İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ÖZGÜRRR

Sayfa: 1 ... 35 36 [37]
901
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Miami,Lakers'ı Devirdi!
« : 20 Aralık 2008, 14:08:51 »
heat şuan sadece heyecan verici bir takim gerçekçi yaklaşildiğinda doğu finali hatta yari finali bile ihtimaller arasinda yok üstelik 5 ve 4 numaralari yetersizken şuan yakaladiklari başari tamamen wade gibi bir süperstar sayesinde ama oda yorulucak ve yipranicaktir açikcasi bu sezondan fazla birşey beklemesinler bence

902
Haber Arşivi / Ynt: NBA'de Ayın Oyuncuları Belli Oldu!
« : 18 Aralık 2008, 17:31:49 »
nba tarihinde en fazla ayin oyuncusu ödülünü alan  oyuncu kim bilen varmi

903
new york u düşünün adamlar Zach Randolp ve Jamal Crawford tutsa ne olacak.yapabilecekleri en iyi derece playoff 1 ci turu.onun yerine bu tip maliyetli oyunculari gönderip birkaç sene sonra süper takim kurma umudu onlari bu konuda hakli kiliyor bence

904
benim  oyum   Nowitzki ye.düşünün adam nba ye adim attiğinda birakin abd de almanyada bile doğru dürüst taninmiyordu geçen sürede inanilmaz bir gelişme kaydetti ve şimdi süperstar katogorisinde.sifir dan bu noktalara yükselmesi ayrica krakterli ve çalişkan yapisi takim oyunu içinde yildizlaşmasi benim gözümde onu bu katagoride bir numara yapiyor.
vince carter-takim yildizi değil sadece şovmen bir oyuncu
kidd - bu katagoride olmayi hakediyor ama yetenek olarak gerilerde bir oyuncu
Nash- oy konusunda gerçektende beni zorladi 2 kez normal sezon mvp si phx deki koş koş temposunun yaraticilarindan ama birtürlü playoff larda başarili olamadi
t-mac-hiçbirşey yapmayan süper yetenek
iverson-yine hakeden oyunculardan ama birtürlü üstleri zoryalamadi yillardirda birşey yaptiği yok
lebron-bu adam şampilonluk değil nba deki her ödülü hakediyor ama daha önünde uzun yillar olduğu için ona oyumu vermedim
b.davis-şuana kadar hakedicek hiçbirşey yapmadi
ve molone-Stockton- evet hakediyorlar ama iki süperstar senelerce bir şampiyonluk alamamissa yapicak birşey yoktur diyorum

905
hücüm

jordan, kobe-shaq,wade-shaq gibi dönemler hücümü işaret ediyor

ayrica kuru savunma kimseyi tatmin etmez (detroit ) ve zevk vermez

son örnek boston kesinlikle çok iyi bir defans takimi ama bunun yaninda ray allen p.pierce gibi çok önemli  hücümcülara sahiptiler

ayrica bazen çok iyi takimlarin sadece defans özellikleri varmiş gibi gösteriliyor (spurs)

906
NBA All Star 2009 / Ynt: All-Star 2009'un İlk Sonuçlar!!
« : 17 Aralık 2008, 17:55:03 »
Shawn Marion bu kadar oy aliyor hedo 60000 lerde olucak iş değil doğrusu. 
ayrica s.o neal  mutlaka olmali diye düşünüyorum

907
Ah Derek 0.4 be. Atma. Hatırlamak istemiyorum. Zaten az buçuk hatırlıyorum. O da acı veriyor.

çok süper bir maçti önce duncan o.neal in üzerinden(o.neal in müthiş savunmasina rağmen) bulduğu inanilmaz basket herşey bitti derken fisher in 0.4 kala attiği basket bence en unutulmaz anlar bunlardi

908
NBA Tartışma Platformu / Ynt: Değeri Abartılan Oyuncular
« : 16 Aralık 2008, 16:30:32 »

bence kobe tamam olmadik isler yaptiği doğru ama sanki gelmiş-geçmiş en iyi oyuncu muhamelesi yapiliyor ayrica o neal dan sonrada kendini kanitlayamadi

