İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - berkay19

Sayfa: [1] 2 3 ... 61
1
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 09 Haziran 2013, 03:20:55 »
Herhalde kimse sezonun Efes için böyle biteceğini tahmin etmezdi. Yazık oldu sanki geçen seneki Galatasaray gibi oldular. Sezon içinde efsane maçlar oynayıp sezon sonunda bir şeyler kazanamadılar bu yaz yapacakları hamleleri merak ediyorum. Oktay Hocayla devam ederler umarım.

2
Büyük ölçüde yenilenmiş ve çok üst düzey olmayan bir oyuncu grubuyla TOP 16'ya kalmış olmaları bu sezon için ciddi bir başarıdır benim için. Oynanan basketbol da fena değil. Fenerbahçe Ülker ile aynı grupta olmaları da iki takımımız için de avantaj bence. Eğer basketbol şansı çok fazla yanlarında olursa Top 8 elbette olabilir ama çok zannetmiyorum. Top 16'da elenirler. Bu arada anketlere biraz geç katıldım ama zaten aslında her şey yeni başlıyor Top 16'dan sonra bence :)

3
Euroleague / Ynt: Anadolu Efes Euroleague'de Ne Yapar?
« : 24 Aralık 2012, 13:19:40 »
Biraz iddaalı olacak sanırım ama bence Euroleague'in en iyi kadrosuna sahipler. F4 bekliyorum Anadolu Efesten.

4
Final Four yapmasını umarım tabi ama düşüncem ilk 8'de eleneceği yönünde.

5
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 24 Aralık 2012, 13:00:28 »
Yaşanan sakatlıklardan sonra takımda ciddi sıkıntı olduğu çok belli. Carlos Arroyo transferinde sona yaklaşıldı haydi hayırlısı.

6
Konu Dışı / Ynt: NBATR Sohbet - Muhabbet
« : 28 Temmuz 2012, 17:31:57 »
Aslında niye Euroleague üzerine bir oyun çıkarmazlar ki? Çok da tutar bence.

7
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 04 Temmuz 2012, 22:30:20 »
Ya demeyin şöyle yaramı deşmeyin Josh Shipp'i de alıyormuş zaten :D Ersan'ın Avrupaya dönme, hatta Efes'e dönme durumu ne? Bu arada Kerem Gönlüm Galatasaray'a yakın diye biliyordum ama bakamadım son gelişmelere.

8
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 25 Haziran 2012, 22:57:38 »
Oktay Mahmuti'nin özellikle Barac veya Batista ile çalışmak istemeyeceğini sanmıyorum. Genelde mevcut kadro üzerinden oyun planını belirleyen ve buna göre hareket eden bir koç. Belki bir üst düzeye çıkmak isteyebilir. Kendisinden bir basketbolsever ve büyük bir hayranı olarak isteğim 2.sınıf Yugoslav oyuncuları doldurmasın yeter :D

9
Anketler / Ynt: En İyi Şut Tarzı
« : 23 Haziran 2012, 18:06:34 »
Muhtemelen Ender Arslan olmayacaktır Muslera bile inanamamıştı şut stiline :)

Her neyse, Ray Allen ve Jaka Lakovic'in atış stillerini beğeniyorum. :)

10
Erkek Basketbolu / Ynt: A Grubu
« : 23 Haziran 2012, 17:31:45 »
Fransa da çok değerli bir takım ama, Arjantin ABD maçını bekliyorum :)

11
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 23 Haziran 2012, 17:21:57 »
Oktay Mahmuti Anadolu Efes yolunda
Anadolu Efes, Galatasaray'dan ayrılan Oktay Mahmuti ile anlaştı. Sürpriz bir gelişme olmazsa sözleşme imzalanması bekleniyor

Basketfaul.com internet sitesinin haberine göre, uzun yıllar Aydın Örs'ün yardımcılığını yaptıktan sonra 2001 Şubat ayında başantrenörlüğe getirildiği Efes Pilsen'de 4 lig, 3 Türkiye Kupası, 1 Cumhurbaşkanlığı şampiyonluğu yaşayan 1968 doğumlu koç, bir sezon Treviso Benetton'da çalışmış, son iki sezon ise Galatasaray'da görev yapmıştı.

Anadolu Efes yetkilileri Zeljko Obradovic ile yaptıkları iki görüşmede, Sırp hocanın yıllık 3 milyon euro ve 3 yıl garantili sözleşmeden geri adım atmaması üzerine Oktay Mahmuti alternatifini ön plana çıkardılar ve sonuca ulaştılar.
 
