İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - NYK

Sayfa: [1]
1
Lig kaynaklarının bildirdiğine göre,Brand'in Sixers'a gidişinden sonra oyuncu arayışlarına başlayan Clippers,Zach Randolph için Knicks'e teklifte bulundu.

Teklifte yer alan oyuncular ya da detaylar bilinmezken,Knicks yönetimi,sadece salary boşluğu yaratabilmek adına,karşılığında hiç birşey almadan Zach'i takas etmek istemediği için teklifi reddetti.

D'Antoni sisteminde başarılı performanslar vermesi ve bu sayede takas değerinin artmasını bekledikleri Randolph'u önümüzdeki senelerde takas etmenin daha mantıklı olacağını düşünen Knicks yönetimi,salary boşluğu yaratabilmek adına önemli bir fırsatı kaybetmiş oldu zira Clippers'ın,karşılığında hiç bir oyuncu vermeden,Zach'in kontratını alabilecek kadar cap boşluğu bulunuyor.

---------------------------------------------------

NBATr (S.T)

2
Arşiv / Final Four
« : 06 Nisan 2008, 03:32:57 »
1939 yılında başlayan Amerikan Üniversiteler Basketbol Ligi'nde bir kez daha sona gelindi ve Final Four heyecanı başladı.

Bu yıl San Antonio'da gerçekleştirilien,turnuvanın bu en üst basamağına,uzun bir aradan sonra kendi bölgelerinin favorisi olan 4 takım : UCLA,North Carolina,Memphis ve Kansas Üniversiteleri ulaştı.

Eşleşmeler ise şöyle oluştu :

Memphis vs. UCLA

North Carolina vs. Kansas

Memphis'ten Douglas-Richards ve Rose,UCLA'den Love ve Collison,North Carolina'dan Hansbrough tüm basketbolseverlerin ve tabi ki NBA scoutlarının takibinde olacak.

Maçlar Kanal 24'ten canlı yayınlanacak.


3
Haber Arşivi / Marbury Yasaklandı !!!
« : 29 Şubat 2008, 19:52:10 »
Marc Bermann'ın haberine göre,operasyon sonrası MSG'deki maçlarda takımla beraber benchte oturmak isteyen Marbury'e Isiah Thomas'tan şok bir cevap geldi.

Organizasyon içinden bir yetkili ile konuştuğunu iddia eden Bermann,Thomas'ın Marbury'e "Seni asla MSG'de görmek istemiyorum." dediğini ve basına konuşmasını da yasakladığını iddia etti.

Bobcats maçı öncesinde basın açıklması yaparken,gelecek sezon için en önemli hedeflerinin,takıma top sürme becerileri yüksek olan bir guard katmak olduğunu söyleyen Thomas'a,Marbury'nin önmüzdeki sezon iyileşince takıma dönüp dönmeyeceği sorulunca,sinirli bir şekilde:  "Önümüzde Bobcats maçı var.Bobcats hakkında sorusu olan var mı?" demeci de iddiaları doğrular nitelikteydi.

4
Haber Arşivi / Bölüm Kuralları!!!!!
« : 12 Ağustos 2007, 20:31:26 »
Arkadaşlar tartışma platformu çok aktif şekilde katılım sağlanan bir bölüm.Bu bölümün sorumlusu oplarak bundan ayrıca memnunum lakin bu bölümde çok fazla ve gereksiz başlıkların açılması fayda değil zarar sağlar.Düzensizlik seviyenin düşmesine neden olur ve bu da katılımın azalmasına...

Söylemek istediğim şu : Konu başlığı açmadan evvel özelden bir mesaj atın bana,konuşalım karşılıklı,ortak bir karar verelim.Her basın açıklamasını ya da geçen ay Parker'ın verdiği bekarlığa veda partisi şeklinde saçmasapan başlıklar görmekten bıktım artık.

Eminim pek çok üyemiz de benimle aynı fikirdedir.

Görüşlerinizi bekliyorum...

5
New York Knicks / Knicks Köşe Yazıları
« : 16 Temmuz 2007, 23:03:49 »
Anasayfayı yakından takip etmeyenler ya da gözünden kaçanlar için bir de buraya koyayım dedim.Tüm yazılarımı bu başlık altında toplayacağım.

6
Arşiv / Off Season 2007
« : 02 Mayıs 2007, 15:30:41 »
Bu konu başlığı altında,2 parça halinde,uzun uzadıya değerlendirmeler yapacağım.Herkesin görüş ve katkılarını bekliyorum.

ps: Beyler bu konu altında knicks in ölü sezonundaki gelişmelerini tartışcaz herkezin dikkatine başka konu açanı siler ve buraya dahil ederim anlayışınız için saygılar

7
Haber Arşivi / Ayın Koçları
« : 20 Nisan 2007, 00:07:10 »
Takımına 13 yıl sonra play-off yüzü gösteren Don Nelson,tahmin edildiği üzere ödülün sahibi oldu.

Doğu'da ise 7-2'lik bir seri ile,takımının sıralamda 6.'lığa kadar yükselmesinde önemli rol oynayan Lawrance Franck,ödülün sahibi oldu.

8
Haber Arşivi / Ayın Oyuncuları
« : 20 Nisan 2007, 00:03:42 »
Doğu'da Carter,takımını play-off'a taşıyan harika bir performans sonrası ayın oyuncusu ödülünü aldı.Ay boyu 29 sayı ortalama yapan ve kariyerindeki 3. ve 4. triple-double performanslarını segileyen Carter,bu yıl ilk kez bu ödüle layık görülmüş oldu.

Batı'da ise Carmelo Anthony,takımının kusursuza yakın performans gösterdiği ve 11 maçın 10'unnu kazandığı bu ay içinde 28,9 sayı ortalaması tutturdu.

9
Arşiv / Draft 2007
« : 17 Nisan 2007, 23:40:16 »
Bir normal sezonun daha sonuna geldiğimiz şu günlerde,bizim gibi şezlongçu takımların en önemli muhabbet konusu olan draft hakkındaki haberleri,drafte gireceğini açıklayan oyuncuları ve düşüncelerimizi burada paylaşalım.

Draft zamanı yaklaştığında,girecek tüm isimler belli olduğunda,tahminlerimizi belirtmek için ayrıca bir konu başlığı açarız.

Gelişmeleri takip etmek isteyenler için draftexpress.com ve ESPN güzel kaynaklar.Başka kaynakları olanlar varsa,lütfen belirtsinler.

Sayfa: [1]