İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - OğuzCan

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 82
26
Arşiv / Ynt: Takas Dedikodulari Bolumu Istiyoruz!!
« : 04 Haziran 2009, 16:44:59 »
Takas merkezini kullanabilirsiniz. Yazın Off-season başlıkları açıldığında oradanda tartışabilirsiniz.

27
Müzik / Sagopa Kajmer nbatr.com Röportajı
« : 03 Haziran 2009, 21:57:23 »
http://www.nbatr.com/konu-disi/nbatr.comdan-sagopa-kajmer-roportaji-2.html

Röportajı Hazırlayanlar: Oğuz Can EKİNCİ,Cemil ULAY(Cemix)

İlk Fotoğrafın Tasarımı:Ali Bozkurt(Lephisto DESİGN)

28
Konferans Finalleri / Ynt: Cleveland Cavailers-Orlando Magic
« : 21 Mayıs 2009, 13:29:32 »
İlk yarıyı biraz izledim pek sarmadı uyudum olan olmuş ben uyuduktan sonra ;D

29

Batıda lakerlara en ters gelecek takım roketler.T-Mac normal performasında olup dönse zaten süpürürler ondan kuşku yok.Fakat onsuz da çok iyi gittiler.Adelman bence Nba'in en iyi koçlarından birisi.Süprizi onların yapacağını düşünüyorum.

Son iki yılın en iyi takımını biraz küçümsüyorsun gibi sanki. T-Mac'de olsa süpürürler demek Lakers'ı hiçe saymak demektir. Lakers 2004'teki hali bile olsa şu Rockets'a süpürülmez. Portland serisi aldatmasın. Çok ham ve o atmosferi daha yeni yeni yaşayan oyuncularla Scola, Battier, Artest gibi hayatı boyunca bu tür maçları çok geçirmiş isimler vardı.

Seriden kemik sesleri gelecek. Çok sert mücadeleler sonucunda Lakers 4-2 alır diye düşünüyorum.

Aynen katılıyorum. T-mac olsa bile Lakers'a yapabileceği birşey yok. Lakers şampiyonluğa oynuyor Rockets'a en fazla 2 galibiyet verir gibi. Rox'ın şansı çok az.

30
Haber Arşivi / Ynt: En çok satan forma yine Kobe'nin!
« : 02 Mayıs 2009, 20:55:07 »
Yahu bu NBA Store lisanslı ürünlerinde birinci Lakers olması hiç hoşuma gitmedi yazın Lakers amblemli superstar ayakkabı aldım 2 ay sonra kime baksam aynı ayakkabı çıldıracaktım giymiyorum artık.

31
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Boston Celtics - Chicago Bulls
« : 01 Mayıs 2009, 12:34:08 »
Chicago Bulls serinin 6. maçında kendi sahasında konuk ettiği Celtics'i  3 uzatma sonunda128-127 mağlup ederek skoru 3-3 e getirdi.  Normal süresi 101-101 biten maçın ilk uzatması 109-109 2. uzatması 118-118 3. uzatması 128-127 sona erdi. Oldukça heycanlı geçen maçın boxscoreları ve özeti anasayfaya eklenecektir.

32
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Orlando Magic - Philedelphia 76ers
« : 01 Mayıs 2009, 06:06:43 »
Playoff 09 zaten bir kaç gün önce oynanan maçlardan birisi ana sayfada olan ve Orlando-Phila  serinin 6.maçı bugün  NBATV'den canlı olarak izlenebilir herhalde bilmiyorum NBATV'm yok seçtikleri maçları canlı veriyorlar gerisi banttan gösteriliyor.

33
6. maç bugün ana sayfadaki önceki maçlardan biri.

34
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
« : 28 Nisan 2009, 20:40:48 »
Houston'a yazık olacak yine(: Lakers bir aksaklık olmazsa finale çıkacak gibi ordanda tekrar bir şampiyonluk bekliyoruz artık. Önceki yıllarda çok büyük umutsuzluklarla takıma söverken birden bir Gasol takası ile hayallerimiz gerçek oldu Boston'a yenlidik. Bu sene kupayı görürüz umarım.

35
Spor Aksesuarları / Ynt: Adidas T-MAC 7
« : 25 Nisan 2009, 20:01:03 »
arkadaslar ben tmac 7 nin su anki fiyatını bilen söyleyebilirmi 2 gün sonra almayı düsünüyorum.

Adidas'ın outlet'ine gelmiştir şuan takip etmiyorum pek ama T-mac 8 çıktığında alırsan 7'yi bir outlet center'dan yarı fiyatına alırsın. Normal fiyatı genelde 220-240 TL arası oluyor.

36
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
« : 24 Nisan 2009, 20:39:04 »
Memo'suz Utah Kendi sahasında almış galibiyeti. Öss dalgasına maçlarıda takip edemiyorum çok alınan ribauntlara bakılırsa baya kaçan şut olmuş kobe'nin şutlar belli ediyor zaten buna rağmen Lakers son ana kadar maçı alabilme eşiğindeymiş. Dağlar'a katılıyorum büyük ihtimalle 4-1 bitirip dinlenmek isterler 6. maça uzamaz gibi.Utah'ın şansı çok az Lakers karşısında.

