Gönderen Konu: Patlama Yapması Beklenen Oyuncular (Top-10)  (Okunma sayısı 10998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
Ynt: Patlama Yapması Beklenen Oyuncular (Top-10)
« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2008, 20:03:11 »
Murat kardeş yazının başında zaten ''Geçtiğimiz sezon Hidayet Türkoğlu gösterdiği performansla büyük takdir topalarken En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu ödülünü kapmıştı. FOX'un değerlendirmesinde bu sezon kendisini bir üst seviyeye taşıması beklenen'' diye söylüyor. Ben senin dediğini anladım. Greg Oden beklenmenin üstünde performans gösterecek diyorsun ve patlama yapacak diyorsun anladığım kadarıyla. Ama Fox performansını arttırabilecek oyuncuları sıralamış. Oden'ın daha performansı yok

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 30 Ağustos 2008, 20:04:56 »
Murat kardeş yazının başında zaten ''Geçtiğimiz sezon Hidayet Türkoğlu gösterdiği performansla büyük takdir topalarken En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu ödülünü kapmıştı. FOX'un değerlendirmesinde bu sezon kendisini bir üst seviyeye taşıması beklenen'' diye söylüyor. Ben senin dediğini anladım. Greg Oden beklenmenin üstünde performans gösterecek diyorsun ve patlama yapacak diyorsun anladığım kadarıyla. Ama Fox performansını arttırabilecek oyuncuları sıralamış. Oden'ın daha performansı yok

Evet doğru anlamışın..Listedeki oyunculara göre söylemedim zaten..Neyse anlatırdım ama,konu kapansın..Tatsızlık olmasın...

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 30 Ağustos 2008, 20:15:16 »
Koçum ben mesajı ne zaman değiştirmişim 19.41:40 sen cevabı ne zaman atımışın 19:42:37. Ona bakmaktan acizsen ben n'apayım yani..

Mesajımı bi daha oku ;-)

Yok artık!!! Olmayan bişey nasıl gelişecek anlamadım. N'olacak yani beklenenden fazla patlama yaptı diye, büyük gelişme var mı diyeceğiz? Biraz zorlama bi fikir gibi geldi bana.

Cevaba bir şey bulamadın değiştirdin mesajı neyse...

Beklenenden daha üstün bir perfonmars sergilese Greg Oden gelişim sürecinin iyi geçtiği anlamına gelmez mi?Yada daha üst seviyede oynadığı zaman iyi bir gelişim var demiyecekmiyiz?Ne dicez peki?Alla alla cümlerinde bir anlam olsun..

Asıl senin cümlelerinde bi anlam olsun. NBA'de ki performansında gelişme olma ihtimali olan oyuncular var orda. Sezon önceki gelişim sürecinden bize ne. Gelişim var deyince neye göre değişim var diyecez, NCAA ligi performansına göre mi? Bırak ya güldürme beni. Daha hiç bi sezonda oynamamış oyuncuda böyle bişey olmaz kardeşim olllmazzz.

Edit: Aha gördün mü bak ne diyolar, zorlama daha fazla.

Başkaların düşüncelerinden bana ne alla alla manyakmısın sen?Çıkarttırma bana senin dandık uyduruk mesajlarını..Aciz olan sensin kafan basmıyor deme ne diyorum sana ben Greg Oden sakat olduğu için ondan bu yıl fazla bir şey beklemiyor kimse ama ben ne  diyorum eğer oden üstün bir perfonmars sergilerse o bunun patlaması olur..Anladın deme..
Ya git ya nası dolandırıyosun lafı. Neyse tartışma bitsin bence de tartışmaya bile gerek yoktu.
Ben zaten en başta ne dediğimi söyledim ufağım...Anlamadıysan benim sorunum değil..İlk mesajı oku yeterli..

Edit:kemal abi dediği için kapatıyorum ve uzatmıyorum hadi eyw.. :wink:

Kuyruğuna basınca hemen küfürleri nasıl savuruyosun ama.. İşine gelene cevap veriyorsun işine gelmeyene vermiyorsun oh ne âlâ..

"Aha gördün mü bak ne diyolar, zorlama daha fazla." lafını başkası olsa söylemezdim, ama sana söylüyorum çünkü... neyse daha fazla rezil etmeyim seni, bi kere hatanı anlamana rağmen hala diretiyorsun bu da var o lafı söylememde. Neyse bu tartışmada son söz olsun fazla zorlamaya gerek yok sınırları.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 30 Ağustos 2008, 20:29:05 »
Sabır taşım çatlamak üzere haberiniz olsun. Herkes son mesajını yazdı buraya.
Benim şu msjımdan sonra gelecek ters bir mesaj karşısında istemediğim şeyleri yaparım.