Oktay Mahmuti, bugün tatil yaptığı Bodrum'dan İstanbul'a geçecek ve büyük bir sürpriz gelişme olmazsa sözleşmeyi imzalayacak.
12
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 22 Haziran 2012, 21:31:03 »
Ergin Ataman daha Efes zamanında Galatasaraylı olduğunu söylemişti. Zaten Beşiktaş'ı da bir basamak olarak görüyordu. Sponsorun çekilmesi de vesile oldu.

Galatasaray zaten fırsatçı bir yönetime sahip.

David Hawkins, Pops Mensah Bonsu ikilisini Galatasaray'a getirmek istiyormuş Ataman. Yakında Serhat Çetin de girer listeye. Yazık oldu Beşiktaş'a. tam da Euroleague hakkını almışken dağılacak güzelim takım. (Fenerbahçeli olduğumu hatırlatmama gerek yok sanırım)
Galatasaray yönetimini hiç konuşmayalım bence konuşmaya değmeyecek insanlar. Gerekeni soyunma odasında Oktay Mahmuti söylemiş zaten . :)

Şimdi eskiden Gerald Fitch gibi skorer oyunculara bağımlı bir takım oluyoruz o zaman . Ayhan Şahenke de dönelim. Web sitemizden zorlama bir teşekkür yapıldı neyse ki Mahmuti'ye.

Ergin Ataman'a "Beşiktaş'ın çocuğu" diyecek kadar güveniyordu ve seviyordu Beşiktaş'lılar. Ayıp ettin Ataman. Kerem Gönlüm de geliyormuş zaten bize. Ne hatırlatıyor?

13
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 22 Haziran 2012, 19:23:53 »
Galatasaray Spor Kulübü’nden Açıklama


Galatasaray Medical Park Erkek Basketbol takımımızın Başantrenörlüğü görevi için Sayın Ergin Ataman ile anlaşma sağlanmıştır. Sayın Ataman’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

Sayın Oktay Mahmuti ile kulübümüz arasındaki sözleşme, 13 Haziran 2012 tarihi itibariyle karşılıklı olarak feshedilmiştir. Görevde bulunduğu dönem içerisinde Erkek Basketbol takımımıza yaptığı büyük katkı ve gösterdiği özverili çalışmalarından dolayı Sayın Oktay Mahmuti’ye Galatasaray Spor Kulübü adına en içten teşekkürlerimizi bildirir, kariyerinin bundan sonraki döneminde kendisine üstün başarılar dileriz.

 Galatasaray Spor Kulübü


14
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi / Ynt: TKBL -Güncel Haberler-
« : 21 Haziran 2012, 17:31:09 »
Resmileşti transfer. Nevriye, seneye Galatasaray forması giyecek. Final serisinde kendisine orospu diye dakikalarca küfür eden binlerce kişinin önünde oynamak zorunda kalacak bütün sezon. Kendisi de Galatasaray taraftarına az sövmemiştir.

Para için bu tip transfer yapan sporcular asla hatırlanmaz. Nevriye, dün itibariyle benim için bitmiştir. Birsel Vardarlı'ya da geçen sezon anasının nikahı kadar para önerdi GS ama takımda kaldı Birsel. Ben onu hatırlarım, Fenerli Birsel derim. Nevriye'yi ise unuturum gider. Camiasız kaldı.

Nevriye Yılmaz'ın iyi oyuncu olduğu kesin de bir sezonluk başarısızlıkta Fenerbahçe taraftarı ve yönetimi tolerans gösterirdi. Galatasaray taraftarı ve yönetimi bunu yapmak yerine tekmeyi basacaktır. O yüzden başarılı olsa iyi eder. Aslına bakarsan İnşallah başarısız olur da anlar nasıl bir hata yaptığını. Galatasaraylılar da benimmle aynı görüştedir muhtemelen.
Kendi adıma kısmen aynı görüşteyim. Onun başarısı takımın da başarısını arttıracağından dolayı tabii ki üstün başarılar dilerim Galatasaray formasıyla ama hiçbir zaman Galatasaray'lı veya Fenerbahçe'li olamayacak. 750 bin lira alacak diyorlar ama bilemiyorum.

15
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi / Ynt: TKBL -Güncel Haberler-
« : 21 Haziran 2012, 13:10:34 »
Nevriye Yılmaz'ın Galatasaray'a gelmesi gerçekten çok sinir bozucu bir durum. İki taraf için de böyle. Nevriye'nin şu anda Galatasaray'a gelmesi erkek basketbolda Mirsad'ın Galatasaray'a gelmesi gibi bir şey. Abartıyor muyum bilmiyorum ama Nevriye ile Galatasaray taraftarı karşılıklı olarak birbirlerine çok sövmüşlerdir

Bir de şu para mevzusu bu kadar mı önemli? Hiçbir zaman Fenerbahçe efsanesi olamayacak, Galatasaray'lı Nevriye de olamayacak. Profesyonel dünya gerçi.