Kanıtlaması için daha ne yapması gerekiyor? Bu adam geçen yıl MVP olup takımını NBA Finallerine taşımamış mıydı? Geçtiğimiz 3 yılın en efektif oyuncularından biriydi hatta en etkilisiydi. Tek yapamadığı şampiyonluk! Onun için de takımın değişimden sonra 2-3 yıl geçirmesi gerekiyordu. Önümüzdeki 3-4 yıl için de Lakers her zaman şampiyonluk adayıdır...
o neal miami yi zirveye taşidiğinda kobe nerdeydi lakers gibi bir takim ne hallere düşmüştü unutmayin tamam  bireysel olarak çok iyi bir oyuncu  ama ne bir mj nede bir lebron benim gözümde değeri wade kadar daha fazla değil

:wink: O'Neal gittiğinde Kobe nasıl bir takımla kalmıştı hatırla! Yanındaki isimlere bak: Smush Parker, Kwame Brown, Chris Mihm... Bu adamlarlarla nasıl kendini kanıtlayıp şampiyonluk için oynayacaktı? Gerçi böylesine bir kadroyla bile playoffta müthiş maçlar çıkartmıştı ama neyse...
butler ve lamar odom da o takimdaydi  fakat la lakers playoff yapamadi o sezon ama konu bu değil bence kobe abartiliyor ve hak ettiği değerin üzerinde görülüyor

Hak ettiği değeri tam karşılıyor. Kobe apaçisi falan da değilim ama her yıl sayı ortalaması 25 üstü olan ribaunt ve asist ortalaması da 5'in üstünde olan bir oyuncu için abartılıyor demek yanlıştır. NBA'de kaç oyuncu 25-5-5 istatistikler yapabiliyor, takımını tam anlamıyla sırtlayıp yükseklere çıkarabiliyor?
[/quote]

değersiz demiyorum çok önemli bir oyuncu ama ne bir lebron ne bir mj  ama onlarin üstünde görülüyor benim itiraz ettiğim nokta bu ama sence onlar kadar iyidir bu düşüncene  saygi duyarim ama bence değil.

909
Emekli Oyuncular / Ynt: Shaquille O'Neal (Shaq)
« : 16 Aralık 2008, 16:15:41 »
shaquille o neal  tüm nba  tarihinin 3 efsanesinden biri 

m.jordan-wilt chamberlain-s.oneal     

benim gözümde ise tek efsane

910
« : 16 Aralık 2008, 15:48:46 »

[/quote]
bence kobe tamam olmadik isler yaptiği doğru ama sanki gelmiş-geçmiş en iyi oyuncu muhamelesi yapiliyor ayrica o neal dan sonrada kendini kanitlayamadi

Kanıtlaması için daha ne yapması gerekiyor? Bu adam geçen yıl MVP olup takımını NBA Finallerine taşımamış mıydı? Geçtiğimiz 3 yılın en efektif oyuncularından biriydi hatta en etkilisiydi. Tek yapamadığı şampiyonluk! Onun için de takımın değişimden sonra 2-3 yıl geçirmesi gerekiyordu. Önümüzdeki 3-4 yıl için de Lakers her zaman şampiyonluk adayıdır...
o neal miami yi zirveye taşidiğinda kobe nerdeydi lakers gibi bir takim ne hallere düşmüştü unutmayin tamam  bireysel olarak çok iyi bir oyuncu  ama ne bir mj nede bir lebron benim gözümde değeri wade kadar daha fazla değil

:wink: O'Neal gittiğinde Kobe nasıl bir takımla kalmıştı hatırla! Yanındaki isimlere bak: Smush Parker, Kwame Brown, Chris Mihm... Bu adamlarlarla nasıl kendini kanıtlayıp şampiyonluk için oynayacaktı? Gerçi böylesine bir kadroyla bile playoffta müthiş maçlar çıkartmıştı ama neyse...
butler ve lamar odom da o takimdaydi  fakat la lakers playoff yapamadi o sezon ama konu bu değil bence kobe abartiliyor ve hak ettiği değerin üzerinde görülüyor

911
« : 15 Aralık 2008, 21:52:33 »
Ne demek Wade kadar.LeBron,Wade'den daha iyi gibi çocukça bir tarışma çıkarma.Beni az-çok bilirsiniz Wade fanıyım evet ama burada objektif olacağım.

Söylesene genç yaşında finaller MVP'liği,şampiyonluk yüzüğü,All-Star ''Skills Challenge''ın kralı olan bir adamı sen nasıl böyle alt sınıf görürsün.Bu sene ABD Milli Takımı'nı olimpiyatlarda gördüysen (ki aslında görmene de gerek yok istatistiklere baksan da yeter...)Wade takımın yıldızıydı.Kaldı ki sakatlıktan yeni çıkmıştı ve bariz de bir kilo fazlası vardı.

