Gönderen Konu: Orlando Magic-Los Angeles Lakers  (Okunma sayısı 39345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı J.Nelson

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Orlando Magic-Los Angeles Lakers
« Yanıtla #50 : 12 Haziran 2009, 14:28:37 »
Açıkcası Yine Galibiyeti Elimizle Teslim Ettik Şu Lakers'a Yine Hidayet Tek Başına Sırtladı Hidayetin Olmadıgı Dakkalarda Orlando Lakers'a Karşı Etkisizdi Dua Etsinler Hidayet Gibi Adamları Var Serbest Atışlardan 1'ini Atsa Howard Galibiyet Gelicekti Nelson'da Sagolsun Fisher'a Savunmuyor Bile Bırak Faul Yap Atış Atmasın Yinede Yazık Oldu...

Çevrimdışı PENÇELAZ

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 12 Haziran 2009, 14:36:28 »
Bu maçta orlandonun üstün oyunu vardı.Levis sahada yoktu, lakers kobe ariza  fisherla kazandı.HİDO bu maçta 25 sayı 5 ribanud 3 asist mükemmel performans hido bu sefer hücumda etkili oldu çünkü devamlı ilerde oynadı.Kobenin hakkını vermek lazım hido üstüne gitmedi fisher boş alan buldu,ariza kenardan 3lükleri yolladı.Lakersen oyunu buydu.Lakersta kobe 32 sayı 7 ribaund 8 asist,derek fisher 12 sayı kritik üçlükleri attı,paul gasol 16 sayı 10 ribaund,trevor ariza 16 sayı 9 ribaund bu istatistiklere bakarak 2 takımda aynı oyun stilini tercih ettiği için uzatmlarda orlandonun top kayıpları işi zora soktu.Orlandonun bu işi uzatmada zora soktu orlandoda hovardın top kayıpları vardı.Gasolun basketi uzatmada güzeldi.Dvight hovard 16 sayı 21 ribaund 9 blok iyi performans ama kritik hatalar yaptı.Rafet alston 11 sayı attı.Pietrus 15 sayı orlandoda güzel ama top kaybı ve defans biraz cılız kaldı.Fisher tutulamadı.
                                                              <orlando>-2

<lakers>-4

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 12 Haziran 2009, 14:48:52 »
öncelikle maçın tamamını izledim

doğrusu içimden yorum yapmak gelmiyor
o yüzden kısa kesicem
şans denen şeyin ne kadar önemli olduğunu gördük
hido-howard son dakikalarda kaçırdıkları 7-8 serbest atıştan birini atsa maç orlando nundu
yazık gerçekten çok yazık...
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2009, 17:32:51 Gönderen: ÖZGÜRRR »
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 12 Haziran 2009, 15:32:53 »
Dwight son maçlarda da gerliştirmişti sebest atışlarını halbuki ama bu maçta oldukça kötüydü özellikle kritik atışları atamadı ama hido da kötüydü.bunu da  unutmamak lazım.Tabi bu maçtan sonra işler çok zor olacak.İnşallah panik yapmazlar.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı aiguodala

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kaliteli Spor Makaleleri
« Yanıtla #54 : 12 Haziran 2009, 16:37:08 »
Bu maçta orlandonun üstün oyunu vardı.Levis sahada yoktu, lakers kobe ariza  fisherla kazandı.HİDO bu maçta 25 sayı 5 ribanud 3 asist mükemmel performans hido bu sefer hücumda etkili oldu çünkü devamlı ilerde oynadı.Kobenin hakkını vermek lazım hido üstüne gitmedi fisher boş alan buldu,ariza kenardan 3lükleri yolladı.Lakersen oyunu buydu.Lakersta kobe 32 sayı 7 ribaund 8 asist,derek fisher 12 sayı kritik üçlükleri attı,paul gasol 16 sayı 10 ribaund,trevor ariza 16 sayı 9 ribaund bu istatistiklere bakarak 2 takımda aynı oyun stilini tercih ettiği için uzatmlarda orlandonun top kayıpları işi zora soktu.Orlandonun bu işi uzatmada zora soktu orlandoda hovardın top kayıpları vardı.Gasolun basketi uzatmada güzeldi.Dvight hovard 16 sayı 21 ribaund 9 blok iyi performans ama kritik hatalar yaptı.Rafet alston 11 sayı attı.Pietrus 15 sayı orlandoda güzel ama top kaybı ve defans biraz cılız kaldı.Fisher tutulamadı.
                                                              <orlando>-2

