İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - erdi12

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 17
51
Arşiv / Ynt: Boş Takımlar
« : 14 Ağustos 2007, 00:09:27 »
arkadaşlar denver nuggets takımı da boş takımlar arasına girmiştir deneme yazılarını bekliyoruz.

52
Arşiv / Ynt: Köşe Yazıları
« : 31 Temmuz 2007, 20:23:11 »
Arkadaşlar yarın şehir dışına çıkıyorum 20 günlük bir yolculuğa. Bu süre içinde yazı gönderecek köşe yazarlarımızdan ricam lütfen yazılarınızı onur a gönderin. Bana gönderirseniz bir kaç günlük gecikmeler olabilir. Deneme yazısı yazacak olan arkadaşlar yazılarını bana göndersin ben mail yoluyla yazılarını inceleyip onlara cevap vereceğim.

53
Türkiye Basketbolu Genel Arşivi / Ynt: 2008 Sezonu
« : 30 Temmuz 2007, 19:41:45 »
abi cafe crown nasıl giriyorsa ülker grubu nasıl el atıyorsa banvit nasıl bandırmaya sponsor oluyorsa bunlar da olacak eğer bu ligin isim hakkını bile sattıysak herşey olabilir. Sadece umutlu olmamız lazım.

54
Arşiv / Ynt: Off-Season 2007
« : 30 Temmuz 2007, 18:47:59 »
apo abi bu kadar adamın yanında bi de Lowry var hatırlarsın geçen sene sakatlanana kadar çok iyi oynadı. Navarro ne alaka. Ne gereği var böyle bir şey yapıpta takımdaki guard' ların huzurunu kaçırmak. Bidyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olacağız böyle giderse.

55
Türkiye Basketbolu Genel Arşivi / Ynt: 2008 Sezonu
« : 30 Temmuz 2007, 18:41:15 »
bana göre de bu tip sponsorluklar türk basketbolu için oldukça önemli. Çünkü bu gibi olaylar olmadığı sürece kulüp yönetimleri basketbol şubesine gereken mali bütçeyi ayırmıyor. Sonra da oyuncular sefalet içerisinde oynamaya çalışıyor. GS bayan basketbol takımının erkek takımın formalarını giydiği günler oldu ama Cafe Crown sponsorluğunu koydu ve Fitch geldi. Yani bu basketbolumuz adına da çok önemli bir şey. Formasına reklam almayan Barcelona bile basketbol takımının ismini Winthertur Barcelona olarak değiştiriyorsa bizim de bu toplara girmemiz lazım.

56
Arşiv / Ynt: Fran(sız)cis Kalmadık
« : 30 Temmuz 2007, 18:37:39 »
artık francis düşüşe geçmiş bir oyuncudur. Eskisi gibi çok şeyler beklememek lazım. Beklemek hayalcilik olur zaten. Eğer kabul ederse oynadığı takımda büyük değil ama iyi bir oyuncu olabilir. Bunu da bekleyip görmemiz gerekiyor.

57
Arşiv / Ynt: Boş Takımlar
« : 30 Temmuz 2007, 14:55:40 »
Evet arkadaşlar boş olan New Orleans Hornets yazarlığını forumdan da tanıdığimız cpzai3 adlı arkadaşımızı aldık. İki taraf içinde hayırlı olması dileğiyle. Kendisine şimdiden başarılar diliyorum sitemiz için iyi işler yapacağına inanıyorum.

58
Arşiv / Takım Yazıları Dışındaki Yazarlıklar
« : 29 Temmuz 2007, 23:06:38 »
Bildiğiniz gibi sitemizde takım yazılarının dışında bir çok farklı köşede var. Bu köşelerden tam anlamıyla ben sorumlu değilim belirtmek istedim. Eğer takım yazıları dışında bir köşeye sahip olmak istiyorsanız ilk olarak Onur'la (Aogvinsanity) görüşmeniz gerekiyor. Eğer o olabilir derse bana bir deneme yazısı gönderiyorsunuz. Bu gönderdiğiniz yazı beğenilirse köşeniz açılıyor. Köşeniz açıldıktan sonra ise benle bir ilginiz kalmıyor. Yazı ekleme işlerini takım yazıları dışında anasayfa sorumluları ve Onur yürütüyor. Kolay gelsin.

