İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Onur Yiğit

Sayfa: 1 ... 15 16 [17]
402
Basketbol, Streetball / Ynt: Basketbolculara Öğütler
« : 17 Kasım 2006, 10:54:12 »
basketçilere burdan istasyon yaparken dikkatli olmalarını öğütlüyorum. zira çok tehlikeli bi idman.

İstasyon tehlikeli olduğu kadar yararlıdır da istasyondan sonra adam geçerken vurduğun yeri çürütürsün...

403
Arşiv / Ynt: Nasil bir Oyuncusunuz?
« : 17 Kasım 2006, 10:51:00 »
Ben de biraz kendimden bahsedeyim bari.
Normalde SG ve PG oynamama rağmen gerektiği zaman boyumun elverdiği ölçüde (186 cm.) SF'ye de kayabilirim.
Şutum yeterince iyidir, cross-over konusunda da fena sayılmam.
Ankara'nın tüm takımlarını dolaştım (Tarih Sırasıyla: Tofaş Ankara, BSK, Samanyolu Koleji, Büyük Kolej, TED Koleji ve son olarak Türk Telekom) fakat hepsinde gerek sakatlık gerek lisans geciktirme problemleri nedeniyle uzun süre kalıcı olamadım.
Şu sıralar bizim Askeri Spor Tesisleri'nde değerli basketbolsever arkadaşlarımla salonu kiralayarak kurduğumuz GBL(GEST Basketball League) 'de hem CEO'luk hem de oyunculuk yapıyorum ve inanın müthiş eğleniyoruz.
Ankara'da oturan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler, onları da ligimize katalım... ;)

404
Arşiv / Ynt: Nasil bir Oyuncusunuz?
« : 17 Kasım 2006, 10:15:56 »
Ben takımımda center yani pota altı oynuyorum boyum fazla uzun değil 1.77 ama kollarım uzun ve zıplama gucum fazla oldugunda pota altında gucluk cekmiyorum ne zamndır center oynuyorum üclügüm center olmama bağlı olarak bozulmustu ama bi kac haftadır bu sorunu da yok etmeye basladım üclüklerim tekrar duzeldi gibi şimdilik inş bozulmazz zaten dun bi arkdasla tek potada teke tek mac yapmıstık 11/6 yendim :=) 4 tane uclugum girdi :)
Abicim naptın sen ya 1.77 boya sahip bir insan nasıl potaaltı oynar???
Bence geleceğin açısından da tehlikeli çünkü potaaltı oynıycam diye guard fundamentallerini geliştirmezsen gelecekte zorlanırsın. Hayır bi de yaşıtımsın yani artık basketboldan para kazanabilmek için son 3 senemiz. Tavsiyem hemen guard teknik çalışmalarına başlayıp takımında da guard olarak devam etmendir.
Bi de bişey sorcam, sizin takımda 1.77 pivotsa guardların boyu kaç???

405
Benim dikey sıçramam yaklaşık 65 cm.(Boy 186)
Yazın Air Alert III'yi uygulamaya çalıştım ama takım antrenmanlarıyla yürütmek mümkün değil.
Gün sınırlamaları zaman ayırmakta güçlük çekmenizi sağlıyor.
1,5 ay önce dizim sakatlanmıştı daha iki hafta önce ağrılar bitti, yeniden eski halime dönme çabalarındayım.
Şu an dikey sıçramayla ancak çemberi çekebiliyorum, tek adım sıçramayla da smaca kalkabiliyorum (Top elimden fırlıyo ben napiym!!!) ama kaçıyo. Air Alert III'yi değil ama ondaki birkaç hareketi kullanarak smaç denemelerime devam edeceğim. Umarım hedefime ulaşırım.

406
NBA Live SERİSİ / Ynt: NBA Live 2007
« : 17 Kasım 2006, 09:50:21 »
Foul konusunda Gameplay Settings'den ayar yapmazsanız SuperStar modunda özellikle kritik anlarda çok zorlanırsınız.
En çok da yarım dairenin içinde olmadığın halde hücum foullerin senin aleyhine savunma foul olarak çalınması sinirlendiriyor beni.