37
Konu Dışı / Ynt: Bayram & Doğum Günü Kutlama vs.
« : 23 Nisan 2009, 17:20:27 »
Bugün Onur'un doğum günü(: Nice yıllar kardeşim Rab'bim sağlıklı ve mutlu bir ömür nasip etsin sana. İyi ki doğdun(:

38
NBA 2K Serisi / Ynt: NBA 2K9
« : 21 Nisan 2009, 14:40:29 »
Ben klavyeyle oynuyorum gayet rahat alışmak lazım biraz. Tuşları iyi ayarlamak lazım.

39
« : 12 Nisan 2009, 15:14:36 »
Siteye giremiyoruz  :oops: .Kaçırıyoruz bunları.Geçmiş doğum günün kutlu olsun Yönetici Oğuzcan-MF  :-D

(: sağol eksik olma.

40
« : 11 Nisan 2009, 10:38:19 »
Sağol Dağlarcım(:

41
« : 10 Nisan 2009, 22:55:02 »
Hehe sağol ;D

42
« : 10 Nisan 2009, 21:12:11 »
Değerli yöneticimizin yeni yaşını kutlarım. Oğuzcan Abi nice senelere...

Sağol kardeşim.

doğum günün kutlu olsun oğuzcan ,
nice yıllara...
Sende sağol kardeşim eksik olmayın.

43
« : 10 Nisan 2009, 20:43:51 »
Oğuzcan'ın doğum günüymüş bugün.. Vay be reşit oldun ha Oğuzcan :-D :-D

Şaka maka doğum günün kutlu olsun, nice nice nice mutlu (melankoliklikten uzak :) ) yıllara..

Ehe sağol abi ;D Hep birlikte daha iyi günlere inşallah. Ekonomik olarak aileye bağlı olunca pek reşit olmanın bi anlamı olmuyor ya(: Sen bilirsin hehe(: Melankoli kanımda var artık olmuyor(:  

Sitemizin değerli yöneticisi Oğuzhan.. Doğum günün kutlu olsun kardeşim... :)

Site yönetimi yaşlanıyor desenize. :-P

Nice yıllara Oğuz Abi.İyi ki doğdun. :-)

Eyvallah kardeşim sağol.Oğuzhan değil Oğuz Can hehe ;D

Sağol Çato'cum eksik olma.Yaşlanıyoruz her geçen gün(: Hala 7 yaşımda sokakta top oynar gibi hissediyorum kendimi ama bir bakmışım ömrün 3 te biri gitmiş nerdeyse bugün varız yarın yokuz.(Eyvah bu yaştan başladık Allah sonumu hayretsin:)

44
Teknoloji/İnternet/Oyunlar / Ynt: Yasaklı Youtube Giriş
« : 21 Şubat 2009, 10:54:49 »
Youtube Jacker var arkadaşlar indirin kurun hiç kapanmamış gibi girersiniz hiç sorun veya yavaşlık olmaz.

45
LOTR film olarak sinemanın en başarılı filmlerinden.Kendi düşünceme istisna olarak filmlerin üçünüde izledim.Kendim düşüncemden kasıt benim savunduğum şey kitabının okuduğum romanın filmine asla gitmem.O film hayal kırıklığıdır benim için kitabın tadını hiçbirzaman veremez film.Birçok yeri atlarlar mesela ve filmin hayalgücümde kitabı okurken yarattığı etkiyi veremeyeceği için film sönük ve sıkıcı gelir.Kitaptan aldığım zevki o filmden alamama ben.Ama LOTR görsellik olsun,hayal gücü olsun sınırlarını zorlayan bir filmdi.Onun seviyesinde bir seri az çekilir.

46
Konu dışına taşmayalım ama youtube jacker arayın yükleyin ktunnele vs. gerek kalmadan hiç kapanmamış gibi hızlı ve sorunsuz girersiniz. Bu oyun biraz nakavt,aylık,yıldız türü oyunların karışımı gibi birşey sanki(:
Edit:Açıklamayı okuyarak anladım bunu ama alakası yokmuş(: İlginç olacak.

47
Duyurular ve İstekler / Ynt: Ocak Ayının Üyesi ÖZGÜRRR
« : 13 Şubat 2009, 11:58:40 »
Tebrikler ÖZGÜRRR nice NbaTR'li günlere.

48
Haber Arşivi / Ynt: Phil Jackson Emekli Olmak İstiyor
« : 31 Ocak 2009, 11:09:39 »
Phil amca tam anlamıyla bir efsanesin.NBA'in en başarılı koçlarından inşallah Lakers ile bir şampiyonluk daha kazanıp öyle gider.

49
Kadrolar ilginç koçların tercih  tabii de, herkes değinmiş çok uzatmayacağım ne kadar formda ve iyi olursa olsun All-Star gösteri maçıdır show yapman için bu kadro kötü bir tercih, savunma bile yaparlarsa şaşırmayın yani. İnsanlar maç izlemek değil eğlenmek ve All-Star hoş smaçlar güzel komik eğlenceli vs. şeyler görmeye geliyor oraya ilginç hakikaten.

50
Hayırlı olsun ozaman:)

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 82