İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - OğuzCan

Sayfa: 1 2 [3] 4 5
51
Haber Arşivi / Wade Döndü!!!
« : 09 Nisan 2007, 11:19:06 »
Dün gece Charlotte maçında oynaya Wade benchten gelerek 27 dakika oynadı ve 12 sayı, 3 ribaund, 8 asist ve 1 blok yaptı.

52
Arşiv / Memo....
« : 23 Şubat 2007, 19:09:16 »
Arkadaşlar Memo ile ilgili söylenenler yaptıkları vs. herşey bu konu altında, yorumlansın lütfen.

53
Haber Arşivi / Okafor'dan Mükemmel Performans
« : 15 Şubat 2007, 15:27:30 »
Dün Bobcats'in Chicago'yo 100-85 yendiği maçta Okafor 15 sayı,21 ribaund,6 blok ile çok iyi bir performans gösterdi.Okafor bu performansıyla bu sezon 31 double-double yaptı.Bunun yanında Gerald Wallace 32 sayı, 7 ribaund, 4 asist, Matt Carroll 17 sayı, 4 ribaund, 3 asist, 3 top çalma, Raymond Felton 16 sayı, 3 ribaund, 9 asist, 3 top çalma ile oynadı.Chicago'da ise:Luol Deng 19 sayı, 9 ribaund, Ben Gordon 20 sayı, 5 ribaund, 3 asist, P.J Brown 12 sayı, 4 ribaund, Kirk Hinrich 11 sayı, 5 ribaund, Ben Wallace ise 3 sayı, 9 ribaund, 3 asist ile oynadı.

54
Haber Arşivi / Demirel'den Mehmet Okur'a Tebrik Mesajı
« : 15 Şubat 2007, 15:22:02 »
Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ve A Milli Takım Antrenörü Bogdan Tanjevic, NBA'de All Star'a seçilen Mehmet Okur'a kutlama mesajı gönderdi. Mehmet Okur'un All-Star seçilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Demirel ve Tanjevic, başarı dileklerini ifade ettiler.

Başkan Turgay Demirel'in kutlama mesajı:
"Sevgili Mehmet, NBA All-Star karmasına seçildiğini büyük bir memnuniyetle öğrendim. Bu sezon performansını giderek yükselterek bu çok önemli başarıyı göstermen ve bu noktaya gelen ilk Türk oyuncu olman hepimizi gururlandırdı. Başarılarının devamı dileğiyle tebrik eder, gözlerinden öperim"

A Milli Takım Antrenörü Bogdan Tanjevic'in kutlama mesajı:
"Sevgili Mehmet, NBA All-Star karmasına seçilmenin büyük bir mutluluk ve gururla öğrendim. Seni en içten dileklerimle kutlar, gelecekte de başarılarının devamını dilerim"
alıntı

55
Haber Arşivi / All-star 2007 Dans Takımı :-o
« : 15 Şubat 2007, 15:08:16 »
 :-o İşte All_star 2007 kızları arkadaşlar bir bakın: http://www.nba.com/allstar2007/dance/ bu arada Lakers'tan Jessica gitmiş ben ona oy vermiştim. :)

56
Haber Arşivi / Cavs, Biby ile İlgileniyor
« : 15 Şubat 2007, 10:36:07 »
Oyun Kurucu pozisyonuna takviye yapmak isteyen Cavaliers bu sene en kötü sezonunu geçiren yıldız Mike Biby'yi takas yoluyla almak istediği belirtildi.Mike Biby açıklamasında “Burada güzel günler geçirdim. Bu sezon iyi performans göstermediğimi biliyorum. Ancak bu seneye bakarak karar vermelerini doğru bulmuyorum. Ancak ben Kings için elimden geleni yapmaya devam edeceğim”  diye konuştu.

57
Arşiv / Memo All_star Oluyor!!!
« : 14 Şubat 2007, 13:04:43 »
Arkadaşlar Nash ve Aı yerine Memo ve Ray Allen seçildi Memo Sonunda All_star olma başarısı gösteriyor.Yorumlarınız ve görüşlerinizi buraya alalım.

