Gönderen Konu: Patlama Yapması Beklenen Oyuncular (Top-10)  (Okunma sayısı 11176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Patlama Yapması Beklenen Oyuncular (Top-10)
« : 30 Ağustos 2008, 02:25:27 »
Geçtiğimiz sezon Hidayet Türkoğlu gösterdiği performansla büyük takdir topalarken En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu ödülünü kapmıştı. FOX'un değerlendirmesinde bu sezon kendisini bir üst seviyeye taşıması beklenen;

10 genç potansiyelli oyuncu listelendi. Gelişme göstermesi beklenen oyuncular arasında 1 numaralı isim Pistons2tan Rodney Stuckey olurken Lakers'tan Farmar, Celtics'ten Rondo gibi isimlerde yer alıyor.

Top-10 Listesi şöyle;

-Rodney Stuckey, G, Detroit Pistons
-Devin Harris, PG, New Jersey Nets
-Marvin Williams, F, Atlanta Hawks
-Rajon Rondo, PG, Boston Celtics
-Joakim Noah, F, Chicago Bulls
-Al Thornton, F, Los Angeles Clippers
-Jordan Farmar, G, Los Angeles Lakers
-Thaddeus Young, F, Philadelphia 76ers
-Brandan Wright, F, Golden State Warriors
-Sebastian Telfair, PG, Minnesota Timberwolves

----------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Patlama Yapması Beklenen Oyuncular (Top-10)
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2008, 02:47:55 »
Nerde Marcus Williams?

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2008, 10:06:09 »
Telfairde yıllardır bi patlamadı gitdi bea

Çevrimdışı Beliar

• Rookie
  • **
  • Pierce league's best player hadi ulan!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2008, 11:34:31 »
Nerde Marcus Williams?

Ellis'in sakatlığıyla çok süre alacak fakat ancak ofansif yönde patlama yapabilir defans yönü çok zayıf,top kayıpları da cabası.Saha görüşü vs iyi fakat daha patlama yapacak kıvamda değil bence kendisi oyunu daha iyi öğrenmeli bir pg gibi mümkün olduğunca az top kaybı yapmalı ki en çok gelişme kaydedenler listesinde aday olsun..

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2008, 12:24:34 »
al horford nie yok ki

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2008, 12:29:49 »
Greg Oden?

Seçenekler arasın bence patlamaya en müsait oyuncu Al Thornton..

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2008, 13:40:00 »
Bana göre de Rajon Rondo. Geçen yıl big three' ye yardımcı roldeydi. Bu yıl kendisini daha da geliştirecektir. Şutunu geliştirdiği takdirde muhteşem bir oyuncu olacak.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2008, 14:39:32 »
En yüksekte olması gereken oyuncu yok ya. Louis Williams... Herkes görecek bu adam çok iyi işler yapacak bu sezon. Kendini sürekli geliştiriyor. Bence buradaki 10 oyuncunun 5'i patlama yapamıyacak.

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2008, 15:43:29 »

-Rodney Stuckey, G, Detroit Pistons--->Bir numaralı MIP adayı budur.Oyuncu Curry sistemine girerse gelcek sezon ve ilerisi için çok işler yapacağa benziyor.

-Devin Harris, PG, New Jersey Nets---> Onun zaten yetenekleri biliniyor.Fakat geçitiğimiz senelerde bu gösteremedi.Geçen sezonun sonuda yaptıkları ile bana umut verdi açıkçası.

-Marvin Williams, F, Atlanta Hawks---> Hehe!Patladı , patlıyor ,patlayacak

-Rajon Rondo, PG, Boston Celtics---->Geçen sezondan MIP için puan topladı.Bu sene fazla birşey yapmasına gerek yok.Geçtiğimiz sezon yaptıklarının aynısı ona MIP'i getirir.

-Joakim Noah, F, Chicago Bulls---->Magazin dergilerin kapak MIP'i.

-Al Thornton, F, Los Angeles Clippers---> Bu sezon inanılmaz işler yapacak.Play-off'a götürecek oyuncu bile olabilir.Clippers'ın ona bu sezon çok ihtiyacı var.Özellikle uzun yedeği olarak çok iş görücek.

-Jordan Farmar, G, Los Angeles Lakers---->Smush Parker II.

-Thaddeus Young, F, Philadelphia 76ers---> Geçen sene hırslı oyunu ile 76ers takımında çok işler yaptı.Ancak bu sezon sistem değişeceğinden kendisine pek şans gelmeyecektir.Ama kumaşı iyi.

