İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Phily

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 25
26
Resimler ve Duvar Kağıtları / Ynt: Komik ve ilginç resimler
« : 07 Mayıs 2007, 15:28:53 »

27
Resimler ve Duvar Kağıtları / Ynt: Bulduğumuz İmzalar...
« : 07 Mayıs 2007, 15:15:18 »

Şahsen ben çok beğendim bu imzayı bostonlu olsaydım kullanırdım...

28
Arşiv / Ynt: Memo....
« : 07 Mayıs 2007, 14:34:44 »
Biyografiler ve oyuncu analizleri konusuna baksaydın aynısını görürdün zaten,ayrıca yazıp da kendini yormana gerek yoktu  :evil:  :-P

29
Arşiv / Ynt: Bu Off -Season da yapmamız gerekenler
« : 07 Mayıs 2007, 14:27:56 »
nazr o kadarçok işimize yaramaz ama switf pota altında kidd le beraber bir jermaine ye dönüşebilir
Yok artık jermaineye nasıl dönüşsün swift :D

30
Arşiv / Ynt: Sizce Yao Nasıl Bir Pivot?
« : 07 Mayıs 2007, 14:26:38 »
:D:D:D:D yaa arkadaşlar allah aşkına yapmayın yaaa yao bu yaa tartışmak bile gereksiz tek bi cümleyle allah bi b0oy vermiş gerisni kyvermiş dii0orm yaa maçta top eline gelince kasılıyıp tırnaklarımı yemeye başlıyorm ne 0oyun zekası ne atletizm ne hırs ne zıplama ne mücadele hç biri yk aynen yürüyen çin seddi mal gelmiş mal gidecek bu kadar basit houston için belki biraz yararlı 0olabilir ama başka hç bi yerde adam gibi 0oynuyamaz
Yao'yu küçümseyen insanların sayısı çok fazla ama artık azalıyor gibi...Sen hala küçümseyenlerdensin ama yaonun orta mesafe şutu ne oldu o boydaki bir oyuncunun öyle bir bileğe sahip olması çok önemli bir özellik değil mi?..Oyun zekasını nerden biliyorsun sanki onun her maçını takip eder gibi konuşuyorsun,öyle oyuncunun oyun zekasını anlamak 3 5 maç izlemekle olmaz...Atletizm demişsin bir de o boydaki ve kilodaki bir oyuncunun çok yüksek bir atletizme sahip olmasını beklemek saçmalıktır ha zaten çok fazla da zıplamasına gerek de yok.Yao gerek pota altındaki etkinliğiyle gerek orta mesafe şutlarıyla Houston'ın iki büyük kozundan birisidir...

31
Valla Nets seriyi alacak gibi gözüküyor ve ayrıca formdalar da...Clevelandda Lebron hughes bir de pota altında ilguauskas etkili olursa işler biraz daha değişebilir ama...
Devre bitti ve skor 43-41 cavs lehine.İlk yarı itibariyle Netste en etkili isim 15 sayı 8rbla carter olmuş,Cavsta ise hughes ve pavlovic skor anlamında yükü taşıyanlar lebron da 7 sayı 8 rb 4 asst ile oyunun her yönünde iyi iş çıkarmış.

32
Arşiv / Ynt: İlk Turun Yıldızları
« : 06 Mayıs 2007, 22:04:59 »
Nash-Amare ikilisi ve Kidd-Carter-Jefferson üçlüsü çok iyi işler çıkardılar ama baron ve stephan geçen yılın finalistini ve neredeyse 70-12lik regular season rekorunu kıracak olan müthiş bir düzene sahip Dallas takımını elemeyi başardı diğer ikililerle bu ikili burada ayrılıyor...Tabii bu ikili dışında da gerek jason richardson gerek barnes gibi oyunculardan katkılar geldi ama season MIP'ı monta ellis kayıplardaydı...