58
Haber Arşivi / "Eddy Curry All-Star seçilmeli"
« : 19 Ocak 2007, 11:24:40 »
New York Knicks'in oyun kurucu ismi Stephon Marbury, takım arkadaşı Eddy Curry'nin koçların oyuyla All-Star seçileceğini iddia etti.

1.88'lik isim yaptığı açıklamada "Curry, koçların oyuyla All-Star olmasını bekliyorum. Ona soyunma odasında 'E City' lakabını taktık. O, New York'u teslim almış durumda. All-Star olmayı da sonuna kadar hak ediyor" dedi.

Eddy Curry, 6. sezonunu geçirdiği ligde 19.1 sayı, 7.3 ribaund ve 57.9 saha içi isabetiyle en iyi ortalamayı yakaladı.
alıntı

59
Arşiv / Kriz Webber Pistons'ta Ne olacak?
« : 17 Ocak 2007, 11:13:00 »
Evet Webber Pistons ile anlaşmaya vardı.Sizce Pistons'ta ne gibi değişiklikler olur? Webber kriz çıkarmaya devam eder mi? Yoksa takıma uyum mu sağlar? Yorumlarınız ve görüşlerinizi bu başlık altında toplayalım..

60
Haber Arşivi / ABD’de Yılın Basketbolcusu Açıklandı
« : 17 Ocak 2007, 11:04:34 »
ABD’de “Yılın Basketbolcusu” ödülünü Denver Nuggets’da forma giyen Carmelo Anthony layık görüldü. ABD’nin Japonya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda bronz madalyaya ulaşırken, Carmelo Anthony 19.9 sayı ile takımın en skorer oyuncusu olmuştu. Bu sezon New York Knicks maçında çıkan olaylar sebebi ile 15 maç ceza alan Carmelo Anthony, Denver Nuggets forması altında 22 maça çıkarken 31.6 sayı, 5.6 ribaund, 4.1 asist, 1.5 top çalma ortalamaları ile mücadele etmişti. 1984 doğumlu oyuncu halen sayı liderliğinde ilk sırada yer alıyor.
alıntı

61
Arşiv / Yeni Yılınız ve Bayramınız Kutlu Olsun!
« : 29 Aralık 2006, 19:36:18 »
Acısıyla tatlısıyla iyi bir yıl geçirdik üyelerimizin bayramını kutluyorum .(yönetimdeki arkadaşlar bu mesajı biyerden hatırlayabilir :-D )

62
Arşiv / Shaq Phil Jackson Arasındaki atışma
« : 27 Aralık 2006, 10:11:03 »
Aslında güncel haberlere ekleyecektim ama önemli ve yeni bir konu açıp yorumlara açmalıyım diye düşünerek yeni konu açıyorum yorumlarınızı esirgemeyin işte haber : Shaq Jacskon'a fena çattı!

NBA'de gün geçmiyor ki tartışmalar son bulsun. Shaq-Kobe atışmaları, Mark Cuban'ın Stern'i eleştirmesi bunlardan birkaçı... En son yaşanan olay ise Los Angeles Lakers koçu Phil Jackson ile Miami Heat'in dev pivotu Shaquille O'Neal arasında gerçekleşti.

Phil Jackson geçen pazar günü yaptığı açıklamada Shaq'ın çalışmayı sevmediğini ve hayatını boyunca bunu gördüğü tek insan olduğunu söylemişti. Hatta daha da ileri giderek önceden çalışmış olduğu Michael Jordan, Scottie Pippen ve Horace Grant'in gibi oyuncuların çok çalıştıklarını, Shaq'ın bu konuda oldukça zayıf olduğunu da belirtmişti.

