Gönderen Konu: Off-Season 2008  (Okunma sayısı 15107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Off-Season 2008
« : 30 Mayıs 2008, 07:09:04 »
Ve sezonu Batı Finalinde noktaladık,artık önümüze bakacağız,ne yapmamız gerektiğine karar verip onu uygulamaya sokacağız,başarılı olur ya da başarısız oluruz orası bilinmez ama birşey biliniyor ki Batı'nın en güçlüsü,en korkutucu gücü biz değiliz artık.Bunu tekrar kazanmak mı,belli mi olur ? Spurs bu.

Off Season'da gelişen olaylar,takas dedikoduları,fotomaç'ın takıma katılmasını istediği ve bu yüzden uydurduğu transfer haberleri ve daha nicesi burada olacak.

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
Ynt: Off-Season 2008
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2008, 07:52:24 »
 :laugh: Fotomaç forever !!

Bu sene de back to back yapamadık ama olsun biz alışığız zaferlere...Ama herkesin bildiği gibi bu kadro bir yada iki sene dayanır...O yüzden bu yaz değil ama diğer yaz ciddi hamleler yapmamız lazım...Belki Duncan sakatlanır da drafttan iyi bir uzun alırız :lol

Bu off-season da takımın geleceği olarak görülen Parker ın hazır değeri varken genç oyuncular ve drat hakları karşılığında postalanması taraftarıyım ben...Bu playofflarda az hata yaptı ona minnettarız ama bu takım yeniden yapılanacak ve Parker bizim franchise player ımız olamaz...Bu vasıflara sahip değil bir kere...

Splitter ı ikna edemiyormuşuz gelmeye...Hıyar gelsene işte bize bir Scola vakası daha mı yaşatmak istiyor nedir...Gelmesi halinde ben pop un yerinde olsam keserim obertoyu takımdan ki pişsin splitter...Gerçi ne kadar riske edilir bu son sezonumuz (?) Splitter bu kaltede mi ? Bunların hepsi soru işareti ama bir fikir olasılık  sonuçta buda...

Bu yaz pek hareketli geçmeyebilir bi kaç kontrat yenilenir bir iki veteran alınır vs. vs. :-) zaten burda haberler sonrası yaparız yorumları...

Yine söylüyorum asıl iş seneye...

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2008, 08:08:29 »
İlk Fotomaç fısıltısı benden gelsin  :-D Tabii ben bu isteğimi bir senedir yapıyorum ama daha sonuçlandığını görmedim,sadece benim isteğim,tabii başka Spurs'larda istemiyor değil.

Corey Maggette,ne kadar sevdiğimi bilen bilir ve bu takıma da çok faydalı olacağını düşünüyorum,oyuncu opsiyonu da varken,ne yapıp edilip takıma katılması gerektiğini düşünüyorum,fazla sıkıntı yaratmaz.Kurt'un 8,Horry'nin 3'lük kontratları bitecek bu yaz,Clippers'da 8'lik kontratı olan Corey şampiyonluğa oynayacak takıma 10-11'e bağlanır diye düşünüyorum.Böylelikle iyi bir oyuncu katmış oluruz takıma,ben çok sevinirim valla.

Maggette olmazsa da Artest'e yönelmek lazım ama üç yıldız kaybedilmeden,böyle alınabilecek birine yanaşmak lazım şimdiden.Kesinlikle geri dönüşümü çok iyi olacaktır.

Splitter olmazsa ki ben onunda olmasını çok istiyorum bu takımda,savaşan,mücadele eden bir oyuncu pota altında.Her ne kadar size sorunu olsada,bunu mücadelesi ile kapatıyor,zaten son yıllarda bu konuda da çok gelişti,pota altına direnç katar.Herneyse gelmezse,Turiaf benim için cazip bir isim ama Turiaf Lakers'ı bırakmaz diye düşünüyorum.

Neyse şimdilik bu kadar,ben bir çıkıyım,dolaşıyım geliyim =)

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2008, 13:26:51 »
Magette yi bende çok severim öellikle fiziği tam bir basketbolcu fiziği (NBA in bir oyunu için vücut ölçülerini almışlardı hatta magette nin kablolarla filan:)

Hem atletik drive eden oyuncu açığımız kapanmış olur hemde Bowenı ilk 5 yerine joker olarak kullanabilirz... :evil:

Yine söyleyeyim belkide bu takımın kredisinin dolacağı önümüzdeki sene magette yi almak müthiş bir hamle olur ve bu seneki başarısızlığı (tabi bu sadece Spurs için geçerli yoksa konferans finali bu boru değil  :lol: )unuturuz...

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2008, 23:28:07 »
Finley Bırakmıyor

Michael FinleyBatı Finalinde Lakers'a karşı havlu atan San Antonio Spurs'te, 35 yaşındaki veteran oyuncu Michael Finley basketbola devam etmek istediğini söyledi.

