İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - c_marlowe

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17
26
Haber Arşivi / Ynt: Ben Gordon Çıkmazı
« : 01 Ağustos 2008, 21:35:54 »
deng gibi takımı tehdit etsin iyi kontrat'ı alsın diyecem...
ama deng'e verilen para sonrasında bu nerdeyse imkansız gibi görünüyor...

27
Haber Arşivi / Ynt: Rockets Artest'i Kaptı
« : 01 Ağustos 2008, 21:26:24 »
muhtemelen bu sene artest baya kasacaktır...
sonuçta son senesi(kontrat, kontrat, kontrat)...bu da doğal olarak houston için iyi bir yıl olacağını gösteriyor...
bu sene yao, t-mac, artest sakatlık sorunu olmazsa çok iyi işler çıkartacaktır...en azından t-mac playoff'ta ilk turdan ötesini görmeyi başaracaktır(sadece bir temenni)...
bu sene sonrasında ise artest enteresan açıklamalarıyla yine yaza damgasını vurur...ilk önce knicks'e gitmek istiyorum der....sonra houston benim yuvam der...daha da sonrasında lakers'a da gidebilirim der....en sonunda ise alakasız bir takımla sözleşme imzalar...ve bu dengesiz açıklamaları son bulur...

28
Haber Arşivi / Ynt: J-Will - Tel Aviv Görüşmesi
« : 01 Ağustos 2008, 21:12:54 »
nba'den avrupaya giden ve uçuk rakamlar alacak olan oyuncuları görünce j-will'in gerileyen bir kariyeri olsa bile 1.5 milyon dolara macabi'ye gideceğini sanmıyorum...
macabiye gider ama muhtemelen bu rakamlardan çok daha fazlasını ister...
arkadaşlarında belirttiği gibi bahsi geçen bu parayı zaten nba'de çok rahat alır...

29
Tv&Sinema / Ynt: En iyi yabancı dizi?
« : 01 Ağustos 2008, 16:47:37 »
lost, 24, how i met your mother, heroes, scrubs...
KE'nin de hatırlattığı gibi eskilerden  de "a takımı" vardı...
b.a. baracus ile murdock'ın atışmaları bu diziyi izlemede en büyük etkendi...

30
Tv&Sinema / Ynt: Favori Aktör ve Aktristleriniz...
« : 01 Ağustos 2008, 02:42:51 »
yazmakla bitmez ama...
aktör olarak; mat damon, w.snipes, nicolas cage, denzel washington, adrien brody, matthew fox, morgan freeman,adewale akinnuoye agbaje ,josh radnor,neil patrick harris, adam sandler(Türk oyuncular içinde sadece haluk bilginer)...
aktrist; nicole kidman, renee zellweger, leelee sobieski, kirsten dunst, jennifer aniston...

31
Haber Arşivi / Ynt: Deng'e 6 Yıl 80 MD
« : 31 Temmuz 2008, 21:03:17 »
deng baya karlı bir anlaşma yapmış...
andris biedrins'in aldığı söylenilen ücretlerden sonra deng'in aldığı ücreti sorgulamaya gerek görmüyorum...

32
Haber Arşivi / Ynt: Willie Solomon Toronto'da
« : 31 Temmuz 2008, 20:43:27 »
bir Fenerbahçe(ülker) taraftarı olarak...
solomon'un gidişinin çook büyük bir kayıp olduğunu düşünüyorum...

toronto için bence uygun bir oyuncu...
avrupa'daki yıldız nitelendirilmesinden nba'de normal bir oyuncu hüviyetine geçişi dışında zorlanacağını sanmıyorum...
hayırlı uğurlu olsun...umarım başarılı olur...

33
Haber Arşivi / Ynt: Garbajosa, Khimki Moskova'da
« : 22 Temmuz 2008, 17:47:02 »
garbahosa ispanya'ya geri döndü deniliyordu...
demek ki rusların önerdikleri yüksek ücretler alınan kararalardan dönülmesi için çok iyi bir caydırıcı olabiliyor...

34
Haber Arşivi / Ynt: D-Will'e 4 Yıl İçin 70 MD
« : 21 Temmuz 2008, 23:28:13 »
d-will iyi bir kontrat yapmıs aldıgı para kendisi için biraz fazla ama genede alan razı veren razı olmus.

takımının ve nba'in geleceği olan bir oyuncu için aldığı para gayet normal...

35
Haber Arşivi / Ynt: MVP Bayless
« : 21 Temmuz 2008, 23:20:15 »
kısmen aynı seviyedeki oyuncularla bu rakamlara ulaşmak başarıdır... ama gerçek sınav bu oyununlarını normal sezonda da sergileyebilmekte...arkadaşlarında bahsettikleri gibi yaz liginde fırtına gibi esip sonra kaybolan oyuncular çok...

36
Haber Arşivi / Ynt: Childress'a, Olympiakos'tan Servet
« : 21 Temmuz 2008, 23:17:00 »
avrupa takımları para saçıyor...
nba'de bu paraları alamayacağına inanan oyuncular için avrupa(bahsi geçen rakamlar gerçekse) cazibe merkezi olacaktır...
daha az maç oynayıp bu paraları kazanmaksa bir diğer avantaj...

37
Haber Arşivi / Ynt: Azubuike, Clippers'a İmza Attı
« : 18 Temmuz 2008, 21:32:17 »
yıllık 3 milyon dolar...iyi para...
zaten kendiside (yanlış hatırlamıyorsam)warriors'ta aldığı paradan şikayet ediyordu...

38
Haber Arşivi / Ynt: Ricky Davis'e Olympiakos Kancası
« : 18 Temmuz 2008, 19:06:48 »
delfino bir avrupa takımından yıllık 10 milyon dolar alabiliyorsa r.davis olympiakos'tan ne kadar ister???

