İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - erdi12

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17
26
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 26 Ağustos 2007, 15:03:25 »
biz onu özellikle öyle yaptık o bir deneme gelecek sonuçları dikkatle inceleyeceğiz. Kısa olmasından çok içerikle ilgili görüş belirtirseniz sevinirim.

27
Dergiler / Ynt: 3SAYI Basketbol e-Dergisi
« : 25 Ağustos 2007, 12:24:07 »
arkadaşlar forumumuzun üyesi olan ve 3sayı dergisine yazı göndermek isteyen arkadaşlarımız varsa yazılarını bana gönderebilirler bende o yazıları dergi yönetimine iletebilirim. Sağlıcakla kalın.

28
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 25 Ağustos 2007, 00:09:19 »
arkadaşlar eleştirileriniz çok güzel bizle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ama eleştirilerinizin dilini biraz daha nazik tutarsanız çok daha yararlı olacaktır. Bu kadar sert olmaya gerek yok bu sitede herşey iyi halde iken takım yazarlıklarında kötülüğün olmasını en istemeyecek adam benim. Ama hemen yarın da bir şeyleri düzeltemeyiz. Sizden isteğimiz bize süre vermeniz ve bir süreç sonunda Charlotte hakkında düşünceleriniz tekrar gözden geçirmeniz. Teşekkür ederiz.

29
Memphis Grizzlies / Ynt: Güncel Haberler
« : 21 Ağustos 2007, 00:27:31 »
bir memphisli olarak kendisinin de artık takımdan ayrılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Navarro'nun da gelmesinden sonra bu takımda Lowry'de varken çok ihtiyaç yok ona. Bizim gibi ilk önceliği savunma olan bir takımda zaman zaman sırıtıyordu. Geçen sezonun sonlarında oynadığımız o tempo ve hücum basketbolunda ise oldukça yavaş kalmıştı en kısa zamanda takımdan gönderilip onun yerine yedek bir uzun kadroya eklenmeli.

30
Serbest Bölüm Arşivi / Ynt: Futbol
« : 20 Ağustos 2007, 20:36:39 »
kasımpaşa kadar futbol katili bir takım daha görmedim. Kasımpaşa semtini ve Kasımpaşaspor'u çok seven bir insanım. Ama böyle bir futbol olursa futbol takımına sempatim bitecektir. Böyle bir oyun olamaz. Tek hücum şeyi şişir Kahne belki indirir top karşı yarı sahada kalır. Başka bir şey yok 10 kişi takılıyor kendi yarı sahalarında. Nolur paşa değiştir şu sistemini.

31
Toronto Raptors / Ynt: Güncel Haberler
« : 20 Ağustos 2007, 17:49:45 »
Toronto için bu sezon ondan çok şeyler bekliyorum. Zaten uluslararası basketbol ekolünü benimseyen bir takımda hem uluslararası esintileri barındılar hem de NBA'i basketbolunu bir nebze de olsa benimsemiş Delfino bu sezon Raptors'ın önemli yapı taşlarından biri olacaktır.

32
Arşiv / Ynt: Boş Takımlar
« : 20 Ağustos 2007, 01:33:00 »
Arkadaşlar Türkiye Basketbol Ligi ve Euroleague yazarlıkları boşalmıştır. Gönüllü arkadaşlar köşe yazıları bölümünden köşe yazıları konusundan gerekli şeyleri öğrenebilirler.

33
Serbest Bölüm Arşivi / Ynt: Futbol
« : 20 Ağustos 2007, 01:05:35 »
Arkadaşlar kasımpaşa-beşiktaş maçının 90 dakikasını izledim. Paşa'nın Danimarka'nın güçlü ekiplerinde Silkeborg'dan getirdiği stoper Jens aşırı iyi bir oyuncu. Gol de attı savunma da açıkta vermedi topu oyuna çok iyi sokuyor ayrıca hava toplarında 1.94'lük Batuhan'a bile şans vermedi.

34
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 20 Ağustos 2007, 01:03:40 »
cleveland yazarımızın ciddi mazaretleri olduğu için kendisine bir süre izin verdim. Ama izni bittikten sonra hemen yeni yazısını gönderecek. Anlayışınız için teşekkür ederim.