Basketbolu bırakmayı düşünmediğini ve oynayacağı takıma hala katkı verebileceğini söyleyen Finley'nin aklında basketbola devam etmek olduğu belirtildi.

Finley'nin, Spurs'le masaya oturacağı ve sonuç alamazsa arayışa gireceği ifade edildi.
------------
NbaTr/K.E.

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2008, 15:16:09 »
Yaaralı bir parça olduğu tartışılmaz ama istikrarsızlığı beni yiyor bitiriyor...Umarım tekrar anlaşma sağlanmaz...Onun  yaptığını yapacak birini bulamayız belki ama ileride aynısını yapacak biri pekala bulunabilir...

--

• Ziyaretçi
Thomas, Spurs'te Kaldı
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2008, 21:21:28 »
Thomas, Spurs'te Kaldı

Geçtiğimiz sezonun ortasında Barry ve Elson karşılığında Sonics'ten, Spurs yolunu tutan Kurt Thomas takımı ile kontrat yeniledi.

Spurs organizasyonu yaptığı açıklama ile Thomas'la tekrar kontrat yaptıkalrını duyururken, kulüp politikası gereği maddi detaylar basına açıklanmadı.

------------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2008, 21:33:29 »
Takımın önemli  bir  parçası  spurste kalmış oldu..Duncını Pivot oynamaktan kurtaran adam..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2008, 21:45:21 »
  Camby ve thomas iki eski nyk lı yane bu adamların başka takımlarda kariyer yapması beni şaşırtıyor ama ne yapsınlar new york gibi yerde barınmak zor ,thomas bence duncan ı gerçekten pivot oynamaktan kurtaran adam  oldu ama kendiside normal şartlarda forvet bence kurt thomas oberto dan daha çok işlerini görücek pota altında.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Finley Avrupa'yı Reddetti
« Yanıtla #9 : 26 Temmuz 2008, 14:31:07 »
San Antonio Spurs'un tecrübeli forveti Michael Finley'de Avrupa takımlarından teklif alanlar kervanına katıldı.

Ancak bu teklifi kabul etmeyen Finley'in menejeri şöyle konuştu: "Michael 1 ay önce Avrupa takımlarından teklif aldı ancak reddetti. Çünkü kariyerinde böyle bir nokta olmasını istemedi. Avrupalı takımlar kendisine büyük ilgi gösterdi; şut yeteneğinden çok etkilendiklerini söylediler ama Finley ülke dışına çıkmadı."

-----------------------------------
NbaTr/DA  :-D

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #10 : 26 Temmuz 2008, 18:07:45 »
Suns'ın draft ettiği Finley'nin köklü bir Dallas kariyeri var. Daha sonra şampiyonluk için Spurs'e yöneldi ve bunu da başardı.. 14 senelik kariyerinde 6 sezon 20+ sayı ortalaması yakaladı, 2 kez de AllStar oldu. Son dönemlerinde ise görev adamı niteliğinde oynadı.
Onun durumda olan çoğu oyuncu bu şekilde davranırdı. Kariyerini en iyi noktada, basketbolun en iyi oynandığı yerde bırakmak isteyecektir. Zaten en fazla 2-3 sene daha izleriz Finley'i.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2008, 03:11:25 »
Kurt Thomas'la yenilenmesi çok iyi bir hamle oldu . Çoğu insanın da dediği gibi Thomas , Robinson'dan sonra Duncan'ın yanına gelen en iyi uzun . Anthony Tolliver diye bir genç aldık . Ancak onun hakkında şöyle bir detay dikkatimi çekti . Adam pivot oynuyor ama hemen hemen Bowen'ın boyunda . Oynayışını görene kadar bir şey dememek lazım ama diğerlerinin yanında biraz kısa kalıcağı kesin . Barry'i Houston'a kaptırdık ama onun yerine 8 yaş daha genç Roger Mason'ı aldık . ( 8 yaş genç dediysek de 27 yaşında :D ) . Bence rahatlıkla Barry'nin açığını doldurabilecek kalitede bir oyuncu . Finley'e gelecek olursak , takımda kalması iyi oldu . Yerine başka biri bulunabilirdi ama Finley 3-4 sezondur bu rotasyonun içinde ve çok güzel ayak uydurdu . Spurs yetkilileri gençleşme operasyonuna başlamazlarsa Finley bizde bırakır gibime geliyor .

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2008, 00:35:01 »
Valla pek takip edemedim yazın takımı ama çıkan takas  söylentileri gerçekleşmedi.barry'nin gitmesine üzüldüm.geçen sene eniyi bench katkısını veren oyuncuydu bence.ama roger mason'u almak iyi olmuş.gençleşme operasyonu ne zman başlicak bilmiyorum ama böyle kalırsa takım sezonda zorluk çekeriz gibime geliyor.