-Brandan Wright, F, Golden State Warriors---->Nelson oldukça , içinde patlar kimsede duymaz.

-Sebastian Telfair, PG, Minnesota Timberwolves--->Bu adam patlarsa , 'Sönmüş' olarak ifade edilen Nemrut bilenem patlar :-D

Hadi eyvallah.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2008, 15:52:32 »
Bence Rodney Stuckey MIP olma ihtimali Micheal Curry ile orantılı. 22-23 dk oynatacaksa playoffdaki performansı olur. Bu adamın Pistons organzasyonunda MIP olması için 30 dk üstü oynaması lazım diye düşünüyorum. İstatiksel olarak çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum.

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2008, 17:10:39 »
Giriş yazısını okurken Devin Harris'i listede görmeseydim Fox'a sağlam bir sövecektim.
Sebastian Telfair'in listede olması ise tam bir fiyasko. Ayrıca Noah nasıl patlayacak? Saçını düzeltmekten ve konuşmaktan zaman bulacak mı?
Buradaki en büyük patlama yaracaka isim Al Thornton olabilir. Geçen sene normal sezon sonundaki performansları göz önüne alırsak bu sene takımının daha sağlam kadrosu ile birlikte patlama yapması beklenebilir.

Greg Oden?

Oden bu sene çaylak sezonunu geçirecek. Çaylak oynayan bir oyuncudan iyi oynadığı takdirde patlama yaptı diyemeyiz.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2008, 18:57:15 »
Greg Oden?

Patlamaktan kasıt gelişme göstermek orda da yazıyor zaten. Daha hiç NBA'de sezon geçirmeyen adam nasıl gelişme gösterecek anlamadım.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2008, 19:37:34 »
Greg Oden?

Patlamaktan kasıt gelişme göstermek orda da yazıyor zaten. Daha hiç NBA'de sezon geçirmeyen adam nasıl gelişme gösterecek anlamadım.

Beklenenin üzerinde bir perfonmars gösterirse bu onun patlaması yani üstün perfonmars sergilemisi anlamına gelir..
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 19:39:17 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ağustos 2008, 19:39:56 »
Greg Oden?

Beklenenin üzerinde bir patlama gösterirse bu onun patlaması yani üstün perfonmars sergilemisi anlamına gelir..

Yok artık!!! Olmayan bişey nasıl gelişecek anlamadım. N'olacak yani beklenenden fazla patlama yaptı diye, büyük gelişme var mı diyeceğiz? Biraz zorlama bi fikir gibi geldi bana.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 19:41:40 Gönderen: BlacK_SmokE »

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 30 Ağustos 2008, 19:42:37 »
Greg Oden?

Beklenenin üzerinde bir patlama gösterirse bu onun patlaması yani üstün perfonmars sergilemisi anlamına gelir..

Yok artık!!! Olmayan bişey nasıl gelişecek anlamadım. Biraz zorlama bi fikir gibi geldi bana.
Senin bakış açın dar ise o benım sorunum değil..Ne yani Greg oden da perfonmars yok mu?olmucak mı?

Ben ne dedim,patlama yapması demek ondan beklenen perfonmarsın üstünde bir oyun ve perfonmars sergilemesi demek..

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 30 Ağustos 2008, 19:44:12 »
Mesajımı bi daha oku ;-)

Yok artık!!! Olmayan bişey nasıl gelişecek anlamadım. N'olacak yani beklenenden fazla patlama yaptı diye, büyük gelişme var mı diyeceğiz? Biraz zorlama bi fikir gibi geldi bana.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Ağustos 2008, 19:47:05 »
Mesajımı bi daha oku ;-)

Cevaba bir şey bulamadın değiştirdin mesajı neyse...

Beklenenden daha üstün bir perfonmars sergilese Greg Oden gelişim sürecinin iyi geçtiği anlamına gelmez mi?Yada daha üst seviyede oynadığı zaman iyi bir gelişim var demiyecekmiyiz?Ne dicez peki?Alla alla cümlerinde bir anlam olsun..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #17 : 30 Ağustos 2008, 19:52:27 »
Greg Oden 'ı buraya neye göre koyacağız ki ? Belki benim beklentim aşırı yüksek , başkasının ki daha alçak . Kriter yok önümüzde baz alacağımız , ancak gelecek sene .

http://www.basketball-reference.com/awards/mip.html

MIP tarihinde , zaten çaylağa gittiği görülmemiş bu ödülün . Boşuna tartışma yapıyorsunuz , boşuna kürek çekiyorsunuz şuan .