39
Beşiktaş / Ynt: Güncel Haberler..
« : 18 Temmuz 2008, 19:03:02 »
bjk cola turka shumpert'i de kadroda tutabilirse(zor olsada) geçtiğimiz seneki gibi bir hava yakalayabilirler...

40
Haber Arşivi / Ynt: Delfino'ya Rekor Ücret
« : 18 Temmuz 2008, 19:01:34 »
delfino ve yıllık 10 milyon dolar...
aynı cümle içinde yer alması kimin aklına gelebilirdi ki...

41
Haber Arşivi / Ynt: Posey Hornets'te
« : 17 Temmuz 2008, 16:43:18 »
çok iyi bir kontrat yapmış...
final serisindeki yaptığı savunma ile bu parayı hak ettiğini gösterdi...
eğer yatmazsa hornets'te çok şeyler katacaktır...

42
Fenerbahçe Ülker / Ynt: Güncel Haberler
« : 17 Temmuz 2008, 16:36:42 »
white alba berlin ile anlaşmış deniliyor...solomon'un durumu hala belirsiz...maccabi ile anlaşmamış...
şahsen bir FB'li olarak solomon giderse durumumuzun vahim olacağını düşünüyorum...

43
Galatasaray Medical Park / Ynt: Güncel Haberler
« : 12 Temmuz 2008, 19:27:33 »
murat özyer'le devam etme kararı alan GS Cafe Crown transferde çok iyi oyuncularla anlaşma zemini arıyor...
bunlardan ilki panathinaikos'tan hırvat pivot andrija zizic...GS yöneticisi Ahmet Dedehayır'ın açıklamasına göre oyuncuyla prensip anlaşmasına varılmış...
yine panathinaikos'ta oynayan kennedy winston GS Cafe Crown ile anlaşmaya yakın olduğu haberleri var...

44
Konu Dışı / Ynt: ÖSeSe
« : 12 Temmuz 2008, 15:36:42 »
Geçen senenin başarı sırasına göre çok rahat bir şekilde Ktü'lü oldum diyebilirim,kombineyi alırım artık  :roll:
Ula tercih sonuçları,20 Ağustos'da açıklanacakmış,kim bekleyecek o zamana kadar diye sorarım ?..Neyse ben büyük büyük ihtimal,Ankara piyangodan bana vurmazsa Trabzon'a gidiyorum,bilgi veriyim dedim,eheh..
ilk tebrik benden olsun...tebrikler...
darısı ösese sinir duvarı ile mücadele içinde olan arkadaşların başına...

45
« : 10 Temmuz 2008, 23:47:51 »
nicevic'de gitti...
bir süredir adı efes pilsen ile anılan sandro nicevic italya'nın benetton takımıyla anlaşma imzaladı...
BJK'dan yapılan açıklamada oyunucu ile gelecek sezon için 650 bin dolar teklif edip takımda kalmasını istediklerini ama kendisinin serbest kalmasınında sonucunda italyan ekibiyle anlaşmaya vardığı ifade edildi...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
benim şahsi kanaatim BJK yönetiminin basketbolda günü birlik düşünmesinin acısını çektiğidir...düşünün bir sezon önce ülkenin en iyi kariyerine sahip hocasını takımın başına getiriyorsunuz(bana göre Aydın Örs'ten sonra en iyi Türk coach)...sonrasında italya gibi önemli bir ligde isim yapmış oyuncuları kadrona katıyorsun...ama apodacca dışında hepsiyle 1 yıllık anlaşma imzalıyorsun...sonrasında playoff'ta yarı finalde yenilince aynı hedefleri bir daha kovalamayıp pes ediyorsun...işin kötü tarafı BJK yönetimi bunu ilk defa yapmıyor...hep iyi bir kadrto yapılıyor sonrasında sistemin merkezindeki oyuncular 1 sezon sonra takımdan ilk ayrılanlar oluyor...

46
Haber Arşivi / Ynt: Clippers'tan Okafor Bombası Mı ?
« : 10 Temmuz 2008, 23:31:01 »
sonuç olarak clippers'ın bu hamlesinin en büyük kazananı okafor olacaktır(clippers ne kadar istesede verdiği kontratı bobcats karşılar)...
jordan onu kaybetmek istemeyecektir...

47
« : 09 Temmuz 2008, 10:20:16 »
BJK Cola Turka bir süredir belirsizlik olan antrenör problemini sonunda çözdü...
ve hakan demir ile anlaşma sağladı...
bence iyi bir coach... zaten efes pilsen antrenör fabrikasından kötü coach çıkmayacağından hareketle iyi işler çıkartacağını umuyorum...
elindeki malzeme ile orantılı olarak başarılı olacağını düşünüyorum...

48
eğer davis ile anlaşılamazsa ve brand'ın yeri doldurulamazsa clippers taraftarları cimri takım sahibine eskiden olduğu gibi yine sövmeye başlayacaktır...

49
Haber Arşivi / Ynt: Maggette Warriors'ta
« : 09 Temmuz 2008, 10:01:42 »
stiline uygun bir takıma gidiyor...
kendisi istatistik için oynayan bir oyuncu...
muhtemelen gsw'da sayı olarak istatistiklerinide baya geliştirir...

50
Haber Arşivi / Ynt: Orlando Pietrus İle İmzaladı
« : 09 Temmuz 2008, 09:57:42 »
pietrus gsw'ın sisteminin kendisine uymasına rağmen kötü bir performans sergiledi...
orlandoya ne kadar fayda sağlar bilinmez ama bana sanki hido'nun gitmesi için zemin hazırlanıyormuş gibi geliyor...zaten ellerinde takasta kullanılabilecek yegane oyuncuda hido...

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17