İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - erdi12

Sayfa: [1]
1
Arşiv / Görevimi Bırakmak Zorundayım
« : 04 Eylül 2007, 00:32:17 »
Evet sevgili nbatr ailesi. Bu sene benim öss senem. Bu ağır sene siteyle geçen seneler gibi pek ilgilenemeyeceğime karar verdim. Eğer devam edersem siteye zarar verebileceğimi düşündüm. Şimdi aklına geldi öss senesi diyebilirsiniz. Tabii ki şimdi gelmedi. Bazı özel sebeplerim dolayısıyla da artık internete giremeyeceğim. Bu yüzden Onur'la da konuştum ve izin istedim. O da anlayışla karşıladı. Ona da çok teşekkür ederim. Eğer görev sürem boyunca kimseyi kırdıysam çok özür dilerim. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım. İnşallah sizi mutlu edebilmişimdir. Bana bugüne kadar sabrettiğiniz için teşekkür ederim. Editörlükten ayrılmam siteden tamamen çekildiğim anlamına gelmesin. Arada bir az bir ihtimal olsa da girebilirim. Hepinizi çok seviyorum. Eyvallah...

2
Arşiv / Takım Yazıları Dışındaki Yazarlıklar
« : 29 Temmuz 2007, 23:06:38 »
Bildiğiniz gibi sitemizde takım yazılarının dışında bir çok farklı köşede var. Bu köşelerden tam anlamıyla ben sorumlu değilim belirtmek istedim. Eğer takım yazıları dışında bir köşeye sahip olmak istiyorsanız ilk olarak Onur'la (Aogvinsanity) görüşmeniz gerekiyor. Eğer o olabilir derse bana bir deneme yazısı gönderiyorsunuz. Bu gönderdiğiniz yazı beğenilirse köşeniz açılıyor. Köşeniz açıldıktan sonra ise benle bir ilginiz kalmıyor. Yazı ekleme işlerini takım yazıları dışında anasayfa sorumluları ve Onur yürütüyor. Kolay gelsin.

3
Arşiv / Boş Takımlar
« : 29 Temmuz 2007, 23:04:03 »
Yazar adayları işte yazar pozisyonları kapmak için boş olan takımlar.
 
 Philedelphia 76ers
 Dallas Mavericks
 Indıana Pacers
 LA Clippers
 Portland Trail Blazers
 Sacramento Kings
 Seattle Supersonics

  Evet arkadaşlar eğer aramıza katılıp yazar olmak istiyorsanız bu takımlar hakkında bana değerlendirme yazıları gönderin. Eğer yeterli nitelikte yazılar olursa sizle çalışmamamız için hiçbir neden yok. Tek bir ricam olacak boş olmayan takımlar için deneme yazıları göndermeyin çünkü dolu takım yazarları bu sezon sonuna kadar bizimledir. Onlarla yolumuzu ayırmaya niyetimiz hiç yok. Sadece boş takımlar için deneme göndermeniz yeterlidir. Bize deneme yollayan ve bu iş için emek harcayan herkese şimdiden teşekkür ederiz.

4
Arşiv / Beğendiğiniz Hoşunuza Giden Köşe Yazıları
« : 29 Temmuz 2007, 22:43:26 »
Arkadaşlar bu bölümde de bize hoşunuza giden ve olumlu eleştirilerinizin olduğu köşe yazılarınızı belirtmenizden memnun oluruz. Bu sayede köşe yazarlarımızda yaptıkları iyi işleri sizin sayenizde daha da rahat görürler.

5
Arşiv / Hoşnutsuzluklar
« : 29 Temmuz 2007, 22:40:29 »
Arkadaşlar anasayfamızda bulunan köşe yazıları hakkında gördüğünüz yanlışlıkları yaşadığınız hoşnutsuzlukları buraya belirtebilirsiniz. Biz de bu eleştirileri göz önünde bulundurup değerlendirmeler yapacağız. Lütfen eleştirilerinizi esirgemeyin.

6
Arşiv / Köşe Yazıları
« : 29 Temmuz 2007, 22:18:37 »
              Evet arkadaşlar yeni sezon yavaş yavaş yaklaşıyor. NBA takımları köşe yazıları bölümü olarak yeni sezona da iyi bir şekilde sizleri mutlu etmek için hazırlanıyoruz. Her sezon başı olduğu gibi bazı arkadaşlarla yollarımızı ayırdık. Bu arkadaşlara emek verdikleri için teşekkür ederiz. Onlar hep bizim ailemizin parçalarıdır.Bunu bilmelerini isterim ve beklerim. Boşalan pozisyonlara yeni arkadaşlarımız geldi ve daha da gelecek hala boş takımlarımız var.Bu boş yerler için herkes deneme yazıları yazabilir ve benim mail adresime yazı yazabilir. Eğer beğenilecek kalitede bir yazı ise ve karşılıklı olarak bu arkadaşlarla anlaşabilirsek yazarımız olabilir. Hiçbir kısıtlamamız yok herkes yazabilir.
 

      Arkadaşlar bu sezon yazarlarımız her ayın başında yazı yazacaklardır. Her ayın birinden itibaren herkesten yeni yazılar gelmesi zorunludur. Mazeret varsa bana belirtilmelidir. Bana msn'den ulaşamazsanız bile ben her gün mail kutumu kontrol ediyorum o şekilde de bana ulaşabilirsiniz. Eğer bir ay başı mazeretsiz olarak bir yazar yazı göndermezse benim tarafımdan bir uyarı alacaktır. Bu uyarıyı bu sayfadan sizlere açıklayacağım. Bu uyarıdan sonra bir kere daha yazı aksatma olayı olursa o arkadaşın işine hemen son verilecektir.


