Gönderen Konu: Pacers Granger'la Sonuca Gitti  (Okunma sayısı 2140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barracuda

• Moderator
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Pacers Granger'la Sonuca Gitti
« : 26 Mart 2009, 17:45:58 »
Pacers Granger'la Sonuca Gitti

NBA'de dün gece oynanan maçta Indiana Pacers sahasında Miami Heat'i ağırladı ve baştan sona çekişmeli geçen maçı 90-88 kazandı. Maçın tamamı büyük çekişmeye hakim olurken Indiana'da Danny Granger 28 sayı 4 ribaund ile geceye damgasını vuran isim oldu. T.J Ford benchten gelerek 20 sayı 9 ribaund 3 asist üreterek Granger'a en büyük desteği verdi. Jarret Jack 13 sayı 4 asist 3 ribaund, Brandon Rush 11 sayı 8 ribaund 2 asist ve Jeff Foster 5 sayı 16 ribaund 4 blokla mücadele ettiler.

Miami'de ise son topu iyi değerlendiremeyen Dwyane Wade 5-24 gibi kötü bir iç saha isabetiyle 21 sayı 8 asist 4 ribaund ile takımının en skorer oyuncusu oldu. Udonis Haslem 18 sayı 14 ribaund, Jermaine O'Neal 13 sayı 2 ribaund ve benchten gelen Micheal Beasley 10 sayı 8 ribaund ile oynadılar.
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pacers Granger'la Sonuca Gitti
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2009, 19:28:06 »
Miami adına kötü bir maç üstelik maçtan fazla şey kaybettiler Philadephia'yla aralarındaki fark gittikçe eridi ve 1 maça kadar indi.Eğer diyelim ki Sixers geçerse playofflarda Miaminin rakibi Boston olucak..Hiç değilse Atlantayla eşleşseler şansları daha fazla olur gibi..

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2009, 20:49:07 »
Miami adına kötü bir maç üstelik maçtan fazla şey kaybettiler Philadephia'yla aralarındaki fark gittikçe eridi ve 1 maça kadar indi.Eğer diyelim ki Sixers geçerse playofflarda Miaminin rakibi Boston olucak..Hiç değilse Atlantayla eşleşseler şansları daha fazla olur gibi..

kesinlikle ,
miami biraz daha gayretle mutlaka sixersi geçmeli
gerçi ben hawsk karşısındada işlerinin zor olacağını düşünüyorum
ama boston ile eşleşmeleri tam bir son olur.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2009, 21:12:57 »

Ben Hawks'ı eleyeceklerini düşünüyorum özellikle O'neal ve Haslem'in tecrübeleriyle çok önemli olacaklarını düşünüyorum.Wade'in de soğuk kanlılığı var 2006dan.Ama Boston'ı eleyebilmek yetisine sahip değiller.Daha doğrusu doğudaki çoğu takım bu yetiden yoksun.Onlara cevap verebilicek takımlar Cavs ve Pistons'tur bana göre.Hawks zorlayabilir ama elenmeye mahkumlar.Sistem hep kazanır.
Yeah..!