Ve koca bebekten cevap gecikmedi. 'Diesel' eski koçu Jackson'a verdiği cevapta onu Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nda yaptığı hainlikle ünlü 'Benedict Arnold'a bezetti ve şu sözleri sarfetti: "Benedict Arnold, söylediği sözlerle ne kadar güvenilir olabilir ki?"

Shaq'ın, Jackson gibi saygın bir koçu bu sözlerle ithaf etmesine bakalım kurt hoca 'Zen felsefesine' göre nasıl bir tavır takınacak merakla bekliyoruz.
alıntı

63
Arşiv / AI gitti şimdi ne olacak?
« : 21 Aralık 2006, 10:33:21 »
Aı gitti ve yerine andreı Miller ile birlikte 2 oyuncu ve 2 tane 1. tur draft seçimi alındı. Sizce takım dahada kötüye mi gider? Yoksa Aı'sız daha mı iyi olur? Yoksa en azından Salary Cap'inden kurtuldık diye kendimizi avutalım mı? Yorumlar buraya.

64
Arşiv / AI'ın Gelmesiyle Takımda ne değişir?
« : 21 Aralık 2006, 10:31:09 »
Bildiğiniz gibi AI Denver'a geldi Carmelo ile birlikte oynayacak.Sizce bu iki süper yıldız anlaşabilecek mi? Takım adına neler olacak? Görüşleriniz ve yorumlarınızı bu konu altında belirtiniz.

65
Arşiv / Lakers Köşe Yazısı (20.11.2007)
« : 05 Aralık 2006, 11:15:53 »
Temmuz ayı için yazdığım yazıyı en alttan okuyabilirsiniz. Kısa süre içinde anasayfayada eklenecektir.

Lakers Umutlu

Kobe döndü iyi oynuyor Odom iyi bir performans sergiliyor Bynum iyi kısacası Lakers lige iyi bir başlangıçla beni ve tüm Lakes’lılara umut verdi.(umarım bu hayal kırıklığı ile sonlanmaz.) Lige gerçekten iyi bir başlangıç yaptı Lakers ve Pacific grubunun liderliğine oynuyor şimdilik..
Lakers’ı izlemek bana gerçekten zevk verdi bu ay. Phil amcanın kalçasından ameliyatı dışında hiçbir olumsuzluk yok. Kobe’de yavaş yavaş dödüğünün sinyallerini veriyor.Yeni Kobe’ye ise gerçekten hayran oldum diyebilirim.Yeni Kobe asist yapıyor sayı atıyor gerektiğinde maçı kurtarıyor arkadaşlarını oynatmaya özen gösteriyor ve gerektiğinde de 52 sayı atabiliyor. Sakatlığın etkisinden tam olarak kurtulduğunda All-Star arasından sonra Kobe iyice oyuna ağırlığını koyacaktır.

. Bunun dışında ‘’lige hazırım takıma alıştım ve kendime güveniyorum’’ diyen Kwame Brown ise son birkaç maçta çok etkisiz kaldı. Ama Lakers’ın çaylakları gerçekten çok umut vaat ediyor. Özellikle Bynum lige giriş maçlarında çok az aldığı süreleri mükemmel değerlendirdi ve bana göre birkaç sezon sonra NBA’in aranan pivotlarından biri olabilir.Gerçekten iyi bir yetenek.Çaylaklardan konu açmışken geçen yazımda uzu uzun bahsettiğim çaylaklardan Jordan Farmar istatistik olarak olmasada beni epey tatmin etmiş durumda. Farmar UCLA’de iken zayıf fiziği çok sorun olmuyor oyunu okuması sahayı görüşü ve hızlı olması ona yetiyordu.Ama NBA’de bu bir açıklıktır diye yazmıştım ama Farmar hiç kimsenin beklemediği şekilde triangle hücum sistemine çok iyi anladı.(çoğu kişi bu sistemi anlamaz veya yapamaz ayrıntılı bilgi için bkz . ilk Lakers yazım) ve Lakers’ın zor anlarında çok yardımcı oldu.Ve lakers’ın eksikliklerini yani üçgeni çok iyi tamamladı.İleride oda bizim için çok iyi bir avantaj olacak.