59
Arşiv / Boş Takımlar
« : 29 Temmuz 2007, 23:04:03 »
Yazar adayları işte yazar pozisyonları kapmak için boş olan takımlar.

Philedelphia 76ers
 Dallas Mavericks
 Indıana Pacers
 LA Clippers
 Portland Trail Blazers
 Sacramento Kings
 Seattle Supersonics

Evet arkadaşlar eğer aramıza katılıp yazar olmak istiyorsanız bu takımlar hakkında bana değerlendirme yazıları gönderin. Eğer yeterli nitelikte yazılar olursa sizle çalışmamamız için hiçbir neden yok. Tek bir ricam olacak boş olmayan takımlar için deneme yazıları göndermeyin çünkü dolu takım yazarları bu sezon sonuna kadar bizimledir. Onlarla yolumuzu ayırmaya niyetimiz hiç yok. Sadece boş takımlar için deneme göndermeniz yeterlidir. Bize deneme yollayan ve bu iş için emek harcayan herkese şimdiden teşekkür ederiz.

60
Arşiv / Beğendiğiniz Hoşunuza Giden Köşe Yazıları
« : 29 Temmuz 2007, 22:43:26 »
Arkadaşlar bu bölümde de bize hoşunuza giden ve olumlu eleştirilerinizin olduğu köşe yazılarınızı belirtmenizden memnun oluruz. Bu sayede köşe yazarlarımızda yaptıkları iyi işleri sizin sayenizde daha da rahat görürler.

61
Arşiv / Hoşnutsuzluklar
« : 29 Temmuz 2007, 22:40:29 »
Arkadaşlar anasayfamızda bulunan köşe yazıları hakkında gördüğünüz yanlışlıkları yaşadığınız hoşnutsuzlukları buraya belirtebilirsiniz. Biz de bu eleştirileri göz önünde bulundurup değerlendirmeler yapacağız. Lütfen eleştirilerinizi esirgemeyin.

62
Arşiv / Köşe Yazıları
« : 29 Temmuz 2007, 22:18:37 »
              Evet arkadaşlar yeni sezon yavaş yavaş yaklaşıyor. NBA takımları köşe yazıları bölümü olarak yeni sezona da iyi bir şekilde sizleri mutlu etmek için hazırlanıyoruz. Her sezon başı olduğu gibi bazı arkadaşlarla yollarımızı ayırdık. Bu arkadaşlara emek verdikleri için teşekkür ederiz. Onlar hep bizim ailemizin parçalarıdır.Bunu bilmelerini isterim ve beklerim. Boşalan pozisyonlara yeni arkadaşlarımız geldi ve daha da gelecek hala boş takımlarımız var.Bu boş yerler için herkes deneme yazıları yazabilir ve benim mail adresime yazı yazabilir. Eğer beğenilecek kalitede bir yazı ise ve karşılıklı olarak bu arkadaşlarla anlaşabilirsek yazarımız olabilir. Hiçbir kısıtlamamız yok herkes yazabilir.

Arkadaşlar bu sezon yazarlarımız her ayın başında yazı yazacaklardır. Her ayın birinden itibaren herkesten yeni yazılar gelmesi zorunludur. Mazeret varsa bana belirtilmelidir. Bana msn'den ulaşamazsanız bile ben her gün mail kutumu kontrol ediyorum o şekilde de bana ulaşabilirsiniz. Eğer bir ay başı mazeretsiz olarak bir yazar yazı göndermezse benim tarafımdan bir uyarı alacaktır. Bu uyarıyı bu sayfadan sizlere açıklayacağım. Bu uyarıdan sonra bir kere daha yazı aksatma olayı olursa o arkadaşın işine hemen son verilecektir.

