İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - curufinwe feanor

Sayfa: [1]
1
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Howard'a Ceza Geldi
« : 02 Ocak 2013, 01:17:15 »
howardın takımı toplayıp konuşma yaptığını okudum, özellikle kobeye defans rotasyonundaki görevleri yüzünden bağırdığını yazmışlar. inanmakta zorlanıyorum ama güvendiğim sitelerde okuyunca çelişkiye düştüm. neyse, howard defans konusundaki hatalar yüzünden çok hassaslaştı, belki biraz da bunun tepkisidir.

bu arada wade de bir maç ceza almıştı tekme attığı için. wadeden top çaldıyasnız ve hızlı hücuma kalktıysanız centilmenlik dışı faulü kesinlikle yiyeceksiniz ama bu ceza aldığı pozisyon biraz tuhaftı.

2
illa ki liderlik vasfı veriliyor lakin yetenek olarak olmasa da karakter olarak bunu kaldıramayan oyuncular var, sonunda kifayetsizliklerinin bedelini başkaları ödüyor.

3
hadi bakalım big boy pants up kobe, dwight

bende nash geldikten sonra hızlı hücum için doya doya utanmaya başlarım...

4
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Lakers'ın Yeni Koçu Mike D'Antoni
« : 14 Kasım 2012, 19:53:26 »
Lakers gm leri iyi iş yapıyor. Kareem, magic, shaq, kobe, malone, payton, gasol, nash, howard, 30 dakikalığına chris paul 3 gm in getirileri. Biraz önce de 2014 lebron projelerini okudum. Lebronu gel seni şampiyon yapacağız diye kandıramazlar artık ama bakalım ne olacak.

bundan sonra da lakers ın yıldızsız kalacağını sanmıyorum.

5
Müzik / Ynt: Sizce En Güzeller
« : 14 Kasım 2012, 02:19:28 »
Ben enstrümantal müzik severim.

intouchables filminden piyano solosu.
http://www.youtube.com/watch?v=wIJQT1nTn6A

old boy filminden the last waltz
http://www.youtube.com/watch?v=_DxjFs_dsR8

gattaca filminin 3 soundtrack ı
http://www.youtube.com/watch?v=wnKD9c7_CgI

schilers list ve scent of woman da geçen tango müziği
http://www.youtube.com/watch?v=UfGgYVAkNoU

6
Tv&Sinema / Ynt: The Hobbit
« : 14 Kasım 2012, 02:15:39 »
lotrdan sonra fantastik filmlerden zevk alamaz oldum, ihtiyacım vardı tolkien ve jackson ikilisine.

ben silmarillion un uyarlanmasını çok istiyorum, sanırım en sona bırakılacak bu kitap da.

7
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Lakers'ın Yeni Koçu Mike D'Antoni
« : 13 Kasım 2012, 01:53:49 »
ben hızlı oyun taraftarıyım. karşı potaya herkesten önce varmalarını beklemiyorum ama savunma dağınıkken mid range şutla gasol bile iyi işleyen parça olabilir, peace in de 3 lük çizgisinde rakip tarafından riske edilebilir olduğunu sanmıyorum. yani bence oyuncu profillerinin farklılığı pek önemli değil, 4 star belli noktalarda bitiriciler, bunu iyi bir önder kullanabilir. parlak dönemindeki phoneix in şu an ki lakers kadar opsiyonu yoktu, lakers iyi bir rakip analiziyle değişik opsiyonlara başvurabilir

kobe için taviz şart, doğru. lider ve görev adamları değil de liderlik görevi verilmesini bekleyen görev adamı rolünü benimseseler, sistemler bu kadar düşündürmezdi. kobe antipatim ve nash sempatim etkiliyor olabilir, objektif olamıyorum sanırım, bıraksalar ginobilii ve crawford gibi kobeyi de 6. adam olarak kullanacağım. bundan sonrasını izleyip görmek gerek.

edit: kobe sevenler için;
yeteneğine bir şey demiyorum. kobe çok yeteneklidir ve karakter fakiridir. bu 2 ayrı tanım bir oyuncuda birleşince olabilecek en büyük handikap oluyor.

8
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Lakers'ın Yeni Koçu Mike D'Antoni
« : 12 Kasım 2012, 14:40:08 »
devrimin ilk adımıdır ya da bir devrin kapanmasının habercisidir. 2-3 yıl daha oynayacak kobeye göre yapılan seçimler azaldı. d'antoninin seçim sebebi; nash hward kombinasyonunun hızlı hücumlara yatkın olmasıdır bence. kobe isterse sisteme ayak uydurur ve uyduracak da. ben kobenin şu an basketboldaki tek amacının mj in şampiyonluk sayısını yakalamak ve geçmek olduğunu düşünüyorum, bu yüzden kalan zamanını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacak.

9
Aktif Oyuncular / Ynt: Kevin Durant
« : 11 Kasım 2012, 01:00:23 »
clutch player denildiği zaman aklıma ilk gelen kişidir.

10
kobe yapar böyle şirinlikler zaman zaman. smush parker muhabbet etmek için yanına gittiğinde ''benle diyaloğa girebilmek için daha çok övgü toplamalısın'' diyen bir kobeden daha azı beklenemez.

11
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Mike Brown'ın Görevine Son Verildi
« : 10 Kasım 2012, 19:45:01 »
phil jackson koç değil koçu seçen adam olmak istiyormuş artık. 2. seçenekleri d'antoni gelir diye düşünüyorum ben.

12
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Mike Brown'ın Görevine Son Verildi
« : 10 Kasım 2012, 01:06:28 »
bence en iyi seçim yine phil jackson. phil süper starlara aşinadır, ayrıca koçluk yapılması en zor oyunculardan biri olan kobe ile önceden bir şekilde uzlaşabilmiş bir adamdır.

beni en çok meraklandıran 3 süper starımızın misyonları . nash, howard ve kobeyi nasıl birlikte verimli bir şekilde oynatabilirsin. kobe birşeylerden feragat etmeyecekse howardın bynumdan, nashin blakeden ne farkı kalacak. howardın gelişi ile kobe baştan aşağı bir sorun haline geldi benim gözümde, yaşı bir yere gelmiş kobenin üstüne kurulan oyunlar azaltılmalı, lakersın geleceği ve şu anı howard üstüne kurulmalı.

13
NBA Tartışma Platformu / Ynt: Liderler ?!
« : 09 Kasım 2012, 13:24:55 »
her takımın bir lideri vardır, illa ki bu misyon birine yüklenir. bucksın jenningsi, memphisin rudy si de liderdir yani lider var lider var.

ben aktif oyuncular içinde en iyi liderin chris paul olduğunu düşünüyorum. takıma geldiğinde bir oyuncu değil sanki yeni bir takım gelmiş gibi oluyor, takım arkadaşları normlarından 2-3 kademe daha iyi oynamaya başlıyor.

Sayfa: [1]