<lakers>-4

Dostum Fotomaç gazetesi iddaa tahmincileri gibisin 4-3 Orlando, 4-3 Lakers, 4-2 Lakers her türlü tahmini yaptın. Tutarsada gazetede başlık atarsın final serisnin sonucunu sadece biz bildik diye :D

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 12 Haziran 2009, 17:09:53 »
Lakers deplasmanda maç aldı seriyide kopardı Orlando bir mücize olursa şampiyon olabilir ancak.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 12 Haziran 2009, 17:34:31 »
                                                              <orlando>-2

<lakers>-4

Dostum Fotomaç gazetesi iddaa tahmincileri gibisin 4-3 Orlando, 4-3 Lakers, 4-2 Lakers her türlü tahmini yaptın. Tutarsada gazetede başlık atarsın final serisnin sonucunu sadece biz bildik diye :D
Maçla ilgili bi yorumun varsa yaz, yoksa millete taş atma.. Çocuk adam akıllı yorumunu yazmış, dalga geçecek bi durum yok..

Orlando bu mağlubiyetle büyük bi avantaj yitirdi.. Kendi sahalarında oynayacakları bir maç daha var.. Ondan mutlak suretle galibiyetle dönmeleri lazım ama muhtemelen o da yetmez.. Son iki maçın Lakers'da oynanacak olması büyük dezavantaj..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #57 : 12 Haziran 2009, 18:14:44 »
Üslubunuza dikkat ederek yazın arkadaşlar.Herkes terbiyesini takınsın...

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 12 Haziran 2009, 18:25:33 »
Karşılıkı saygı çerçevesinde olsun lütfen mesajlar basketbol tartışın bu kadar ateşli ama birbirinize hakaret etmeyin. Son uyarıdır.
PS:varsa bir problem özel mesaj veya msn mail birçok yer var konuşulacak konuyu kirletmeyin.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2009, 18:27:38 Gönderen: OğuzCan »

Çevrimdışı VinceCarterLegend

• Starter
  • o baby what a play!
    • Profili Görüntüle
    • Vince Carter
« Yanıtla #59 : 12 Haziran 2009, 23:03:27 »
ha Superman 4. periyod da ki son 2 serbest atistan birini atsaydi atsaydi keske

Çevrimdışı _53_LaZraİl_53_

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 12 Haziran 2009, 23:58:26 »
 Hedo'nun önce 3'lüğü sonra da içerden bulduğu sayıyı attığında yaşadığım sevinci hatırlıyorum da üzülmemek elde değil. Tabi o an maçın 30 saniyede böylesine değişeceğini tahmin etmemiştim. Olan Hedo'ya oluyor. İki uzatmaya giden maçta da varını yoğunu ortaya koydu fakat daha diri Lakers uzatmaları alan taraf oldu. Orlando için hala ümit var. Seri 3-2'ye geldikten sonra bence 7. maça da taşınır. Yeter ki 3-2 olsun...

!!!LANET OLSUN İÇİMDEKİ SAN ANTONİO SEVGİSİNE!!!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #61 : 13 Haziran 2009, 09:12:14 »
aigoudala denen şahıs ne zaman kendi lehinde birşey olsa foruma giriyor ve tahrik edici mesajlar yazıyor.Orlando Boston'a yeniliyordu buradaydı.Yendi nerede.Sonra bir yarı izleyip Orlando Cavs'i eler diyenlere gülmüştü Orlando Cavs'i 4-2 yendiğinde göremedik şahsı.Şimdi de Lakers 3-1 yapınca belirdi ortalıkta.Bir daha öyle mesaj atarsa ki onun mesaj hala orada duruyor bir daha LAN'lı LUN'lu mesajlar atarım.

Konuya dönersek Pietrus ceza almayacak.Açıklama geldi.SKANDAL.Herif resmen geçirdi arkadan.Filmlerde kadının kendisini kaçıran erkeğe vurduğu gibi vurdu.Yuh diyorum sadece.

