İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Torres#9

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 134
51
2008 Pekin Olimpiyatları / Müthiş Maç Arjantin'in
« : 20 Ağustos 2008, 19:20:07 »
Müthiş Maç Arjantin'in

Pekin 08 oyunlarının son çeyrek final karşılaşmasında karşı karşıya gelen son olimpiyat şampiyonu Arjantin ve son dünya ikincisi Yunanistan arasında ki maçı 80-78 Arjantin kazanarak ABD'nin rakibi olmaya hak kazandı.Yunanistan ise bu yenilgi ile turnuvaya veda etti.

Turnuvanın en güzel maçlarından biri olarak dikkatleri çeken Arjantin-Yunanistan maçında büyük bir çekişme yaşanırken,maçın son anına kadar galip belli olmadı.İlk çeyreği 23-22 Yunanistan önde geçerken,devreye de mavi-beyazlı ekip bir sayı farkla 40-39 önde girdi.Üçüncü çeyrekte üstünlük 1 sayı ile Arjantin'e geçerken,skorbord'da 56-55'lik Arjantin üstünlüğü yazdı.Son çeyrekte de son ana kadar çekişme sürerken, Yunanistan son anlarda aradığı basketi bulamayınca 80-78'lik skorla mağlup oldu.

Arjantin'de Nba'de Spurs forması giyen Emanuel Ginobili 24 sayı ile yıldızlaşırken,maçın en skorer ismi oldu.Ginobile'ye yardımcı olarak Delfino sahneye çıkarken,Arjantin'li oyuncu Yunanistan potasına 23 sayı bıraktı.Diğer çift hanelere çıkan oyuncular ise 12 sayı ile Nocioni ve 11 sayı 9 ribaunt ile Scola olarak dikkat çekti.

Yunanistan'da ise en skorer oyuncu 17 sayı 10 ribaunt ile Fotsis olurken,onu 13 sayı ile Tsartsaris,12 sayı ile Bourousis ve 10 sayı ile Vasilopoulos izledi.

Bu sonucun ardından,Arjantin yarı finalde ABD'nin rakibi oldu.

http://www.nbatr.com/olimpiyat-2008-skorbord/muthis-mac-arjantinin.html

NbaTr//Hİ..

52
2008 Pekin Olimpiyatları / Ynt: Pekin-2008/ Çeyrek Final
« : 20 Ağustos 2008, 18:48:06 »
ABD'yi yeneriz  :nargile:  :-D

En güzel maçtı,sonunda..

53
Bolt insansa ben değilim,ben insansam Bolt değil..

54
« : 20 Ağustos 2008, 18:39:11 »
Arjantin geçse de rahatlasam..Son dk fark;3..Lehimize..

55
« : 20 Ağustos 2008, 12:32:27 »
İspanya'nın maçlarını TVE'den izleyebilirsiniz,bugün ben öyle yaptım.ABD maçında da ilk çeyreği oradan izlemiştim..Diğer maçları veriyorlar mı bakmadım,bilmiyorum o yüzden..

56
Ramazan Şahin,helal olsun..

57
2008 Pekin Olimpiyatları / İspanya Hırvatlar'ı Rahat Geçti
« : 20 Ağustos 2008, 11:20:14 »
İspanya Hırvatlar'ı Rahat Geçti

OlimpiyatPekin Olimpiyatları çeyrek final mücadeleleri ilk maçında güçlü kadrosuyla madalya hedefleyen İspanya,Hırvatistan'ı etkili oyunuyla rahat geçerken yarı finale adını yazdırmış oldu.İspanya'nın Hırvatistan'ı 72-59'luk skorla geçtiği maçta;

Nba'de forma giyen Pau Gasol 20 sayı 11 ribaunt ile double double yaparken,hem takımının hem de maçın en skorer ismi oldu.Benchten gelen Reyes ve Calderon 13 ve 10 sayı atarak çift hanelere çıkan diğer oyuncular oldular.

Hırvatistan'da ise Banic 15 sayı 4 ribaunt ve Planinic 12 sayı 5 ribaunt ile çift hanelere çıkan oyuncular oldu.Bu iki isim haricinde çift hanelere ulaşan olmazken,Ukic-Tomasoviç-Kus 7'şer sayı kaydetti.

İspanya;yarı finalde Litvanya-Çin maçının galibiyle oynayacak.

http://www.nbatr.com/olimpiyat-2008-skorbord/ispanya-hirvatlari-rahat-gecti.html

NbaTR //Hİ..