33
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Houston Rockets 3-3 Utah Jazz
« : 06 Mayıs 2007, 11:26:39 »
04 30 da Mıllı takım macı vardı.Hem de nba tv verdı ızleyen oldu mu.Bu ne ya.Ne rezalet anlatımdır.Utah yalakalıgı bu kadar olur yanı.Ben sahada Orhun Ene Harun Erdenay Ibrahım Kutluay Kerem Tuncerı goremedım.AK47 sag dıpten 3lugu soktugunda bır tek "elıne saglık Kırılenko" demedıgı kaldı.Lanet olsun arkadas boyle anlatıma.Bu nedır ya.Murat Murathanoglu na dıl uzatanlar bu macı ızleyıp utandılar mı acaba.Hıcbırsey demıyorum ama tek ıstegım umarım bu bıten serı gıbı GSW serısının de bol bol macının verılmesı...
Ya abe senin sorunun mu var o takımda türk vatandaşı oynuyor adam bizim oyuncumuz haliyle desteklicez
kerem tunçeri dediğin adam sakatı sakatım milli görevden kaçıp takımı pg siz bırakan ama real maçlarında aslan
kesilen bir zattır ibo desen artık basketi bıraksın yane rox yense göbek mi atacaktın ben knicks fanıyım ama utah
yense onları en azından senin gibi iğnelici konuşmam o yüzden yazdıklarına dikkat et biraz
Abi haklısın da kerem tunçeri geçen yaz gerçekten ciddi bir sakatlık geçirdi hatta sakatlandığı maçı izlemiştim yere düşerken bileği dönmüştü...O sakatlığın iyileşmesi de baya uzun sürdü kampları falan da kaçırınca zaten milli takıma gelmesinin anlamı kalmadı...

34
Arşiv / Ynt: Playoff 2.Tur Skor Tahmin Oyunu (+'lı)
« : 06 Mayıs 2007, 10:30:48 »
Suns 4-3 Spurs
Utah 4-3 Wariors

Bulls 2-4 Pistons
Nets 4-3 Cavs

35
Memphis Grizzlies / Ynt: Güncel Haberler
« : 03 Mayıs 2007, 14:16:37 »
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı.Bu sezon sahaya en çok farklı beşle sahaya çıkan takım Memphis miydi?
Golden Stateti sanırsam...Slam dergisinin sorularını yanıtlıyorsun galiba..

36
Spurs maçı 3. ve 4. çeyrekteki oyunuyla almayı başardı aynı zamanda seriyi de...Iverson düşük bir yüzdeyle oynadığı maçta çok fazla etkili olamadı,camby ise 19 rb ve 5 blokla yılın savunmacısı ödülünü hakkıyla aldığını kanıtlar gibi oynadı,Duncan her zamanki gibi double double yapıp takımına galibiyeti getiren isimlerden biri oldu ama finley 8-9 gibi bir üç sayı yüzdesiyle oynayıp takımının bu maçtaki en önemli ismi oldu...Artık spursun önünde çok daha güçlü bir ekip var ve dinlenip onların karşılarına çok daha hazır çıkmalılar...

37
Dallas barona çare bulamıyor artık seri dallastan gittikçe uzaklaşıyor ve bence dallas bu moralsizlikle seriyi kaybedecek...Don Nelson büyük bir koç olduğunu bu seride de kanıtladı...Ben de bu seriyi dallas alır diyenlerdendim seasona bakıp da değerlendirmek yanlış derdim ama golden state büyük bir sürprizle beni yanılttı ve artık dallasın şansı minimuma indi...

38
Dikkat ettiysen hidayetten bahsetmiştim orada ;)

39
Memo 9. sırayı kesinlikle hakediyor ama ben hidayeti niye bu kadar aşağılara atmışlar ona anlam veremedim playofflarda da takımının en önemli skor opsiyonu oldu...Zaza ise Atlanta'da oynamasının ödülünü alıyor...

40
Diğer / Ynt: TB2L Haberleri
« : 01 Mayıs 2007, 12:03:36 »
Yarı Final karşılaşmaları artık başladı ve ilk tur maçları oynandı:

Fmv Işıkspor 73-80 Kepez Belediye
Antalya Bşb. 73-62 Erdemir

2. maçlar 2 mayısta oynanacak...

41
Dergiler / Ynt: Slam Türkiye Dergisi
« : 01 Mayıs 2007, 11:44:50 »
Bakalım bu ay nasıl bir dergi çıkarmışlar?..Bir kaç gün içerisinde buralarada gelir umarım...Keşke haftalık çıksa aldığım gün hepsini okumuş oluyorum zaten ama okadar röportajın yazıların vb bir haftada yazılması imkansız...

42
Denver bu maçı kaybederek bir bakıma seriyi kaybetmiş oldu burdan sonra ben en fazla bir maç alırlar diye tahmin ediyorum...Duncan takımının en etkili ismi olmuş kenardan gelen ginobili ise önemli katkı sağlamış.Denverda ise iverson çok fazla top kullanmış ve kötü bir şut yüzdesiyle oynamış,carmelo ise ondan 7 şut az kullanmasına rağmen 29 sayı üretmiş camby yine yapacağını yapmış 17rbla ama yinede spurse kaybetmekten kurtulamamışlar...

