İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - erdi12

Sayfa: 1 ... 15 16 [17]
401
Arşiv / Ynt: Üstteki üye hakkında neler düşünüyorsunuz
« : 16 Eylül 2006, 20:45:22 »
Erdi yazı editörüdür.Mert'in bi üst makamı sanırsam yada altı öyle birşeydi.Yani bizim yazılarımızı siteye aktaran nadide varlık.

Mert le farklı görevlere sahibiz. Ben yazar editörüyüm mert de haber editörü. Birbirimizin altı veya üstü değiliz.

Üstteki arkadaşım da büyük ihtimalle Carter' ın içine vurmalarını seven bir insan. O da zannedersem benim gibi nba live da New Jersey' i alıyor.

402
« : 16 Eylül 2006, 20:31:20 »
onla ilgili fazla söze gerek yok. kendisi ayın üyesi sanırım biraz aktif kendisi :d İmzasını çok beğendim

403
« : 16 Eylül 2006, 19:44:08 »
ismin modifiye etmiş biri. Çok bilgi sahibi değilim ama iyi bir t-mac severe benziyor.

404
Arşiv / Ynt: Nba Avrupa Turuna Neden Türkiye Dahil Edilmiyor?
« : 16 Eylül 2006, 16:00:31 »
Niye Ea sports bizim ülkemizi de karşılamadı derseniz de cevap şu. Ea sports oyunları Türkiye' de hep korsan olarak satılıyor. Yani EA Sports bizim ülkemizden çok yüksek cirolar elde edemediği için de bu tura Türkiye' yi dahil etmiyor.

405
Arşiv / Ynt: Nba Avrupa Turuna Neden Türkiye Dahil Edilmiyor?
« : 16 Eylül 2006, 15:58:47 »
arkadaşlar o kadar değişik konular açıyorsunuz ki. Bunla ilgili ntv zaten Turgay Demirel ile bir röpörtaj yaptı. Gelmememlerinin tek nedeni para. Şimdi her NBA takımı oyuncularına sigorta yapar. Bu sigortalar yüzünden mesela Avrupa Şampiyonası falan oynayamıyorlar. Oynamak istediklerinde de kendi ceplerinden ödüyorlar. Türkiye konusuna gelince her takım oyuncularını yurtdışına çıkardıklarında gittikleri ülkelerden sigorta ücretlerini karşılamalarını istiyorlar. Örneğin 3 sene önce Memphis- San Antonio hazırlık maçı Paris' te oynandı. Fransa Basketbol Federasyonu çok yüklü bir sigorta parası ödedi. Ondan sonra da bilet fiyatlarıyla bu parayı çıkaramadığı için de zarar ettiler ve pişman oldular. Son NBA Europe Live Tour' da da sigorta paralarını EA Sports ödediği için gelebildiler. Turgay Demirel' de NBA takımlarını Türkiye' ye getirdiğinde sigorta parasını çıkaramayacağı için zarar da etmek istemediği için getiremiyoruz. Yani futbolla falan alakası yok bunun. Neden sadece sigorta.

406
Oyunlar / Ynt: Ogame
« : 16 Eylül 2006, 15:50:56 »
ben 29. evrendeyim. İttifakım yok. nbatr olarak yapalım bir tane bence.

407
Arşiv / Ynt: Euro 2008 Fantasy Game
« : 16 Eylül 2006, 15:49:03 »
arkadaşlar ben de katıldım. Takımımın adı Atarurk's kids. Hepiniz başarılar...

408
Arşiv / Ynt: denver köşe yazısı
« : 16 Eylül 2006, 15:34:16 »
yazını beğendim. Böyle yazıları her zaman senden bekliyorum. Ancak kendi düşüncelerine daha çok yer ver. Herkesin bildiği şeyleri daha az kullan. Özgün bir yazı yaz. Ama yazılarının okunması zevk verici.

409
Arşiv / Ynt: Utah Yazıları
« : 16 Eylül 2006, 14:50:57 »
ben tersi bir şey söylemedim sadece nbatr nin olduğu kadar benim de yazalarım oluyorlar. Onların hepsi benim arkadaşım...

410
Arşiv / Ynt: Dallas Köşe Yazıları
« : 16 Eylül 2006, 14:42:56 »
yazın çok güzel. Böyle güzel yazıları senden sürekli bekliyorum

411
Arşiv / Ynt: Utah Yazıları
« : 16 Eylül 2006, 14:36:05 »
arkadaşlar ben yazar editörü olarak utah yazarımı beğenmekteyim. yazının siteye geç konulması benden kaynaklanan bir şey değildir. uzun süre bu yazar arkadaşımla çalışmayı isterim.

412
Arşiv / Ynt: 06-07 Sezonu Beklentileriniz
« : 16 Eylül 2006, 03:51:51 »
bence de

413
« : 16 Eylül 2006, 03:50:02 »
eet kaan ı sürekli cansuyla tavla oynayan adam olarak tanıorum bende bi tavla severim

414
« : 16 Eylül 2006, 03:46:08 »
evet adaş olduğumuz da ortaya çıktı çok az bulunan bi ismimiz var orjinal isimlerimiz var ben forumlarda çok takılmıyorum ondan tanımazsınız. Ben yazar editörü ayrıca memphis yazarı.

415
« : 16 Eylül 2006, 03:34:38 »
21 numaralı atlanta formasını seven bir ark ha bu arada wilkins panathinaikos forması giymiş demek ki o zmn milyon dolar almıyorlarmış

416
Arşiv / Ynt: 06-07 Sezonu Beklentileriniz
« : 16 Eylül 2006, 03:27:20 »
ark lar bi memphis li olarak bu sene umutlu diilim. Gasol un olmadığı zamanlarda bizi çok zorlayacak. Ayrıca forumdaki yorumlarda bana yazılarımda yararlı olacak :d

417
Arşiv / Ynt: Tarihinin En İyi 5'i
« : 16 Eylül 2006, 03:25:32 »
ark lar j-will 2 numara oynamaz bibby ile j-will arasında tercih yapın

418
Arşiv / Ynt: Tarihinin En İyi 5'i
« : 16 Eylül 2006, 03:24:42 »
j-will eddie jones mike miller gasol wright

419
Memphis Grizzlies / Ynt: Güncel Haberler
« : 16 Eylül 2006, 03:23:41 »
ark lar bence gasol un dönmediği sürece memphis in kalitesi düşecek. Gasol döndükten sonra play off seviyesine  geliriz.

420
Arşiv / Ynt: NbaTr.CoM 1. Yılında
« : 16 Eylül 2006, 03:14:41 »
evet bu siteye ben üye veya yönetici olarak başlamadan önce yazar olarak işe başladım diyebilirim. Siteye ilk girdiğimde hoşuma gitmişti. İlk yazımı onur siteye eklediğinde o kadar mutlu olmuştum ki. Bu benim yazarlık kariyerimdeki ilk yazım olmuştu. Ondan sonra sitede yazarlarla ilgilenen sadece onur olduğunu gördüm ve bu mevkiye talip oldum. Onur  ile konuştuktan sonra bu editörlüğü de aldım. Her geçen gün sitede daha da büyüdüm. Siteyi benle birlikte büyüyen bir arkadaş olarak gördüm. Nbatr olduğu sürece yazar editörü olmayı gururla sürdüreceğim. Nice yıllara dostum.

Sayfa: 1 ... 15 16 [17]