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 30 Ağustos 2008, 19:55:19 »
Zaten Torres'imde demiş. Yani boşuna bir tartışma yapıyorsunuz. Greg Oden 'ın bu listede olmasına imkan yok. Adam NBA'de oynamadı daha maça çıkmadı. Neyi baz alarak gelişip gelişmediğini yorumlayacağız.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Ağustos 2008, 19:55:32 »
Koçum ben mesajı ne zaman değiştirmişim 19.41:40 sen cevabı ne zaman atımışın 19:42:37. Ona bakmaktan acizsen ben n'apayım yani..

Mesajımı bi daha oku ;-)

Beklenenden daha üstün bir perfonmars sergilese Greg Oden gelişim sürecinin iyi geçtiği anlamına gelmez mi?Yada daha üst seviyede oynadığı zaman iyi bir gelişim var demiyecekmiyiz?Ne dicez peki?Alla alla cümlerinde bir anlam olsun..

Asıl senin cümlelerinde bi anlam olsun. NBA'de ki performansında gelişme olma ihtimali olan oyuncular var orda. Sezon önceki gelişim sürecinden bize ne. Gelişim var deyince neye göre değişim var diyecez, NCAA ligi performansına göre mi? Bırak ya güldürme beni. Daha hiç bi sezonda oynamamış oyuncuda böyle bişey olmaz kardeşim olllmazzz.

Edit: Aha gördün mü bak ne diyolar, zorlama daha fazla.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Ağustos 2008, 19:56:51 »
Bu listedeki oyuncuların MIP olması diye bir kural yok..Ben de zaten bu ödülü Greg Odeni söylerken baz almadım..Yani perfonmarsında aşırı bir yükselme beklenenden daha fazla katkı yapacağına inandığım Greg odeni yazdım..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 30 Ağustos 2008, 19:58:07 »
Yahu Murat iyi hoş diyorsunda buradaki konuyla alakasız şeyler söylüyorsun.
Burada konuşulacak adam Oden değil. Bu konu gereksiz uzamasın.

edit;
Hangi performasın aşırı yükselmesi. Adamın zaten performansı yok ortada.

Dediğim gibi Oden bahsi kapansın.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Ağustos 2008, 19:58:57 »
Ya git ya nası dolandırıyosun lafı. Neyse tartışma bitsin bence de tartışmaya bile gerek yoktu.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Ağustos 2008, 19:59:11 »
Koçum ben mesajı ne zaman değiştirmişim 19.41:40 sen cevabı ne zaman atımışın 19:42:37. Ona bakmaktan acizsen ben n'apayım yani..

Mesajımı bi daha oku ;-)

Asıl senin cümlelerinde bi anlam olsun. NBA'de ki performansında gelişme olma ihtimali olan oyuncular var orda. Sezon önceki gelişim sürecinden bize ne. Gelişim var deyince neye göre değişim var diyecez, NCAA ligi performansına göre mi? Bırak ya güldürme beni. Daha hiç bi sezonda oynamamış oyuncuda böyle bişey olmaz kardeşim olllmazzz.

Edit: Aha gördün mü bak ne diyolar, zorlama daha fazla.

Başkaların düşüncelerinden bana ne alla alla manyakmısın sen?Çıkarttırma bana senin dandık uyduruk mesajlarını..Aciz olan sensin kafan basmıyor deme ne diyorum sana ben Greg Oden sakat olduğu için ondan bu yıl fazla bir şey beklemiyor kimse ama ben ne  diyorum eğer oden üstün bir perfonmars sergilerse o bunun patlaması olur..Anladın deme..
Ya git ya nası dolandırıyosun lafı. Neyse tartışma bitsin bence de tartışmaya bile gerek yoktu.
Ben zaten en başta ne dediğimi söyledim ufağım...Anlamadıysan benim sorunum değil..İlk mesajı oku yeterli..

Edit:kemal abi dediği için kapatıyorum ve uzatmıyorum hadi eyw.. :wink:
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 20:01:08 Gönderen: Murat »

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 30 Ağustos 2008, 20:01:09 »
Beyler rica ediyorum. Şu mesaj sonrasında konu uzamasın..
Son cümlelerinizide söylediniz kabul ediyorum.