58
Haber Arşivi / Ynt: Gordan Giricek Fenerbahçe'de
« : 19 Ağustos 2008, 23:19:58 »
Şimdi Giricek bir yıl opsiyonlu mu abi ? İkinci açıklamada bununla ilgili birşey dememiş yönetim.İki yıllıksa çok iyi Fenerbahçe Ülker adına.

59
Haber Arşivi / Ynt: Ehadadi: NBA Benim Rüyam
« : 19 Ağustos 2008, 23:09:10 »
Ehadadi: NBA Benim Rüyam

Benimde..

Bu Memphis yine topluyor adamları,hayırlılara vesile olsun..

60
« : 19 Ağustos 2008, 23:07:33 »
Al bi soda iç.
Daha açık bir şekilde dursun bir şekilde bu konuda bu laf,çünkü ilerleyen dakikalarda yine lazım olabilir,eheh..

Giricek alınıyor hala laf ediliyor,anlamadım ki daha kimi alacaklar ? 50 MD verip,Lebron mu ?..Fenerbahçe'nin kadrosu en iyi kadroların en başında gelir Türkiye'de,bunu kabul etmek lazım..Eksik var mı,her takım gibi bir yerden çıkar bu eksik ama Giricek alınmışken yok bilmem kim alınmadan bu işler gitmez ne demektir ? Giricek abi ya,Sinan Güler değil..

Not:Ben Fenerbahçe'li değilim,yok fanatiklik yapıyorum zannederler sonrada al başına iş..

61
« : 19 Ağustos 2008, 21:48:56 »
Birebirde TBL'de onu "durdurabilecek" bir adam tanımıyorum,her yönüyle "bomba" bir transferdir.Ne yaşı fazladır,ne de defoludur.Tek kötü yan transferde kontratın kısa olmasıdır,hayırlı olsun.

Nba'de biraz daha "şanslı" olsaydı daha iyi yerlerde olurdu.

62
1 cm 1 cm gidiyor :-D

Nereye kadar gidecek böyle,bakalım,takipçisiyiz.

63
Diğer Sporlar / Ynt: Avrupa'dan Futbol
« : 18 Ağustos 2008, 15:49:13 »
Şampiyon kim olur ? /Anket/

http://laziomania.nbatr.com/

64
Haber Arşivi / Ynt: Iguodala Sixers'la Anlaştı
« : 18 Ağustos 2008, 15:37:25 »
ıgoudala'ya o parayı vermek yerine b.gordon alınsaydı hem şutör eksikliği kapatılırdı hemde clutch player kazanılırdı. ıgoudala'nın boşluğunada genç thaddeus young'ı koyabilirdin oda atletik yırtıcı bi oyuncu. daha akıllıca hamleler gelebilirdi.
Iguodala'nın takımda kalması daha hayırlara vesile oldu;Ben Gordon alınıp,Iggy tutulmasaydı:Yapılan hamlelerin hiç bir anlamı olmazdı..Daha önünde kaç sene olan ve "takımın yıldızı" olan Iggy'i bırakıp,Ben'i almak;boş bir hamlenin önde gideni olurdu bence..

Aldığı parada bence normal,bu ligde kimler kaç para aldı..

65
NbaTr Günleri / Ynt: Ankara NBATR
« : 18 Ağustos 2008, 15:30:20 »
Ankaralı arkadaşlar toplanıyor muyuz  :-D
KE seni Trabzon'da da görmek isterük  :-D Size iyi buluşmalar şimdiden  :roll: Artık başka bir buluşmaya kendimi ayarlamaya çalışırım.Şuan vakit müsait değil  :-D

66
2008 Pekin Olimpiyatları / Hırvatlar İran'a Acımadı
« : 18 Ağustos 2008, 10:03:08 »
Hırvatlar İran'a Acımadı

Pekin 08 erkekler basketbol grup maçlarının son gününde ilk maçta Hırvatistan zayıf rakibi İran'a acımayarak farklı bir galibiyet aldı.91-57'lik skorla sahadan galip ayrılan Hırvatistan,böylelikle grubu 3 galibiyetle bitirmiş oldu.İran ise 5'te 0 çekerek olimpiyatlara veda etti.

Hırvatistan'da en skorer oyuncular 16'şar sayıyla Tomas ve Rozic olurken,onları 15 sayıyla Prkacin ve 13 sayıyla Rudez takip etti.Ayrıca Rozic 6 ribaunt ve Tomas 5 ribaunt alarak takımlarına burada da yardım etmiş oldu.

Mağlup taraf İran'da ise en skorer oyuncu 25 sayıyla Nikkhah olurken,onu 17 sayıyla Ehadadi takip etti.Bu iki oyuncu dışında çift haneli skorlar yapan oyuncu ise olmadı.

http://www.nbatr.com/olimpiyat-2008-skorbord/hirvatlar-irana-acimadi.html

NbaTr//Hİ..