35
Cleveland Cavaliers / Ynt: Güncel Haberler
« : 19 Ağustos 2007, 21:21:56 »
Lebron takımına kimlerin yararlı olduğu iyi biliyor demek ki. Sasha dış şutlar konusunda takımı için oldukça önemli bir oyuncu. Ayrıca geçen sezon delici olarakta iş yapabileceğini gösterdi. Anderson ise uzun olarak savunma yapabilen yegane adam bana göre. Pota altında sertliğiyle de rakip uzunları zaman zaman sindirebiliyor.

36
Detroit Pistons / Ynt: Güncel Haberler
« : 19 Ağustos 2007, 15:37:20 »
Bana göre de Hayes Detroit için çok yararlı olacaktır. TAm bir bad boys oyuncusu. Savunmada vasatın üstünde bir oyuncu. Şutu boş kaldığı pozisyonlarda oldukça iyi. Bu sene pistons'ın başarısında önemli pay sahibi olacaktır.

37
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 19 Ağustos 2007, 13:40:48 »
çıktı olum işte yalan mı söyleyeceğim:D biraz daha zaman arkadaşlar biraz daha zaman biraz daha güven göreceksiniz gelişmeyi.

38
Arşiv / Ynt: Köşe Yazıları
« : 19 Ağustos 2007, 11:44:56 »
Arkadaşlar İstanbul'a döndüm yazarlık işlerinde yine tam sorumluyum takım köşe yazıları deneme yazıları yine bana gönderilecektir. Teşekkürler.

39
Serbest Bölüm Arşivi / Ynt: Futbol
« : 19 Ağustos 2007, 11:36:17 »
artık yeter şu lyon şampiyon olmasın artık ya. Hüseyin'in dediği gibi çok büyük bir revizyona gittiler. Bu revizyon olmasaydı ve iki üç sene daha devam etselerdi bu oturmuş kadroyla şl şampiyonluk adaylarımdan biri olacaklardı. Ama takımın gençleştirilmesi adına iki oyuncu kadroya monte edildi ki ikisi de çok iyi oyuncular olduklarını gösterdiler. Auxerre maçını izledim Ben Arfa ve Karim Benzema büyüledi beni.

40
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 19 Ağustos 2007, 11:32:27 »
                 Arkadaşlar şöyle bir şey anlatayım size. Ben böyle yazarlığımın ilk dönemlerinde ortakafagol diye bir futbol sitesine yazar olmak istedim ve deneme yazısı gönderdim. Bu deneme yazısı beğenilmedi. Ancak sitenin Belçika Ligi bölümü boş olduğu için oraya yazmamı istediler ve beni bir kaç yazıda denediler. İlk yazımı yazdım sitenin en kötü yazısıydı bana ve onlara göre. Sonra sürekli yazmaya devam ettim bana sürekli şans verdiler ve güvendiler. Her yazımda daha da geliştiğimi söylediler. Sonra onların istediği seviyeye geldim ve bana bir köşe daha açtılar bu köşede ne istersem yazabiliyorum. Megolomanlık olarak algılamayın örnek vermek için söylüyorum bir yazım fotomaç'a bile çıktı. Demek istediğim eğer bir yazar yönetiminden ve editöründen güven görürse sürekli üstüne koyar. Bu sadece benim veya Mertkan için geçerli değil. Yazarlık yapan herkes için geçerli. Uzun süredir bu bölümde editörüm. Neler geldi geçti. Ama ben bütün yazarlarıma güvendim onlara güvendiğimi gösterdim. Bırakmak isteyen hep yazarlar oldu ben onları göndermedim. Çünkü ben en kötü olsa bile yazarlarıma güvenirim siz olumsuz eleştiri yaptınız siz güvenmiyorsunuz demiyorum. Tamam sitenin iyiliği için istiyorsunuz. Ama ben yazarımın daha iyi olacağına inanıyorum. Mertkan sürekli kademe kademe atlıyor.
                   Bir örnek daha vereyim üç sene nbatr'ye yazarlık başvurusu yaptım. Deneme yazımı okuyan Onur'dur. Berbat bir yazıydı. Şu an size gösterebilsem nasıl gülersiniz biliyor musunuz? Berbat bir içerik imla hataları yazım yanlışları ama onur bana güvendi bana istikrar sağladı bana güven aşıladı bende o güvenle bu yerlere kadar geldim. Editör bile oldum. Bu yüzden arkadaşlar biraz daha zaman biraz daha güven. Teşekkürler...
           

