İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - ckfb1907

Sayfa: [1]
1
Çok uzun süredir aklımda olan bir anket, açmak bu güne nasipmiş. Öncelikle şunu belirteyim kişinin basketbol anlayışına göre cevap çok büyük değişmeler gösterebilir. Kendi açıma konuşuyorum bence en önemlisi Point Guard. Topu taşıyan, pas dağıtan , oynu yöneten oyuncu olduğu için bence en önemli mevki. Ben daima hızlı, bol ve üretken pas yapan basketbol takımını başarılı bulurum. Kimse toptan hızlı olamaz ve potaya gitmenin en kolay yolu iyi pas yapmak. Bu pas organizasyonlarını yöneten oyuncu da poing guarddır daima. Bu sebeple en başta gelen mevki bana göre. Sizlerin de yorumlarını bekliyorum..

Edit: Soru asıl olarak şu şekildedir: Sizin basketbol sisteminizin ve anlayışınızına göre en önemli mevki hangisidir pozisyondur. Kendi takımınızı yaratsanız ilk hangi mevkiden başlarsınız?

2
Serbest Bölüm Arşivi / NBA TR Online Dergi
« : 13 Haziran 2011, 22:58:20 »
Arkadaşlar forumdan bir takım üyelerle konuştuk ve böyle bir projeye karar verdik. Forumda 50.000 dn fazla üye var ve türkiye'nin en köklü basketbol forumlarından birtanesi burası. Ben burada bulunduğum 1 seneye yakın süreçte çok yetenekli ve bilgili yazarlarla tanıştım. Güzel tartışmaların, görüşlerin döndüğü bir ortam burası. Ve bu site için 1 adım daha atılması için bu dergi işini size sunuyorum. Dergide NBA, TBL, Euroleague gibi alanlarda yazı yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Lütfen dergide yazarlık yapamk isteyenler bu konu altında başvurularını yapsınlar. Dergide yazar sayısında sınırlama olacağı için belki birkeç üyenin başvurularını reddetmemiz de gerekebilir. üye seçimi özel komisyon tarafından yapılacaktır. Başvuru ve düşüncelerinizi bekliyoruz, saygılar..

3
Forumda böylö bir anket olmadığını fark ettim ve hemen açayım dedim. Sizce NBA tarihinin en büyük Avrupalı oyuncusu kim? Bazı seçenekler diğerlerine göre bariz güçsüz kaldı ama herkesin yorumunu düşünerek 8 adam yazdım. Seçtiğiniz kişiyi sebebiyle birlikte mesajda belirtiniz.

4
Bu yaklaşık bir sene önce TNT tarafından haftalık hazırlanmış anketlerden birtanesiydi. Abket biteli çok oldu ancak ben sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce play off larda atılmış hangi son saniye basketi sizin favoriniz?

Not: Videoyu göremeyenler varsa http://www.youtube.com/watch?v=sg-dmH0P0kE adresinden izleyebilir.
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=sg-dmH0P0kE[/youtube]

Sayfa: [1]