İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - BALKI

Sayfa: [1] 2
1
Bölüm Arşivi / Ynt: Final Serisi'nin En İyi Fotoğrafı
« : 03 Temmuz 2008, 13:01:07 »
5-) boston celtics'in takım ruhu... şampiyonluğun püf noktası.

2
Aktif Oyuncular / Ynt: Ersan Ilyasova
« : 19 Mayıs 2008, 12:20:46 »
korkarım ki ersan basketbol dünyasının içinde kayboldu.milyon dolarlar karşılığı gittiği barcelona'da bile süre alamıyor.avrupa kupasındaki hali de ortadaydı.bizim için büyük bir kayıp.

3
Aktif Oyuncular / Ynt: Dwight Howard
« : 19 Mayıs 2008, 12:18:39 »
bence basketboldan hiç anlayamayan birisi bile howard'ın pota altı gücünü anlayabilir.müthiş güçlü bir fiziği var.bunun yanında çok atlet bir oyuncu olması yönünden gelecek vaad ediyor.eğer şutlarının (özellikle serbest atışlarını) biraz geliştirirse shaq'ın bile önüne geçebilir diyorum.ancak bu yargıya şimdiden varmak imkansız.

4
Emekli Oyuncular / Ynt: Shaquille O'Neal (Shaq)
« : 19 Mayıs 2008, 12:14:34 »
shaq kuşkusuz son 15-20 yılın en iyi pivotudur.hatta tüm zamanların en iyi pivotlarından biridir.aynı zamanda sempatikliğiyle de birçok taraftarın gönlünü kazanmıştır.günümüzde 37 yaşına gelmiş olan shaq all-star bile olamamıştır. ancak muhtemeldir ki ileride de nba ile ilgili organizasyonlarda karşımıza yine aynı sempatikliğiyle çıkacaktır.

5
NBA Tartışma Platformu / Ynt: Değeri Abartılan Oyuncular
« : 19 Mayıs 2008, 12:10:53 »
bu konuda bir başka abartılan da kenyon martindir.bir aralar müthiş bir oyuncu gibilerinden şeyler duyuldu onun için. ancak kidd'in takımından ayrıldığından beri adını duyamaz olduk.bütün maçlarda çok düşük verimle oynuyor.

6
Anadolu Efes / Ynt: Güncel Haberler
« : 15 Mayıs 2008, 19:45:06 »
yabancı oyuncuların ( özellikle nicholas'ın) gitmesi kötü oldu ama efes köklü bir takım.zirveyi zorlamaya devam edecektir.

7
Türkiye Basketbolu Genel Arşivi / Ynt: 2008 Sezonu
« : 15 Mayıs 2008, 19:40:21 »
beşiktaş bu sene gerçekten harika oynuyor.kadrosu da oldukça derin ve kaliteli.şampiyonluğun en büyük adayıyız ama türk telekomla eşleşmemiz bizim için biraz kötü oldu.

8
korkarım lakers alacak bu seriyi.kobe ve gasolla birlikte lakers gerçekten çok iyi bir takım oldu.memoyu yine konferans finallerinde görmek isterdik ama pek fazla ihtimal vermiyorum.ama allahtan umut kesilmez :-D

9
hornets 4-3 alacak gibi duruyor.paul-chandler-west-peja gerçekten iyi oyuncular ve bence bu haliyle spurs'ü eleyebilirler.duncan ve spurs'ün karşısına onları eleyebilecek bir takım çıktı sonunda.

10
hidayet elinden geleni yaptı ama olmadı.içerde howard gibi bir oyuncu varken hala ona top indirmiyorlar.adam da 12-15 sayıda kalıyor.karşınızda detroit gibi bir takım varsa bütün kozlarınızdan yararlanmalısınız.hele de billups yokken.ama olmadı.

11
boston yine seriyi uzattı.lebron karşısında maç kazanmak kolay tabi ki ama serinin boston lehine 4-3 biteceğini düşünüyorum.boston kendi sahasında kaybetmez.

12
NBA Tartışma Platformu / Ynt: Degeri Abartilan Oyucular
« : 15 Mayıs 2008, 12:59:23 »
bence amare stoudemire.tabi ki de kötü bir oyuncu değil ama steve nash olmadan bu kadar iyi maçlar çıkartabileceği sanmıyorum.özellikle bu sene shaq'in gelmesiyle birlikte olağanüstü maçlar çıkardı ama bu imkanlar nba'deki atletik uzunlardan hangisine verilse aynısını yapardı.geçen sene nba'in en iyi beşine seçilmiş olmasına şaşırmıştım doğrusu.

13
basketbolun yarısı hücum yarısı savunmadır.ancak şu da bir gerçektir ki hücum sadece maç kazandırır, savunmaysa şampiyonluk.

