi oyuncunun ağrılarının hala devam etti ve bu yüzden maçlarda riske edilmeyeceği açıklandı.New York Knıcks Gallinari drafta 6. sıradan seçmiş ve  taraftarlarının tepkisine maruz kalmıştı.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 28 Eylül 2008, 18:48:53 »
  Ulan ne sakatlıkmış  :? Mike ın arkadaşının oğlu diye kıyak yaptı buna elimizde patlıcak gibime geliyor.

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #61 : 11 Ekim 2008, 23:34:22 »
Boxscore dan maçın istatistiklerine baktım da.76ers maçının.Duhon 34 dakika almış ve sayısal anlamda büyük katkı sağlamış eyvallah buna.Ama d'antoni'nin sisteminde bu kadar süre alıp sadece 5 asist yapması benim için yetersizliktir.bu sistemin en çok jamal crawford ve david lee'ye yarayacağı ise açık.Ben ne olursa olsun marbury'nin ilk beş başlamasından yanayım.Jared Jefriss bilmiyorum sakat mı ama hiç süre almamış.eğer D'antoni onu rotasyona almazsa çok yazık olur.bu arada eddy curry'nin bu tempoda ne iş yapacağı da meçhul gibi bence.
Yeah..!

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 12 Ekim 2008, 00:12:01 »
Boxscore dan maçın istatistiklerine baktım da.76ers maçının.Duhon 34 dakika almış ve sayısal anlamda büyük katkı sağlamış eyvallah buna.Ama d'antoni'nin sisteminde bu kadar süre alıp sadece 5 asist yapması benim için yetersizliktir.bu sistemin en çok jamal crawford ve david lee'ye yarayacağı ise açık.Ben ne olursa olsun marbury'nin ilk beş başlamasından yanayım.Jared Jefriss bilmiyorum sakat mı ama hiç süre almamış.eğer D'antoni onu rotasyona almazsa çok yazık olur.bu arada eddy curry'nin bu tempoda ne iş yapacağı da meçhul gibi bence.

Jefries sakat en az 2 ay yok alican.Duhon dün gayet iyi oynadı canım kardeşim ama marbury in bayadır ilk kez
3 lük attını gördüm.

Çevrimdışı FernandoTorres

• One Tree Hill Fan
  • Starter
  • Nadal..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 28 Mayıs 2009, 09:22:38 »
Kilit + Arşiv