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2008, 23:28:43 »
barry'nin gitmesine üzüldüm.geçen sene eniyi bench katkısını veren oyuncuydu bence

Aslına bakarsan Finley ve tabii ki Ginobili en azından istatistiksel olarak çok daha iyi katkı yaptılar takıma ..Sadece 31 maç oynayan ve maç başına 2-3 üçlük sallamaktan başka bir şey yapmayan bir adam için bu ifadeyi kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum ama neyse artık ..

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 13 Ağustos 2008, 20:08:43 »
barry'nin gitmesine üzüldüm.geçen sene eniyi bench katkısını veren oyuncuydu bence

Aslına bakarsan Finley ve tabii ki Ginobili en azından istatistiksel olarak çok daha iyi katkı yaptılar takıma ..Sadece 31 maç oynayan ve maç başına 2-3 üçlük sallamaktan başka bir şey yapmayan bir adam için bu ifadeyi kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum ama neyse artık ..
Ginobili'yi bench oyuncusu saymadım tabii ki en iyi derken istikrar demek istemiştim.Finley daha fazla sayı atmış olabilir ve gerçekten bazı dönemlerde iyi katkı verdi takıma  ama ortalıktan kaybolduğu çok oldu.Sadece sezonu düşünmemek gerekir ..Play-off ta parker'ın yedekliğini yaptığı oldu barry'nin.Bunları gözden kaçırmamak lazım.

--

• Ziyaretçi
Finley İmzaladı
« Yanıtla #15 : 23 Ağustos 2008, 01:29:09 »
Finley İmzaladı

San Antonio Spurs daha önce anlaştığını açıkladığı Michael Finley ile resmi imzayıda attı. Takım politakası gereği kontrat detayları;

Basına açıklanmazken, Finley geçtiğimiz sezon 82 maçtada görev aldı. 82 maçta 26.9 dakika süre alan Finley,

10.1 sayı-3.1 ribaunt yaptı.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Ağustos 2008, 10:26:45 »
Vay be!
Beni basketbolu sevdiren adamdı kendisi Dallas günlerinde.Dallas'a geldiği 2.sezon izlemistim babam ile büyülenmistim.O zamandir bu zamana bize kol gibi kontrat taksada zamaninda Finley'in yeri bende ayri.
Basketbol sevmeme 1.sebeb babamdir.Kendisi bir basketbol fanı oldugu icin zamanında Dünya'nın parasını verip sırf NBA izlemek icin uydu almıstı.2.sebeb ise Finley ve Dallas'dır.
Keske bu sene bize gelseydi de 1 2 sene daha Dallas forması ile görebilseydik kendisini

Mesaj cok off-topic oldu kusura kalmayın

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2008, 10:40:05 »
s.a.s. kumara devam ediyo bu 35 yaş ort. oyuncularla bu sene playoff'a kalabileceklermiki. ne güzel pargo hamlesi geldi diye sevindik gençleşti takım diye ama avrupaya'ymış megersek  kesenin ağzı açılacak biraz yeni sezona bi r.mason alarak geçen yılki iddanı koyamazsın ki

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Fazekas Spurs İle Çalıştı
« Yanıtla #18 : 23 Ağustos 2008, 22:47:49 »

07 Nba Draftından Dallas tarafından ikinci turdan seçilen Fazekas , San Antonio Spurs ile idmana çıkarken , kariyeri ile ilgili açıklamalarda bulundu . Açıklamalarında ;

Avrupa'ya gidersem bu dünyanın sonu değil diyen Fazekas , Nba 'de oynama istediğini de dile getirdi . Fazekas , menejeri ile birlikte kendisi için en iyi seçeneği seçeceğini ve bunun ne olacağını bilmediğini söyledi .

San Antonio Spurs ile idmana çıkan Fazekas 'ın Spurs ile anlaşıp anlaşmayacağı şimdilik bilinmiyor .

NbaTr // Hİ..

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Eylül 2008, 20:47:16 »

07 Nba Draftından Dallas tarafından ikinci turdan seçilen Fazekas , San Antonio Spurs ile idmana çıkarken , kariyeri ile ilgili açıklamalarda bulundu . Açıklamalarında ;

Avrupa'ya gidersem bu dünyanın sonu değil diyen Fazekas , Nba 'de oynama istediğini de dile getirdi . Fazekas , menejeri ile birlikte kendisi için en iyi seçeneği seçeceğini ve bunun ne olacağını bilmediğini söyledi .

San Antonio Spurs ile idmana çıkan Fazekas 'ın Spurs ile anlaşıp anlaşmayacağı şimdilik bilinmiyor .

NbaTr // Hİ..