Çevrimdışı wade_talha

• Rookie
  • **
  • forever miami imzalı :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 13 Haziran 2009, 13:12:35 »
Arkadaş anlamıyorum ben bu fisher ı adam son saniye adamı HEDO'ya nasıl bay son çeyrek diyorlarsa onada artık bay son saniye derler.Bir 4 saniye şoku ve uzatmalarda da yine yaptı yapacağını bu adam bana Robert HOrry'Yi hatırlatıyor

• Starter
  • o baby what a play!
    • Profili Görüntüle
    • Vince Carter
« Yanıtla #63 : 13 Haziran 2009, 19:09:24 »
NBA play-off final serisinde 3-1 geride olduklarını hatırlatan Hidayet Türkoğlu “Şu an bulunduğumuz durum itibarıyla işimiz çok zor diyebiliriz. Ama her şey bitmiş değil, hala kendimize inanıyoruz ve güveniyoruz. Oyun içinde biraz daha aktif olmamız gerekiyor. Son maçı kazanmamız gerekirdi ama olmadı. Bazen sizin de yapabileceğiniz bir şey olmuyor ve bazı hatalardan dolayı maçı kaybediyorsunuz. Oyuncular olarak biz herkesten fazla üzüldük. Son maçı da Los Angeles’taki maçla aynı şekilde kaybettik ve şu an biz 3-1 önde olabilirdik. Biraz önce takım olarak toplantıdaydık ve son maçı konuştuk. Her şeyin daha bitmediğinin farkındayız ama işimiz biraz daha zorlaştı; bu bir gerçek.İyi antrenman yapıp, yapacağımız toplantılarla hatalarımız üzerine eğilip bunları düzeltmeye çalışacağız. Pazar günü daha akıllı oynayıp tekrar bir avantaj kazanmaya çalışacağız. Artık elimizden ne geliyorsa yapıp Los Angeles'a 3-2 ile gitmek istiyoruz”dedi.

__ALINTIDIR__belirteyim :D

aigoudala denen şahıs ne zaman kendi lehinde birşey olsa foruma giriyor ve tahrik edici mesajlar yazıyor.Orlando Boston'a yeniliyordu buradaydı.Yendi nerede.Sonra bir yarı izleyip Orlando Cavs'i eler diyenlere gülmüştü Orlando Cavs'i 4-2 yendiğinde göremedik şahsı.Şimdi de Lakers 3-1 yapınca belirdi ortalıkta.Bir daha öyle mesaj atarsa ki onun mesaj hala orada duruyor bir daha LAN'lı LUN'lu mesajlar atarım.

Konuya dönersek Pietrus ceza almayacak.Açıklama geldi.SKANDAL.Herif resmen geçirdi arkadan.Filmlerde kadının kendisini kaçıran erkeğe vurduğu gibi vurdu.Yuh diyorum sadece.

Katiliyorum simdi ona bir sey solerdim de onun seviyesine dusmek istemiyorum.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2009, 19:15:54 Gönderen: VinceCarterLegend »

Çevrimdışı HooK

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 13 Haziran 2009, 22:50:26 »
Özgür rica ederim

Orlando'nun şampiyonlukta önündeki tek engel malesef Alston belki yanlış ama oyuna Anthony Johnson ile başlarsa çok daha iyi olur oyun kurucu sağlam olunca Hidayet pas dağıtmak zorunda kalmayıp sayı yüküne yardımcı oluyor zaten normalde onun 10+ asist yapmaması lazım Hidayet'in 10 civarı asist yaptığı her maç aslında Orlando için kötü çünkü o zaman Hidayet'in atacağı sayılardan oluyor ayrıca o zaman 2 uzunada dönebilirler o zaman Lakersın başını baya ağrıtırız.

Lewis sağdan Hidayet soldan şut atmayı seviyor pota altı Howard+Gortat guard Anthony Johnson belki çılgınlık gibi gelebilir ama benim kafamdaki 5 bu.

Bu 5 bir şekilde sahada olacak bu seride o zaman düşüncelerimin ne anlama geldiğini anlıyacağım zamanında Spurs denedi ve başarılı oldu   

Bakalım bekleyip göreceğiz.

