İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Kenyon_Martin

Sayfa: 1 ... 36 37 [38]
926
4-1 bitti abi yani nuggets okadar kötü bir seri çıkardıki tamam clipper bu sezon büyük çıkış yaptı elton ve sam I am la ama yani bukadar kötü oynanmazki bikere elinde Carmelo gibi K-mart (kaldıki play-off maçlarında gayet sağlıklıydı)Marcus gibi oyuncuların var tam bi facia oldu Nuggets için tam bi hezimet

927
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Phoneix Suns - Los Angeles Lakers
« : 05 Mayıs 2006, 22:11:27 »
Gerçekten kobe batı yarı finaline çıkmak için elinden gelenin en iyisin yapmaya çalışıyor ben kobeyi hiç bukadar hırslı istekli izlememiştim gerçekten kobe bu hırsını son maçtada gösterip diğer oyuncular k.çlarını biraz kaldırırsa bu iş olur diyorum ben

928
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
« : 05 Mayıs 2006, 22:07:59 »
walla bencede vatoz balığından sonra bunun olması İranlıları öldürür gerçekten :lol: Redd dışında yani resmen kendini Detroit kollarına bırakmış durumda ne bi istek ne bi mücadele hiç birini göremiyosunDetroit lokomatif işliyor Bucks seyrediyor adeta

929
Mix Videolar / Ynt: NBA MIXLER
« : 11 Nisan 2006, 17:34:13 »

930
Arşiv / Ynt: OYUNCU KARSILASTIRMA
« : 11 Nisan 2006, 16:51:28 »
walla baron göz zevki bakımından nba'nın en iyi guardlarından biri bende en sevdiğim guardlarından tony parker'ın artı yönü göz yaşı damlası (tam bi klasik) bide oyunu iyi okuması ama dış şutu hiç yok ama baron tam bi şov adamı bayılıyorum

Alttaki altaki nash'la kidd'i karşılaştırsın

931
Arşiv / Ynt: Nba'in en karizmatik oyuncusu hangisi?
« : 09 Nisan 2006, 19:43:40 »
walla iverson bazen çok karizma oluyor ama wade'nin gözlerinide müslüm babanınkine benzetiyorum ben

932
walla takım iyi yönetilirse o takım en iyilerinden biri olur bu yüzden ya Billiups yada Kidd diyicem ben

933
Arşiv / Ynt: NBA'de en sevdiğiniz takım hangisi?
« : 09 Nisan 2006, 19:32:51 »
 <detroit>

934
Arşiv / Ynt: Bu sezon mvp kim olur sizce?
« : 09 Nisan 2006, 19:31:54 »
Walla normal sezonun mvpsi LeBron'la Nash arasında çekişirler diyorum ama bence Nash takımını çok iyi oynattığı için Nash'i daha favori görüyorum

935
Arşiv / Ynt: Alley-Oop
« : 08 Nisan 2006, 18:55:08 »
kımse kobe saymamıs adamın hakkıı yemeyelım

Abi kobe çok iyi tamamlar ama takımda ona alley-hoop kaldıracak yetenekte oyuncu yokki :-D

936
Arşiv / Ynt: .:: NBA BİLGİ YARIŞMASI ::.
« : 08 Nisan 2006, 15:02:03 »
O zaman anlaşıldıysa sorulara başlıyalım

937
Arşiv / Ynt: .::En ÇETİN DÜELLOLAR::.
« : 08 Nisan 2006, 14:48:24 »
Walla ben Magic Johson-Larry Bird ve AI-VC arasında kaldım.Zaten Magic'le Larry Bird'ün kapışması daima efsane olmuştur ancak VC'le AI ın kapşması daha bi heyecanlı geliyordu bana (kim bilir belki Larry Bird-Magic maçlarını izlemediğimdendir)iki oyuncuda o gün maça öle konsantre olmuşlardıki belkide iki oyuncuda aynı anda sezonun en iyi maçını çıkarıyorlardı!!!!

Sayfa: 1 ... 36 37 [38]