Yazısını yazan ve msn'den bana ulaşamayan her yazar bana mail yolu ile yazılarını ulaştırmak zorundadır. Biliyorsunuz insanlara internet dünyasında ulaşmanın yolu sadece msn değildir. Mail adresimi bir kez daha vermek istiyorum. Bana ulaşmak isteyen herkes erdi_aydemir12@hotmail.com adlı adrese mail atabilir.Eğer bir yazar her ay başı yazdığı yazılardan daha da fazla yazı yazmak isterse bundan çok mutlu oluruz. Bizim için ne kadar fazla yazı olursa o kadar mutlu oluruz ve sezon sonu değerlendirmelerimizde bu yazı sayısı önemli bir kriter olacaktır ama her yazar ayda bir kez yazmak zorundadır.

Bana gelen her yazıyı en kısa zamanda siteye eklemekteyim. Ancak sitenin yönetim panelinde oluşan sorunlar nedeniyle yazıların düzeni bozuk çıkabiliyor. Özellikle Paragraf atmama rağmen yönetim panelinde ekledikten sonra yazı dümdüz halde çıkıyor. Benim gözümden kaçabilir yazar arkadaşların da bunu bana ayrıca bildirmesi gerekmektedir.

Yazarlardan isteklerim ise şunlardır; yazılarınızı bana mail yoluyla atmanız tercihimdir, 10 punto büyüklüğünde ve arial yazı tipi düzeninde gönderirseniz çok mutlu olurum, ayrıca yazılarınızı göndermeden önce imla hatalarını iki kere kontrol etmenizi istiyorum, her yazının sonuna her yazar ismini soyadını ve mail adresini yazmak zorundadır, son olarak da ben her ay başı sizden yazı istemeyeceğim sizin ben söylemeden önce ay başında yazınızı hazırlamanız ve bana göndermeniz gerekiyor. Ay başı geldi nerede yazın şeklinde konuşmalar yapmak beni çok sıkıyor.

Site sakinlerine şunu da söylemek istiyorum bizim yazarlarımız sadece yazı niteliği olarak iyi yazarlar değil karakter olarakta mükemmel insanlardır. Bizim yazar alırken önem verdiğimiz iki karakterde budur zaten. Çoğu yazarımızın bu iş dışında bir çok uğraşı olduğunu da biliyoruz. Yazıların aksadığı zaman bana mazaret bildirilirse hiç sorun çıkmaz. Yeter ki bana sorunlar bildirilsin.

Yeni sezon bütün yazarlarımıza ve site sakinlerimize hayırlı olsun. Yazarlarıma bana yardımcı oldukları ve çok kaliteli yazılar çıkardıkları için teşekkür ederim.

63
Dergiler / Ynt: 3SAYI Basketbol e-Dergisi
« : 29 Temmuz 2007, 22:01:19 »
Arkadaşlar kemal abi gibi bazı yazar arkadaşları hakkında da 3sayı dergisine görüşler göndereceğim. Her yazarım her dergide yazmayı hak edecek nitelikte kişilerdir.

64
« : 29 Temmuz 2007, 20:52:37 »
kemal erdem ile görüşüldü karşılıklı olarak anlaşıldı ve kemal abi yazarlığa kabul edildi.

65
« : 29 Temmuz 2007, 08:49:39 »
arkadaşlar belki bilmiyorsunuzdur ben uzun zamandan beri 3sayı dergisinde yazılar yazıyorum ve dergi yönetimi sizi bilgilendirmek için beni görevlendirdi. Arkadaşlar dergi olarak bir dönem bazı sorunlar yaşadık. Bu yüzden birkaç sayıyı kaçırdık. Ama bu boşluk bizim için çok da iyi oldu. Çünkü kadromuza yeni ve kaliteli kişiler aldık. NBATR olarak da ilk başlarda yazar olarak sadece ben vardım. Sonrasında ise bildiğiniz gibi oğuzcan da yazar kadromuza katıldı. Size bir müjde daha vereyim dergi yönetimi benden kaliteli bir yazar önermemi istedi. Editörlüğünü yaptığım bütün yazarların benim için ayrı bir yeri var. Hiçbirini birbirinden ayıramam. Sadece bir yazar istemeleri işimi oldukça zorlaştırdı. Bende hem yazılarının kalitesi hem de istikrarlı yazması nedeniyle Kemal Erdem isimli yazarımızı dergi yönetimine önerdim. Görüşmelerimizden sonra da Kemal Erdem kabul edildi. Evet arkadaş bir NBATR yazarı daha 3SAYI Dergisi bünyesine daha katıldı. Sitemiz için dergimiz için ve Kemal Erdem için hayırlı olsun. Bir müjde daha vermek görevim. Dergimiz Eylül ayından itibaren tekrar karşınızda olacak.