Finaller başlamadan önce neler yazmışım oynanan 4 maçıda kafanızda canlandırın ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.

Çevrimdışı 4Lakers

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Haziran 2009, 19:20:31 »
Öncelikle Merhabalar,

Ben Olaya biraz da Stan Van Gundy tarafından bakmak istiyorum..Bence serinin en kritik hamlelerini yap(amay)an adam..Alston sadece Fisher'dan atik diye oynuyor.Jameer Nelson sadece sezonun yarısındaki performansının kaymağını yiyor.. Peki ya Anthony Johnson? Bu takımda mezartaşı görevi yapıcak adam aslında.. Bu arada Lewis berbat bir seri geçiriyor.Gortat denenebilir hiç olmazsa gasol'u zorlar.Bu takım finalleri sakin oynayabilseydi durum 3-1 olurdu yine ama Orlando lehine.. Benim bir Lakers taraftarı olarak Orlando cephesinden izlenimlerim bunlar..

Çevrimdışı HooK

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 15 Haziran 2009, 06:47:29 »
İlk önce şampiyon takımı tebrik ederim Lakers'ı gönülden kutluyorum.

Kendi takımıma gelince bu yıl bana yaşattıkları tarif edilemez ne olur nereye kadar gideriz derken final oynama başarısı bulduk emeği geçen herkese teşükkür ederim.

Değinmek istediğim bir kaç şey var

Bütün takım spor branşlarında ters giden birşeyin üstüne inatla gidilmeyecek ilk belkide tek spor basketboldur maç biteli yarım saat kadar oldu hala düşünüyorum neden bu kadar oyun kurucu pozisyonu için inat STG anlamak mümkün değil son molada artık ilk beşi kenara alıp 2. beşi sahaya alır dedim çünkü diğer tarafta Lakers kutlamalara başlamıştı ama o hala maçı kazanacağım diye oyun çizmiş tahtaya bunun azimle kazamank arzusuyla alakası yok takımı ve kendini rezil etmekle alakası var 2 oyuncu kazanacağım diye koskoca NBA şampiyonluğu gitti son 2 dk 15 sayı geridesin takım çökmüş salon çökmüş hala bu inat nedendir Lakers potayı boşaltsa savunma yapmasa Orlando'nun yinede maçı kazanması mümkün değil 3. periyotta maç bitti oyuncuların bazıları tatile çıkmıştı bile.

Bizim için çok güzel bir tecrube oldu bu işin Nelson yada Alston'la olmayacağı ortaya çıktı gerçi önümüzdeki sezonda bunlara mahkumuz Hidayetin yapacağı kontratla zaten lüx vergisine gireceğiz üstüne bir oyun kurucuda mümkün değil ha bizdeki enkazları alıp yerine birini verecek bir deli bulunursa o başka keşke NY başında Thomas olsa.

Neyse artık çok laf etmeninde anlamı yok ne yapıp edip Hidayet'i takımda tutmalılar çok ciddi teklifler gelecek Howard ve Lewis'in kontratları 2012 de bitiyor o zamana kadar birşeyler yapabilirsek yaparız yoksa bir 15 yıl daha beklemek zorunda kalınır.

Üzüntüyle yazılmış bir yazı oldu kusura bakmayın akşama daha salim kafayla birşeyler yazarız.   

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Yeni Şampiyon: LA Lakers
« Yanıtla #67 : 15 Haziran 2009, 12:03:35 »
Yeni Şampiyon: LA Lakers

NBA'de dün gece oynanan final serisinin 5. maçında LA Lakers, konuk olduğu rakibi Orlando Magic'i 99-86 mağlup ederek seride durumu 4-1'e getirdi ve NBA'in son şampiyonu unvanını elde etti. Final serisinin MVP'si ise maç başına 32.4 sayı ortalamasıyla oynayan Lakers'ın süper yıldızı Kobe Bryant seçildi.