        Yazısını yazan ve msn'den bana ulaşamayan her yazar bana mail yolu ile yazılarını ulaştırmak zorundadır. Biliyorsunuz insanlara internet dünyasında ulaşmanın yolu sadece msn değildir. Mail adresimi bir kez daha vermek istiyorum. Bana ulaşmak isteyen herkes erdi_aydemir12@hotmail.com adlı adrese mail atabilir.Eğer bir yazar her ay başı yazdığı yazılardan daha da fazla yazı yazmak isterse bundan çok mutlu oluruz. Bizim için ne kadar fazla yazı olursa o kadar mutlu oluruz ve sezon sonu değerlendirmelerimizde bu yazı sayısı önemli bir kriter olacaktır ama her yazar ayda bir kez yazmak zorundadır.

        Bana gelen her yazıyı en kısa zamanda siteye eklemekteyim. Ancak sitenin yönetim panelinde oluşan sorunlar nedeniyle yazıların düzeni bozuk çıkabiliyor. Özellikle Paragraf atmama rağmen yönetim panelinde ekledikten sonra yazı dümdüz halde çıkıyor. Benim gözümden kaçabilir yazar arkadaşların da bunu bana ayrıca bildirmesi gerekmektedir.


         Yazarlardan isteklerim ise şunlardır; yazılarınızı bana mail yoluyla atmanız tercihimdir, 10 punto büyüklüğünde ve arial yazı tipi düzeninde gönderirseniz çok mutlu olurum, ayrıca yazılarınızı göndermeden önce imla hatalarını iki kere kontrol etmenizi istiyorum, her yazının sonuna her yazar ismini soyadını ve mail adresini yazmak zorundadır, son olarak da ben her ay başı sizden yazı istemeyeceğim sizin ben söylemeden önce ay başında yazınızı hazırlamanız ve bana göndermeniz gerekiyor. Ay başı geldi nerede yazın şeklinde konuşmalar yapmak beni çok sıkıyor.

        Site sakinlerine şunu da söylemek istiyorum bizim yazarlarımız sadece yazı niteliği olarak iyi yazarlar değil karakter olarakta mükemmel insanlardır. Bizim yazar alırken önem verdiğimiz iki karakterde budur zaten. Çoğu yazarımızın bu iş dışında bir çok uğraşı olduğunu da biliyoruz. Yazıların aksadığı zaman bana mazaret bildirilirse hiç sorun çıkmaz. Yeter ki bana sorunlar bildirilsin.


      Yeni sezon bütün yazarlarımıza ve site sakinlerimize hayırlı olsun. Yazarlarıma bana yardımcı oldukları ve çok kaliteli yazılar çıkardıkları için teşekkür ederim.

7
Serbest Bölüm Arşivi / NBA Uyarlama
« : 31 Ekim 2006, 19:17:11 »
Arkadaşlar Türkcell Süper Lig' le ilgili bir ton klişe vardır bildiğiniz. Her pazar ve pazartesi akşamı bu klişelerle ilgili yorum yapılır. antrenörlerle ilgili futbolcularla ilgili başkanlarla ilgili. İşte siz de bildiğiniz klişeleri nba' e uyarlayın. İlk olarak ben başlayayım.
Shaq ile Wade aynı takımda oynamaz. İkisi de yıldız 10 numara oyuncu. İkisi de top rakipteyken iş yapmayan oyuncu. Takım savunmadayken elleri bellerinde maçı izliyorlar. İkisi aynı anda oyunda olduğunda takım savunması berbat bir hal alıyor.  :-D
Sizden de uyarlamalar bekliyorum.

8
Arşiv / Kimler Hayal Kırıklığı Olur?
« : 30 Ekim 2006, 16:23:34 »
Evet arkadaşlar uzun süredir forumumuzda en çok çıkış yapmasını beklediğiniz takımlar diye bir başlık var. Ben de bunun karşı tezi en çok hayal kırıklığı yaratmasını beklediğiniz takımlar adlı bir başlık açtım. İlk olarak ben başlıyorum. Bu sezon  bana göre en çok hayal kırıklığı yaratacak takım Sacramento Kings olacak. Kadrosunda yetenekli oyuncular bulunmasına rağmen bana göre Sacramento herkesin beklediği gibi play off' lara katılamayacak.Güzel konu.Yorum yapın!!!!  :x  NBK

9
Arşiv / Bu Sezondan Ne Bekliyoruz?
« : 12 Ekim 2006, 18:39:56 »
evet arkadaşlar yeni sezonun başlamasına çok az bir süre kaldı. Bu başlık altında bu sezondan beklentilerimizi yazalım. Sırayı belirliyorum. Şampiyon kim olur,finalde kimler oynayan diğer takım kim olur,mvp kim olur, yılın çaylağı kim olur, en çok gelişme gösteren oyuncu kim olur,en iyi altıncı adam kim olur, en büyük sürprizi hangi takım yapar? siz de aklınızda başka beklenti varsa onları da yazın. bakalım kimler bu sezondan neler bekliyor.
Benim beklentilerim ise şampiyon miami, diğer takım san antonio,mvp lebron olur, yılın çaylağı konusunda şüpheliyim bence en büyük sürpriz garbajosa' nın yılın çaylağı olması olacak,en çok gelişme gösteren oyuncu marcus banks olur nash' in yanında, en iyi altıncı adam battier olur wells döndükten sonra en büyük sürprizi ise bence new orleans yapar.

10
Arşiv / Boz Ayılar En Fazla Nereye Kadar Gidebilir?
« : 30 Eylül 2006, 17:45:47 »
Sizce 2006-2007 sezonunda Memphis en fazla nereye gidebilir. Bence en fazla batı yarı finali oynayabiliriz.

Sayfa: [1]