Bu sene NBA'i izliyorsan,Wade bu sene LeBron ile birlikte ligin en ön plana çıkan ismi.Kaldı ki enkaz bir Miami var elinde.Wade arada bir kötü oynadığında da(en son örnek Grizzlies)Miami çöküyor.

Şimdi Kobe'ye geleyim.Kobe'nin durumu O'Neal falan değil işte.Yeteneğiyle besleyemediği biri olmazsa bütün oyuncuların yapabileceği şey kısıtlıdır.Bir daha da sidik yarıştırıcı mesajlar atmayın lütfen.Şeye benziyor bu:''O'Neal,Yao'yu döver.''

wade (benim en sevdiğim oyuncular arasinda) i alt sinif bir oyuncu olarak gördüğümü söylüyorsun onu koyduğum nokta kobe ile ayni 
o neal sonrasi kobe ve la lakers i şuan tartişmaya kalksak rahat 1 gün konuşuruz o yüzden bu konuda  herkesin düşüncesi kendine   

912
« : 15 Aralık 2008, 20:46:00 »

913
« : 15 Aralık 2008, 12:34:47 »

914
bence miami den haslem yetenekleri kisitli olmasina rağmen çalişkan ve takimi adina herşeyi yapan bir oyuncu bügün en iyi 20 4 numara oylamasi yapilsa ismi geçmez bence ama katki yönünden belkide ilk 10 da

915
Haber Arşivi / Ynt: Suns-Bobcats Takası !! J-Rich Suns'da
« : 14 Aralık 2008, 19:01:52 »
suns in bir hamle yapmasi gerekiyordu bell artik değeri olmayan bir oyuncuydu diaw  ise  eski formuna sahip değildi bobcats ise j-rich için daha değerli parçalar alabilirdi  yok pahasina oldukça önemli bir oyuncuyu verdiler gerçi onlarinda değişime ihtiyaçlari vardi  kar-zarar oraninda ise suns kesin karli ve bu hamle şampiyonluğa aday olmalarini sağladi gerçi hala eksikleri var  bunlarin başinda 2-3 numara oynayabilen  bir savunma oyuncusu geliyor

916
Haber Arşivi / Ynt: Prince: "Kimse Çabalamıyor"
« : 14 Aralık 2008, 18:49:40 »
Pistons  bir şekilde  Rasheed den kurtulmali şuanda iyi durumda değiller ve gelecek içinde umut vermiyorlar iversonda beklenen katkiyi yapmadi kisaca  işler iyi gitmiyor

917
2006 miami-dallas ve 2004 lakers-detroit ama 2004 deki büyük süpriz 2004 u bir adim ileriye taşiyor

918
eğer 6-7  saniyem varsa kobe bir ihtimal de wade ama sürem 2-3 saniye civari ise Gilbert Arenas veya allen

919
Arşiv / Ynt: Ligin En İyi Potaaltı İkilisi
« : 14 Aralık 2008, 12:56:57 »
en iyi pota alti hücüm gücü shaq-amare
en iyi pota alti defans gücü-Kaman-Camby
genel olarak-shaq-amare ve west-Chandler  ama oyumu  shaq-amare den yana kullandim

920
Anketler / Ynt: NBA Rekorları
« : 14 Aralık 2008, 12:49:04 »
günümüzde 10 ribaund alan pivot görevini fazlasiyla yapmiş kabul ediliyor bugünlerde bir oyuncunun   55 ribaund rakamina ulaşabilmesi için o maçta ya hiç şut sokulmamasi yada 20-30 civarinda ard arda uzatma devresi oynanmasi gerekiyor

921
NBA Tarihi Analiz Bölümü / Ynt: NBA Tarihinin en iyi 5'i
« : 14 Aralık 2008, 11:56:05 »
Center - Shaquille O'Neal---bana basketbol sevdiren adam benim gözümde alternatifi olmayan tek nba oyuncusu en büyük yıkıcı güç

Power Forward - tim duncan-- kazanma hırsı mj ye en yakın adamlardan ayrıca istikrar abidesi

Small Forward- kobe --çok yetenekli ,şapkadan tavşanı olmasa bile çıkarır

Shooting Guard - Michael Jordan -benim bilgim bu adamı tarif etmeye yetmez

Point Guard -John Stockton ---gerçek anlamda oyun kurucu takım yönetimi konusunda üst düzey bir yıldız

Sayfa: 1 ... 35 36 [37]