Gelelim takas dedikodularına Lakers’ın Garnett’i alacağı yönünde söylentiler var karşılığında Odom ve iki kişi daha sizce böyle bir şey olabilir mi? Odom Kobe’ye uyum sağlamaya başlıyor kafa yapıları tutuyor ve Kobe’ye tamamlıyor.Garnett zaten otuz yaşını geçmiş Lakers ileriye yönelik düşünürse Garnett’i zaten almaz Garnett’i alacak takım bu sezon kesin şampiyon olacağız diye düşünen takım olur. Lakers böyle düşünmüyor… Bence imkansız Garnett’in gelmesi…

Yazının başındada dediğim gibi umarım sezon sonunda hayal kırıklığı yaşamayız. İlerisi hakkında konuşmak şuan için zor ve doğru olmaz. Sonuçta takımın gidişi Kobe’ye bağlı. Kobe’nin oynamadığı bölümde Kwame’nin yokluğunda Bynum’un ortalaması 22 dakikada 10 sayı 6 ribaund ne demek istediğim şimdi çok daha açık oldu sanırım.Bunun dışında Odom’da Kobe gibi bir Superstarı’ın yokluğunu hissettirmedi ve bu dönemde 35 sayı gibi rakamlar tutturdu kariyerinin en verimli sezonunu yaşıyor. Kobe gelince bu rakamlar azaldı ama Odom hala iyi ve Lakers geçen seneden daha derin bir kadroyla yoluna devam ediyor.Kobe’nin tam olarak iyileşmesiyle takım hakkında net görüşüm belli olacaktır..

Oğuz Can EKİNCİ
                                                                                                           djocny@nbatr.com

66
Arşiv / Diğer Sporlar Hakkında Güncel Haberler
« : 30 Kasım 2006, 10:54:40 »
Bu bölümde tartışılan sporların güncel haberlerini burada paylaşalım.

67
Arşiv / Kobe ve 24 Numara
« : 29 Kasım 2006, 19:19:13 »
Kobe bu sene 24 numara giyiyor ayrıntılar yorumlar ve bazı arkadaşların merak ettiği şeyler var burada tartışalım lütfen.

68
Serbest Bölüm Arşivi / adidas t-mac 6
« : 28 Kasım 2006, 11:36:01 »
T_mac 6 ne zaman Türkiye'ye gelecek bilgisi olan var mı? Amerika adidas sitesinde T-Mac 6 yı gösteriyor Avrupada göstermiyor.

69
NBA Live 2007 ile ilgili sorunuz probleminiz varsa buradan sorabilirsiniz..
İlk soru benden gelecek :) oyunda tek superstar tuşu var yanı freestyle smaç vurmak için superstar tuşu ve smaç tuşuna basıyoruz pozisyonumuza göre smacı kendisi seçiyor. Ama ben smaç basarken şut atarken bilgisayarın yaptığı her hareketi yapamıyorum ör: Nba Live 2006'da olan iç skorerlerin attığı tek elle şut 2007'de de var ama yapamıyorum bunun gibi bazı hareketleride yapamıyorum sayıları çok fazla olmasada. Bunun için ek bir tuş kullanmam gerekiyor mu? Bu hareketleri nasıl yapacağım?

70
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:35:02 »
Arkadaşlar takımların durumları koçları oyuncuları takaslar gibi birçok doğruluğu kesinleşmemiş haberleri burada paylaşalım yorumlarınızı buraya alalım..

71
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:34:08 »
Arkadaşlar takımların durumları koçları oyuncuları takaslar gibi birçok doğruluğu kesinleşmemiş haberleri burada paylaşalım yorumlarınızı buraya alalım..

72
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:33:31 »

73
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:33:02 »

74
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:32:20 »

75
Arşiv / Söylentiler
« : 21 Kasım 2006, 10:31:16 »

Sayfa: 1 2 [3] 4 5