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 30 Ağustos 2008, 21:32:47 »
Hepsi hemen hemen patlama yapması için takımda tutulan oyuncular zaten .. Farmar ve Telfair'den biraz geçti artık diye düşünüyorum ama ne olacağı tabii ki belli olmaz hido bu kadar sene sonra patlamasını yaptıysa Telfair ve Farmar'dan da bir patlama bekleyebiliriz.

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #30 : 30 Ağustos 2008, 21:47:34 »
valla stuckey malum zaten bu yıl üstüne dahada ekleyip iyi bir sezon geçirir MIP e aday, noah dan çok şeyler bekliyorum aslında kendisi gibi oynasa bile birşey beklememize gerek kalmadan geçen yıldan çok farklı olduğunu ispatlayacak ama bakalım ,harris new jersey rotasyonunda altın yılını geçirir bir sakatlık filan olmazsa keza thornton da güçlenmiş clippers ile patlama yapabilir  bunlar benim adaylarım diğer isimlerden önde görüyorum yani, telfeir konusunda ise marbury manyak buda manyak ailede var telfeir uçan balon olur patlama filan yapamaz

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 30 Ağustos 2008, 21:54:10 »
ben a.horford'un bu yıl çok daha iyi olacağını düşünüyorum ayrıca portland'da düzenlli ilk 5 çıkmaya başlayacak olan t.outlaw'ında all-around bi oyuncu olacağını formda bi kirilenkoya dönüşebileceğini umuyorum birde son olarak c.brewer'dan en azından sayı bakımından 5.8'den çift hanelere çıkmasını patlamasını bekliyorum
 diğer listedeki isimlerin çoğunada katılıyorum

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 30 Ağustos 2008, 22:00:08 »
Ben bi de Mike Conley Jr.' dan patlama bekliyorum.(Aynı zamanda diliyorum da) Kendisi Memphis' te bu yıl daha iyi süreler alacak. Gerçi geçen yılda iyi süreler alıyordu ama bu yıl o çaylaklık havasından kurtuldu. Takımda Rudy Gay, OJ Mayo gibi topla oynamayı seven isimler var bu onun performansını istatistiksel olarak olumsuz etkileyebilir ama ben yine de bu yıl onun sayı bazında çift hanelere asistlerde de bi 7-7.5' a ulaşmasını bekliyorum.(İnşallah)

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 31 Ağustos 2008, 00:34:13 »
Brandon Wright patlasın artık.O yetenek ile ve draftte gerilere düşmesi sonrası,ispatlayacak o kadar çok şeyi varken ve değişim gösteren Warriors kadrosunu da düşünrüsek,bu yıl çıkış yapmalı artık.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 01 Eylül 2008, 19:58:22 »
Nerde Marcus Williams?

Ellis'in sakatlığıyla çok süre alacak fakat ancak ofansif yönde patlama yapabilir defans yönü çok zayıf,top kayıpları da cabası.Saha görüşü vs iyi fakat daha patlama yapacak kıvamda değil bence kendisi oyunu daha iyi öğrenmeli bir pg gibi mümkün olduğunca az top kaybı yapmalı ki en çok gelişme kaydedenler listesinde aday olsun..
Süreleri artınca illa ki top kayıpları artacaktır. Bu MIP adayım olmasını engellemiyor.

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 01 Eylül 2008, 20:38:37 »
Arkadaşlar buraya Milicic'i de ekleyebilir miyiz acaba .. Her ne kadar nba'e geleli uzun bir süre olsa da hala ondan patlama bekleyenler vardır diye düşünüyorum . ( 2. sıranın şokunu atlatamayanlar ) . Yani neticede " patlaması beklenen " her oyuncu patlayacak diye bir şart yok . Milicic de patlayamayanlardan biri .

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 01 Eylül 2008, 21:18:07 »
Arkadaşlar buraya Milicic'i de ekleyebilir miyiz acaba .. Her ne kadar nba'e geleli uzun bir süre olsa da hala ondan patlama bekleyenler vardır diye düşünüyorum . ( 2. sıranın şokunu atlatamayanlar ) . Yani neticede " patlaması beklenen " her oyuncu patlayacak diye bir şart yok . Milicic de patlayamayanlardan biri .
Milicic bence elde patladı üstad!!!Bu zamana kadar is yapmayan adam bu saatten sonra is yaparsa bence patlama değil big bang olur vallahi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Tolga

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 01 Eylül 2008, 21:21:01 »
Milicic bence elde patladı üstad!!!Bu zamana kadar is yapmayan adam bu saatten sonra is yaparsa bence patlama değil big bang olur vallahi

Valla ben de aynı görüşteyim :D  Big Bang yapması beklenen oyuncuların top 10unu açarsak orda tartışırız güzelce :D  Koyacak çok pörsümüş adam var :D

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 01 Eylül 2008, 21:23:16 »
:D :D :DVallahi doğru söyledin...Belki Hidayet tarzı bir yükseliş yaşayabilir ama henüz kanıtımız yok maalesef...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James