41
Arşiv / Ynt: Hoşnutsuzluklar
« : 18 Ağustos 2007, 23:45:05 »
Arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkür ederim. Bunların hepsini dikkate alacağım ama yazarımız daha iyi her yazar bir sonraki yazıda daha da iyi işler yapıyor. Ben sizden biraz daha zaman istiyorum. Ben her yazıdan sonra mertkanla uzun uzadıya tartışıyorum ilk eklediğim yazısından beri iyi ilerleme kaydetti ama hala çok büyük eksiklerinin olduğunu bende biliyorum. Bir iki ay sonra aynı kalitede yazılar yazmaya devam ederse bende onun görevine son veririm ama kendisi düzenli olarak yükseliyor ve iki üç ay sonra çok çok daha iyi olacak. Yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederim.

42
Bölüm Arşivi / Ynt: Güncel Haberler
« : 18 Ağustos 2007, 17:22:38 »
Mutlu Akü'yle sponsorluk anlaşmasının uzatılması bana göre basketbolumuz için çok güzel bir şey. Ligimizin bütçesi daha da artıyor ve daha da iyi takımlar kurulabiliyor bu sayede. Selçuk Üniversitesi'ni tebrik ediyorum.

43
Banvit / Ynt: Güncel Haberler
« : 18 Ağustos 2007, 17:14:26 »
Yeni transfer edilmiş bir oyuncunun 1. kaptanlığa getirilmesi oldukça garip bana göre. Takımın daha eskilerinden bir oyuncu daha isabetli olabilirdi ancak takımla bütün günleri geçirmediğim için kaptanlık gibi hassas bir konuda kesin bir şey söylemem zor.

44
Serbest Bölüm Arşivi / Ynt: Futbol
« : 18 Ağustos 2007, 17:12:06 »
bolton'a bahis yapmıştım iki kuponumu da yatırdı. Ne güzel öne de geçmiştik ama rakip takımın ilk golünden önce anelkaya foul yapılmıştı hakem vermedi golü yedik. Bu hakemlerle bu lig bitmez. :D

45
Arşiv / Ynt: Güncel Haberler..
« : 18 Ağustos 2007, 17:09:47 »
Alpella geçen sezon basketbolumuz için çok iyi işler yapmıştı. Bir yeni yeteneği daha bizlerle tanıştıracaklar. Merakla bekliyorum.

46
bende apo abiye katılıyorum niye kobe'yi bir öcü olarak görüyorsunuz? Tamam Shaq'la ve Phil Jackson'la problemler yaşamış olabilir ama kobe'yi biliyorsunuz basketbolu izlenesi bir oyun haline getiren insanlardan biri. Direk Jo ile anlaşamaz demek biraz haksızlık gibi geliyor bana. Eğer gelirse bir süre tanınmalı bu iki arkadaşa. Tabi gelirse.

47
Atlanta Hawks / Ynt: Güncel Haberler
« : 17 Ağustos 2007, 00:26:15 »
yani çok farklı parçalar katıp oyunlarına farklı boyutlar kazandırabilirler bu kadar guard bolluğunda. İyi bir şutör olan James Jones yumuşak bileğiyle iyi bir hamle olabilir örneğin.

48
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 16 Ağustos 2007, 22:58:38 »
bana göre mükemmel bir transfer. Geçtiğimiz sezonların birinde euroleague'de ayın oyunculuğunu bile kazanmışlığı var. Kendisi etraflıca anlatmaya gerek bile duymuyorum. Efes Pilsen hücumu için oldukça önemli. Uzunlar için oldukça büyük bir fırsat savunmalar onun için açıldığında Efes'in iyi uzunları daha da iyi performanslar gösterecektir.

49
Atlanta Hawks / Ynt: Güncel Haberler
« : 15 Ağustos 2007, 20:12:52 »
apo abinin dediği gibi lue için yorum yapmaya gerek yok ama 5 oyun kurucu da biraz fazla zaten kadrolarında oyun kurucu ve 4 numaradan başka fazla bir şey yok. Johnson ın yerine miller tarzı bir şutör bulabilirlerse joe nun yükünü oldukça hafifletir. Smith'in yedeğinin iyi bir şutör olması da takıma boyut kazandıracaktır.

50
Boston Celtics / Ynt: Güncel Haberler
« : 15 Ağustos 2007, 20:10:34 »
evet artık reggie gelse ne kadar katkı yapabilecek yaşı olmuş 40 küsür iki senedir doğru düzgün parkeye inmişliği yok gelse ne yapabilir ki yani diyelim ki bir iki maç çok iyi oynadı uzun vadede yine yararlı olmayacak. En kısa zamanda bu rüyadan uyanılmalı.

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17