14
kuşkusuz kevin durant.greg oden sakatlanmasaydı işler değişirdi ama durant tek başına olunca çok net bi sonuç çıktı ortaya.horford da bi çaylak için fena oynamadı ama durantın daha ilk senesinden takımın yıldızı oldu (gerçi bu olayda takımın yeni bi oluşum içinde olması ve eski oyuncularının bi kısmını göndermesi etkili oldu)

15
Tartışma Platformu Arşivi / Ynt: DPOY (Kevin Garnett)
« : 10 Mayıs 2008, 20:20:17 »
KG bu ödülü sonuna kadar hak etti bence.ayrıca herkese basketbolun istatistikten ibaret olmadığını da gösterdi.boston takımı zaten takım halinde ligin en iyi savunmasını yapıyor.garnett de bu savunmanın temel direği olduğu için bu ödülü hak etti.

16
atlantanınki gerçekten büyük bir başarı.boston gibi bir takıma karşı 3 galibiyet aldılar.belki turu geçemediler ama bu onlar için önemli bir başlangıç.bir bostonlu olarak onları tebrik ediyorum.

17
Tartışma Platformu Arşivi / Ynt: MIP (Hidayet Türkoğlu)
« : 30 Nisan 2008, 19:54:49 »
söylenecek pek bişey yok.HELAL OLSUN HİDO...!


18
seriyi 76ers'ın alması çok zor.çünkü detroit gerçekten çok sağlam bi takım.ilk maçı kaybetmiş olabilirler ama detroit bu seriyi kimselere kaptırmaz.

19
hedo gerçekten muazzam oynuyor.onun yanında howard gibi bir süper yetenek genç yıldız varken orlando'nun sırtı kolay kolay yere gelmez diyorum ben.ama bosh ve parker da yeteneksiz oyuncular değil tabi.4-1 veya 4-2 orlando diyorum.

20
büyük ihtimal son şampiyon bu seriyi vermeyecektir. ama shaq amare hill nash gibi oyuncuların var olduğu bi takım da kolay lokma değil tabi.eğer suns duncan'ı durdurabilirse seriyi alma şansları var.ama duncan yine 30larda 40larda dolaşırsa suns'ın işi çok zor.

21
cevap çok basit: boston 4-0 alır.hadi diyelim çok büyük bir talihsizlik oldu.belki 1 maç verebilirler atlantaya.4-1 boston diyenlere sözüm yok ama 4-0 atlanta diyenler olmuş ya.inşallah espri amaçlıdır bu yaptıkları.

22
Aktif Oyuncular / Ynt: Kevin Garnett
« : 23 Nisan 2008, 11:28:47 »
o da m. redd  gibi loser bir takımda oynadığı için pek fazla başarı gösteremiyordu.bir türlü takımını istenen seviyeye çıkartamadı.tabi ki burda suçlu garnett değildi.onun yanına önemli yardımcı oyuncular getirilebilseydi twolves iyi yerlere gelebilirdi.ama garnett geçtiğimiz yaz boston'a takas oldu ve ligin en yüksek galibiyet yüzdeli takımının en önemli oyuncusu şu anda.her zaman çok iyi bir rbndcu olmuştur.skorer kimliği çok fazla ön planda değildir.daha çok savunmasıyla öne çıkar.sert ve istekli oyunu ona şampiyonluk yüzüğünü kazandıracaktır.

ayrıca dün gece açıklanan sonuca göre yılın savunmacısı seçilmiştr.

Değiştir butonunu kullanalım Hİ.

23
Aktif Oyuncular / Ynt: Vince Carter
« : 23 Nisan 2008, 11:22:31 »
carter nba tarihin gelmiş geçmiş en iyi smaççılarından biri.eğer youtube'da carter yazılıp aratılırsa ne demeye çalıştığım anlaşılır.spektakülaritesinin yanında çok iyi de bir skorer aynı zamanda.eskiden şampiyonluk yüzüğünü takacağına dair bir umudum vardı ama artık kidd de gittikten sonra o takımla zor görünüyor.eğer garnett takasına benzer birşey yaşanırsa (pek fazla ihtimal vermiyorum gerçi) belki kariyerinin sonlarına doğru bi yüzük takabilir.ama o yüzük takmasa da nba'in gelmiş geçmiş en iyi smaççısıdır.

24
Aktif Oyuncular / Ynt: Michael Redd
« : 23 Nisan 2008, 11:17:38 »
gerçekten çok iyi bir şutör.tek şanssızlığı bucks gibi bir takımda oynuyor olması.şöyle şampiyonluk iddiası olan bir takımda oynasaydı adı daha sık duyabilirdik.

25
Tartışma Platformu Arşivi / Ynt: Nba Draftları (92-2005)
« : 22 Nisan 2008, 22:03:29 »
96 DRAFTINDA A.İ 1. kobe 13.sıradan draft edilmiş.aradaki kalite farkı o zamandan belliymiş zaten

Biraz açıklayalım bari..

Tamam o dönemde Ivy Kobe'den daha iyi olabilir neticede Iverson üniversite okumuş bir oyuncu,Kobe ise liseden geldi.Bir oyuncunun lisede yaptıklarına ne kadar güvenebilirsin ki.Lisede 100 sayı atıp NBa'de tutunamayan adamlar var.

bence de.kobe nba'e geldiğinde henüz 17 yaşındaydı.ona benzer birçok oyuncu var(t-mac, garnett, baron davis vb.) dikkat etmek lazım.

Sayfa: [1] 2