43
Cleveland zorlanmadı ve wizardsa bir maç bile vermedi lebron ve ilgauskas etkili oldular özellikle de ilgauskas 19 rb alarak takımına galibiyeti getiren isimlerden biri oldu...Wizards ise gilbertsız ve butlersız en fazla bu kadarını yapabildi...Ama bu sakatlıkların bir avantajı da oldu draftta biraz daha önden oyuncu seçebilecekler ve birdahaki sezona çok daha iyi girebilecekler...Clevelandın şimdiki rakibi ise büyük ihtimalle nets olacak ve o seri çok daha çekişmeli olacak diye umuyorum...

44
Basketbol, Streetball / Ynt: Zıplama Geliştirme Programı 2
« : 28 Nisan 2007, 20:51:29 »
bu program boy kısaltır mı tek sorun o
Boy kısaltmaz belki ama boyunun uzamasını engelleyebilir doktor kontrolünde yaparsanız sorun çıkmaz büyük ihtimalle...

45
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Chicago Bulls:3 - 0: Miami Heat
« : 28 Nisan 2007, 17:19:40 »
miamişyi görmemek bizi üzer
Biraz az yazsana yaw okadar uzunki yorumunu okuyamadım...
Bu vesileyle bende yorumumu yapayım chicago gerçekten eski günlerdeki gibi ama şampiyonluk için takviyeler gerek...Miami ise geçen seneden çok farklı takım iyice yaşlandı ve bu yaşlıların yerine gençleri getirmelilerki iddiaları devam etsin,artık miami elenmeye çok yakın ve offseasonda seneyi düşünerek takımda bazı değişiklikler yapmalılar...

46
Haber Arşivi / Ynt: Marcus Camby - 2007 DPOY
« : 28 Nisan 2007, 13:33:22 »
Marcus Camby kesinlikle bu sezon haketti bu ödülü istatistikleri de belli ediyor zaten ama tyson chandlerın da sezon sonunda sakatlanması falan bu ödülü almasını biraz daha kolaylaştırdı...

47
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Detroit Pistons 3-0 Orlando Magic
« : 28 Nisan 2007, 13:21:51 »
Detroit bundan sonra orlandoya en fazla 1 maç verir benim görüşüm artık 4-0 detroit...Orlandoda hidayet en çok öne çıkan isim ama ona yardım pek fazla gelmiyor haliyle de detroit gibi bir takıma karşı eziliyorlar...Ayrıca Dwight howard artık sadece atletik özellikleri ve ribaundlarıyla değil bir garnett ve duncan gibi orta mesafe şutuyla da etkili olmalı,bu adamın oyununu geliştirmesi ise orlandodaki antrenörlere bağlı dün nba stüdyoda da konuşuldu...

48
1. Tur Eşleşmeleri / Ynt: Houston Rockets 2-1 Utah Jazz
« : 28 Nisan 2007, 13:09:44 »
Utahtan bu seriyi kazanmasını beklemiyorum ben açıkçası rockets alacak bu seriyi...Mehmet de berbat oynuyor zaten niye anlamadım,boozer bir iyi bir kötü,krilenko doğru düzgün oynatılmıyor...Rockets zaten 3. maçı da alsaydı 4-0 bitirirdi bu seriyi ama şimdi utah için bir şans doğdu bakalım bu şansı iyi değerlendirebilecekler mi?..

49
Son maçı izlemedim ama kobenin olağanüstü oyunu lakersa galibiyeti getirmiş brown ve odomda ona yardımcı olan isimler olmuşlar,phoenixte ise amare nash barbosa öne çıkmışlar izleyemediğim için de fazla yorum yapamıyorum...Bu serinin maçları o kadar zevkli ki kaçırdığım her maç için baya bi üzülüyorum.Her neyse benim görüşüm seriyi büyük ihtimalle phxin alacağı yönündedir ama lakers alırsa da fazla şaşırmam...

50
Aktif Oyuncular / Ynt: Steve Francis
« : 22 Nisan 2007, 22:00:47 »
sanırım aldim bir habere gore.. nyk.. sozlesmesini fes edicekmis.. parasini odeyip serbest birakilicakmis..
O kadar para ödenir mi yahu...Onu alacak bir enayi takım çıktı zaten clippers...

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 25