Maçın genelinde üstün oynayan Lakers'da "MVP" Kobe Bryant 30 sayı 6 ribaund 5 asist üreterek sahanın en skorer oyuncusu olurken ona en büyük destek 14 sayı 15 ribaund 3 asist üreten Pau Gasol'den geldi. Benchten gelen Lamar Odom 17 sayı 10 ribaundla double-double yaparken Trevor Ariza 15 sayı 5 ribaund ve Derek Fisher 13 sayı 4 ribaund 2 asist ile oynadılar.

Büyük hayal kırıklığına uğrayan Orlando'da ise serinin Orlando adına yıldızı Hedo Türkoğlu maçı 12 sayı 3 asist 2 ribaund ile tamamladı. Rashard Lewis 18 sayı 10 ribaund 4 asist, Rafer Alston 12 sayı 5 ribaund 3 asist, Courtney Lee 12 sayı 4 ribaund ve Dwight Howard 11 sayı 10 ribaund ile maçı tamamladılar.
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #68 : 15 Haziran 2009, 12:24:53 »
Öncelikle ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bir Lakers taraftarı değilim ama Kobe Bryant hayranı olarak çok ama çok mutlu oldum. Hele o son dakikalardaki molalardan birinde Kobe'nin yerinde duramadığını görünce hayrete düştüm. Küçük bir çocuk gibi sabırsızlıkla maç bitse de nihayete kavuşsak diye içi içini yiyordu. İşte o görüntüler beni etkilemeye yetti.O somut görüntülerle bir insanın bir şeyi bu kadar istediğini hiç görmemiştim. O kazanma arzusunu bir Michael Jordan'da bir de Kobe Bryant'da gördüm ben. İşte onun farkını ortaya koyan bu! Bu yüzden herhangi bir oyuncuyla karşılaştırılamıyorlar.

Geçen sene Boston'a kaybedilen seri sonrası kendini ve takım arkadaşlarını olağanüstü bir çalışmanın içine itmişti ve tamamen bu şampiyonluğa konsantre olup geceleri uyuyamayacak kadar kendinden geçmiş bir oyuncu! Sonuna kadar haketti. Shaq'sız şampiyon olamaz denilen Kobe, bu sözü söyleyenlerin o lafı ağzına tıkmak için çalıştı ve bunu başardı. Lakers'ı tebrik ediyorum. Fazla konuşmaya da gerek yok bana göre...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Haziran 2009, 12:33:45 »
Sene başından beri benim favorim her zaman LA Lakers'tı.. Şampiyonluğu haketmiş olabilirler ama ben şahsen çok üzüldüm.. Lakers ne kadar istekliyse Orlando onlardan daha istekliydi.. Özellikle Hido'nun çabası takdire şayandı.. Ama bi süreden sonra hırs, mücadale, istek değil tecrübe ve yetenek konuşuyor.. Fazla söze gerek yok.. Lakers hakettiği şampiyonluğu aldı ve tüm tebrikleri sonuna kadar haketti..

Çevrimdışı aiguodala

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kaliteli Spor Makaleleri
« Yanıtla #70 : 15 Haziran 2009, 13:56:35 »
 Boston ve Lakers zaten kadro olarak diğer NBA takımlarından çok ötede, birde ritimlerini bulduklarında durdurmak nerdeyse imkansız hale geliyor. Lakers tecrübenin yanısıra kalite ve oyun bilgisi olarakta Orlando'dan ilerideydi, bir tarafta 3. uzun olarak oyuna Odom girerken bir tarafta Battie giriyor, buna rağmen ellerinden geleni yaptılar. İlginç bir sene oldu, yine ilginç bir draft izleyebiliriz. Lig daha da renklenebilir, hem Lakers hem Orlando taraftarlarını kutlarım.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 15 Haziran 2009, 15:45:46 »
Lakers'i kutlamak gerek,Orlando'yu kendi sahasında resmen perişan etti.Orlando takım olarak 2. çeyrekte öyle bir çöktü ki anlatılacak gibi değil.Ariza-Hido tartışmasından sonra ne olduysa oldu.Hido'nun performansı düştü.Howard zaten maç boyunca kötüydü.Eğer Howard ve Hedo kötüyse o galibiyet zaten imkansızdı.Kobe ve diğerleri de çok iyi oynadı.
  Ama ne olursa olsun ben Orlando'yu çok tebrik ediyorum.Muhteşem bir playoff izlettiler bize.Son saniyelerde yaptıkları hatalar olmasaydı belki de o şampiyonluk kupasını Hido'nu ellerinde görebilirdik ama olmadı.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı maliboz