67
2008 Pekin Olimpiyatları / Litvanya Son Maçta Çarpıldı
« : 18 Ağustos 2008, 10:01:55 »
Litvanya Son Maçta Çarpıldı

Çıktığı 4 maçta 4 galibiyet alarak fırtına gibi bir giriş yapan Litvanya milli takımı son maçında Avustralya'ya 106-75 gibi farklı bir skorla yenilerek grupları namağlup kapama şansını kaybetti.Avustralya bu galibiyetle 3.galibiyetine ulaştı ve gruptan çıkmaya hak kazanan bir diğer takım oldu.

Litvanya maçın kontrolünü ilk çeyrekten itibaren kaybederken,Litvanya'da en skorer oyuncu 14 sayı 8 ribaunt ile K.Lavrinovic oldu.Lavrinovic dışında çift hanelere çıkan oyuncular ise,12'şer sayıyla Kaukenas ve Kleiza,10 sayıyla'da Siskauskas oldu.

Avustralya'da ise maçın ve takımın en skoreri Nba'de forma giyen A.Bogut oldu.Bogut 23 sayı atarken,takımının galibiyetinde büyük bir pay sahibi oldu.16 sayı ile Newley,Bogut'a yardımcı olurken,Anstey ve Mills 13'er sayı kaydetti.Diğer çift hanelere ulaşan oyuncular ise 10'ar sayıyla Saville ve Barlow oldu.

http://www.nbatr.com/olimpiyat-2008-skorbord/litvanya-son-macta-carpildi.html

NbaTr//Hİ..

68
« : 16 Ağustos 2008, 23:35:00 »
http://laziomania.nbatr.com/2008/08/premier-lig-16-austos.html

Bugünkü Premier Lig maçlarına şöyle bir el attım..Okumak isteyen vardır belki..

69
Konu Dışı / Ynt: ÖSeSe
« : 16 Ağustos 2008, 23:24:36 »
Hüsocum inşallah oranın da tozunu attırırsın.Başarılar diliyorum.Yeni okulunda :)
Teşekkür ederim Cihan.Okulunda tozunu attırırız,Trabzon'unda eheh.

70
Kanallar / Ynt: NBA TV
« : 16 Ağustos 2008, 18:23:45 »
Trabzon'a gider gitmez ilk işim dedeme Spor Paketini açtırmak olacak..

71
« : 16 Ağustos 2008, 14:45:55 »
Dk-5;gol Nasri.

İyi başladı maç.

72
Konu Dışı / Ynt: ÖSeSe
« : 16 Ağustos 2008, 14:16:55 »
Hayırlı olsun hüso.Mühendislik için teknik üniversite seçmen hoş olmuş..
Eyvallah Eren.

73
« : 16 Ağustos 2008, 14:15:56 »
http://laziomania.nbatr.com/2008/08/premier-lig-hafta-1.html

Premier Lig'i açıyoruz..Spor Paketi almak farz oldu,Trabzon'a gidince bir el atıyım Digitürk'e,eheh..

74
Almanlar soyunmuş,eheh..Bunların bir zamanlar voleybolcuları da soyunmuştu yanlış hatırlamıyorsam,Grün filan..

http://laziomania.nbatr.com/2008/08/olympic-girl.html

75
2008 Pekin Olimpiyatları / Avustralya Rusya'yı Geçti
« : 16 Ağustos 2008, 12:07:23 »
Avustralya Rusya'yı Geçti

2008 Pekin Olimpiyatlarının Basketbol'da dördüncü gününde karşı karşıya gelen Avustralya ve Rusya arasında ki maçı 95-80'lik skorla Avustralya kazanırken,grupta ki galibiyet sayısını 2'ye çıkardı.Rusya ise 1'de kalarak kötü performansına devam etti.

Avustralya'da maçın ve takımının en skorer oyuncuları 22'şer sayıyla Nba yıldızı Bogut ve Bruton oldu.Bogut ayrıca 8 ribaunt alırken,Bruton'da 4 ribaunt ve 6 asist yaptı.Diğer çift hanelere çıkan isimler ise Andersen ve Nielsen olurken maçı 11 sayı ile tamamladılar.

Rusya'da ise Khryapa'nın 21 sayı 9 ribaunt'luk oyunu mağlubiyeti önlemeye yeterli olmazken,Holden 20 sayı 4 ribaunt ve 6 asist,Kirilenko'da 16 sayı 4 ribaunt ile maçı noktaladılar.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/avustralya-rusyayi-gecti.html

NbaTr//Hİ..

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 134