Hüseyin bu haber de yalan oldu ya :D   Gerçi Fazekas öyle abartılacak güzellikte bir hamle olmazdı ama bir an genç birileri geliyor takıma diye heyecanlanmıştım bu haberi görünce . 23 yaşında bir Spurs oyuncusu ne de güzel olurdu .  :) Neyse artık yenileri bulunur :D

Çevrimdışı johnmclaine

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Eylül 2008, 14:34:22 »
yaşın spurse bu kadar soun olacağını düşünmüyorum.... takımın en yaşlı oyuncuları ya bu ligin alnında en iyileri yada zaten çok fazla süre almayan oyuncular. Bowen 37 yaşında ama bir kişi bana bowen dan iyi bir dış savunucu söylesin.
finley, kurt, vs... bunlar çok fazla süre alan oyuncular değil..
Duncan'a gelince zaten onu farklı kılan vucüdundan önce kafasını kullanması. 11 yllık kariyerinde kim gördü sırf fiziğini kullanarak oynadığını.. Duncan rookie sezonuda dahil soğukkanlılığı ve oyun görüşüyle pas yeteneğini birleştirerek oynar..
bu sezon tartışılacak tek durum pick.ler yine fazla anlaşılamayan oyuncular seçtiler... ama spurs bu parker ve manu.mun kaçıncı sralardan seçildiğinide unutmayalım

Çevrimdışı Duncan##21

• Yeni Üye
  • Tim Duncan....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Eylül 2008, 15:41:28 »
yaşın spurse bu kadar soun olacağını düşünmüyorum.... takımın en yaşlı oyuncuları ya bu ligin alnında en iyileri yada zaten çok fazla süre almayan oyuncular. Bowen 37 yaşında ama bir kişi bana bowen dan iyi bir dış savunucu söylesin.
finley, kurt, vs... bunlar çok fazla süre alan oyuncular değil..
Duncan'a gelince zaten onu farklı kılan vucüdundan önce kafasını kullanması. 11 yllık kariyerinde kim gördü sırf fiziğini kullanarak oynadığını.. Duncan rookie sezonuda dahil soğukkanlılığı ve oyun görüşüyle pas yeteneğini birleştirerek oynar..
bu sezon tartışılacak tek durum pick.ler yine fazla anlaşılamayan oyuncular seçtiler... ama spurs bu parker ve manu.mun kaçıncı sralardan seçildiğinide unutmayalım
ÇayLakLardan umutLuyum.. Dedigin gibi parker ve manu nun kacıncı sıradan secildigini unutmayalım..

Çevrimdışı Alexi Utkan

• Magic Alexi
  • Starter
  • yenı olan her şey daha güzeldır
    • Profili Görüntüle
Spurs Stoudamire'le Anlaştı
« Yanıtla #22 : 22 Eylül 2008, 20:13:47 »
Şampiyonluk  adaylarından San Antıono Spurs  Atlanta Hawks'ın genç guardı Salım Stoudamıre ile anlaşti.Arizıno çıkışlı olan  oyuncu üçlükleriyle tanınıyor.  Stoudamamire geçen sene Atlanta formasıyla 35 maça çıkmış ve ortalama 11 dakıka süre almış bu sürede 5.7 sayı ortalaması tuturmuştu

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #23 : 22 Eylül 2008, 21:26:33 »
  Orta seviyede bir oyuncu ama spurs un benchini güçlendirmesi gerekiyor,m finley kadar etkili olur mu bilemem de manu ile beraber bench den gelip skora katkıda bulunur.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2008, 22:30:32 Gönderen: lordapo »

Çevrimdışı Ty

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Eylül 2008, 21:44:01 »
Zarar getirmeyecek bir hamle sonucta takima... Spurs bunca senedir 'Yikildi, yikilacak...' denilen bir takimdi, en basta da ben vardim bunu diyenler arasinda. Ama Free-Agent piyasasinda oyle bir etkinlik gosteriyorlar ki, erteleniyor cokusleri. Free-Agent piyasasi derken, Avrupa'dan alinan adamlari da kastediyorum elbette. Salim Stoudemire Playoff'lara gelinince belki 5 dakika oynar, toplamda. Belki... Ama Normal Sezon'da, Manu'yu dinlendirmek icin iyi bir secenek olacaktir. Duncan da bunca senedir boyle diri tutulmaya calisiliyor.

Anlamadigim olay, Salim'in sistem oyuncusu olamayacak olmasi. Ciddi bir sutorlugu vardir, patlama ozelliklidir, patlamisligi da vardir baya. Ama savunma kisminda kaybolan, fizigi yuzunden ezilen bir adam bu. Scola gibi bir oyuncuyu savunmasi yuzunden Houston'a bedavaya veren bir takim, sonraki sene Salim'i aliyorsa bu iste bir yanlislik vardir.

Neyse, daha onceden belirtmistim Spurs hakkinda goruslerimi, gecen sene sondu, bu sene Konferans Finalleri'ni goremeyeceklerdir.