• Rookie
  • **
  • ÖLÜMÜN SON İYİLİĞİ BİR DAHA ÖLÜMÜN OLMAMASIDIR
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 15 Haziran 2009, 21:53:44 »
Öncelikle Merhabalar,

Ben Olaya biraz da Stan Van Gundy tarafından bakmak istiyorum..Bence serinin en kritik hamlelerini yap(amay)an adam..Alston sadece Fisher'dan atik diye oynuyor.Jameer Nelson sadece sezonun yarısındaki performansının kaymağını yiyor.. Peki ya Anthony Johnson? Bu takımda mezartaşı görevi yapıcak adam aslında.. Bu arada Lewis berbat bir seri geçiriyor.Gortat denenebilir hiç olmazsa gasol'u zorlar.Bu takım finalleri sakin oynayabilseydi durum 3-1 olurdu yine ama Orlando lehine.. Benim bir Lakers taraftarı olarak Orlando cephesinden izlenimlerim bunlar..

kesinlikle katılıyorum seriye daha doğrusu bütün sezona baktığımızda ilk önce nelson çıldırtıyordu sakatlanıp altson geldiğinde al birini vur ötekine durumu çıktı ortaya .tam johnson cavs serisinde iyi bir oyun kurucu örneği gösterdi nelson bombası çıktı piyasaya ve onun da finalde nasıl bir elde kalmış pimi çekilmiş bir bomba olduğunu gördük.
ama orlando eğer dedikleri gibi çekirdeği bozmayacaksa bu çekirdeği oynatacak bir oyun kurucu bulur umarım.bütün play off lar boyunca rondo,rose,parker,kidd,fisher gibi oyun kurucuları gördükten sonra onlar kadar olmasada en azından bu takımdaki yıldızlar kadar egosuz bir oyun kurucuya gerek duydukları gün gibi aşikar.
finallere hidayet açısından bakarsak da en azından takımın kazanması için bütün topların onun elinden geçmesi gerektiğini bütün amerika ve dünya söyledi bu da çok gurur verici bir olay.umarım orlando'da hakettiğini alır ve de orada kalır
''Kariyerim boyunca 9000 den fazla şut kaçırdım.Nerdeyse 300 maç kaybettim.26 kere, maçı kazandırmak için son şut bana verildi ve kaçırdım.Hayatımda tekrar tekrar ve tekrar başarısız oldum.Ve işte bu yuzden başardım.''
MICHAEL JORDAN

• Starter
  • o baby what a play!
    • Profili Görüntüle
    • Vince Carter
« Yanıtla #73 : 15 Haziran 2009, 22:41:45 »
Saglik olsun. Lakersa baSARILAR. umarim seneye orlando daha iyi olur

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 15 Haziran 2009, 22:56:06 »
öncelikle
lakers sene başından beri iyi oyunuyla  şampiyonluğu haketmiştir

yanlız bana lakers itici geliyor
nedeni ise oyuncuları
pau her pozisyonda bağırıyor itiraz ediyor
odom keza öyle
kobe de çok konuşmaya başladı
fisher küçük numaralar peşinde
yani maçı izlerken orlandonun kazanmasını istedim ,
ama onlarda maç içinde bunu sağlayacak performansı
ilk çeyrek hariç gösteremediler.
özellikle Hedo-lewis-howard
aslında lee hariç kimse birşey yapmadı
seri için konuşmam gerekirse
orlando rakibe karşı kısıtlı kadrosuna rağmen
elinden geleni yapmıştır
şans faktörü yanlarında olsa belkide şampiyon olacaklardı
neyse olmuşla ölmüşe çare yok
önlerine bakıp eksiklerini tamamlamalılar
tabi en başta oyun kurucu ve bench konusunda.

birde lewisden bahsetmek istiyorum
yıldız gibi değilde
görev oyuncusu gibi oynuyor
yani kantratı bilmeyenlere lewisi izletsen
2-3 milyon dolarlık adam bile demez.

Ne Mutlu Türküm Diyene!