66
Miami Heat / Ynt: Güncel Haberler
« : 28 Temmuz 2007, 12:47:09 »
ne diyecekler abi bizde rezil dışarıda vezir :D

67
New York Knicks / Ynt: Güncel Haberler
« : 28 Temmuz 2007, 12:41:44 »
sadece pota altını da kapatması artık yeni basketbol tarzında bi şey be abi

68
New York Knicks / Ynt: Güncel Haberler
« : 28 Temmuz 2007, 11:58:07 »
abi seatle batıda yarı final oynarken spurs'e karşı çok iyi işler yapmıştı. Bence kafa olarak hazırlanabilirse curry' i yedekleyecek kadrodaki tek kişidir.

69
Arşiv / Ynt: Forum Hakkında > Soru & Sorunlar
« : 25 Temmuz 2007, 01:31:00 »
cpzai 3 bu sitede gerginlik ortamı da olabilir tartışma da olabilir ama biz yönetim olarak sadece sitenin iyiliği için tartışırız. çok sertleştiğimiz anlar bile olur ama önemli noktamız sitenin iyiliği. Birkaç gün önce kemal abiyle çok sert bir tartışma yaşadım hiç muhabbetimiz yoktur ama biz sadece sitenin iyiliği için tartışırız kişisel şeyler için değil herşey bu site için

70
ivy varken başka kimseye güvenmem. Ayrıca kendisi çok rahat adam geçebildiği için kendine şut yaratmada meloya göre daha iyi bir oyuncu ikili sıkıştırma gelse bile aradan sıyrılabiliyor.

71
ivy bir takımda oynarken kimse son topu ben kullanacağım demesin efendi gibi topu ona versin.

72
Memphis Grizzlies / Ynt: Güncel Haberler
« : 21 Temmuz 2007, 21:48:40 »
rudy gay' in söylenildiği kadar iyi bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Geçen sezon çoğu maçta seyrettim kapanan ve gömülen savunmalara karşı iyi bir şutu olmadığı için büyük takımlara karşı varlık göstermesi zor. Küçük maçların büyük adamı olması da ona sınıf atlatmaz ama şutunu belirli bir istikrar taşırsa iyi kontratlar kapabilir ama bir süperyıldız olamaz.

73
Miami Heat / Ynt: Güncel Haberler
« : 21 Temmuz 2007, 21:46:49 »
bence navarro nba' de başarılı olamaz. Çünkü Avrupa' da bile match-up problemi yaşarken nba' de billups gibi kısaları sırtı dönük savunamaz.

74
Phoenix Suns / Ynt: Güncel Haberler
« : 21 Temmuz 2007, 21:41:55 »
Barcelona' daki Fran Vazquez' i geçen senelerde orlando almıştı eğer oradan haklarını alabilirler ve NBA' de oynamaya ikna ederlerse mükemmel bir hamle olur. Çünkü bu sene izlediğim fran suns için süper olur.

75
Los Angeles Lakers / Ynt: Güncel Haberler
« : 21 Temmuz 2007, 21:39:00 »
Fisher bana göre çok iyi bir oyuncu ama bunu söylemek zor olsa da kızının bu hastalığından sonra tam randımanla oynamasını beklemiyorum inşallah oynar ama bana göre zor. İkinci takımımım LAkers olduğu için inşallah başarılı olur.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 17