16
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 20 Haziran 2012, 23:22:44 »
http://www.youtube.com/watch?v=muOLZetrTk0&feature=player_embedded

İnsan ağlayacak gibi oluyor. Bu taraftar seni çok sevdi Oktay Mahmuti. Sana yaptıkların ve hizmetlerin için teşekkür edemiyorum. Demiştin ya "teşekkür yabancıya edilir aile içinde teşekkür olmaz" diye. Her zaman Galatasaray efsanesi olarak kalacaksın. Galatasaray'la yolun kesişecek. Gelecek kariyerinde başarılar :(

Biraz duygusala bağladım işi ama ne yapayım şu listeleri de gördükten sonra insan üzülüyor. Yazıktır ya şimdi Cafe Crown yıllarına dönme zamanı. Yazık yazık çok yazık :(

17
Avrupa'dan Basketbol / Ynt: Yunanistan Ligi(HEBA)
« : 17 Haziran 2012, 13:47:50 »
Oo bizim 4 büyük takımın da şu an baş antrenörü yok bakalım kapabilen olacak mı? Yusuf abi başarı formülü bulmaları şart demişsin söyleyim yok öyle bir şey. Oktay Mahmuti'yi gönderen günlük başarılar arayan yönetimler, dolduruşa gelen taraftarlarla öyle bir başarı da yok istikrar da. Şimdi gelmez ama Obradovic'i de getirseler ben hocaya yapılan saygısızığı asla unutmayacağım. Aynı yönetim Ceyhun Yıldızoğluna bile sabretmişti.

Efes bu sene çok iyi kadro kurması lazım Obradovic'i falan getirmek için. Çünkü Obradovic 12 milyon euroluk bütçe hoşuna gitmedi sanırım ayrılmasındaki nedenlerden biri bu diyorlar. Benim merak ettiğim Oly ve Pao nasıl bir düşüşe geçecek? Kolay olmaz bu ustaların yerini doldurmak. Çok büyük isimler kim gelirse gelsin bu isimlerden sonra gelmiş olmanın verdiği baskı zor olacaktır.

18
NBA Tartışma Platformu / Ynt: Değeri Abartılan Oyuncular
« : 15 Haziran 2012, 16:31:52 »
Bu tartışmaya da başlamak gerek bir yerden, Perkins diyerek başlayacam ki aldığı parayla oynadığı oyun arasında epey fark var..Perkins'e 8 milyon dolar verilmez.Noah için de böyle bir durum var, iyi oyuncu onun hücum tarafı çok daha iyi, ama o da 10 küsürlü milyon dolarlar etmez..

Diğeri de Griffin gibi duruyor..Çok ciddi NBA anketlerinde en iyi 4 numarada ilk 2'den düşmüyor eleman, bakış açısı farkı işte, playoff maçlarında da oyuna neredeyse hiç etki etmedi, smaç atmak playoff'ta yetmiyor zaten..
Aynen. Griffin izlemesi keyifli çok da müthiş smaçlar yapan NBA'e renk katan bir oyuncu ama bu yetmiyor.

Ama Perkins, bilemiyorum bence 8 milyon dolar olabilir. Ribaund ve savunma konusunda hiç fena değil hatta bence çok iyi. Joakim Noah konusuna katılıyorum.

19
Nba-Canlı Maç Bölümü / Ynt: NBA - Canlı Maç Konusu
« : 15 Haziran 2012, 04:33:13 »
Harden müthiş başladı. Gerçekten takımı şu an ayakta tutan adam. Oklahama seyircisi de fena :)

20
Nba-Canlı Maç Bölümü / Ynt: NBA - Canlı Maç Konusu
« : 15 Haziran 2012, 04:23:23 »
Harden lazım OKC'ye. Westbrook bugün daha dengesiz.
Girdi şimdi. Bir sersemlik var OKC'de anlayamadım valla.

21
Nba-Canlı Maç Bölümü / Ynt: NBA - Canlı Maç Konusu
« : 15 Haziran 2012, 04:18:08 »
Bu Westbrook ne zaman akıllanacak ya :D

22
Konu Dışı / Ynt: NBATR Sohbet - Muhabbet
« : 15 Haziran 2012, 03:45:42 »
Bu sene yine herkesin sınavı var herkese başarılar inşallah :D
Bu sene başka ya, aktif forum nüfusunun %80'i falan giriyordur heralde sınava..
Berkay da yok ama yazın gelir herkes inşallah
Abi ben hep buradayım aslında da biraz NBA'den soğudum TBL ve genel olarak Avrupa Basketboluyla ilgili bir konu olursa yazmaya çalışıyorum arada :) başarılar kardeşim. Allah yardımcın olsun.
Seneye bol bol bbl konuşuruz o zaman berkay..Sınav sonrasında babama "digiturk bbl paketi" için resmi başvuruyu yapacam inşallah..  :-)
Konuşalım abi ya çok doluyum zaten şu Oktay Mahmuti'nin gidişine.