407
Arşiv / Ynt: Miami'yi nasıl buluyorsunuz?
« : 17 Kasım 2006, 09:41:32 »
Sağlıklı diyorsun ama değil işte bu saatten sonrada sağlıklı olmalarıda bir işe yaramaz bana kalırsa...
Evet gerçekten bu saaten sonra ne kadar sağlıklı olurlursa olsunlar takım kimyasını istenilen seviyeye getirebileceklerini sanmıyorum.
T-Mac'i aldıklarında herkes ne kadar umutluydu oysa.
Bilirsiniz, bir oyuncu (Bu oyuncu Iverson değilse!!!) ne kadar tutkulu olursa olsun en küçük bir sakatlıktan sonra sahaya çıktığında sakatlık korkusuyla oynar. T-Mac gerçekten takımını iyi yapmak için çalışan bir oyuncu, fakat şu an Nets'in olduğu gibi belirli bir hedefleri olduğuna inanmıyorum. Üstad Kidd ve Carter ikilisi güzel bir duo oluşturdular, ama T-Mac ve Yao sahada kağıt üzerinde olduğu kadar iyi değiller. Evet, bazen birlikte iyi performans sergileyeceklerdir, ama onlardan çok yüksekleri beklemeyin.
Bence tam olarak anlaşabildikleri tek yer Çin Restoranları, bildiğim kadarıyla T-Mac Çin yemeklerini seviyormuş... ;)

408
NBA Live SERİSİ / Ynt: NBA Live 2007
« : 13 Kasım 2006, 16:11:16 »
ya arkadaşlar bu nba 07 de çift ayak stop tuşu ile pota altında yüklenme tuşu ne  aradım bulamadım( 06 da "e" tuşuydu)
yardımlarınızı bekliom teşekkürler
Yok dostum nedense bu sene drop step koymamışlar, pota altında çok sorun yaratıyo bu arada Portland Dynasty'mde 2016 sezonuna geldim...Nice yıllara :D

409
Yazın TED Kolejinde Yıldız takımla idmanlara çıkmadan önce A Takımın idmanlarını izlerdik.
Green'in de form grafiği oldukça düşüktü.
TED'den okul problemleri nedeniyle ayrıldığımdan beri A Takımı takip etmiyorum.
Green'in bu kadar iyi oynadığını duyunca açıkçası şaşırdım, TED'in oldukça kötü yabancı seçimleri yaptığını düşünüyordum.Hatırladığım kadarıyla da şut stili kötüydü.Bu gelişimi TED açısından sevindirici.
Unutmadan, Berent abinin bu takımda fazla kalacağını sanmıyorum.Babası Ali Kavaklıoğlu onun daha yüksek ücretlerle başka bir takıma gitmesini isteyecektir.CASA firmasının vereceği paraya oynayacak bir adam değil o, daha iyilerini hakediyor...

410
Arşiv / Ynt: Miami'yi nasıl buluyorsunuz?
« : 13 Kasım 2006, 15:49:54 »
Ne olacak bu miami ye ya houston a yenildik 3-3 oldu...!!
Miami"ye bişey olmaz merak etme.
Biliyorsun San Antonio da eskiden sezona vasat başlayıp herkesi tüm sezonu o şekilde geçireceklerine inandırır, daha sonra kimyayı oturtup ardarda galibiyetlerle zirveye ulaşırdı.
Son 3 senede müthiş gelişme gösterip winner bir takım oldular, çok geçmeden toparlanacaklardır... ;) 

411
Arşiv / Ynt: Forum Hakkında > Soru & Sorunlar
« : 10 Kasım 2006, 11:58:31 »
Üye olurken kullanıcı adımı yanlış girmişim gbl-of-ceo değil ceo-of-gbl olacaktı.
Ama profil düzenleme bölümünde kullanıcı adımı değiştiremiyorum.
Neden isim değiştirme bölümü editlemeye kapalı?

412
bende kobe var valla rahat tavsiye ederim
Evet Zoom Kobe oldukça rahat fakat sen de ilk aldığında farketmişsindir,uzun süren kişisel idmanlarda taban kısmının yeterince yumuşak olmaması sebebiyle ağrılara neden olabiliyor.

Geçenlerde arkadaşımın Converse Wade modelini giydim, o da ayağı mükemmel kavrayarak crossover'larda mükemmel performans sağlıyor.İkisini de tavsiye ederim.

Sayfa: 1 ... 15 16 [17]