Ali kardeşim tebrik ederim lise hayatında da üstün başarılar dilerim :) her şey gönlünce olsun.

23
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 15 Haziran 2012, 03:39:54 »
Ne diyim ki ben hocam bu insanlara ya. Seni küfürbaz paragöz gösteren insanların aşağılık oyunlarına gelip istemeyen bir taraftar kitlesi bile oluştu ya pes. Daha 1 ay önce sesi kısılana kadar "Şampiyon Yap Bizi Oktay Mahmuti" diyen insanlardan farklı kişiler değil bunlar. Yazıklar olsun her birine. Bir de Oktay Hoca'yı gönderip Ergin Ataman'ı isteyenler var ki hiç bahsetmiyorum bile. Ergin Ataman iyi koç, kimilerine göre Oktay Mahmuti'den daha iyi koç. Ona sözüm yok ama böyle skor taraftarlığıyla nereye kadar ya? Oktay Mahmuti Efes'e gidip şampiyon yapsa bu sefer de onu geri mi isteyeceğiz? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Nankör mü olacağız hep biz? Bu kadar mı vefasızız? Daha şundan 4 ay önce CSKA Moskova maçında salondan ağlayarak çıkıyorsan Oktay Mahmuti en büyük pay sahibidir. Bu kadar olmaz ki ya. Şu an o kadar doluyum ki. Oktay Mahmuti umarım Efes'le ya da Fenerbahçeyle anlaşır. O kadar çok istiyorum ki Fenerbahçeyle anlaşıp başarılı olmasını. Biz bir şampiyonluktan olalım ama böyle değerli spor adamları ülke sporuna hizmet etsin. Oktay Mahmuti sadece bir örnek ondan sonra biri gelecek o da harcancak. Bize bir ders olsun bakalım şu gaza gelip küfürbaz, paragöz ilan edenlere.

Ya böyle bir şey olabilir mi? Sözleşme yenilendi dediler resmi site ya biz kulübün resmi sitesine güvenemeyeceksek nereye güveneceğiz? Hala açıklama yok kulüpten, biz gelişmeleri NTVSpor.netle falan anlaşmamız mı var oradan mı takip edeceğiz? Bu kadar sorumsuzluk olabilir mi ya dünyanın hangi spor kulübü resmen olmamış bir şeyi resmi siteden duyurur. Bu nasıl bir tezatlıktır? Hep diyoruz ya Türk sporunun gelişememesindeki temel sorun "istikrar". İlk defa bu sözün doğru olduğunu çok çok iyi anladım. Yaşattığın her şey için teşekkürler Oktay Mahmuti. Yeni takımında üstün başarılar... :(

Gelecek seneye gelince, Andric gitti, Gordon belli değil (tabi açıklama yapma yasağı var herhalde bu insanların!) nasıl bir kadro kuracağız merak ediyorum. Beklentim düşük. Güzel bir rüyaydı bu sezon.

24
Fenerbahçe Ülker / Ynt: Güncel Haberler
« : 15 Haziran 2012, 03:28:38 »
Oktay Hoca bizden Fenerbahçe'ye giderse hiçbir şey demiyorum. Yönetimimiz kına yaksın ne diyebilirim ki? Ben yine desteklerim Oktay Mahmutiyi kariyeri boyunca skor taraftarı değilim çünkü biliyorum ki o bizde kalsaydı seneler boyunca yükselişte olacaktık ve kendisi gittikten sonra hep işleyecek bir sistemimiz olsaydı. Fenerbahçe'ye çok yakın diye haberler dolaşıyor. Umarım iki taraf için de hayırlı bir anlaşma olur.

25
Konu Dışı / Ynt: NBATR Sohbet - Muhabbet
« : 08 Haziran 2012, 15:36:04 »
Bu sene yine herkesin sınavı var herkese başarılar inşallah :D
Bu sene başka ya, aktif forum nüfusunun %80'i falan giriyordur heralde sınava..
Berkay da yok ama yazın gelir herkes inşallah
Abi ben hep buradayım aslında da biraz NBA'den soğudum TBL ve genel olarak Avrupa Basketboluyla ilgili bir konu olursa yazmaya çalışıyorum arada :) başarılar kardeşim. Allah yardımcın olsun.

Sayfa: [1] 2 3 ... 61